Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: 1ο "Σαλόνι" μεταχειρισμένων μοτοσυκλετών στη ΔΕΘ

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093

    1ο "Σαλόνι" μεταχειρισμένων μοτοσυκλετών στη ΔΕΘ

    Μόλις το "ψάρεψα" από το ΑΠΕ. Λέτε να αξίζει; Να... μεταβούμε;

    «Σαλόνι» μεταχειρισμένων αυτοκινήτων και μοτοσικλετών θα πραγματοποιηθεί για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο στη Θεσσαλονίκη, στους χώρους της Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης (ΔΕΘ) και διοργανώτρια εταιρία θα είναι Helexpo.

    Η 1η «Auto Moto Fiesta» θα ανοίξει τις πύλες της στις 21 και θα ολοκληρωθεί στις 29 Απριλίου. Θα λειτουργεί από τις 5 το απόγευμα έως και τις 9 το βράδυ και το Σαββατοκύριακο θα ανοίγει από τις 10 το πρωί. Στόχος της Helexpo για το 1ο αυτό «Σαλόνι» είναι οι 20.000 επισκέπτες.

    Οπως επισήμανε ο διευθυντής μάρκετινγκ της διοργανώτριας εταιρίας, Σάκης Ράπτης, το «παρών» στην έκθεση θα δώσει το σύνολο των μεγάλων αντιπροσώπων και εισαγωγέων μεταχειρισμένων αυτοκινήτων και μοτοσικλετών.

  2. #2
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    άμα έχεις σκοπό να πας για πουλήσεις τον τίγρη να μου πεις να πάω να ανοίξω μια αντιπροσωπεία ζωνών συγκράτησης των κοιλίων...



  3. #3
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    άμα έχεις σκοπό να πας για πουλήσεις τον τίγρη να μου πεις να πάω να ανοίξω μια αντιπροσωπεία ζωνών συγκράτησης των κοιλίων...



    κακίες!!!!

    ξεκίνα από τώρα!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  4. #4
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    μήπως να ανέβω και εγώ μπας και φύγει το SV?

  5. #5

    Re: 1ο "Σαλόνι" μεταχειρισμένων μοτοσυκλετών στη ΔΕΘ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Μόλις το "ψάρεψα" από το ΑΠΕ. Λέτε να αξίζει; Να... μεταβούμε;

    «Σαλόνι» μεταχειρισμένων αυτοκινήτων και μοτοσικλετών θα πραγματοποιηθεί για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο στη Θεσσαλονίκη, στους χώρους της Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης (ΔΕΘ) και διοργανώτρια εταιρία θα είναι Helexpo.

    Η 1η «Auto Moto Fiesta» θα ανοίξει τις πύλες της στις 21 και θα ολοκληρωθεί στις 29 Απριλίου. Θα λειτουργεί από τις 5 το απόγευμα έως και τις 9 το βράδυ και το Σαββατοκύριακο θα ανοίγει από τις 10 το πρωί. Στόχος της Helexpo για το 1ο αυτό «Σαλόνι» είναι οι 20.000 επισκέπτες.

    Οπως επισήμανε ο διευθυντής μάρκετινγκ της διοργανώτριας εταιρίας, Σάκης Ράπτης, το «παρών» στην έκθεση θα δώσει το σύνολο των μεγάλων αντιπροσώπων και εισαγωγέων μεταχειρισμένων αυτοκινήτων και μοτοσικλετών.
    Ρε Στέλιο μάθε λεπτομέρειες ρε.. Πόσα περίπτερα σε τι τετραγωνικά μέτρα?? Πόσοι εκθέτες ?? Κόστος Εισιτηρίου ?? Ιδιώτες δεν παίζουν απ' ότι κατάλαβα..

    Αν είναι να πάει κάποιος να πληρώσει 20 ευρώ και να δει 2 περίπτερα "pimp my ride ", που κολλάνε οι μοτοσυκλετιστές ;;


  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093

    Re: Re: 1ο "Σαλόνι" μεταχειρισμένων μοτοσυκλετών στη ΔΕΘ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    Ρε Στέλιο μάθε λεπτομέρειες ρε.. Πόσα περίπτερα σε τι τετραγωνικά μέτρα?? Πόσοι εκθέτες ?? Κόστος Εισιτηρίου ?? Ιδιώτες δεν παίζουν απ' ότι κατάλαβα..

    Αν είναι να πάει κάποιος να πληρώσει 20 ευρώ και να δει 2 περίπτερα "pimp my ride ", που κολλάνε οι μοτοσυκλετιστές ;;



    Καταρχάς φιλαράκι μάθε ελληνικά να ούμε όταν σπικάρεις σε εμέ. Μην ματαξαναλέμε τα ίδια να ούμε σοβαρές προσωπικότητες για...
    από δω και πέριξ... να ούμε εγώ οφθάλμιασα την είδηση και την πέταξα εδώ. Στοιχεία δεν ξέρω βνα ούμε αλλά αν τραβήξουμε καμιά επικοινώνα με τη ΔΕΘ φαντάζομαι θα μάθουμε.
    Πάντως λέει ότι θα συμμετέχουν οι περισσότυεροι έμποροι μεταχειρισμένων. ΟΚ το πρώτο θα είναι μην το ξεχνάς θα χει και προβλήματα.
    Να ούμε πάντα...

  7. #7

    Re: Re: Re: 1ο "Σαλόνι" μεταχειρισμένων μοτοσυκλετών στη ΔΕΘ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Καταρχάς φιλαράκι μάθε ελληνικά να ούμε όταν σπικάρεις σε εμέ. Μην ματαξαναλέμε τα ίδια να ούμε σοβαρές προσωπικότητες για...
    από δω και πέριξ... να ούμε εγώ οφθάλμιασα την είδηση και την πέταξα εδώ. Στοιχεία δεν ξέρω βνα ούμε αλλά αν τραβήξουμε καμιά επικοινώνα με τη ΔΕΘ φαντάζομαι θα μάθουμε.
    Πάντως λέει ότι θα συμμετέχουν οι περισσότυεροι έμποροι μεταχειρισμένων. ΟΚ το πρώτο θα είναι μην το ξεχνάς θα χει και προβλήματα.
    Να ούμε πάντα...

    lastixo tin exeis kani mou fainetai.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093

    Re: Re: Re: Re: 1ο "Σαλόνι" μεταχειρισμένων μοτοσυκλετών στη ΔΕΘ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    lastixo tin exeis kani mou fainetai.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Βρε λες;;; Ακολουθώ το ρητό... περνώ καιμόνος μου καλά... τα καταφέρνω μια χαρά... κλπ!
    Πάντως σοβαρά τώρα αν επικοινωνήσουμε εμ τη ΔΕΘ φαντάζομαι κάτι θα μάθουμε.

  9. #9
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
    μήπως να ανέβω και εγώ μπας και φύγει το SV?
    Άλλο "μεταχειρισμένο" και άλλο "τριμπούρδελο" !!!
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  10. #10
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Άλλο "μεταχειρισμένο" και άλλο "τριμπούρδελο" !!!
    Θα το λάβω σαν κοπλιμέντο...
    ότι γαμάει!!!

    και σ'είχα συμπαθήσει και έλεγα τώρα που ανέβαινα να σού φερνα και τσικουδιά απο την "καλή"...

  11. #11
    βρουουουουουμμ Το avatar του/της h_m_akis
    Εγγραφή
    05/05/2003
    Μηνύματα
    617

    Re: Re: Re: Re: Re: 1ο "Σαλόνι" μεταχειρισμένων μοτοσυκλετών στη ΔΕΘ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Βρε λες;;; Ακολουθώ το ρητό... περνώ καιμόνος μου καλά... τα καταφέρνω μια χαρά... κλπ!





    ο αλχημιστουρας το'χει αποφασισει.........αν πετυχει η μαλακια τυφλα να'χει το γ@μησι:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    "Δυστηχώς μονο όποιος έχει δοκιμάσει την οδήγηση στο χώμα καταλαβαινει τις συγκινήσεις, την μαγεία , την δυσκολία και την τεχνική που σε βοηθά να αναπτύξεις !" KaTaNaS!!!


    ...και να σε κοινηγαει ο μπατσος σαν τρελος.......................αυτο ρε μαγκα ειν'αθλητισμος!!!


  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    και άλλο "τριμπούρδελο" !!!
    Αυτος ειναι λογος να σου κοψω το σπαμαρισμα στα Τεχνικα καρνταση
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

Παρόμοια θέματα

  1. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  2. famous quotes from dirt people..
    από dirtbird στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2008, 09:41
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2008, 09:53
  4. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF