Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 47

Θέμα: Κεντέρης - Θάνου

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
    Να ρωτήσω εγώ κάτι....

    Νομίζει κανένας πως υπάρχει αθλητής σήμερα να μην ντοπάρεται????
    Σε επίπεδο πρωταθλητισμού κανένας δεν υπάρχει ρε Περικλή (ίσως στην τοξοβολία...) αλλά αυτό δεν δίνει άλλοθι σε όποιο υπεράνθρωπο τέρας θέλει να τρέξει πιο γρήγορα από τον ήχο!

    Και τέλος πάντων ακόμα και αν το δεχτώ αυτό, δεν μπορώ να καταλάβω πόσο μαλάκας μπορεί να είναι κάποιος για να κάνει τέτοιους χειρισμούς!
    Ήταν σαν να βγαίνουν στο δρόμο και να φωνάζουν ότι είναι ντοπέ!

    Ο Κεντέρης λέει πως έχει ζαλάδες και πονοκεφάλους και η Θάνου πόνους στην κοιλιά...
    Εγώ δεν έχω πάντως πέσει ποτέ με το μηχανάκι έτσι που ή να πονάει το κεφάλι μου τέσσερις μέρες μετά ή να έπεσα με την αριστερή μεριά και να χτύπησα την κοιλιά μου!

    Έλεος!

  2. #32
    Tria Poulakia Kathontan Το avatar του/της Ora_Nihil
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    85
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Ο Κεντέρης λέει πως έχει ζαλάδες και πονοκεφάλους και η Θάνου πόνους στην κοιλιά...
    Μάλλον απο την ντόπα θα είναι. Σε λίγο θα μας βγούν και χελωνονιντζάκια.

    Έτσι όπως πάνε τα πράματα, θα βλέπουμε, τους ολυμπιακούς να σπονσοράρονται από τις βιομηχανίες σκευασμάτων
    Όση ζάχαρη και να ρίξεις στα σκ@τά, λουκούμια δε θα γίνουν


    Eίπε ο Μητσάρας και τράβηξε τζούρα απο το φραπέ





  3. #33
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
    Μην εισαι "χαζος"

    Ειναι γατα ο μουστακιας
    Αποσυρω

    Απο οτι ειδα εχθες το εχει ξυρισει:rotflmao: :rotflmao:
    Keep on rocking in a free world !!!

  4. #34
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2004
    Μηνύματα
    21
    "...οποιος θελει καθαρους αγωνες να παει να δει κανενα ερασιτεχνικο πρωταθλημα η τους παραολυμπιακους.Ολα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε...."

    Λυπάμαι πολύ αλλά θα σε απογοητεύσω = .Και στους παραολυμπιακους έχουν σημειωθεί κρούσματα ντόπινγκ. Πρόκειται για μια ιστορία που με είχα προσωπικά , συγκλονίσει. Για όσους θυμούνται , αναφέρομαι στους παραολυμπιακους του Σύδνευ , και αν θυμάμαι καλά 2 'αθλητές' ήταν ντοπέ , στους 'αγώνες της ζωής' . Ούστ........ ξεφτίλες.!!!

    Επαναλαμβάνω , πέραν των όποιων παραφιλολογικών συζυτήσεων. Όχι στο ντοπάρισμα!! Ναι στους καθαρούς και τελευταίους αθλητές παρα στους ντοπέ και πρώτους
    May the Force be with you... Always.

  5. #35
    καλησπερα παιδες.
    εγω εχω να πω πωσ ξενερωσα με την ατυχια.
    και θα εξηγησω τι εννοω....
    με την ατυχια να ζητησουν για ελεγχο και τους δυο την τελευταια μερα πριν την εναρξη των αγωνων. Κριμα για τον Κεντερη που ηταν ο τελευταιοσ λαμπαδηδρομος και θα αναβε το βωμο, κριμα και για τη Θανου.
    Διοτι ολοι μας πανηγυριζαμε τα μεταλλια τα τελευταια 4 χρονια που μας εφερναν. Και μη μου πειτε πως δε το ειπατε και σεις πως και οι δυο παιρνουν αναβολικα, γιατι σε αυτο το επιπεδο δεν ειναι δυνατον να πρωταγωνιστησεις χωρις αναβολικα.
    Ξενερωνων με οσους εσπευσαν να τους γιουχαρουν. μιας και οι ιδιοι πανηγυριζαν με τις επιτυχιες τους.
    Συμφωνω πως δεν ειναι οτι καλυτερο για τη χωρα μας, αλλα μηπως και οι αμερικανοι δεν εχουν βρεθει ντοπε και ποσοι αλλοι αθλητες!!!!!!
    Αλλα τους ποναγε και δε θα το αντεχαν να περναμε και φετος τα χρυσα σε 200 (Κεντερησ) και 100(Θανου) μιας και η Τζοουνς δε τρεχει στα 100. Θα τους πονουσε πολυ και πιεσαν τη ΔΟΕ να καλεσει σε ελεγχο και τους δυο.
    Εγω χαρηκα για το κ@@##@λι που δωσανε και οι δυο τους, τα τελευταια χρονια στους αμερικανουσ που τοσα χρονια κερδιζανε ντοπε ΟΛΟΙ τους, αλλα επειδη οι υπολοιποι ειχαν αγνοια απο φαρμακα μενανε πισω σε αυτον τον τομεα. Τωρα που βρεθηκαν και αλλοι καλοι "χημικοι" τους ενοχλοι εεεεεεε!!!!

    βρε ουστ!!!!!!!!!!

    αυτα παιδες.................
    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
    Τωρα που βρεθηκαν και αλλοι καλοι "χημικοι" τους ενοχλοι εεεεεεε!!!!
    Δηλαδή τι νίκες είναι τελικά ατές για τις οποίες χαίρεσαι;
    Του αθλητή ή του χημικού;
    Θέλεις να πεις μήπως πως τελικά το κ@@##@λι τους το έδωσε ο Τζέκος;

  7. #37
    προτιμω να χαιρομαι εγω, παρα να βλεπω τους "ανηκιτους" μαυρους να κερδιζουν "σκασμενοι" απο αναβολικα!!!
    αυτο εννοω.
    εκτος αν εσυ χαιροσουν με τις νικες των αμερικανων τοσα χρονια νομιζοντας πως ειναι "καθαροι"!!!!!!!!!!!!!
    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  8. #38
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    Λυπάμαι πολύ αλλά θα σε απογοητεύσω = .Και στους παραολυμπιακους έχουν σημειωθεί κρούσματα ντόπινγκ. Πρόκειται για μια ιστορία που με είχα προσωπικά , συγκλονίσει. Για όσους θυμούνται , αναφέρομαι στους παραολυμπιακους του Σύδνευ , και αν θυμάμαι καλά 2 'αθλητές' ήταν ντοπέ , στους 'αγώνες της ζωής' . Ούστ........ ξεφτίλες.!!!


    Οχι ρε π....η

    δεν το ηξερα!!!!!

    Απαπαπαπαπαπαπα!!!!!!
    Keep on rocking in a free world !!!

  9. #39
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/11/2003
    Μηνύματα
    8
    Λυπάμαι πολύ αλλά θα σε απογοητεύσω = .Και στους παραολυμπιακους έχουν σημειωθεί κρούσματα ντόπινγκ.







    Νέες αποκαλύψεις για την πολύκροτη υποθεση:

    Σύμφωνα με μια θείτσα εδώ δίπλα (από τα "Reuter της γειτονιάς"...) οι Κεντέρης-Θάνου τα πήραν από τους αμερικανούς για να μη συμμετάσχουν στους Ολυμπιακούς και τους πάρουν τα μετάλια

    :hypnotize :rotflmao:

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της x-rider
    Εγγραφή
    13/08/2002
    Μηνύματα
    504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
    καλησπερα παιδες.
    εγω εχω να πω πωσ ξενερωσα με την ατυχια.
    και θα εξηγησω τι εννοω....
    με την ατυχια να ζητησουν για ελεγχο και τους δυο την τελευταια μερα πριν την εναρξη των αγωνων. Κριμα για τον Κεντερη που ηταν ο τελευταιοσ λαμπαδηδρομος και θα αναβε το βωμο, κριμα και για τη Θανου.
    Διοτι ολοι μας πανηγυριζαμε τα μεταλλια τα τελευταια 4 χρονια που μας εφερναν. Και μη μου πειτε πως δε το ειπατε και σεις πως και οι δυο παιρνουν αναβολικα, γιατι σε αυτο το επιπεδο δεν ειναι δυνατον να πρωταγωνιστησεις χωρις αναβολικα.
    Ξενερωνων με οσους εσπευσαν να τους γιουχαρουν. μιας και οι ιδιοι πανηγυριζαν με τις επιτυχιες τους.
    Συμφωνω πως δεν ειναι οτι καλυτερο για τη χωρα μας, αλλα μηπως και οι αμερικανοι δεν εχουν βρεθει ντοπε και ποσοι αλλοι αθλητες!!!!!!
    Αλλα τους ποναγε και δε θα το αντεχαν να περναμε και φετος τα χρυσα σε 200 (Κεντερησ) και 100(Θανου) μιας και η Τζοουνς δε τρεχει στα 100. Θα τους πονουσε πολυ και πιεσαν τη ΔΟΕ να καλεσει σε ελεγχο και τους δυο.
    Εγω χαρηκα για το κ@@##@λι που δωσανε και οι δυο τους, τα τελευταια χρονια στους αμερικανουσ που τοσα χρονια κερδιζανε ντοπε ΟΛΟΙ τους, αλλα επειδη οι υπολοιποι ειχαν αγνοια απο φαρμακα μενανε πισω σε αυτον τον τομεα. Τωρα που βρεθηκαν και αλλοι καλοι "χημικοι" τους ενοχλοι εεεεεεε!!!!

    βρε ουστ!!!!!!!!!!

    αυτα παιδες.................

    ΜΟΝΟ ΑΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ


    ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ




  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
    προτιμω να χαιρομαι εγω, παρα να βλεπω τους "ανηκιτους" μαυρους να κερδιζουν "σκασμενοι" απο αναβολικα!!!
    αυτο εννοω.
    εκτος αν εσυ χαιροσουν με τις νικες των αμερικανων τοσα χρονια νομιζοντας πως ειναι "καθαροι"!!!!!!!!!!!!!
    Όχι ρε φίλε!
    Εγώ δεν χαίρομαι να βλέπω κανένα από αυτούς να νικάει!

    Τι να χαρώ δηλαδή;
    Τον αθλητή ή το φάρμακο που τον ταϊσαν;


  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motoris
    Νέες αποκαλύψεις για την πολύκροτη υποθεση:

    Σύμφωνα με μια θείτσα εδώ δίπλα (από τα "Reuter της γειτονιάς"...) οι Κεντέρης-Θάνου τα πήραν από τους αμερικανούς για να μη συμμετάσχουν στους Ολυμπιακούς και τους πάρουν τα μετάλια
    Άλλοι λένε πως έπαιξε και βρώμικο παιχνίδι με τους χορηγούς.
    Εάν και οι δύο κέρδιζαν το χρυσό, θα ήταν πολύ πιο δύσκολο να τους αξιοποιήσει ο χορηγός σε παγκόσμιο επίπεδο σε σχέση με κάποιο πιο γνωστό αμερικάνο δρομέα.

    Τον βλάκα τον Τζέκο πάντως τον έστειλαν.

    Τέλος πάντων...
    Πστεύω πως θα μάθουμε την αλήθεια (ή τουλάχιστον το πιο αληθοφανές σενάριο) πολύ καιρό μετά!

  13. #43
    Όσα Χωράει Ένα Αχ! Το avatar του/της ppaylos
    Εγγραφή
    28/07/2004
    Μηνύματα
    47

    Αμα πληρωσεις μπορεις να το σωσεις

    Ο Λογος που εγιναν ολα αυτα με Κεντερη θανου ειναι αλλος,
    αλλαξαν τελευταια στιγμη οι ελεγκτες δεν πηγαν αυτοι που τους τα εχωνε ο Τσεκος, Γι αυτο εγινε ολος ο πανικος Ο αμερικανος Γκρην πληρωσε και περασε .Μου το τοπε ανθρωπος εκ των εσω.
    Δεν καμω πλακα.
    Το Πρωι Με Ξυπνας Με Κλοτσιες,
    Πως Γυρνουσα Με Αλλες Μου Λες,
    Αλλα Και Γω Θα Σου Πω..........
    Βρε Ουστ Απο Δω !!!!!

  14. #44
    mpla-mpla-mpla.... pagenete sto www.a-z.gr kai diavaste to ar8ro tou xroni drougia.

    ta pola logia ine ftoxia...

  15. #45
    ξεφτιλα!οπως και οι ολυμπιακοι αγωνες(κι οχι μονο λογω αναβολικων κτλ)!η ξεφτιλα σε ολο τους το μεγαλειο!

    αλλα να ρωτησω και κατι αλλο??
    τι γνωμη εχετε για τα νομιμα "αναβολικα"???
    δηλαδη να παιρνει καποιος πρωτεινες υδατανθρακες κτλ??????
    ειναι ηθικα σωστο η οχι??
    σε αυτο το θεμα ειμαι ψιλο 50 50.για πειτε καμια αποψη.....
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF