Σελίδα 34 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 242930313233343536373839 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 496 έως 510 από 649

Θέμα: Greece2india (Ένα μεγάλο τόλμημα)

  1. #496
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis

    Όσο για μας τους κοινούς θνητούς που η μοτοσυκλετιστηκη μας ζωή αναλώνεται από το σπίτι στη δουλεία , μετά για κανα καφέ, άντε κανα ΣΚ στη κοντινή Πίνδο και καμωνόμαστε αυτόχθονες ιθαγενείς και σκληραγωγημένοι όσο δεν βασταν τα βρακια μας, θα είσαι πάντα αυτό που θέλαμε να είμαστε και παριστάναμε ότι μπορούμε

    ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ???




    ΤΟ ΑΠΑΥΓΑΣΜΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΉ



  2. #497
    Που σαι Ηλία...
    Κανα βιβλίο με μπολικες φωτό πότε θα βγάλεις;

  3. #498
    καλώς ήρθες Ηλία είσαι έμπνευση για όλους μας!

  4. #499
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
    Είναι πολλοί περισσότεροι αυτοί που γνωρίζουν μαθαίνουν και ρωτούν για το ταξίδι σου
    Δημιούργησες ένα μύθο, είσαι πια ένας μύθος
    Όσο για μας τους κοινούς θνητούς που η μοτοσυκλετιστηκη μας ζωή αναλώνεται από το σπίτι στη δουλεία , μετά για κανα καφέ, άντε κανα ΣΚ στη κοντινή Πίνδο και καμωνόμαστε αυτόχθονες ιθαγενείς και σκληραγωγημένοι όσο δεν βασταν τα βρακια μας, θα είσαι πάντα αυτό που θέλαμε να είμαστε και παριστάναμε ότι μπορούμε
    :a19: :a19: :a19: :a19:
    Χρήστο;

    Με τρομάζεις αλλά έτσι ακριβώς είναι!
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  5. #500
    Μέλος με μέλι Το avatar του/της marulis
    Εγγραφή
    09/06/2007
    Μηνύματα
    539
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ???




    ΤΟ ΑΠΑΥΓΑΣΜΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΉ
    Είναι που έχω σκυλιάσει από τη ζήλεια μου ρε Χρήστο
    Είναι για κάτι που ούτε καν μπόρεσα να ονειρευτώ. Όσο κι αν περηφανεύομαι πως δεν ξέρω την επόμενη μου κατεύθυνση μέχρι τη διασταύρωση, πάντα αυτό είχε συγκεκριμένη ημερομηνία έναρξης – λήξης , αναχώρησης – άφιξης
    Ο άνθρωπος έφυγε για 10 μήνες και γύρισε σε 26.

    Και αυτό που με τρελαίνει περισσότερο είναι πόσο όμορφα και δυνατά έχει αγκιστρωθεί στην εποχή της αθωότητας. Ούτε που θυμάμαι πως είναι


    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    Χρήστο;

    Με τρομάζεις αλλά έτσι ακριβώς είναι!
    Μη φοβάσαι ρε καλά είμαι, απλά απ΄ τη λύσσα μου έχω ροκανίσει τα έπιπλα του σπιτιού, έχω ξαπλώσει τ΄ ανάσκελα και βλέπω πεταλούδες στο ταβάνι
    θελω να ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!!
    ...........Πέταξες ψηλά , κι΄ας λεν σε ρηξαν, Γιάννη δε σε χωράει όλη η γηηηη .............
    Η μυρωδιά του εμετού από το χαλί φεύγει με γάλα η να το τρίψω με πράσινο σαπούνι;
    πω-πω μια κανονια!!!!

  6. #501
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis

    Μη φοβάσαι ρε καλά είμαι, απλά απ΄ τη λύσσα μου έχω ροκανίσει τα έπιπλα του σπιτιού, έχω ξαπλώσει τ΄ ανάσκελα και βλέπω πεταλούδες στο ταβάνι
    να μην βάζεις οτι νάνε στο στριφτό δεν σου λένε πάντα την αλήθεια οι φίλοι

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #502
    welcome back Ηλια.τα λογια ειναι περιττα..
    θα πω μονο οτι μια μερα μοιραστηκα με το ετερο ημησι ενα απο τα ποστ σου κ νοτισανε τα ματια μας ρε φιλε.να εισαι παντα καλα περηφανο ελληνοπουλο κ ανυπομονουμε να μας δειξεις ξανα κοματια του κοσμου..

  8. #503
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/08/2006
    Μηνύματα
    26
    μπράβο ρε Ηλία, εγώ τώρα είδα-έμαθα για το εγχείρημά σου...τι να πω...δεν υπάρχουν λόγια...είσαι ελεύθερος άνθρωπος ρε φίλε...σε ζηλέυω...ζεις τη ζωή όπως πρέπει...γιατί το παν δεν είναι να έχεις bmw για να το κάνεις αυτό, το παν είναι να το λέει η ψυχή σου..

    φοβερός...respect...

  9. #504
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της @ngelos
    Εγγραφή
    20/03/2009
    Μηνύματα
    448
    Καλωσήρθες ρε θηρίο Ηλία...Συγχαρητήρια για το εγχειρημά σου που ταξίδευε και εμάς τόσο καιρό από φωτογραφίες και αφηγήσεις.Εύχομαι να σου πάνε όλα όπως τα σχεδιάζεις και να σε χαρούμε σύντομα σε σαφάρι...:smilea:

  10. #505
    Member of THE M.R.A.
    Εγγραφή
    22/05/2002
    Μηνύματα
    56
    Καλώς ήρθες ,
    ΦΙΛΕ ΗΛΙΑ.
    Ενα μεγάλο Μπράβο για το Θάρρος-Τόλμη-Ανθρωπιά-Τρέλλα-Γνώσεις-Εμπειρίες που τόσο καιρό απλόχερα μας προσέφερες !~!
    Ααα και μην παραλείψω , ακόμα και από Αγνωστους - τυχαίους μοτο συνταξιδευτές ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΣ

    http://picasaweb.google.bg/africa.tw...82876306383714

    Με ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    Σταύρος Π.

  11. #506

    Βιβλία

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
    Που σαι Ηλία...
    Κανα βιβλίο με μπολικες φωτό πότε θα βγάλεις;
    Ναι παίδες, τα βιβλία είναι σχεδόν έτοιμα. Ένα έχω γράψει στα ελληνικά, που βγήκε μέχρι σήμερα 260 σελίδες κι έχω να συμπληρώσω και τα υπόλοιπα από την Αρμενία μέχρι την Ελλάδα.

    Ετοιμάζω κι ένα ακόμη βιβλίο, το οποίο θα είναι γεμάτο φωτογραφίες (λεύκωμα). Το λίγο κείμενο που θα έχει θα είναι στα αγγλικά, αλλά εννοείται πως θα προσπαθήσω να το κυκλοφορήσω και στην Ελλάδα. Δεν έχω ιδέα τι γίνεται με τους εκδοτικούς οίκους και κάποιοι μου λένε ότι θα πρέπει να πληρώσω κι από πάνω για τα έξοδα εκτύπωσης (Τι είναι τούτοι ρε;;

    Ότι και να γίνει πάντως, μόλις τα ολοκληρώσω τα βιβλία, σ' εσάς που μου τα ζητάτε μπορώ να σας τα δώσω κι εγώ προσωπικά. Θα ενημερώσω και στο forum και στο blog μόλις τα βιβλία είναι 100% έτοιμα.

  12. #507
    Αρχικά δημιουργήθηκε από StavrosMAGNA
    Καλώς ήρθες ,
    ΦΙΛΕ ΗΛΙΑ.
    Ενα μεγάλο Μπράβο για το Θάρρος-Τόλμη-Ανθρωπιά-Τρέλλα-Γνώσεις-Εμπειρίες που τόσο καιρό απλόχερα μας προσέφερες !~!
    Ααα και μην παραλείψω , ακόμα και από Αγνωστους - τυχαίους μοτο συνταξιδευτές ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΣ

    http://picasaweb.google.bg/africa.tw...82876306383714

    Με ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    Σταύρος Π.
    Καλά ρε Σταύρο, με κούφανες τελείως!!! Πού τον πέτυχες τον Luben;;; Και πού βρήκες τη φωτογραφία; Αν είναι δυνατόν! Ε ρε οι παπαράτσι...

    Ξέρεις πόσο ιστορική είναι αυτή η φωτογραφία; Είναι μόλις λίγες ώρες πριν ο κινητήρας αφήσει την τελευταία του πνοή. Αυτή η φωτογραφία είναι στην έξοδο της Κωνσταντινούπολης. Ήμασταν στα διόδια και με ρωτούσε ο Luben πώς πληρώνουνε και τι πρέπει να κάνει. Ωραίος τύπος. Γέλιο έχει!

    Μόλις μερικά χιλιόμετρα παρακάτω, στα Malkara (60 χλμ. πριν τα σύνορα με την Ελλάδα δηλαδή) ήταν εκεί που το ταξίδι τελείωσε για τη συγκεκριμένη μοτοσικλέτα. Για να στο πω και πιο ξεκάθαρα: αυτή η φωτογραφία που βρήκες είναι η τελευταία που έχω με τη μοτοσικλέτα μου να δουλεύει!!!

  13. #508
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395

    Re: Βιβλία

    Αρχικά δημιουργήθηκε από furious
    Ναι παίδες, τα βιβλία είναι σχεδόν έτοιμα. Ένα έχω γράψει στα ελληνικά, που βγήκε μέχρι σήμερα 260 σελίδες κι έχω να συμπληρώσω και τα υπόλοιπα από την Αρμενία μέχρι την Ελλάδα.

    Ετοιμάζω κι ένα ακόμη βιβλίο, το οποίο θα είναι γεμάτο φωτογραφίες (λεύκωμα). Το λίγο κείμενο που θα έχει θα είναι στα αγγλικά, αλλά εννοείται πως θα προσπαθήσω να το κυκλοφορήσω και στην Ελλάδα. Δεν έχω ιδέα τι γίνεται με τους εκδοτικούς οίκους και κάποιοι μου λένε ότι θα πρέπει να πληρώσω κι από πάνω για τα έξοδα εκτύπωσης (Τι είναι τούτοι ρε;;

    Ότι και να γίνει πάντως, μόλις τα ολοκληρώσω τα βιβλία, σ' εσάς που μου τα ζητάτε μπορώ να σας τα δώσω κι εγώ προσωπικά. Θα ενημερώσω και στο forum και στο blog μόλις τα βιβλία είναι 100% έτοιμα.

    Ανυπομονούμε!!!!!

  14. #509
    Member of THE M.R.A.
    Εγγραφή
    22/05/2002
    Μηνύματα
    56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από furious
    Καλά ρε Σταύρο, με κούφανες τελείως!!! Πού τον πέτυχες τον Luben;;; Και πού βρήκες τη φωτογραφία; Αν είναι δυνατόν! Ε ρε οι παπαράτσι...

    Ξέρεις πόσο ιστορική είναι αυτή η φωτογραφία; Είναι μόλις λίγες ώρες πριν ο κινητήρας αφήσει την τελευταία του πνοή. Αυτή η φωτογραφία είναι στην έξοδο της Κωνσταντινούπολης. Ήμασταν στα διόδια και με ρωτούσε ο Luben πώς πληρώνουνε και τι πρέπει να κάνει. Ωραίος τύπος. Γέλιο έχει!

    Μόλις μερικά χιλιόμετρα παρακάτω, στα Malkara (60 χλμ. πριν τα σύνορα με την Ελλάδα δηλαδή) ήταν εκεί που το ταξίδι τελείωσε για τη συγκεκριμένη μοτοσικλέτα. Για να στο πω και πιο ξεκάθαρα: αυτή η φωτογραφία που βρήκες είναι η τελευταία που έχω με τη μοτοσικλέτα μου να δουλεύει!!!
    EEEE ετσι είναι φίλτατε ...
    ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ... ΚΟΝΕεεε !!!
    Χαιρετισματα από τον Любо Африката !~! (Τον ΛΙΟΥΜΠΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΑ)

  15. #510
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Καλως ηρθες αν και δεν σε γνωριζω προσωπικα εχω μαθει τοσα για σενα απο το blog σου που ειναι σαν να σε ξερω χρονια.
    Πραγματικα ανηπομονουσα ποτε θα γραψεις στο blog για το καθε σημειο που βρισκοσουν και να δω μεσα απο τα γραφομενα σου Πως ειναι τα μεροι εκεινα.
    Ελπιζω καποια στιγμη να καταφερω να κανω κατι αναλογο.
    Να σε καλα και σε επομενα ταξιδια και περιπετειες
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα μεγαλο ευχαριστω :
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 07:45
  2. Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες
    από powerphot στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2005, 17:26
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 16:21
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 13:54
  5. ενα μεγαλο μπραβο
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 17:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF