Σελίδα 5 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 263

Θέμα: Zitas.....souza.......KAΠAKI.....!!!!!!!

  1. #61
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    ειναι κι'αυτο

    το καταλαβα οτι καποιοι δεν εχουν χιουμορ!
    Είσαι έξυπνο παιδί τελικά!!!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  2. #62
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Είσαι έξυπνο παιδί τελικά!!!
    ειδες

    αααααααααα...

  3. #63
    φευγάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2006
    Μηνύματα
    41
    τη σουζα και το έντο και το μπαντιλικι κτλ εχω κάθε δικαιωμα να τα κάνω αρκεί να μην θέτω σε κινδυνο τους υπολοιπους. Ιωάννα το να κάνεις σούζα δεν είναι εξελιξη για την ανθρωποτητα αλλά εξελιξη της οδηγικής μου ικανότητας. Και Βαγγελη μην ξαναπεις τις βλακείες περι γυναικείας νοοτροπίας και σκέψης γιατί τυχαίνει να είμαστε πλέον πολλές στο φόρουμ.


    για να βλέπω συνέχεια τώρα.....




  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Μα η μηχανή έχει δύο ρόδες! Φτιάχτικε έτσι για να πηγαίνει έτσι! αν ήταν αλλιώς τα πράγματα θα την είχαν φτιάξει έτσι ώστε ο ένας τροχός της να διπλώνει για καλύτερη αεροδυναμική!!!!

    Και..................................................... δεν κατακρίνει κάποιος που λέει την αλήθεια! κατακρίνει αυτός που κρίνει κάποιον κατά του! Δεν έκρινα κανέναν νομίζω!
    H μηχανη εχει δυο ροδες για να μπορει να πηγαινει μια στην πισω και μια στην μπροστα...

    Οι 2 ροδες υπαρχουν μονο για στριβεις ,στην ευθεια πας με σουζα και σταματας με εντο...



    Βγαλε τις παροπιδες σε παρακαλω...Και μαθε σουζα,μπορει να σου χρειαστει καμια φορα που ξερεις...

  5. #65
    φευγάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2006
    Μηνύματα
    41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    H μηχανη εχει δυο ροδες για να μπορει να πηγαινει μια στην πισω και μια στην μπροστα...

    Οι 2 ροδες υπαρχουν μονο για στριβεις ,στην ευθεια πας με σουζα και σταματας με εντο...



    Βγαλε τις παροπιδες σε παρακαλω...Και μαθε σουζα,μπορει να σου χρειαστει καμια φορα που ξερεις...


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!



  6. #66
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    H μηχανη εχει δυο ροδες για να μπορει να πηγαινει μια στην πισω και μια στην μπροστα...

    Οι 2 ροδες υπαρχουν μονο για στριβεις ,στην ευθεια πας με σουζα και σταματας με εντο...



    Βγαλε τις παροπιδες σε παρακαλω...Και μαθε σουζα,μπορει να σου χρειαστει καμια φορα που ξερεις...

    Σοβαρά μιλάς???

    Καλά, τόσες βιομηχανίες μοτοσηκλετών γιατί δεν έβγαλαν μηχανές με αναδιπλούμενους τροχούς? να αφερείς έναν ανάλογα την περίσταση?????

    Ρε συ, χαραμίζεσαι!!!!!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  7. #67
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mouse
    τη σουζα και το έντο και το μπαντιλικι κτλ εχω κάθε δικαιωμα να τα κάνω αρκεί να μην θέτω σε κινδυνο τους υπολοιπους. Ιωάννα το να κάνεις σούζα δεν είναι εξελιξη για την ανθρωποτητα αλλά εξελιξη της οδηγικής μου ικανότητας. Και Βαγγελη μην ξαναπεις τις βλακείες περι γυναικείας νοοτροπίας και σκέψης γιατί τυχαίνει να είμαστε πλέον πολλές στο φόρουμ.


    για να βλέπω συνέχεια τώρα.....




    Και βέβαια είναι δικαίωμά σου να κάνεις ό,τι θες με την μηχανή! Αλλά δεν μπορεί, για να είμαστε εμείς καλά, να προσπαθούμε να το βγάλουμε και σωστό! όχι δεν είναι σωστός τρόπος οδήγησης! Αυτό είπα!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Σοβαρά μιλάς???

    Καλά, τόσες βιομηχανίες μοτοσηκλετών γιατί δεν έβγαλαν μηχανές με αναδιπλούμενους τροχούς? να αφερείς έναν ανάλογα την περίσταση?????

    Ρε συ, χαραμίζεσαι!!!!!
    Φυσικα και δεν μιλουσα σοβαρα,αλλα αφου θες να μιλησουμε σοβαρα δεν εχω προβλημα...

    το "οι μηχανες εχουν 2 ροδες και ετσι πρεπει να οδηγουνται"...δεν στεκει απο οποια πλευρα και αν το κοιταξεις...Η σουζα ειναι μια κατασταση που σε ορισμενες συνθηκες οδηγησης (χωμα κυριως) μπορει να χρησιμοποιηθει ως "τεχνικη οδηγησης"....

    Επισης πολλες μηχανες,κυριως SS και Supermoto ερχονται σ'αυτην την κατασταση ακουσια,χωρις να το θελει ο οδηγος,και καλο θα ηταν οι οδηγοι των οχηματων αυτων να ειναι καπως εξοικειωμενοι (γαμω την ορθογραφια μου) με το φαινομενο...,και σε λιγοτερο βαθμο και με το εντο (ερχεται λιγο πιο δυσκολα χωρις να το θες).....


    Σκεψου το λιγο,και μην κρινεις αβιαστα ολα τα πραγματα...



    Σε καθε περιπτωση δειχνουν βελτιωμενο ελεγχο της μοτοσυκλετας οπως π.χ και οι ακραιες κλισεις κτλ...Το που θα επρεπε να γινονται ολα αυτα ειναι αλλο καπελο....

  9. #69
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Φυσικα και δεν μιλουσα σοβαρα,αλλα αφου θες να μιλησουμε σοβαρα δεν εχω προβλημα...

    το "οι μηχανες εχουν 2 ροδες και ετσι πρεπει να οδηγουνται"...δεν στεκει απο οποια πλευρα και αν το κοιταξεις...Η σουζα ειναι μια κατασταση που σε ορισμενες συνθηκες οδηγησης (χωμα κυριως) μπορει να χρησιμοποιηθει ως "τεχνικη οδηγησης"....

    Επισης πολλες μηχανες,κυριως SS και Supermoto ερχονται σ'αυτην την κατασταση ακουσια,χωρις να το θελει ο οδηγος,και καλο θα ηταν οι οδηγοι των οχηματων αυτων να ειναι καπως εξοικειωμενοι (γαμω την ορθογραφια μου) με το φαινομενο...,και σε λιγοτερο βαθμο και με το εντο (ερχεται λιγο πιο δυσκολα χωρις να το θες).....


    Σκεψου το λιγο,και μην κρινεις αβιαστα ολα τα πραγματα...

    Όσον αφορά το χώμα, μιλάμε για μια συγκεκριμένη φάση οδήγησης που απαιτή και γνώσεις και εμπειρία! Δεν νομίζω ότι θα μπορούσαμε να το πάρουμε ως παράδειγμα ασφαλούς οδήγησης μέσα στις πόλεις!

    Όσο για την επόμενη κατηγορία μηχανών στην οποία αναφέρθικες, γνωρίζω πως η κατάσταση της σούζας επέρχεται πάρα πολύ εύκολα. Υπάρχουν όμως δύο πιθανότητες:
    α) να το επιδειώξει κάποιος, με αποτέλεσμα να πάει πολλάααααααααααααααα μέτρα έτσι, και
    β) να μην το επιδιώξει, να γνωρίζει τον τρόπο με τον οποίο επανέρχεται η μηχανή και νατην φέρει ξανάστην αρχική της θέση.

    Άρα δεν χρειάζεται εξικοίωση (ενώ η δικιά μου ορθογραφία σκίζει!!! ), απλά γνώση ως προς την επαναφορά της. Τώρα όσο για το έντο, το οποίο επιτυγχάνεται (κατά λάθος) σε περίπτωση γρήγορου φρεναρίσματος, νομίζω πως ισχύει το ίδιο.

    Όλα αυτά βέβαια από τη στιγμή που οδηγός της μηχανής δεν θα τα χάσει μόλις του συμβεί κάτι τέτοιο!!!

    Άρα μήπως βλέπουμε τα πράγματα όπως μας συμφέρει????
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira

    Άρα μήπως βλέπουμε τα πράγματα όπως μας συμφέρει????
    Οχι,μια χαρα τα βλεπουμε τε πραγματα και απαντας και μονη σου στο "οι μηχανες φτιαχτηκαν με 2 ροδες"....

    Το που θε επιλεξει ο καθενας απο μας να κανει το "κολπο του",οτι και αν ειναι αυτο,δεν εχει σχεση με το αν πρεπει να ξερει το "κολπο" αυτο καθ'αυτο...

    Ο καλος ελεγχος της πλαγιολισθησης μπορει να αποδειχθει σωτηριος σε καποιες περιπτωσεις που θα ερθει ακουσια και ο αναβατης αντι να τα χασει κανει αυτο που πρεπει....αντιστοιχα και για τα υπολοιπα....

    Το να πηγαινει καποιος "διπλωμενος" σε ενα δρομο ειναι αλλο πραγμα,και σε ορισμενες περιπτωσεις επικινδυνο και κατακριτεο...

    Αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν πρεπει ποτε να μαθουμε να πλαγιολισθαινουμε...

    Ελπιζω να καταλαβαινομαστε...

  11. #71
    Τζον Φιστικηs! Το avatar του/της DRUMMES!
    Εγγραφή
    11/02/2006
    Μηνύματα
    57
    Katarxin pistevw pws mesa s auto to thread genithike enas MEGALOS erwtas


    Maira k Mob Rulez PARADEXTEITE TO:a5: :a5:

    K kata deuteron re sy Maira oloi ta idia pragmata leme edw mesa alla me diaforetiko tropo....

    Fisika k i souza mes stin poli den einai oti kalytero k egymonei kindinous(opos tou kyriou mpatsou pou proanefera!)O kathenas mporei na xrisimopoiei ti motosykleta tou me opoio tropo autos pistevei k goustarei ARKEI o tropos tou na min einai epikindinos gia tous gyrw tou.......!Yparxoun pollwn eidwn motosykletistikes apolauseis......polloi tin vriskoun me to na kanoun souza oloi mera.alloi ti vriskoun me to na pernoun R1 ME 160 ALOGA troxo k na pigainoun kafeteria spiti plyntirio ktl.k na min exoun valei pote 6 sxesi......1DEN PREPEI NA KATAKRINOUME KANENAN(kserw kserw den to ekanes......!!)gia ton tropo pou xeirizete ti moto tou(KSANALEW)ektos an apotelei kindino gia tous gyrw............


    Fisika k einai kagouria alla einai episis k mia odigiki ikanotia stin opoia ystereis(opws eipe k i mouse)


    min trelenese!!!!!
    Ακομα κ ενα σταματημενο ρολοι λεει σωστα την ωρα 2 φορες τη μερα! ! !

  12. #72
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
    Katarxin pistevw pws mesa s auto to thread genithike enas MEGALOS erwtas


    Maira k Mob Rulez PARADEXTEITE TO:a5: :a5:

    K kata deuteron re sy Maira oloi ta idia pragmata leme edw mesa alla me diaforetiko tropo....

    Fisika k i souza mes stin poli den einai oti kalytero k egymonei kindinous(opos tou kyriou mpatsou pou proanefera!)O kathenas mporei na xrisimopoiei ti motosykleta tou me opoio tropo autos pistevei k goustarei ARKEI o tropos tou na min einai epikindinos gia tous gyrw tou.......!Yparxoun pollwn eidwn motosykletistikes apolauseis......polloi tin vriskoun me to na kanoun souza oloi mera.alloi ti vriskoun me to na pernoun R1 ME 160 ALOGA troxo k na pigainoun kafeteria spiti plyntirio ktl.k na min exoun valei pote 6 sxesi......1DEN PREPEI NA KATAKRINOUME KANENAN(kserw kserw den to ekanes......!!)gia ton tropo pou xeirizete ti moto tou(KSANALEW)ektos an apotelei kindino gia tous gyrw............


    Fisika k einai kagouria alla einai episis k mia odigiki ikanotia stin opoia ystereis(opws eipe k i mouse)


    min trelenese!!!!!
    στανταρ
    αντε πες της τα ρε φιλε,γιατι δεν πολυχαμπαριαζει!
    alloi ti vriskoun me to na pernoun R1 ME 160 ALOGA troxo k na pigainoun kafeteria spiti plyntirio ktl.k na min exoun valei pote 6 sxesi...... T.R.E. για σενα λεει!

  13. #73
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mouse
    τη σουζα και το έντο και το μπαντιλικι κτλ εχω κάθε δικαιωμα να τα κάνω αρκεί να μην θέτω σε κινδυνο τους υπολοιπους. Ιωάννα το να κάνεις σούζα δεν είναι εξελιξη για την ανθρωποτητα αλλά εξελιξη της οδηγικής μου ικανότητας. Και Βαγγελη μην ξαναπεις τις βλακείες περι γυναικείας νοοτροπίας και σκέψης γιατί τυχαίνει να είμαστε πλέον πολλές στο φόρουμ.


    για να βλέπω συνέχεια τώρα.....



    ανερχομενη δυναμη!!!(οι γυναικες)
    συγγνωμη αν σε πειραξε!(η στενοκεφαλια δεν εχει φυλλο)

  14. #74
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    στανταρ
    αντε πες της τα ρε φιλε,γιατι δεν πολυχαμπαριαζει!
    alloi ti vriskoun me to na pernoun R1 ME 160 ALOGA troxo k na pigainoun kafeteria spiti plyntirio ktl.k na min exoun valei pote 6 sxesi...... T.R.E. για σενα λεει!
    Δεν εχει τονο στο "περνουν" ...,αλλα οπως και να'χει δικιο εχει...

    Αν εννοει περνούν,τοτε ναι για μενα λεει...ουτε καν 6η δεν χρειαζεται να βαλω για να περασω τα R1...

    Aν εννουσε παίρνουν,τοτε παλιδικιο εχει...ετσι ακριβως κανουν αυτοι που εχουν R1...xaxaxa

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Δεν εχει τονο στο "περνουν" ...,αλλα οπως και να'χει δικιο εχει...

    Αν εννοει περνούν,τοτε ναι για μενα λεει...ουτε καν 6η δεν χρειαζεται να βαλω για να περασω τα R1...

    Aν εννουσε παίρνουν,τοτε παλι δικιο εχει...ετσι ακριβως κανουν αυτοι που εχουν R1...xaxaxa

Σελίδα 5 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. souza alla ti soyza
    από nikmak3 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2007, 15:25
  2. souza to alogaki!
    από panoskaragounis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2005, 15:31
  3. Πρόσκληση από το Souza Team
    από DIT στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2004, 15:55
  4. tip gia souza?
    από geo13rs στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 14:48
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF