Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 14 από 14

Θέμα: Έχω ένα θέμα με τον αντιπρόσωπο της Bmw της περιοχής

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nontas
    Εγγραφή
    07/01/2007
    Μηνύματα
    391

    Έχω ένα θέμα με τον αντιπρόσωπο της Bmw της περιοχής

    Έχω ένα θέμα με τον αντιπρόσωπο της BMW της περιοχής μου, που αφορά το service της μηχανής μου, αφού πλέον αμφισβητώ τελείως τον επαγγελματισμό του και την ευσυνειδησία του προσωπικού του. Μήπως ξέρει κάποιος με ποιον μπορώ να στην BMW Hellas πριν αρχίσω να ψάχνω νομικά το θέμα και να αρχίσω να στέλνω e-mails στην Γερμανία?

  2. #2
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Καταρχην...ψυχραιμια!
    Σαν πρωτη κινηση γιατι δεν στελνεις ενα μηνυμα στην BMW Hellas και να εξηγεις το προβλημα σου?



    Αν εχεις νευρα,μην ανησυχεις!Μετα απο ενα τριημερο στα βουνα η επιστροφη στο κλεινον αστυ ειναι τραυματικη εμεπιρια!
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nontas
    Εγγραφή
    07/01/2007
    Μηνύματα
    391
    Ψύχραιμος είμαι ακόμα, αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα. Απορία το έχω εαν αυτοί οι Γερμανοί όταν δίνουν εξουσιοδοτημένα service σε αντιπροσώπους, ελέγχουν καθόλου τις υπηρεσίες και την κατάρτιση του προσωπικού, η αν κοιτάνε μόνο τα σαλονάκια τους και τους καναπέδες στην υποδοχή. Γιατί εγώ αγόρασα BMW για το όνομα και την αξιοπιστεία και όχι Trikaliovouvoum, οπότε επισήμως κάποιος θα πρέπει να μου πει τι θα κάνω με αυτόν.

  4. #4
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nontas
    Ψύχραιμος είμαι ακόμα, αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα. Απορία το έχω εαν αυτοί οι Γερμανοί όταν δίνουν εξουσιοδοτημένα service σε αντιπροσώπους, ελέγχουν καθόλου τις υπηρεσίες και την κατάρτιση του προσωπικού, η αν κοιτάνε μόνο τα σαλονάκια τους και τους καναπέδες στην υποδοχή. Γιατί εγώ αγόρασα BMW για το όνομα και την αξιοπιστεία και όχι Trikaliovouvoum, οπότε επισήμως κάποιος θα πρέπει να μου πει τι θα κάνω με αυτόν.
    Ισχυουν τα παραπανω,παρε ενα τηλ στα κεντρικα και πες τους τα ενα χερακι!
    Αν σε γραψουν στα @@δια τους(Ελλαδα ειμαστε,μην το ξεχναμε...) υπαρχει και η BMW Motorrad σαν εσχατη λυση.....
    Μπορεις αμα θες να ερχεσαι και να κανεις service εδω στην Πατρα,τι ειναι 500 χλμ για σενα?
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nontas
    Εγγραφή
    07/01/2007
    Μηνύματα
    391
    Εδώ πήγαίνουμε στα Τρικαλιώτικα, στην Πάτρα δεν θα έρθουμε

  6. #6
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nontas
    Εδώ πήγαίνουμε στα Τρικαλιώτικα, στην Πάτρα δεν θα έρθουμε
    Ρωτα παντως και στην Ξανθη στον Ντολλα,δεν εχει εξουσιοδοτημενο service?Μπορει να ειναι και καλός,που ξερεις?
    Αν τελικα δεν μεινεις ευχαριστημενος υπαρχει παντα και η λυση του συνεργειου σε αλλη πολη.Εδω Πατρα ερχονται πολλα BMW,ακομα κι απο Αθηνα, για συντηρηση
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  7. #7

    Re: Έχω ένα θέμα με τον αντιπρόσωπο της Bmw της περιοχής

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nontas
    Έχω ένα θέμα με τον αντιπρόσωπο της BMW της περιοχής μου, που αφορά το service της μηχανής μου, αφού πλέον αμφισβητώ τελείως τον επαγγελματισμό του και την ευσυνειδησία του προσωπικού του.
    Αν εννοείς την αντιπροσωπία, που οι επιφανειακής κομψότητας σνόμπ πωλητές της δεν σου δίνουν σημασία, προσποιούμενοι ότι μιλάνε στο τηλέφωνο με την Wall Street...

    ...ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες λένε, ότι από την άλλη βδομάδα θα βάλει "πόρτα" και για να μπείς...
    ...θα πρέπει να γνωρίζεις τουλάχιστον 12 ετικέτες Γαλλικών κρασιών,
    ...να έχεις πάει με τη Μπέμπα τουλάχιστον 6 φορές στη Μύκονο στου Pierro's για παληό μάλτ ουίσκυ...
    και να έχεις αποστηθίσει όλους τους διαλόγους από το Long Way Round!



  8. #8
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051

    Re: Re: Έχω ένα θέμα με τον αντιπρόσωπο της Bmw της περιοχής

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
    Αν εννοείς την αντιπροσωπία, που οι επιφανειακής κομψότητας σνόμπ πωλητές της δεν σου δίνουν σημασία, προσποιούμενοι ότι μιλάνε στο τηλέφωνο με την Wall Street...

    ...ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες λένε, ότι από την άλλη βδομάδα θα βάλει "πόρτα" και για να μπείς...
    ...θα πρέπει να γνωρίζεις τουλάχιστον 12 ετικέτες Γαλλικών κρασιών,
    ...να έχεις πάει με τη Μπέμπα τουλάχιστον 6 φορές στη Μύκονο στου Pierro's για παληό μάλτ ουίσκυ...
    και να έχεις αποστηθίσει όλους τους διαλόγους από το Long Way Round!


    και ενταξ' ο πακ10 τα ψιλοξερει αυτα + πηγαινει Μυκονο (για να λαδωσει την αλυσιδα του), ο dimfournoi πως τα βγαζει περα?




    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
    Ρωτα παντως και στην Ξανθη στον Ντολλα,δεν εχει εξουσιοδοτημενο service?Μπορει να ειναι και καλός,που ξερεις?
    Αν τελικα δεν μεινεις ευχαριστημενος υπαρχει παντα και η λυση του συνεργειου σε αλλη πολη.Εδω Πατρα ερχονται πολλα BMW,ακομα κι απο Αθηνα, για συντηρηση
    Εξουσιοδοτημένο έχει. Τα υπόλοιπα δεν μπορώ να επιβεβαιώσω.


    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nontas
    Απορία το έχω εαν αυτοί οι Γερμανοί όταν δίνουν εξουσιοδοτημένα service σε αντιπροσώπους, ελέγχουν καθόλου τις υπηρεσίες και την κατάρτιση του προσωπικού, η αν κοιτάνε μόνο τα σαλονάκια τους και τους καναπέδες στην υποδοχή
    Ίσως διότι οι γερμανοί το θεωρούν δεδομένο πως θα δουλέψουν μωρέ κι αυτοί οι έλληνες, μην τους αδικούμε τζάμπα....
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  10. #10
    Προσοχή! Όχι στον Ντόλλα! Όποιος ενδιαφέρεται για λεπτομέρειες, είμαι στη διάθεση του

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Giannis_L
    Εγγραφή
    10/02/2005
    Μηνύματα
    615
    Στέλνεις στην Hellas..και αν δεν σου απαντήσουν σε 2-3 μέρες ξαναστέλνεις... αν δεν λάβεις απάντηση μέσα σε μια εβδομάδα στέλνεις το ίδιο μεταφρασμένο στη Γερμανία και σίγουρα μέσα στις επόμενες δύο ημέρες θα έχεις νέα
    Giannis L

    www.MotoRAID.eu - Ταξιδιωτικός εξοπλισμός μοτοσυκλέτας

  12. #12

    Re: Re: Έχω ένα θέμα με τον αντιπρόσωπο της Bmw της περιοχής

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
    Αν εννοείς την αντιπροσωπία, που οι επιφανειακής κομψότητας σνόμπ πωλητές της δεν σου δίνουν σημασία, προσποιούμενοι ότι μιλάνε στο τηλέφωνο με την Wall Street...

    ...
    το τιρικαλο ειναι καραπουτσαριο ειτε πας για αμαξι ειτε για μοτο,δεν ξερω για σερβις ........παντως αν δεν εισαι ντυμενος γκει η δεν εχεις λαπ-τοπ στο χερι ....σε γραφουν κανονικα.....φιληστε μου τον λοκο

  13. #13
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.879

    Re: Re: Re: Έχω ένα θέμα με τον αντιπρόσωπο της Bmw της περιοχής

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    ο dimfournoi πως τα βγαζει περα?
    Καταρχιν :rotflmao: και καταδευτερων σου λειπει η ΙκΑριΑ.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της puntix
    Εγγραφή
    29/12/2005
    Μηνύματα
    150
    φιλε μου αγορασα απο τον ντολλα ενα ktm 640 πορτοκαλι και το παλικαρι ξεχασε να μου κουμπωσει τον ανορθωτή... ακου να δεις...

Παρόμοια θέματα

  1. Θεμα με μιζα - bmw f650gs
    από Sith στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2014, 19:08
  2. Θέμα με τα φώτα (ανάβει μόνο ένα-διαφορετικό σε κάθε σκάλα)
    από Lioulios στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2012, 09:46
  3. Η δασκάλα της Α' Δημοτικού έχει πρόβλημα με τον Τοτό.
    από alex-vstrom στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2008, 08:15
  4. power commander και προβλημα με τον αντιπροσωπο του
    από zaharakis στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2005, 15:30
  5. "Τα βάζω με τον εαυτό μου..."
    από bikersonly στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2004, 10:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF