Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Γνώμες για κράνος Agv

  1. #1

    Γνώμες για κράνος Agv

    Είμαι σε φάση για αγορά κράνους και ένα μαγαζί στην Λάρισα έχει σε προσφορά το παρακάτω κράνος της AGV στα 195€.Το έχει κάποιος;Αξίζει τον κόπο;
    Fortis Fortuna Adiuvat

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της samoure
    Εγγραφή
    04/10/2006
    Μηνύματα
    145
    Και εγω αυτο θελω να παρω,αλλα σε καταμαυρο,αλλα και ετσι ειναι πολυ καλο και η τιμη τρομερη.Για μενα χτυπα το.

    Το μαγαζι αυτο ξερεις ποσο το εχει το μαυρο το Stealth?Aν σου ειναι ευκολο στειλε μου pm ενα τηλεφωνο και μια Διευθυνση του μαγαζιου.

  3. #3
    Noμίζω ότι το έχει ένα φιλαράκι αυτό το κράνος...παίζει να τον δω σήμερα, θα σου απαντήσω αύριο.
    Πάντως η άποψή του δεν παίζει να είναι και ιδιαίτερα αντικειμενική. Έχει κόλλημα με την AGV το παλικάρι...
    Supa Scoopa And The Mighty Scoop

  4. #4
    Tελικά έχει το FLYER...
    Supa Scoopa And The Mighty Scoop

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από samoure
    Και εγω αυτο θελω να παρω,αλλα σε καταμαυρο,αλλα και ετσι ειναι πολυ καλο και η τιμη τρομερη.Για μενα χτυπα το.

    Το μαγαζι αυτο ξερεις ποσο το εχει το μαυρο το Stealth?Aν σου ειναι ευκολο στειλε μου pm ενα τηλεφωνο και μια Διευθυνση του μαγαζιου.


    Το μαγαζί λέγεται La Moto,είναι στην Ηρώων Πολυτεχνείου απέναντι από το Α.Τ.Α (Αρχηγείο Τακτικής Αεροπορίας).Είναι η επίσημη αντιπροσωπεία της Dainese και της AGV στην Λάρισα.Το παλλικάρι που το έχει τα φέρνει κατευθείαν από Ιταλία και έτσι έχει χαμηλότερες τιμές από τα άλλα μαγαζιά.Τηλέφωνο δεν έχω αλλά αν περάσω καμμία βόλτα από κει θα πάρω μία καρτούλα και θα στο δώσω...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  6. #6
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Η τιμή είναι πολύ καλή (για το μοντέλο με γραφικά μιλάμε ε..; )..

    Το STEALTH το έχω εδώ και ενάμιση χρόνο..Τα - του θα σου πω..Θόρυβος..Αρκετός..Αλλά από την άλλη δεν νομίζω να βρεις κράνος με αισθητά λιγότερο θόρυβο στα λεφτά αυτά..Μετά από κάποιο καιρό τα μαξιλαράκια 'χαλάρωσαν' και δεν έχει την εφαρμογή που είχε στην αρχή (ψιλοπαίζει στα πολλά).

    Στο αισθητικό μέρος,είναι πολύ όμορφο κράνος αλλά οι αεραγωγοί που έχει στο πάνω μέρος (ίσως γι'αυτό να έχει μπόλικο θόρυβο) το κάνουν και δείχνει πολύ ογκώδες (ψιλολεπτομέρεια θα μου πεις..)

    H ιμή είναι (πάρα) πολύ καλή,θα έλεγα πάρτο..

    Edit. Τώρα το είδα,το motocard έχει το μονόχρωμο ασημί ΤΙ-TECH από 360 στα 216?.. Δεν του ρίχνεις μια ματιά..;
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της edie
    Εγγραφή
    02/04/2006
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Το μαγαζί λέγεται La Moto,είναι στην Ηρώων Πολυτεχνείου απέναντι από το Α.Τ.Α (Αρχηγείο Τακτικής Αεροπορίας).Είναι η επίσημη αντιπροσωπεία της Dainese και της AGV στην Λάρισα.Το παλλικάρι που το έχει τα φέρνει κατευθείαν από Ιταλία και έτσι έχει χαμηλότερες τιμές από τα άλλα μαγαζιά.Τηλέφωνο δεν έχω αλλά αν περάσω καμμία βόλτα από κει θα πάρω μία καρτούλα και θα στο δώσω...

    το τηλ ειναι 2410555843


    πολυ κελες τιμες και τα παιδια ειναι οκ

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμες για κράνος...
    από mika2006 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2007, 21:47
  2. γνώμες για αυτό το κράνος Kbc?
    από zzr2005 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2006, 18:50
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2004, 21:47
  4. Άλλη μια προτροπή για κράνος
    από tai στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2004, 14:58
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2004, 18:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF