Σελίδα 35 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 253031323334353637383940 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 511 έως 525 από 649

Θέμα: Greece2india (Ένα μεγάλο τόλμημα)

  1. #511
    Καλώς ήρθες :a19:
    ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ(ME ΣΤΡΟΦΕΣ)H ME ΛΑΣΠΗ

  2. #512
    show must go on..... Το avatar του/της Frezas
    Εγγραφή
    12/05/2005
    Μηνύματα
    236
    Καλως ηρθες Ηλια........... καλη ξεκουραση και γρηγορα ακομα πιο δυνατος και πανετοιμος για τα επομενα.

    Ειμαι σιγουρος οτι δε θα σε χωραει ο τοπος τωρα..........Που να σε χωρεσει η μικρη σου πολη, μετα απο την απεραντοσύνη των περιοχων που περασες και εζησες 26 μηνες.


    www.fazerclub.gr

  3. #513
    Πεταμένο Μέλος Το avatar του/της dimval
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    128
    Καλώς ήρθες και από εμένα Ηλία, έστω και αν δεν έχουμε βρεθεί ποτέ.
    24/25 Αυγούστου, θα βρίσκομαι στη Θεσσαλονίκη, έπειτα από ταξίδι. Εάν θελήσεις και μπορείς, θα ήταν χαρά μου, να τα λέγαμε για μία μπύρα. Σου στέλνω ΠΜ

  4. #514
    Γεια σου Ηλια
    καλως ηρθες
    και γω χθες γυρισα
    περασα απο Αρμενια , και λιγο πριν απο το Stepanavan στρωνανε το δρομο με χαλικι, βυθιστικε ο μπροστινος τροχος μεσα και επεσα , γυρισε λιγο το ποδι μου , και πηγα νατευθειαν στο Υερεβαν, καλα ητανε , ειδαμε ωραια πραγματα, και ενδιαφεροντα.
    να εισαι καλα , και με το καλο να δεχτεις το κοριτσι
    Πετρος

  5. #515
    Πάμε γι'άλλα!!! Το avatar του/της al_tzamp
    Εγγραφή
    13/04/2008
    Μηνύματα
    106
    ...Δεν έχω λόγια!

    μόλις χθές μιλούσα με ένα φίλο κ έμαθα για το ταξίδι σου Νίκο κ είπα να δώ στο νετ τι γίνεται.

    Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά κ γύρισες στα πάτρια εδάφη!

    θα περιμένω όταν εκδοθεί κάποιο απο τα βιβλία σου για να διαβάσω λίγο απο αυτα που εσύ έζησες!

    Πάντα τετοια!!!!!!!!!!
    Να κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς...!

  6. #516
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από al_tzamp
    ...Δεν έχω λόγια!

    μόλις χθές μιλούσα με ένα φίλο κ έμαθα για το ταξίδι σου Νίκο κ είπα να δώ στο νετ τι γίνεται.

    Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά κ γύρισες στα πάτρια εδάφη!

    θα περιμένω όταν εκδοθεί κάποιο απο τα βιβλία σου για να διαβάσω λίγο απο αυτα που εσύ έζησες!

    Πάντα τετοια!!!!!!!!!!
    Φίλε al_tzamp μακάρι να μπορούσα να είχα κανει εγώ αυτό το ταξίδι η ένα παρόμοιο.
    Ο "Ταξιδιώτης" είναι ο Ηλίας.
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  7. #517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από al_tzamp
    ...Δεν έχω λόγια!

    μόλις χθές μιλούσα με ένα φίλο κ έμαθα για το ταξίδι σου Νίκο κ είπα να δώ στο νετ τι γίνεται.

    Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά κ γύρισες στα πάτρια εδάφη!

    θα περιμένω όταν εκδοθεί κάποιο απο τα βιβλία σου για να διαβάσω λίγο απο αυτα που εσύ έζησες!

    Πάντα τετοια!!!!!!!!!!
    Γεια σου Αλέξανδρε!

    Εγώ είμαι, λοιπόν, που έκανα το ταξίδι, ο Ηλίας. Σε μπερδέψαμε λίγο με το Νίκο, ε; Ο Νίκος, μετά από κάποιες αστείες συγκυρίες, κατέληξε να επιβαρυνθεί (οικειοθελώς ) με το έργο της δημοσιοποίησης των εξελίξεων του ταξιδιού μου στο διαδίκτυο. Μέσα από όλη αυτή τη διαδικτυακή επαφή που είχαμε 2 χρόνια και 2,5 μήνες γίναμε καλά φιλαράκια και τον ευχαριστώ άλλη μια φορά για τον κόπο που έκανε τόσο καιρό.

    Όσο για τα βιβλία που ετοιμάζω, θα ενημερώσω στο forum μόλις βρω μια άκρη για να τα εκδώσω. Αν μου στείλεις κι ένα e-mail στο greece2india@yahoo.com, θα σε ειδοποιήσω προσωπικά μόλις ετοιμάσω τα βιβλία.

    Πάντα όρθιοι όλοι και τα λέμε παίδες!
    Ηλίας Βροχίδης

  8. #518
    Πάμε γι'άλλα!!! Το avatar του/της al_tzamp
    Εγγραφή
    13/04/2008
    Μηνύματα
    106


    συγνώμη για το λαθάκι, αλλα τα διάβαζα κανενα 3ωρο στο PC βραδυατικα και μάλλον τα μπέρδεψα!

    στέλνω mail κ αναμένω!!!

    Να είσαι καλα Ηλία!
    Να κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς...!

  9. #519
    φιλε Ηλια καλως ήρθες...πολλά από τα μέρη που πέρασες ίσως να τα δω κάποτε στο δικό μου ονειρικό οδοιπορικό Ελλάδα-Μογγολία....
    Σε ευχαριστώ για όλες τις εικόνες που μας πρόσφερες..(αν και μόλις πρόσφατα μπήκα σα μέλος συχνά διάβαζα το feedback σου)
    και φυσικά ενδιαφέρομαι για το βιβλίο που ετοιμάζεις
    σπύρος

  10. #520
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ανωνυμος
    φιλε Ηλια καλως ήρθες...πολλά από τα μέρη που πέρασες ίσως να τα δω κάποτε στο δικό μου ονειρικό οδοιπορικό Ελλάδα-Μογγολία....
    Σε ευχαριστώ για όλες τις εικόνες που μας πρόσφερες..(αν και μόλις πρόσφατα μπήκα σα μέλος συχνά διάβαζα το feedback σου)
    και φυσικά ενδιαφέρομαι για το βιβλίο που ετοιμάζεις
    σπύρος
    Σ' ευχαριστώ Σπύρο για το μήνυμα. Ό,τι πληροφορίες χρειαστείς για το ταξίδι που ετοιμάζεις, θα χαρώ να σε βοηθήσω. Στείλε e-mail στο greece2india@yahoo.com


  11. #521
    καλως ηρθες φιλε!!!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=6ow7rqkY-jI

  12. #522
    ~
    Εγγραφή
    07/12/2005
    Μηνύματα
    272
    Καλώς ήρθες ....κ στα επομενα!!!

  13. #523
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/04/2009
    Μηνύματα
    9

  14. #524

    Νέα ιστοσελίδα

    Σας ευχαριστώ παιδιά για τα καλωσορίσματα!

    Μη νομίζετε ότι μ' έφαγε η πόλη. Δουλεύω εντατικά για να πετύχω το στόχο: το επόμενο ταξίδι!

    Η geocities όπου είχα την ιστοσελίδα μου κλείνει στις 26 Οκτωβρίου. Την καινούρια μου ιστοσελίδα και γι' αυτό και για το (ή τα) επόμενα ταξίδια μου θα τη βρίσκετε στο:

    http://www.madnomad.co.cc


    Τα λέμε!
    Να 'στε γεροί!
    Ηλίας Βροχίδης

  15. #525
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Re: 28 Ιούνη 2009

    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    Είμαι στην Ελλάδα!

    ...Στη φωτογραφία βλέπετε την άφιξή μου στο Λευκό Πύργο, όταν με υποδέχτηκε η μητέρα μου και ο αδερφός μου, τον οποίο τον άφησα μικρό παιδί και τον βρίσκω έφηβο και πρωταθλητή Βορείου Ελλάδος στο ποδήλατο βουνού!

    Θα τα πούμε από κοντά!!!
    Ηλίας Βροχίδης


    ----------------------------------------------
    P.S. Υπάρχει κι ένα Blog που "τρεχει", με την δυνατότητα επισύναψης σχολίων προς τον Ηλία!

    ...ισως η πιο συγκινητική φωτο του ταξιδιού σου!
    Sorry που περασε τοσος καιρος για να γραψω αλλα το ειχα αφησει καποια στιγμη με διαφορα που μου ετυχαν, στη μέση και τωρα το διαβασα το υπολοιπο!

    Σου ευχομαι παντα να κανεις τα ονειρα σου πραγματικότητα οπως εσυ γουσταρεις και να μας τα μεταφερεις όπως τουτο δω!!!

    Ολοι είπαν απο κάτι που θα ήθελα να πω κι εγω, μη τα επαναλαμβανω λοιπον... :smilea:

    ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΗΣ, ΠΑΝΤΑ ΤΑΞΙΔΕΥΤΗΣ!!!!


Παρόμοια θέματα

  1. Ενα μεγαλο ευχαριστω :
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 06:45
  2. Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες
    από powerphot στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2005, 16:26
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 15:21
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 12:54
  5. ενα μεγαλο μπραβο
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 16:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF