Σελίδα 42 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 323738394041424344 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 616 έως 630 από 649

Θέμα: Greece2india (Ένα μεγάλο τόλμημα)

  1. #616
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Μπραβο και παλι ολα πανε μια καλα καλη επιτυχια στην συνεχεια χαζευα το βιντεο που βαζει ξανα μπροστα το Xr και εδειχνε να ειναι οντως ετοιμο για νεες εξορμησης
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  2. #617
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Αρχικά δημιουργήθηκε από furious
    Πες τα ρε φτωχέ και μόνε καουμπόυ! Εκεί είναι το θέμα, αλλά αυτά τα πράγματα, φίλε μου, δεν είναι εμπορικά, δε τα βγάζουν στην TV. Όποιος, όμως, θέλει να το πιάσει το νόημα, το πιάνει. Βλέπεις, για μια επικοινωνία χρειάζεται ο πομπός, αλλά χρειάζεται και ο κατάλληλος δέκτης.

    Τέλος πάντων... Καλά, εννοείται, τα αυτοκόλλητα τα έχω πάντα εκεί. Χρωστάω πολλά σε αρκετά μέλη του moto.gr και των Aprilia Bikers. Το ξέρετε αυτό.

    Τα λέμε αύριο μάγκες (επιτέλους)!
    Δυστυχώς δεν θα τα πούμε από κοντά αύριο, άλλη φορά σίγουρα όμως. Δεν είμαι σίγουρος ότι δεν θα ήταν "εμπορικό" ένα τέτοιο θέμα αλλά σίγουρα δεν είναι "κατάλληλο" για τις μέρες μας... δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός... Θέματα με κοινωνικό προβληματισμό, αλλά και αισιόδοξα ταυτόχρονα δεν έχουν ανταπόκριση στο χαζοκούτι από το πλήθος, αλλά υπάρχει μεγάλο κοινό που θα άνοιγε την ΤV μόνο για να δει σένα και αυτό που έκανες.
    Φαντάσου ότι επειδή νόμιζα ότι μιλάγαμε για 10 το βράδυ(δεν γνώριζα την εκπομπή...), είχα πει στην γυναίκα μου από την Τετάρτη, να θυμηθεί να ανοίξουμε την TV την Παρασκευή στις 10 μην το χάσουμε... Χτες το θυμήθηκε και με ρώτησε... της εξήγησα... Κρίμα γιατί είχα βρει και ένα καλό τσίπουρο γαι την περίσταση...
    Να σαι καλά ρε φίλε και μην σταματάς, τώρα τον έχεις βρει τον δρόμο σου... για αυτό σε ζηλέυουμε...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  3. #618
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333
    Θεωρώ ότι σήμερα με την παρουσίαση αυτού του βιβλίου κλείνει προσωπικά για μένα ένα κύκλος που άνοιξε τον Απρίλη του 2007 γνωρίζοντας τον Ηλία, σε πρώτη φάση ηλεκτρονικά, εκ των υστέρων προσωπικά, και μετά από όλο αυτό το οδοιπορικό, τις επικοινωνίες, τα τηλέφωνα, τα e-mails με τις φωτογραφίες που έστελνε, τις συναντήσεις μας όταν επέστρεψε, πιστεύω ότι σήμερα Μάιος του 2011 ολοκληρώθηκε αυτός ο κύκλος.
    Ένας από τους πιο ενδιαφέροντες κύκλους που έζησα μέσα από το ταξίδι του, κι ας μην ήμουν εκεί.
    Οι φωτογραφίες του φοβερές, τα κείμενα του πολλές φορές τρομακτικά, η τόλμη του για την συνέχεια του ταξιδιού αυξανόμενη, κι επικοινωνία μας ακόμα πιο συχνή και αγωνιώδης.
    Το κάθε νέο μαιλ του με τις φωτογραφίες ήταν η πρώτη προτεραιότητα της ημέρας μου, για να το διαβάσω, να το αναρτήσω στο moto.gr, στο blog που του εχουμε φτιαξει στο Apriliabikers, και φυσικά να το κρατήσω στο αρχείο μου.
    Τότε ήταν μόλις 23 χρονών με πολύ όρεξη και φόρα για να ταξιδέψει όσο πιο μακριά μπορούσε να φτάσει. Σήμερα πιστεύω ότι είναι ακόμα 23 χρονών με την ίδια όρεξη και τη φόρα για να πάει ακόμα μακρύτερα. Εύχομαι να συνεχίσει και σε άλλες ηπείρους τα ταξίδια του. Κι όταν του τελειώσουν οι ήπειροι θα τον ρωτήσω ποιος θα είναι ο ...πλανήτης που θα διαλέξει πρώτος.

    Ηλία σ' ευχαριστώ για την παρέα σου, το ήθος της παρέας σου, και την μακρινή και την κοντινή. και....σου ζητώ συγνώμη που σε τρέλανα στα ζεστά τσάγια, την επόμενη φορά θα έχω και παγωμένα.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	untitled1.jpg 
Προβολές:	1544 
Μέγεθος:	97,6 KB 
ID:	226169
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  4. #619
    Εγώ σ' ευχαριστώ Νικόλα για όλα όσα κάνεις τόσα χρόνια και για την ευκαιρία που μου έδωσες να γνωρίσω όλη αυτή την παρέα μέσω του blog, του moto.gr και των Aprilia Bikers.

    Χαίρομαι που με βλέπεις ακόμη 23 χρονών και με την ίδια όρεξη. Έτσι είναι, θα σας πάω ακόμη πιο μακριά αυτή τη φορά

    Όσο για τα τσάγια, δεν πειράζει που ήταν ζεστά... Μου θύμιζαν τα τσάγια που έπινα πολλάκις καθημερινά στην Ασία

  5. #620
    Εχθες τελειωσα την αναγνωση του βιβλιου. παγματικα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ... ταχιδεψα μαζι σου σε καθε χιλιομετρο κ καθε λεπτο.
    Σε ευχριστουμε για της εμπειριες που μοιραστικες μαζι μας κ μας εδειξες ποσο υπομονη πρεπει να εχουμε οταν αντιμετοπιζουμε δισκολειες στο ταξιδι.... αναμενω με αγωνια το βιβλιο της αφρικης...
    να εισαι παντα καλα Ηλια!
    ολα ειναι δρομος....

  6. #621
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BMW-adventure
    Εχθες τελειωσα την αναγνωση του βιβλιου. παγματικα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ... ταχιδεψα μαζι σου σε καθε χιλιομετρο κ καθε λεπτο.
    Σε ευχριστουμε για της εμπειριες που μοιραστικες μαζι μας κ μας εδειξες ποσο υπομονη πρεπει να εχουμε οταν αντιμετοπιζουμε δισκολειες στο ταξιδι.... αναμενω με αγωνια το βιβλιο της αφρικης...
    να εισαι παντα καλα Ηλια!
    Το τελείωσες κιόλας το βιβλίο ρε θηρίο; Μπράβο! Είσαι ο πρώτος που γράφει ότι το διάβασε όλο τόσο γρήγορα! Χαίρομαι που σου άρεσε και σε ταξίδεψε!

    Και το βιβλίο της Αφρικής περιμένεις τώρα, ε; Χαχα, κάτσε μια να το κάνω το ταξίδι... Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, μάγκες, κυριολεκτικά!

  7. #622
    Σε 10 μερες το διαβασα. περιμενα πως κ πως να σχολασω απο τη δουλεια κ να αρχησω να διαβαζω..

    καλη προετοιμασια λοιπον κ σε αυτο το μεγαλο δρομο κ καλο κουραγιο! Ευχαριστω κ παλι για ολες της ωραιες εικονες...
    ολα ειναι δρομος....

  8. #623
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/12/2006
    Μηνύματα
    16
    Πραγματικά μας ταξιδεύει το βιβλίο σου Ηλία. Δεν θες να τελειωσει ...

  9. #624
    Περαστικός Το avatar του/της micro_fresh
    Εγγραφή
    23/09/2009
    Μηνύματα
    54
    :a19:

    Απίστευτος, το δίαβασα ολο μονομιάς και με την πρώτη ευκαιρία θα γίνει επιδρομή σε βιβλιοπωλείο για να το διαβάσω και σε έντυπη μορφή!

    Καλούς δρόμους!
    Music is my soul...

  10. #625
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.821
    Αρχικά δημιουργήθηκε από micro_fresh
    :a19:

    Απίστευτος, το δίαβασα ολο μονομιάς και με την πρώτη ευκαιρία θα γίνει επιδρομή σε βιβλιοπωλείο για να το διαβάσω και σε έντυπη μορφή!

    Καλούς δρόμους!
    Τι ακριβώς διάβασες? Γιατί το βιβλίο δεν υπάρχει σε ηλεκτρονική μορφή.
    Sent from me using a computer.

  11. #626
    εννοει το thread ρε αρχηγε.




    Οτι και να πω θα ειναι λιγο, απλα ευχαριστω

  12. #627
    Περαστικός Το avatar του/της micro_fresh
    Εγγραφή
    23/09/2009
    Μηνύματα
    54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Τι ακριβώς διάβασες? Γιατί το βιβλίο δεν υπάρχει σε ηλεκτρονική μορφή.
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
    εννοει το thread ρε αρχηγε.
    Ηκζακτλι!
    Music is my soul...

  13. #628

    Νέα ιστοσελίδα!

    Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως η νέα μας ιστοσελίδα είναι έτοιμη! Να 'ναι καλά το xasou.gr και οι Flipped Horizons, που ανέλαβαν αφιλοκερδώς το Web Design κι έκαναν τόσο όμορφη δουλειά!

    Εδώ, λοιπόν, θα βρίσκετε συγκεντρωμένες όλες τις πληροφορίες που αφορούν στο προηγούμενο ταξίδι μου στην Ασία, αλλά και στο επόμενο ταξίδι μας στην Αφρική και τη Μέση Ανατολή!

    http://madnomad.gr

  14. #629
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.821
    Πολύ όμορφη Ηλία!
    Sent from me using a computer.

  15. #630
    αντε ρε Λιακο, παλι θα μας εχεις στην πρίζα για να μαθαίνουμε τα νεα σου

    πολυ ωραία η σελίδα

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα μεγαλο ευχαριστω :
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 06:45
  2. Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες
    από powerphot στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2005, 16:26
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 15:21
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 12:54
  5. ενα μεγαλο μπραβο
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 16:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF