Σελίδα 11 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 649

Θέμα: Greece2india (Ένα μεγάλο τόλμημα)

  1. #151

    Re: Re: 1 Νοεμβρίου 2007

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas

    απλά δεν συμφωνώ. προσωπική άποψη.

    --------------------------------------------------------------------------------------------- - - - -- --- -- -- --- ---

    Μπράβο ρε Ηλία!
    Καλή συνέχεια!

    Φίλε PanVas, δεν κατάλαβα! Έχασα κάτι; Με τι εννοείς ότι δε συμφωνείς; Αν λες για το "Τρέξτε στα περίπτερα", φυσικά, όποιος θέλει το κάνει. Δεν προστάζω κανέναν και ούτε μπορώ να προστάξω. Άμα θέλεις γίνε λίγο πιο αναλυτικός περί της γνώμης σου για να καταλάβω τι εννοείς και τι σε πείραξε.


    Φιλικά πάντα,
    Ηλίας Βροχίδης

  2. #152
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Πικραμένες απόψεις Ηλία
    Θα δείς πολλά τέτοια σχόλια κάποια στιγμή
    μήν δίνεις σημασία !!!


    Καλή Συνέχεια φίλε
    Κουβαλάς την σκέψη και τα όνειρα πολλών απο εμάς


    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

  3. #153
    Καλή συνέχεια κι από μένα Ηλία !

    Συνέχισε να γεμίζεις τον εαυτό σου με τις ομορφιές του κόσμου !


  4. #154
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395

    Re: Re: Re: 1 Νοεμβρίου 2007

    Αρχικά δημιουργήθηκε από furious
    Φίλε PanVas, δεν κατάλαβα! Έχασα κάτι; Με τι εννοείς ότι δε συμφωνείς; Αν λες για το "Τρέξτε στα περίπτερα", φυσικά, όποιος θέλει το κάνει. Δεν προστάζω κανέναν και ούτε μπορώ να προστάξω. Άμα θέλεις γίνε λίγο πιο αναλυτικός περί της γνώμης σου για να καταλάβω τι εννοείς και τι σε πείραξε.


    Φιλικά πάντα,
    Ηλίας Βροχίδης
    Προφανώς παρεξήγησης.

    Και βέβαια δεν με ενόχλησε κάτι στον τόνο ή στον τρόπο που προτρέπεις τους αναγνώστες για την αγορά του περιοδικού. Δεν αναφέρομαι στο τρέξτε.

    Προσωπικά και εγώ, με την πρώτη ευκαιρία θα προσπαθήσω να προμηθευτώ όλα τα τεύχη που θα περιέχουν το ταξιδιωτικό σου. Ναι. Όταν θα είμαι πάλι Ελλάδα, θα τρέξω να αγοράσω τα συγκεκριμένα τεύχη μαζί με όλα τα υπόλοιπα περιοδικά που μου κρατάει ο περιπτεράς μου.

    Παράλληλα θεωρώ επιτυχία το γεγονός της δημοσίευσής όλων αυτών των εμπειριών σου σε ένα μέσο με τόσο μεγάλη κυκλοφορία και αναγνωσιμότητα.

    Δεν υπάρχει κάποια πικρία ή άλλη υποχθόνια σκέψη ή συναίσθημα από πίσω.
    Και γιατί να υπήρχε άλλωστε; Δεν έχω καμία ενεργή εμπλοκή στον χώρο και οποιαδήποτε επαγγελματική δραστηριότητά μου δεν εμπλέκεται με τον δικυκλισμό.

    Εκτός από το πάθος μου για τα ταξίδια με μέσο την μοτοσικλέτα μου και κίνητρα πραγματοποίησης εντελώς προσωπικά, δεν με συνδέει απολύτως τίποτα με τον χώρο.

    Σαν υποστηρικτής της δωρεάν πληροφορίας και της ελεύθερης πρόσβασης σ’ αυτήν, με στεναχωρεί το γεγονός ότι η μόνη δίοδος αναδείξεων κάποιον πραγματικά όμορφων εμπειριών θα πρέπει να γίνει μέσα από το συγκεκριμένο περιοδικό. Και αυτό δεν έχει να κάνει με την συμπάθειά μου ή την αντιπάθεια μου στο MOTO. Μπορεί όντως να διαβάζω ποιο ευχάριστα το 0300 ή κάποιο άλλο περιοδικό αλλά και σε ένα από αυτά να δημοσιευόταν η άποψη μου θα παρέμενε ίδια.

    Όπως καταλαβαίνεις το θέμα είναι απλά ιδεολογικό. Δεν ξέρω αν οι προσωπικές μου ιστορίες θα ήταν άξιες δημοσίευσης ή όχι, προσωπικά τώρα που το σκέφτομαι μπορεί και όχι. Δεν θα με ενδιέφερε όμως η δημοσίευσή τους σε ένα τέτοιο μέσο.

    Ο λόγος που γράφω και εγώ τα δικά μου ταξιδιωτικά στο Moto.gr είναι πολύ διαφορετικός και ανήκει σε άλλο κεφάλαιο συζήτησης. Αν μου πρότειναν την δημοσίευσή τους σε κάποιο έντυπο μέσο, θα αρνιόμουν ευγενικά.

    Τα δικά σου κίνητρα για την δημοσίευση των εμπειριών σου μέσα από ένα τέτοιο μέσο μπορεί να είναι συγκεκριμένα ή και όχι, αλλά και πάλι δεν έχει σημασία και δεν με αφορούν.

    Θα μπορούσα να υποθέσω ότι είναι οικονομικά. Και λογικό θα ήταν. Αλλά και πάλι δεν με ενδιαφέρει και δεν θέλω να ξέρω. Υποθέτοντας ότι το ταξίδι σου ξεκίνησε και στην δικιά σου περίπτωση λόγο προσωπικών λόγων και αναγκών, με γοήτευσε η απλότητα γραφής σου, το παράτολμο επιχείρημά σου και γενικότερα η ερασιτεχνική χροιά του ταξιδιού σου. Όταν σε ένα ερασιτεχνικό εγχείρημα υπάρχουν δείγματα επαγγελματισμού η αξία είναι πολύ μεγαλύτερη από επαγγελματικά εγχειρήματα με δείγματα ερασιτεχνισμού. Με την δημοσίευση του ταξιδιωτικού σου σε περιοδικό περνάς σε άλλο επίπεδο.

    Μπορεί και να γίνεις ένας νέος Ψημένος ή και πολύ καλύτερος από αυτόν. Και πραγματικά αν μία από τις φιλοδοξίες σου είναι και αυτή, σου εύχομαι πραγματικά να το πετύχεις. Και λογικό θα είναι το πρώτο βήμα σου να είναι η συγκεκριμένη κίνηση.

    Και όλα τα παραπάνω τα έγραψα γιατί από όσο σε γνωρίζω, και αυτό είναι μόνο μέσα από τα γραπτά σου, σε εκτιμώ και θεωρώ ότι είσαι από τα άτομα που θα ήθελα να υπάρχουν γύρω μου μιας και έχεις πολλά να πεις. Κι όλα αυτά με δεδομένο ότι μοιραζόμαστε πολλά κοινά πάθη και θέλω.

    Και με δεδομένο ότι ξεκαθάρισα την άποψη μου και την θέση μου για το συγκεκριμένο θέμα, νιώθοντας και άσχημα για την παρεξήγηση, αν νομίζεις ότι χαλάει το θρεντ με το παραπάνω μήνυμά μου, μπορώ εύκολα να το σβήσω, καθώς και το παρόν, και να στα στείλω να πμ απλά για να τα έχεις.

    Ευχαριστώ, με τιμή
    Παναγιώτης

  5. #155
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    Re: Re: Re: Re: 1 Νοεμβρίου 2007

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
    Προφανώς παρεξήγησης.
    ..........................................
    ...................................
    Ευχαριστώ, με τιμή
    Παναγιώτης
    Έγραψες Παναγιώτη!
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  6. #156
    Φίλε PanVas, σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Απλώς δεν είχα καταλάβει τι εννοούσες με ένα απλό "δε συμφωνώ". Τώρα έγινες σαφής. Είμαι κι εγώ υπέρ της ελεύθερης πληροφορίας και γι' αυτό κάθισα και έφτιαξα αναλυτικότατη ιστοσελίδα για όποιον θέλει να κάνει κάτι τέτοιο και στέλνω τα νέα μου στο blog, δωρεάν φυσικά. Άλλωστε το θεωρώ χρέος μου, γιατί κι εγώ διδάχθηκα από κάποιους άλλους χάρη στην ελευθερία της πληροφορίας.
    Επαγγελματίας ταξιδιώτης δε θέλω να γίνω και γενικότερα δεν έχω καμιά φιλοδοξία να αναδειχθώ. Είχα την ευκαιρία να κάνω το ταξίδι πολύ πιο επαγγελματικά, αλλά δεν το έκανα, γιατί δεν ήταν αυτό που ήθελα. Δε θα είχα την ελευθερία που έχω σαν ερασιτέχνης.
    Η δημοσίευση στο περιοδικό, όμως, δε με εμποδίζει καθόλου. Συνεχίζω να ταξιδεύω ερασιτεχνικά, απολύτως ελεύθερα και απλώς δημοσιεύω κάποιες ανταποκρίσεις. Αυτό είναι όλο και δεν είναι το πρώτο βήμα για να γίνω επαγγελματίας. Δε μου αρέσει κάτι τέτοιο. Απλώς εκεί έχω την ευκαιρία να παρουσιάσω πολύ αναλυτικότερα το ταξίδι μου, είναι ένας πολύ όμορφος τρόπος, που απευθύνεται σε πολύ περισσότερους και είναι κάτι που όποιος θέλει το παίρνει και το διαβάζει. Γι' αυτό, λοιπόν, δε νομίζω ότι είναι κάτι κακό, το οποίο έπρεπε να αρνηθώ.

    Υ.Γ.: Φυσικά, δε με ενοχλούν τα μηνύματα σου και δεν υπάρχει κανένας λόγος να τα διαγράψεις.

    Συνεχίζοντας να σε σέβομαι και ελπίζοντας να σε γνωρίσω κι από κοντά,
    Ηλίας Βροχίδης

  7. #157
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    8 Νοεμβρίου 2007

    Η Κοιλάδα του Kathmandu

    Τόσες μέρες στην κοιλάδα του Kathmandu, την εξερεύνησα καλά - καλά. Έχει αμέτρητα ενδιαφέροντα αξιοθέατα σε κάθε γωνιά της. Ανακαλύπτεις παντού παραμελημένα, σπουδαία αριστουργήματα. Οι πλατείες με τα παλιά παλάτια στα τρία ιστορικά βασίλεια (Kathmandu, Patan, Bhaktapur) είναι, πραγματικά, υπαίθρια μουσεία.
    Είδα πολλές Βουδιστικές stupa (αυτούς τους πύργους με ημισφαιρική βάση) και Ινδουιστικούς ναούς. Σε έναν από τους σημαντικότερους Ινδουιστικούς ναούς είδα τους νεκρούς, που φέρνουν από κάθε γωνιά του Νεπάλ και κάποιες φορές και από την Ινδία και τους καίνε στις όχθες του ιερού ποταμού. Ήταν, βέβαια, μακάβριο, αλλά σου θυμίζει ποια είναι η αλήθεια και τι είναι η ζωή.
    Ετοιμάστηκα για τη μεγάλη πεζοπορία στα Ιμαλάια και σε 2-3 μέρες θα ξεκινήσω. Θα κάνω το Annapurna Circuit, που είναι γύρω στις 20 μέρες! Για κανένα μήνα, δηλαδή, θα χαθώ. Μην ανησυχήσετε.
    Η φωτογραφία που στέλνω είναι μία ζωντανή αναπαράσταση της Ινδουιστικής θεότητας Hanuman στις όχθες του ιερού ποταμού όπου καίνε τους νεκρούς.

    Να 'στε καλά,
    Ηλίας Βροχίδης

    ----------------------------------------------
    P.S. Περισσότερες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Ηλία: Απο την Ελλάδα στην Ινδία με μοτοσικλέτα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kathmandu.jpg 
Προβολές:	1337 
Μέγεθος:	77,9 KB 
ID:	111610
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  8. #158
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Να σαι γερός ρε φιλε Ηλια να ζεις το ονειρό σου καθε λεπτο!


  9. #159
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563
    Ομορφα μερη

    Αληθεια η μηχανη σου πως τα παει ;; Κανα νεο απο το μεσο μεταφορας ;;


  10. #160
    Ρακόμελος
    Εγγραφή
    02/08/2006
    Μηνύματα
    24
    Με XR ειναι ο ανθρωπος, τί
    προβλημα να 'χει ?

    ΥΓ. Καλους δρομους, μοναχικε ταξιδιωτη !!!

  11. #161
    Καλά τα λέει ο προλαλήσαντας. Μετά από 27.000 χλμ. μέσα στο ταξίδι όλα είναι μια χαρά με το XRάκι! Σαν καινούριο δουλεύει!

    Σας ευχαριστώ για τις ευχές! Τα λέμε,
    Ηλίας Βροχίδης

  12. #162
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    8 Δεκεμβρίου 2007

    Αυτή ήταν πεζοπορία!
    Μόλις κατέβηκα από τα βουνά, μετά την πεζοπορεία Annapurna Circuit. Την καταυχαριστήθηκα! Ήταν 20 μέρες μέσα στην καρδιά των Ιμαλαΐων. Ανέβηκα μέχρι το πέρασμα Thorung, στα 5.416 μ. υψόμετρο. Όλα εκεί ήταν καλυμμένα με χιόνι και η ανάβαση με την αραιότερη ατμόσφαιρα σε αυτά τα υψόμετρα δεν είναι όπως στα χαμηλά. Μόλις η ανηφόρα γινόταν απότομη ο ρυθμός της αναπνοής μου ανέβαινε στη στιγμή. Το τοπίο στην κορυφή, όμως, με αποζημίωσε!
    Διένυσα τόσο μεγάλη απόσταση, που σε κάθε περιοχή η εικόνα ήταν διαφορετική. Στα χαμηλά είχε δάση, οριζώνες και άλλα χωράφια, ενώ στα ψηλά το τοπίο γινόταν ερημικό. Τα πιο γραφικά χωριά που είδα ήταν αυτά των Θιβετιανών μεταναστών, στα βόρεια. Δεν ήθελα να τελειώσει αυτή η πεζοπορεία. Τα βράδια μαζευόμασταν οι ορειβάτες στους λιτούς ξενώνες, καθόμασταν γύρω από τη σόμπα και λέγαμε ιστορίες από τα ταξίδια μας ή στήναμε παιχνίδια. Κάθε μέρα ήταν υπέροχη!
    Μετά από τόσο καιρό, όταν έβαλα και πάλι μπρος τη μοτοσικλέτα μου και την καβάλησα με κυρίευσε μία χαρά μικρού παιδιού. Από τότε που άρχισα να οδηγάω μοτοσικλέτες, πρώτη φορά τις αποχωρίστηκα για τόσο καιρό.
    Τώρα είμαι στο Κατμαντού, όπου γύρισα για να βγάλω καινούρια βίζα για την Ινδία. Αν όλα πάνε καλά, τη Δευτέρα θα την πάρω και θα κατευθυνθώ προς τα σύνορα.

    Η πρώτη μου ανταπόκριση από την Τουρκία δημοσιεύτηκε, τελικά, στο τεύχος Δεκεμβρίου του περιοδικού moto (http://www.motomag.gr). Περιμένω να μου πείτε αν σας αρέσει. Εγώ δεν το έχω δει ακόμη τυπωμένο!
    Η φωτογραφία που στέλνω είναι τη στιγμή που «κατέκτησα» την κορυφή του περάσματος Thorung, στα 5.416 μ. υψόμετρο. Δεν είναι και η κορυφή του Έβερεστ, αλλά για αρχή καλά είναι!

    Χαιρετίσματα,
    Ηλίας Βροχίδης

    ----------------------------------------------
    P.S. Περισσότερες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Ηλία: Απο την Ελλάδα στην Ινδία με μοτοσικλέτα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	thorung.jpg 
Προβολές:	1218 
Μέγεθος:	91,7 KB 
ID:	113846
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  13. #163
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Ηλία ανατρίχιασα μόλις είδα αυτήν σου την φωτό...
    την προηγούμενη βδομάδα είδα slides απο μια περυσινή εκδρομή πεζοπορίας στην Anapurna του ΕΟΣ Αθηνών ! Φοβερά τοπία ! διανύσαν γύρω στα 250 χλμ με τα πόδια σε 15 μέρες φτάνοντας και στο σημείο που έχεις τραβήξει και εσύ αλλά και σε πολλές κορφές του όμορφου αυτού μέρους.
    Μας αφηγηθήκαν και τις πολλές διαφορές μεταξύ Βουδιστικού κομματιού και Ινδουιστικού και είδαμε πάρα πολλές φωτό με ενναλαγές τοπίων.
    Εχω το τεύχος του Moto.gr αν δεν έχεις πρόβλημα όταν περάσει ο μήνας και βγει απο κυκλοφορία πες μου αν θες να το αναδημοσιεύσω και εδω.
    να σαι καλά να συνεχίζεις το όμορφο ταξίδι σου !!!

  14. #164
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    19 Δεκεμβρίου 2007

    Μπήκα και πάλι στην Ινδία!

    Αφού πήρα από το Κατμαντού την καινούρια μου βίζα για την Ινδία, κατευθύνθηκα προς τα σύνορα. Κατασκήνωσα μία βραδιά στη ζούγκλα κι έκανα εκεί το συνηθισμένο service: ρύθμιση βαλβίδων, αλλαγή λαδιών, σφίξιμο βιδών κ.λ.π.
    Στο Janakpur γιόρταζαν το γάμο του ινδουιστικού θεού Ράμα με τη θεά Σίτα και έμεινα εκεί για τον παρακολουθήσω. Από 'κει πήρα το μοναδικό τρένο του Νεπάλ, που διανύει τα 25, περίπου, χιλιόμετρα μέχρι τα σύνορα με την Ινδία. Είναι από τα τελευταία τρένα στην Ασία όπου ο κόσμος ταξιδεύει στην οροφή του. Όταν πήγαινα προς τα σύνορα υπήρχε χώρος στην οροφή και απολάμβανα το τοπίο βρισκόμενος στον ανοιχτό αέρα. Όταν γύριζα, όμως, γινόταν πανικός! Πλήθος πιστών συνέρρεε για να λάβει μέρος στον εορτασμό. Κάθισα στην άκρη της οροφής και προσπαθούσα να κρατηθώ. Ήταν το πιο τρομακτικό ταξίδι που έχω κάνει με τρένο!
    Είδα τον εορτασμό και μπήκα στην Ινδία. Ανέβηκα και πάλι στα Ιμαλάια, στο Darjeeling, όπου βρίσκομαι τώρα. Εδώ παράγεται μία από τις πιο φημισμένες ποικιλίες τσαγιού στον κόσμο. Μέχρι και στη Μυτιλήνη είχα βρει τσάι από το Darjeeling. Η πόλη είναι χτισμένη υπό τη σκιά της τρίτης ψηλότερης κορυφής του κόσμου, το Khangchendzonga (8.585 μ.).
    Αύριο θα ανέβω ακόμη πιο βόρεια, στην απομακρυσμένη περιοχή Sikkim, ανάμεσα στα σύνορα του Νεπάλ και του Μπουτάν. Η φωτογραφία που στέλνω είναι από το τρομακτικό τρένο στο οποίο έπρεπε να ανέβω για να γυρίσω στο Janakpur.

    Καλά Χριστούγεννα με υγεία και αγάπη μεταξύ όλων. Εάν υπάρχει αγάπη η ειρήνη και η ευτυχία είναι φυσικά επακόλουθα. Ανάψτε ένα κεράκι και για 'μένα που δε θα κάνω Χριστούγεννα φέτος.

    Ηλίας Βροχίδης

    ----------------------------------------------
    P.S. Περισσότερες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Ηλία: Απο την Ελλάδα στην Ινδία με μοτοσικλέτα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	india.jpg 
Προβολές:	1146 
Μέγεθος:	84,2 KB 
ID:	114996
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  15. #165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
    Ηλία ανατρίχιασα μόλις είδα αυτήν σου την φωτό...
    την προηγούμενη βδομάδα είδα slides απο μια περυσινή εκδρομή πεζοπορίας στην Anapurna του ΕΟΣ Αθηνών ! Φοβερά τοπία ! διανύσαν γύρω στα 250 χλμ με τα πόδια σε 15 μέρες φτάνοντας και στο σημείο που έχεις τραβήξει και εσύ αλλά και σε πολλές κορφές του όμορφου αυτού μέρους.
    Μας αφηγηθήκαν και τις πολλές διαφορές μεταξύ Βουδιστικού κομματιού και Ινδουιστικού και είδαμε πάρα πολλές φωτό με ενναλαγές τοπίων.
    Εχω το τεύχος του Moto.gr αν δεν έχεις πρόβλημα όταν περάσει ο μήνας και βγει απο κυκλοφορία πες μου αν θες να το αναδημοσιεύσω και εδω.
    να σαι καλά να συνεχίζεις το όμορφο ταξίδι σου !!!
    Έχεις δηλαδή μια ιδέα από την περιοχή, ε; Έτσι είναι λίγο-πολύ, όπως τα λες. Κάθε κομμάτι είχε την ομορφιά του, αλλά η δική μου η καρδιά είναι στο Βουδιστικό κομμάτι.

    Με την αναδημοσίευση του άρθρου από το moto εγώ δεν έχω πρόβλημα, αλλά φαντάζομαι θα έχει πρόβλημα η εκδοτική εταιρία, οπότε καλύτερα μην το κάνεις. Νομίζω ότι δεν είναι σωστό γι' αυτούς.

    Καλά Χριστούγεννα,
    Ηλίας Βροχίδης

Σελίδα 11 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα μεγαλο ευχαριστω :
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 07:45
  2. Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες
    από powerphot στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2005, 17:26
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 16:21
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 13:54
  5. ενα μεγαλο μπραβο
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 17:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF