Σελίδα 1 από 18 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 263

Θέμα: Zitas.....souza.......KAΠAKI.....!!!!!!!

  1. #1
    Τζον Φιστικηs! Το avatar του/της DRUMMES!
    Εγγραφή
    11/02/2006
    Μηνύματα
    57

    Zitas.....souza.......KAΠAKI.....!!!!!!!

    Prin 2-3 vdomades imoun me filaraki riga feraiou k ermou stin patra k koitazame mia vitrina.....Ksafnika akouw ena xamo,seirines k marsarizmata k vlepw 2 zitades na pernane kornaroune k na kanoun eligmous gia na perasoun les k kapoion kinigane......!
    Me to pou pernane tin riga feraiou vlepw ton enan na xouftwnei to gazi k na travaei ti mixani souza.................k MPAMMMMM!!!!!!!!!!!!!Trwei kapaki tis poutanas!!!!!!! i mixani fernei 2 toumpes k skaei panw se ena parakarismeno k enan kado........ O mpatsos syrthike ligo sikwthike k arxise ta xristokantila!!!!!To klou tis ypothesis einai oti akrivws deksia tou dromou itan stasi ktel me gyrw stous 20 anthrwpous na perimenoun mes sto dromo to bus!!!!


    ws tropeo pira ton faro pou eixe ksekollisei k twra vriskete ne anavei me patenta sto dwmatio mou

    fantastite na epefte i mixani panw ston kosmo............
    Ακομα κ ενα σταματημενο ρολοι λεει σωστα την ωρα 2 φορες τη μερα! ! !

  2. #2
    χωμα να ειναι και .... Το avatar του/της jasondakar
    Εγγραφή
    28/12/2006
    Μηνύματα
    631
    γιατι νοιωθω χαρουμενος ξαφνηκα
    ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΤΕΡΡΑΙΝ
    a sub-forum you can trust....

    ΧΧΧΧΧΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑ

  3. #3
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Περα απο τους Ζηταδες, οι Ταυ-αδες ξερει κανεις τι ειναι; ( Τ ρανσαλπαδες; )

  4. #4
    Kawasaki for life... Το avatar του/της Brolas
    Εγγραφή
    24/02/2007
    Μηνύματα
    152
    http://www.youtube.com/watch?v=L8iwak-d9t4 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Πλήρωνε Έλληνα μ@λ@κ@ φορολογούμενε...
    Ο ΘΕΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η KAWASAKI ΟΧΙ...


  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
    γιατι νοιωθω χαρουμενος ξαφνηκα

    Γιατι πρεπει να νιωθεις χαρουμενος?


    Ο Ζητας εχει την ιδια πωρωση με τις μηχανες με εσενα, αλλιως δεν θα γινοταν ζητας
    Το οτι υπαρχουν καποιοι που κανουν καταχρηση εξουσιας, ειναι γνωστο, αλλα σκεψου οτι καθημερινα αντιμετωπιζουν ''ξερειςποιοςειμαιεγακιδες'' με varadero και translap και καγκουρες με 1000αρες χωρις κρανος χωρις θεο χωρις τιποτα.....

    Σε εκατονταδες παιδια εδω μεσα, καθε φορα που τους πετυχαιναμε σε εξορμησεις εκτος πολεων, ακομα και χωρις πινακιδες να μας βλεπανε(εγω προσωπικα παντα εχω), δεν λεγανε τιποτα, γιατι ξερανε οτι δεν εχουμε καμια σχεση με οτι βλεπουν καθε μερα

    Αν εχεις δει ποτε στρατιωτικη ή αστυνομικη σχολη, θα καταλαβεις οτι τους επιβαλουν να εχουν ενα ''στυλ''.
    Οι μονοι που ξεφευγουν απο αυτο τον ''πρεπισμο'', ειναι οι ζηταδες
    Ειναι κριμα να χαιρεσαι επειδη επεσε ενας
    Εσυ δηλαδη εισαι παντα σωστος οταν κυκλοφορεις?

  6. #6
    Kawasaki for life... Το avatar του/της Brolas
    Εγγραφή
    24/02/2007
    Μηνύματα
    152
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Γιατι πρεπει να νιωθεις χαρουμενος?


    Ο Ζητας εχει την ιδια πωρωση με τις μηχανες με εσενα, αλλιως δεν θα γινοταν ζητας
    Το οτι υπαρχουν καποιοι που κανουν καταχρηση εξουσιας, ειναι γνωστο, αλλα σκεψου οτι καθημερινα αντιμετωπιζουν ''ξερειςποιοςειμαιεγακιδες'' με varadero και translap και καγκουρες με 1000αρες χωρις κρανος χωρις θεο χωρις τιποτα.....

    Σε εκατονταδες παιδια εδω μεσα, καθε φορα που τους πετυχαιναμε σε εξορμησεις εκτος πολεων, ακομα και χωρις πινακιδες να μας βλεπανε(εγω προσωπικα παντα εχω), δεν λεγανε τιποτα, γιατι ξερανε οτι δεν εχουμε καμια σχεση με οτι βλεπουν καθε μερα

    Αν εχεις δει ποτε στρατιωτικη ή αστυνομικη σχολη, θα καταλαβεις οτι τους επιβαλουν να εχουν ενα ''στυλ''.
    Οι μονοι που ξεφευγουν απο αυτο τον ''πρεπισμο'', ειναι οι ζηταδες
    Ειναι κριμα να χαιρεσαι επειδη επεσε ενας
    Εσυ δηλαδη εισαι παντα σωστος οταν κυκλοφορεις?
    After,παρόλο που απαντάς σε αλλονού post θέλω να σου πω την δικιά μου άποψη.Φυσικά δεν χαίρομαι που έπεσε ο ζητάς,φυσικά και είναι άνθρωπος και έχει και αυτός κ@υλες πα΄νω σε μία μηχανή όπως όλοι μας...Ξέρεις όμως τι με εξοργίζει?Το ότι αυτόν,παρόλο που κάνει μ@λ@κιες,δεν τον γράφει κανείς...
    Ο ΘΕΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η KAWASAKI ΟΧΙ...


  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
    After,παρόλο που απαντάς σε αλλονού post θέλω να σου πω την δικιά μου άποψη.Φυσικά δεν χαίρομαι που έπεσε ο ζητάς,φυσικά και είναι άνθρωπος και έχει και αυτός κ@υλες πα΄νω σε μία μηχανή όπως όλοι μας...Ξέρεις όμως τι με εξοργίζει?Το ότι αυτόν,παρόλο που κάνει μ@λ@κιες,δεν τον γράφει κανείς...

    To ξερεις οτι αν προκαλεσουν ζημια στην μηχανη, το πληρωνουν ακριβα?
    Και δεν εννοω με χρηματα....

  8. #8
    Kawasaki for life... Το avatar του/της Brolas
    Εγγραφή
    24/02/2007
    Μηνύματα
    152
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    To ξερεις οτι αν προκαλεσουν ζημια στην μηχανη, το πληρωνουν ακριβα?
    Και δεν εννοω με χρηματα....
    Αυτό λογικά άμα γίνει η στραβή μπροστά στον υπουργό....Γιατί αν φάει μια τούμπα από σούζα από δικιά του μ@λ@κι@ θα πει ότι την έφαγε πάνω σε μια καταδίωξη και ξεμπέρδεψε.(Εννοείται πως αν τον πιάσουν να κάνει μ@λ@κίες την έχει κάτσει μα είναι πολύ σπάνιο να συμβεί αυτό...)
    Ο ΘΕΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η KAWASAKI ΟΧΙ...


  9. #9
    ενταξει μωρε....οταν βλεπεις ενα οργανο της εξουσιας να γκρεμιζετε με τετοιο αστειο /σχεδον γελειο τροπο σιγουρα το διασκεδαζεις!

    εαν το σκεφτεις καλυτερα ειναι κ αυτος ανθρωπας κ τις ιδιες λαμες θα βαλει κα αυτος σε περιπτωση στραβης σιγουρα δεν ειναι τοσο διασκεδαστικο

    παντως εαν ηταν βιντεακι στο utube θα τα σπαε!
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  10. #10
    χωμα να ειναι και .... Το avatar του/της jasondakar
    Εγγραφή
    28/12/2006
    Μηνύματα
    631
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Γιατι πρεπει να νιωθεις χαρουμενος?


    Ο Ζητας εχει την ιδια πωρωση με τις μηχανες με εσενα, αλλιως δεν θα γινοταν ζητας
    Το οτι υπαρχουν καποιοι που κανουν καταχρηση εξουσιας, ειναι γνωστο, αλλα σκεψου οτι καθημερινα αντιμετωπιζουν ''ξερειςποιοςειμαιεγακιδες'' με varadero και translap και καγκουρες με 1000αρες χωρις κρανος χωρις θεο χωρις τιποτα.....

    Σε εκατονταδες παιδια εδω μεσα, καθε φορα που τους πετυχαιναμε σε εξορμησεις εκτος πολεων, ακομα και χωρις πινακιδες να μας βλεπανε(εγω προσωπικα παντα εχω), δεν λεγανε τιποτα, γιατι ξερανε οτι δεν εχουμε καμια σχεση με οτι βλεπουν καθε μερα

    Αν εχεις δει ποτε στρατιωτικη ή αστυνομικη σχολη, θα καταλαβεις οτι τους επιβαλουν να εχουν ενα ''στυλ''.
    Οι μονοι που ξεφευγουν απο αυτο τον ''πρεπισμο'', ειναι οι ζηταδες
    Ειναι κριμα να χαιρεσαι επειδη επεσε ενας
    Εσυ δηλαδη εισαι παντα σωστος οταν κυκλοφορεις?

    ναι εχει τις ιδιες καυλες οποτε γιατι τις περισσοτερες φορες δεν μας καταλαβαινει και βγαζει το μπλοκακι του?εε? δεν λεω ανθρωπος ειναι και αυτος με δικους του να τον περιμενουν.


    το αν ειμαι εγω σωστος δεν ειναι το θεμα γιατι ειμαι απλα ενας ακομα οδηγος στην πολη αλλα ο ζητας πρεπει να ειναι παραδειγμα προς ολους τους αλλους οδηγους οποτε η μ@λ@κι@ του ξεκηνισε απο την στιγμη που επιχειρησε σουζα.


    και αν θελει να κανει σουζες οχι με την στολη των ζηταδων γιατι μετα λενε οτι μαυρωνει την εικονα των ζηταδων ας το εκανε με το δικο του μηχανακη και με πολιτικα ρουχα.
    ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΤΕΡΡΑΙΝ
    a sub-forum you can trust....

    ΧΧΧΧΧΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑ

  11. #11
    Τζον Φιστικηs! Το avatar του/της DRUMMES!
    Εγγραφή
    11/02/2006
    Μηνύματα
    57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    To ξερεις οτι αν προκαλεσουν ζημια στην μηχανη, το πληρωνουν ακριβα?
    Και δεν εννοω με χρηματα....

    Sorry file alla auta nomizw oti einai arxidies!!!!O mpatsos pou epese itan mazi me allon ena pou itan
    mallon anwteros tou ap oti katalava logo galoniwn(o allos den eixe)!!!Afou erikse xristopanagies kana 10lepto meta irthan k kati alli k to riksane sto asteiaki "ela re malaka,xa xa k tetoia" k auto pou me eksorgizei k emena apeira einai oti an to pathena egw i opoiosdipote allos den tha eixa tin idia simperifora k tha trwga k minisi STANDAR!!!!!!Mia fora glystrise ena filaraki, me to papi se ladia mprosta se mpatso k tou ferthike sa na eixe skotwsei anthrwpo.....................!!!!


    k ksanalew an to transalp den epefte panw ston kado k epefte ston kosmo????
    Ακομα κ ενα σταματημενο ρολοι λεει σωστα την ωρα 2 φορες τη μερα! ! !

  12. #12
    Πριν 3-4 χρονια που απο το Ζαππειο ειχε ξεκινησει το Rally Acropolis ειχα παει στην αφετηρια,οταν ξεκινουσε το WRC αυτοκινητο (πηγαινε συνοδεια η ομαδα "Ζ") ειχε δεξια και αριστερα 100αδες κοσμο,και ηταν ενας Ζητάς που κατεβαινε ολη την διαδρομη σουζα, σας πληροφορω οτι το 90% του κοσμου τον χειροκροτουσε.
    Κανεις δεν γιουχαρε ουτε θυμηθηκε την χθεσινη κληση που εφαγε απο καποιον αλλον Ζητά, ο Ζητάς εκανε την καυλα του,εκανε σουζες και επαιρνε το χειροκροτημα απο ολους εμας.

  13. #13
    Τζον Φιστικηs! Το avatar του/της DRUMMES!
    Εγγραφή
    11/02/2006
    Μηνύματα
    57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
    ναι εχει τις ιδιες καυλες οποτε γιατι τις περισσοτερες φορες δεν μας καταλαβαινει και βγαζει το μπλοκακι του?εε? δεν λεω ανθρωπος ειναι και αυτος με δικους του να τον περιμενουν.


    το αν ειμαι εγω σωστος δεν ειναι το θεμα γιατι ειμαι απλα ενας ακομα οδηγος στην πολη αλλα ο ζητας πρεπει να ειναι παραδειγμα προς ολους τους αλλους οδηγους οποτε η μ@λ@κι@ του ξεκηνισε απο την στιγμη που επιχειρησε σουζα.


    και αν θελει να κανει σουζες οχι με την στολη των ζηταδων γιατι μετα λενε οτι μαυρωνει την εικονα των ζηταδων ας το εκανε με το δικο του μηχανακη και με πολιτικα ρουχα.


    SWSTOSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!
    Ακομα κ ενα σταματημενο ρολοι λεει σωστα την ωρα 2 φορες τη μερα! ! !

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
    Sorry file alla auta nomizw oti einai arxidies!!!!O mpatsos pou epese itan mazi me allon ena pou itan
    mallon anwteros tou ap oti katalava logo galoniwn(o allos den eixe)!!!Afou erikse xristopanagies kana 10lepto meta irthan k kati alli k to riksane sto asteiaki "ela re malaka,xa xa k tetoia" k auto pou me eksorgizei k emena apeira einai oti an to pathena egw i opoiosdipote allos den tha eixa tin idia simperifora k tha trwga k minisi STANDAR!!!!!!Mia fora glystrise ena filaraki, me to papi se ladia mprosta se mpatso k tou ferthike sa na eixe skotwsei anthrwpo.....................!!!!


    k ksanalew an to transalp den epefte panw ston kado k epefte ston kosmo????
    Στη Πάτρα γενικώς το καλάμι το έχουν καβαλήσει προ πολλού..
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  15. #15
    Eδω στα δυτικα (κορυδαλλος-κερτσινι-νικαια κτλ) υπαρχει ενας ζητας που ειναι ψιλογνωστος κ@υλιαρης

    ...τον ξεχωριζεις απο ενα μικρο αυτοκολλητακι burn out που εχει στο πισω μερος του κρανους του ...σουζες και μπαντιλικια ειναι η καθημερινοτητα του!

    ...μαλιστα πριν κανενα χρονο τον πετυχαινουμε μ'ενα φιλαρακι,ειμασταν μ'ενα monster, ...εκανε σουζες σχεδον απο καθε φαναρι στην γρ.λαμπρακη. Σ'ενα φαναρι παμε διπλα του και του λεμε εμεις μπορουμε?? ...μας χαμογελασε, μας ειπε μετα ενα σοβαρο και βαρυ οχι! ...κ εφυγε με σουζα!


    ...αυτα!

Σελίδα 1 από 18 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. souza alla ti soyza
    από nikmak3 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2007, 15:25
  2. souza to alogaki!
    από panoskaragounis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2005, 15:31
  3. Πρόσκληση από το Souza Team
    από DIT στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2004, 15:55
  4. tip gia souza?
    από geo13rs στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 14:48
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF