Σελίδα 38 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 283334353637383940414243 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 556 έως 570 από 649

Θέμα: Greece2india (Ένα μεγάλο τόλμημα)

  1. #556
    Μέλος Το avatar του/της FJ
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    82
    Μολις τελειωσα την αναγνωση ΟΛΟΥ του ταξιδιωτικου. ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΔΟΣΗ θα το χαρακτηριζα, δεν μετρησα ωρα αλλα τα ματια μου υποφερουν αυτη τη στιγμη. Ηλια...

  2. #557
    Μέλος Το avatar του/της FJ
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    82
    Kαι επειδη καποια στιγμη στην γραφη αυτου του ταξιδιωτικου μπηκαν και βαθυτερα συναισθηματα και αποψεις γενικα, τοσο απο τον ταξιδευτη οσο και απο πολλους που πηραν μερος στην συζητηση, θα ηθελα να αφιερωσω στον Ηλια και σε ολους οσους εγραψαν το νοημα του παρακατω τραγουδιου.


    Υ.Γ. Σιγουρα δεν εκφραζει κανεναν μας το θεμα αεροπλανο αυτη τη στιγμη, ωστοσο καποια πραγματα ειναι διαχρονικα αληθινα...
    Αφιερωστε 4΄και δειτε το μεχρι το τελος.

    http://www.youtube.com/watch?v=XPk0u...x=8&playnext=2

  3. #558

    Ημερολόγιο με φωτογραφίες απ' το ταξίδι

    Γεια σας παιδιά!

    Με το βιβλίο έχουμε ακόμη κάποιες επιπλοκές, αλλά κάποιοι από 'δω μέσα ενδιαφέρονται πολύ και βοηθάνε να βρεθεί μια λύση για την έκδοσή του. Ευελπιστώ πως θα βγάλουμε μια άκρη.

    Μέχρι τότε ελπίζω να σας δώσω μερικές εικόνες μέσα από το ημερολόγιο για το 2011 που έφτιαξα με φωτογραφίες από το ταξίδι μου! Αυτό είναι έτοιμο και μπορείτε να το πάρετε αμέσως από το:
    http://www.lulu.com/spotlight/MadNomad

    Για να το ξεκαθαρίσω, τα ημερολόγια δεν τα πουλάω εγώ. Αυτή η εταιρία με το χαριτωμένο όνομα Lulu έχει τα ημερολόγια και όποιος θέλει τα αγοράζει από 'κει με 15,70 για το ημερολόγιο και 6 ευρώ για τα μεταφορικά. Τώρα από αυτά εγώ παίρνω ένα ελάχιστο ποσό για το έργο μου. Τα περισσότερα τα παίρνει η Lulu για την εκτύπωση και τη διανομή.

    Αυτή τη διαδικασία έκανα κι εγώ ο ίδιος. Αγόρασα από αυτούς τα ημερολόγιά μου! Απλά εγώ έκανα μαζική παραγγελία.

    Ο καλύτερος τρόπος, λοιπόν, και για εσάς και για 'μένα είναι να δώσω αυτά τα ημερολόγια χέρι-χέρι με 15 ευρώ στους Θεσσαλονικείς ή σε όσους δω από κοντά τέλος πάντων έτσι, ώστε να μην πληρώνουμε μεταφορικά. Μπορώ επίσης να το στείλω εγώ ταχυδρομικά και μάλλον πάλι θα συμφέρει οικονομικά και εσάς και εμένα. Απλά αυτό θα το ξέρω σε καμιά δεκαριά μέρες που θα έχω τα ημερολόγια στα χέρια μου. Όπως και να 'χει, μου στέλνετε ένα μήνυμα με τη διεύθυνσή σας αν θέλετε κι εγώ θα φροντίσω να φτάσει εκεί.

    Ούτως ή άλλως το οικονομικό κέρδος είναι ελάχιστο. Απλά το έγραψα γιατί μου άρεσε κι εμένα πολύ το αποτέλεσμα που βγήκε και πιστεύω πως θα αρέσει και σε 'σας! Μιλάμε για ημερολόγιο τοίχου που ανοιχτό είναι 28 x 43 εκ., οπότε θα απολαύσουμε τις φωτογραφίες σε μεγάλο μέγεθος! Άντε, δείτε το και πείτε μου γνώμες. Όποιος το πάρει στα χέρια του, καλό θα κάνει αν αφήσει και κανένα review ή rating εκεί στο Lulu.

    Να 'στε καλά!
    Ηλίας Βροχίδης


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	calendar.jpg 
Προβολές:	939 
Μέγεθος:	93,4 KB 
ID:	218256

  4. #559

  5. #560
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    sticky το thread για έτσι μας αρέσει !

    Χα χα! Να 'σαι καλά ρε Γιάννη!

  6. #561
    Λοιπόν, για το ημερολόγιο, επειδή βγαίνει στην καλύτερη περίπτωση 21,70 ευρώ αν το αγοράσει κάποιος από τη Lulu και θεωρώ ότι παίρνουν παραπάνω λεφτά απ' όσα θα 'πρεπε, βρήκα καλύτερη λύση, πιο οικονομική και ελαφρώς πιο μεγάλο μέγεθος ημερολογίου κιόλας! Κλειστό θα είναι σε μέγεθος Α4, δηλαδή 29 x 21 εκ.!

    Όποιος το θέλει, ας μου στείλει μήνυμα και μπορώ να το ταχυδρομήσω σε όλη την Ελλάδα είτε με αντικαταβολή είτε με απλή κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Μπορώ να το δίνω με 12 ευρώ και μαζί με τα μεταφορικά δε νομίζω να ξεπερνάει η τιμή τα 15 ευρώ, αλλά αυτό θα το εξακριβώσω τις επόμενες μέρες που θα τα έχω στα χέρια μου και θα μπορώ να πάρω μια τιμή από το ταχυδρομείο.

    Δείτε το, λοιπόν, στη Lulu (http://www.lulu.com/spotlight/MadNomad), αλλά για να το πάρετε το κανονίζουμε μεταξύ μας.

  7. #562
    Μέλος Το avatar του/της FJ
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    82
    To θελω προφανως αλλα παιζει να ερθω και Θεσσαλονικη να το παρω, να γραψω και κανα χλμ και να δω και απο κοντα τον συγγραφεα...

  8. #563

    Έφτασαν τα ημερολόγια!

    Έφτασαν τα ημερολόγια! Τα έχω στα χέρια μου και μπορώ να στείλω σε όποιον θέλει. Ρώτησα για τα μεταφορικά και μου είπαν πως είναι 1,89 ευρώ γι' Αθήνα και αν κάποιος θέλει να το στείλω με αντικαταβολή είναι άλλα 2,30 η χρέωση των ΕΛΤΑ. Καλύτερα είναι να καταθέτει κανείς σε τραπεζικό λογαριασμό, οπότε γλιτώνει τα 2,30 και για την Αθήνα μαζί με τα μεταφορικά βγαίνει 12 + 1,89 = 13,89 ευρώ.

    Καλές γιορτές!
    Ηλίας Βροχίδης

  9. #564
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/10/2009
    Μηνύματα
    1.502
    Καλημρα Ταξιδιωτη
    J.T.R

  10. #565

    Re: Έφτασαν τα ημερολόγια!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από furious
    Έφτασαν τα ημερολόγια! Τα έχω στα χέρια μου και μπορώ να στείλω σε όποιον θέλει.

    Ένα ημερολόγιο ...delivery στο Χολομώντα με το XRάκι.




    Την ...διεύθυνση την ξέρεις.


    ΥΓ Θα 'χω τσίπουρο μετά νηστήσιμου λουκάνικου πράσου...




  11. #566

    Re: Re: Έφτασαν τα ημερολόγια!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
    Ένα ημερολόγιο ...delivery στο Χολομώντα με το XRάκι.




    Την ...διεύθυνση την ξέρεις.


    ΥΓ Θα 'χω τσίπουρο, μετά νηστήσιμου λουκάνικου πράσου...



    Αυτά είναι

    Με τέτοια θέλγητρα θα κάνω delivery και το ημερολόγιο και την αφεντομουτσουνάρα μου στις όμορφες εξοχές σας!


  12. #567

  13. #568
    Αχ πόσο κουράστηκα για να το αποκτήσω μα τώρα το έχω δίπλα μου την πόλη θα γυρίσω,θα πάω Τουρκολίμανο και Παραλιακή για κοντριλίκια άπειρα με Porsche και Rally

  14. #569
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    ???

  15. #570
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
    ???
    Απλα εχω μεινει...
    Αχ πόσο κουράστηκα για να το αποκτήσω μα τώρα το έχω δίπλα μου την πόλη θα γυρίσω,θα πάω Τουρκολίμανο και Παραλιακή για κοντριλίκια άπειρα με Porsche και Rally

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα μεγαλο ευχαριστω :
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 06:45
  2. Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες
    από powerphot στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2005, 16:26
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 15:21
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 12:54
  5. ενα μεγαλο μπραβο
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 16:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF