Σελίδα 8 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 649

Θέμα: Greece2india (Ένα μεγάλο τόλμημα)

  1. #106
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/08/2007
    Μηνύματα
    11
    Ηλια εισαι κορυφη .
    Συνεχισε ετσι

  2. #107
    Ηλια περιμενουμε νεα σου και

    ελπιζω ολα να πανε καλα απο εδω και περα ! ! ! !


  3. #108
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/08/2007
    Μηνύματα
    10
    Μπράβο Ηλία . Καλή συνέχεια.

  4. #109
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    8 Αυγούστου 2007

    8 Αυγούστου 2007 Στις κορυφές του κόσμου!

    Μετά από μια 'βδομάδα κολλημένος στο ίδιο μέρος για να φτιάξω την μοτοσικλέτα, όταν επιτέλους βγήκα και πάλι στο δρόμο ένιωθα πολύ ευχάριστα! Είδα το μεγαλοπρεπές θιβετιανό φρούριο στο "Karimabad", που επιβλέπει αγέρωχο όλη την κοιλάδα από ‘κει ψηλά.
    Ύστερα κατέβηκα στο διπλανό χωριό, το Ganish, το οποίο βραβεύτηκε από την UNESCO για τα αριστουργηματικά, σκαλιστά, ξύλινα τζαμιά του. Ήρθε ένα πολύ φιλικό παιδί και με ξενάγησε στα σοκάκια του χωριού.
    Συνέχισα προς τα σύνορα με την Κίνα, το φημισμένο Khunjerab Pass. Ο δρόμος ήταν τελείως έρημος και έκανε το τοπίο μέσα στα βουνά ακόμη πιο απολαυστικό. Έφτασα μέχρι τα 3600 m υψόμετρο, 40 χλμ. Πριν τα σύνορα και εκεί σταμάτησα, γιατί ο δρόμος κοβόταν από ένα ποτάμι βάθους μεγαλύτερου από 1 μέτρο. Μόνο τα φορτηγά και τα "jeepakia" περνούσαν, αλλά ένα φορτηγό δεν τα κατάφερε και τούμπαρε!
    Εγώ δεν υπήρχε λόγος να περάσω, αφού ούτος η άλλος δε θα έμπαινα στην Κίνα. Απλός, πήγα ως εκεί για να ταξιδέψω στον φημισμένο Karakoram Highway. Εκεί, μετά από 800, περίπου, χλμ. ήρθε η ώρα να αρχίσω να κατηφορίζω.
    Πήγα στο χωριό Hoper, για να κάνω την δεύτερη πεζοπορία μου μέχρι την λίμνη Rush, στα 4600 m υψόμετρο. Άφησα την μοτοσικλέτα εκεί και βρήκα δυο Σλοβάκους κι έναν Τσέχο, που θα έκαναν την ίδια πεζοπορία. Ξεκινήσαμε, λοιπόν, όλοι μαζί. Ήμασταν πολύ ωραία παρέα! Υπήρχε κατανόηση, αλληλοβοηθούμασταν και μοιραζόμασταν φαγητό, νερό, εξοπλισμό και ότι είχαμε. Δυστυχώς, δε βρήκαμε το μονοπάτι για την λίμνη, γιατί τα βουνά ήταν πολύ απότομα και δεν υπήρχε ίχνος μονοπατιού. Περπατούσαμε, όμως, 3 μέρες δίπλα σε πανύψηλες, χιονισμένες βουνοκορφές και το τοπίο ήταν πανέμορφο! Διασχίσαμε και δυο παγετώνες. Για 'μένα ήταν κάτι πρωτόγνωρο! Ήταν γεμάτο πάγους ύψους 4-5 μέτρων και προσπαθούσαμε να ανεβοκατεβαίνουμε χωρίς να γλιστράμε. Ήταν δύσκολο και κάναμε πολύ ώρα να περάσουμε, αλλά το τοπίο ήταν μοναδικό!
    Τώρα, γύρισα στο Gilgit για να πάρω από ‘δω τους χωματόδρομους και να φτάσω μέχρι το Peshawar, μέσα από ελάχιστα ταξιδεμένους δρόμους στις κοιλάδες των Ιμαλαΐων.
    Στη φωτογραφία φαίνεται η πάντα χιονισμένη κορυφή Ultar Ι στα 7389 m. υψόμετρο! Δροσερή εικόνα για το καλοκαίρι!


    Ηλίας Βροχίδης

    ----------------------------------------------
    P.S. Περισσότερες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Ηλία: Απο την Ελλάδα στην Ινδία με μοτοσικλέτα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ultar.jpg 
Προβολές:	1274 
Μέγεθος:	71,4 KB 
ID:	98813
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  5. #110
    Εχω μεινει αναυδη!! Ηλια σε θαυμαζω πολύ κ σε ζηλευω (με την καλη εννοια).
    Θελει μεγαλη δυναμη κ ψυχη αυτό που κανεις κ καθως φαινεται τα εχεις σε μεγαλο βαθμο.
    Νομιζω ότι οι υπολοιποι παιρνουμε μια μικρη γευση από το φοβερο οδοιπορικο σου (ειλικρινα καποια στιγμη νομισα ότι ο αερας βαρυνε κ μυριζε μπαχαρικα)
    Σ’ευχαριστουμε,….
    Ο Θεος μαζι σου

    :a19:
    Iron Horse / Born to Lose

  6. #111
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: 8 Αυγούστου 2007

    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    ................................
    Πήγα στο χωριό Hoper, για να κάνω την δεύτερη πεζοπορία μου μέχρι την λίμνη Rush, στα 4600 m υψόμετρο. Άφησα την μοτοσικλέτα εκεί και βρήκα δυο Σλοβάκους κι έναν Τσέχο, που θα έκαναν την ίδια πεζοπορία. Ξεκινήσαμε, λοιπόν, όλοι μαζί. Ήμασταν πολύ ωραία παρέα! Υπήρχε κατανόηση, αλληλοβοηθούμασταν και μοιραζόμασταν φαγητό, νερό, εξοπλισμό και ότι είχαμε. Δυστυχώς, δε βρήκαμε το μονοπάτι για την λίμνη, γιατί τα βουνά ήταν πολύ απότομα και δεν υπήρχε ίχνος μονοπατιού. Περπατούσαμε, όμως, 3 μέρες δίπλα σε πανύψηλες, χιονισμένες βουνοκορφές και το τοπίο ήταν πανέμορφο! Διασχίσαμε και δυο παγετώνες. Για 'μένα ήταν κάτι πρωτόγνωρο! Ήταν γεμάτο πάγκους ύψους 4-5 μέτρων και προσπαθούσαμε να ανεβοκατεβαίνουμε χωρίς να γλιστράμε. Ήταν δύσκολο και κάναμε πολύ ώρα να περάσουμε, αλλά το τοπίο ήταν μοναδικό!
    ..........................


    Χρειαζοντουσαν Κραμπόν και Πιολέ εκει?



    Ελπιζοντας πως καποια στιγμη θα το δει...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  7. #112
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    Re: 8 Αυγούστου 2007

    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    8 Αυγούστου 2007 Στις κορυφές του κόσμου!

    ..............(itan gemato pagous)......Ήταν γεμάτο πάγκους ύψους 4-5 μέτρων και προσπαθούσαμε να ανεβοκατεβαίνουμε χωρίς να γλιστράμε. ....................

    ----------------------------------------------
    P.S. Περισσότερες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Ηλία: Απο την Ελλάδα στην Ινδία με μοτοσικλέτα
    Με την ευκαιρία της παράθεσης του Χρήστου θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι το κείμενο του Ηλία έρχεται κάθε φορά σε greeklish. Περνά απο την γνωστή μετατροπή "greeklish to greek", και μετά το διαβάζετε.
    Ζητώ συγνώμη αν κάποιες φορές η μετατροπή "μεταλλάζει" κάποιες λέξεις αλλάζοντας και την ένοια αυτού που θέλει να πεί.
    Ότι προλάβω το διορθώνω (βλ. παραπάνω πχ)
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  8. #113
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333
    15 Αυγούστου 2007
    Μετά από το προηγούμενο μήνυμα του Ηλία και συγκεκριμένα αυτό που έλεγε για κάποιες βλάβες που είχε στον δίσκο ταχυτήτων κλπ κλπ, κάποιοι είχαν την καλή πρόθεση και ιδέα αν γινόταν να κάναμε κάτι όσοι ήθελαν να βοηθήσουμε οικονομικά τον Ηλία τουλάχιστον όσον αφορά τις τυχών μηχανικές βλάβες που του παρουσιάζονται ώστε να συνεχίσει το ταξίδι του ακάθεκτος.

    Το «αίτημα-ιδέα» μεταφέρθηκε στον Ηλία και ακολουθεί η απάντηση του η οποία παραθέτεται ακριβώς όπως ήρθε.

    Προσωπικά εγώ δεν βρίσκω λόγια για να το σχολιάσω! :a19:

    "Γεια σου Νίκο!
    Χαίρομαι που έκανα τόσους ανθρώπους να ενθουσιαστούν, να εμπνευσθούν, να ονειρευτούν... Καταλαβαίνω ότι ξεκινάν όλα από τον ενθουσιασμό κάποιων ανθρώπων, επειδή θέλουν να κάνουν κάτι καλό για 'μένα και τους ευχαριστώ.
    Νομίζω, όμως, ότι όταν τόσοι "άνθρωποι" στον πλανήτη μας πεινάν είναι τρομερά εγωιστικό και μου φαίνεται πολύ άσχημο να δεχθώ εγώ οικονομική βοήθεια για να κάνω το κέφι μου.
    Απλούστατα, αν τα χρήματα μου τελειώσουν, θα σταματήσω το ταξίδι μου. Σίγουρα κάποιοι θα στεναχωρηθούν αν το ταξίδι μου τελειώσει έτσι και πρώτος απ' όλους εγώ. Είναι πολύ βασικό, όμως, ότι κάνω να το κάνω με τα κότσια μου.
    Μόνο έτσι μπορώ να ξέρω πόσο δύσκολο είναι και να το εκτιμήσω. Αν αυτό που κάνω το έκανα με τους κόπους άλλων, τότε δε θα μπορούσα να το εκτιμήσω.
    Τους ευχαριστώ, πάντως, όλους για την καλή τους πρόθεση. Ας αισθάνονται ότι μου τα έδωσαν τα χρήματα, ότι το έκαναν αυτό το κάτι που ήθελαν για μένα.
    Αυτό το κάτι είναι η υποστήριξη τους και η θετική τους πρόθεση!
    Πριν ξεκινήσω η αντιμετώπιση του κόσμου ήταν 90% αρνητική έως και εχθρική
    Τώρα, μόνο που διαβάζω τα μηνύματα τους και βλέπω το θετικό κλίμα και την ειρήνη, που επικρατεί, χαίρομαι και παίρνω δύναμη για να συνεχίσω.
    Τώρα που είμαι εδώ, σκέφτομαι πολλές φορές πως θα είναι η κατάσταση όταν γυρίσω. Χρήματα, νομίζω, πάντα θα έχω τόσα όσα χρειάζομαι για να ζήσω όπως θέλω. Αυτό που νομίζω ότι θα μου λείψει είναι η ζεστασιά τον ανθρώπων που συναντάω εδώ. Αν θέλουν, λοιπόν, να κάνουν κάτι καλό για μένα ας έχουν στο μυαλό τους αυτό:
    Μπορούμε να γίνουμε πιο ζεστοί, να βάλουμε περισσότερη αγάπη και ειρήνη στις σχέσεις μας?
    Όχι μόνο στις σχέσεις μας με τα αγαπητά μας πρόσωπα, και αυτό είναι το βασικό, στις σχέσεις μας με τον καθένα! Είναι ότι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε! Τα λεφτά μας δεν έχουν καμιά δύναμη, η δύναμη κρύβεται στις καρδιές μας!

    Τώρα πως να τους το μεταφέρεις αυτό? Αν θέλεις το λες με δικά σου λόγια, αλλά δεν έχω τίποτα να κρύψω, οπότε αν θες τους μεταφέρεις και ακριβώς το μήνυμα που έγραψα. σε ευχαριστώ κι εσένα για όλη αυτή τη μεσολάβηση και μη στεναχωριέσαι, δεν έρχομαι σε δύσκολη θέση.

    Να 'σαι καλά και τα λέμε,


    Ηλίας Βροχίδης"

    ----------------------------------------------
    P.S. Περισσότερες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Ηλία: Απο την Ελλάδα στην Ινδία με μοτοσικλέτα
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  9. #114
    Γεια σου ρε Ηλία...
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  10. #115
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333
    15 Αυγούστου 2007 Στους συγγενείς μας, τους Καλάς!

    Ο δρόμος που ταξίδεψα από το Gilgit μέχρι το Chitral ήταν από τους ομορφότερους της διαδρομής μου. Αρχικά κινούμουν δίπλα σ’ ένα ποτάμι με γαλαζο-πράσινα νερά! Μετά, άρχισε ο χωματόδρομος για 100, περίπου, χλμ. Περνούσα από οροπέδια με χορταράκι και τα ζώα έβοσκαν ανέμελα μέσα στην ησυχία των βουνών. Ανέβηκα μέχρι το Shandur Pass, στα 3700 μ. υψόμετρο. Σ’ αυτά τα ύψη υπάρχει μια λίμνη, που κάνει το τοπίο μοναδικό!
    Έκατσα ένα βράδυ στο Chitral και στο ξενοδοχείο πέτυχα 2 Έλληνες! Είχαν πάει κι αυτοί στις κοιλάδες των Καλάς για 2 ‘βδομάδες και γυρνούσαν στην πατρίδα. Πήρα κι εγώ την άδεια από την αστυνομία για τις κοιλάδες των Καλάς και ξεκίνησα. Οι Καλάς λέγεται ότι είναι απόγονοι του Μεγάλου Αλεξάνδρου. Από την Τουρκία μέχρι εδώ είναι η μόνη μη-μουσουλμανική φυλή. Έχουν τη δική τους θρησκεία, τη δική τους γλώσσα, μοναδικά ήθη κι έθιμα και φανταχτερές φορεσιές!
    Φανταστείτε τι γινόταν όταν τους έλεγα ότι είμαι Έλληνας... Με θεωρούσαν αδερφό τους! Στο δρόμο γνώρισα έναν Καλάς, που πήγαινε στο χωριό του, στην κοιλάδα Rumbur, με το μηχανάκι. Με ξενάγησε στους τόπους του και με φιλοξένησε στο σπίτι του.
    Την άλλη μέρα επισκέφθηκα τους Έλληνες εθελοντές στην κοιλάδα Bumboret, που εδώ και 15 χρόνια κάνουν ότι μπορούν, για να διασώσουν τον υπό-εξαφάνιση, πλέον, πολιτισμό των Καλάς. Ευτυχώς, έχουν την υποστήριξη της Ελληνικής κυβέρνησης. Με περιήγησαν στο μουσείο που έχουν ιδρύσει, το οποίο είναι πολύ καλά οργανωμένο και ιδιαίτερα ενημερωτικό.
    Κατέβηκα στο Peshawar, οδηγώντας 2 μέρες μέσα στα βουνά με πολλά χιλιόμετρα χωματόδρομων και πάντα δίπλα στα σύνορα με το Αφγανιστάν. Πέρασα γρήγορα, χωρίς να κάνω στάσεις, γιατί σ’ εκείνες τις περιοχές ο κόσμος ήταν εξαγριωμένος με την απόφαση της κυβέρνησης για το τζαμί Lal και εκεί ποτέ δεν ίσχυαν οι Πακιστανικοί νόμοι. Οι φυλές, πρακτικά, είναι αυτόνομες και έχουν το νόμο στα χέρια τους.
    Το Peshawar απέχει μόνο λίγα χιλιόμετρα από το Αφγανιστάν και ποτέ δεν ήταν ιδιαίτερα ασφαλές. Κοιμήθηκα ένα βράδυ εκεί και το πρωί μου είπαν ότι ήταν η Μέρα Ανεξαρτησίας του Πακιστάν και περίμεναν 4 βόμβες από την Αλ Γκάιντα! Δεν ξέρω τι έγινε, τελικά, πάντως εγώ όπου φύγει, φύγει!
    Ήρθα στο Islamabad για να πάρω την ινδική βίζα, και να αλλάξω τους δίσκους του συμπλέκτη στη μοτοσικλέτα. Η ινδική βίζα ισχύει από την ημερομηνία που την παίρνεις και έχει διάρκεια 6 μήνες, οπότε αν την έπαιρνα από την Ελλάδα, θα έληγε μόλις έμπαινα στη χώρα. Τα γραφειοκρατικά θέματα είναι το χειρότερό μου... Σήμερα έκανα την πρώτη προσπάθεια, αλλά η Ινδική Πρεσβεία ήταν κλειστή, επειδή χθες ήταν η Μέρα Ανεξαρτησίας του Πακιστάν! Θα πάω αύριο και βλέπουμε...
    Δυστυχώς, αυτός ο Η/Υ έχει Windows 98, οπότε, όπως καταλαβαίνεται δε διαβάζει τη φωτογραφική μου μηχανή, για να σας στείλω φωτογραφία. Ας ελπίσουμε στην Ινδία να χρησιμοποιούν πιο σύγχρονους Η/Υ στα Internet Café.

    Να ‘στε καλά,
    Ηλίας Βροχίδης"

    ----------------------------------------------
    P.S. Περισσότερες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Ηλία: Απο την Ελλάδα στην Ινδία με μοτοσικλέτα
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  11. #116
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    25 Αυγούστου 2007 Πάτησα Ινδία!

    25 Αυγούστου 2007 Πάτησα Ινδία!

    Μπήκα στην Ινδία! Όλα εδώ είναι τόσο διαφορετικά... πιο ελεύθερα, χωρίς τις αυστηρές μουσουλμανικές αρχές, πιο αναρχικά, πιο πολύχρωμα!
    Στο Πακιστάν, όσο περίμενα να βγει η ινδική βίζα, άλλαξα τους δίσκους του συμπλέκτη και η μοτοσικλέτα μετά από 18.300 χλμ. από την αρχή του ταξιδιού είναι και πάλι σαν καινούρια! Η βίζα έκανε μια 'βδομάδα, οπότε ενδιάμεσα είδα και τη Λαχόρη και μόλις πήρα τη βίζα έφυγα κατευθείαν για την Ινδία. Πέρασα τα σύνορα, είδα τη φημισμένη τελετή υποστολής της σημαίας και ήρθα στο Amritsar με τον πανέμορφο Χρυσό Ναό των Σιχ.
    Αύριο συνεχίζω κατευθείαν για τα ινδικά Ιμαλάια, χωρίς ενδιάμεσες στάσεις, για να τα προλάβω πριν αρχίσουν τα χιόνια. Κάποιοι δρόμοι σε 2-3 'βδομάδες θα αρχίσουν να κλείνουν! Όταν κατέβω θα δω τα μέρη από τα οποία τώρα απλώς θα περάσω. Θα κάνω μερικές εκατοντάδες χλμ. παραπάνω, αλλά είναι η μόνη λύση για να απολαύσω τα Ιμαλάια, που δε θέλω να τα χάσω με τίποτα!

    Αυτή η φωτογραφία, φυσικά, είναι απ' την Ινδία, από τον εκθαμβωτικό Χρυσό Ναό στο Amritsar.



    Ηλίας Βροχίδης

    ----------------------------------------------
    P.S. Περισσότερες λεπτομέρειες για το ταξίδι θα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Ηλία: Απο την Ελλάδα στην Ινδία με μοτοσικλέτα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	india1.jpg 
Προβολές:	1129 
Μέγεθος:	90,1 KB 
ID:	100690
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  12. #117

    Re: 25 Αυγούστου 2007 Πάτησα Ινδία!

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    [B]25 Αυγούστου 2007 Πάτησα Ινδία!

    Μπήκα στην Ινδία!
    Αυτή η φωτογραφία, φυσικά, είναι απ' την Ινδία, από τον εκθαμβωτικό Χρυσό Ναό στο Amritsar.
    Ηλίας Βροχίδης



  13. #118
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Φίλε Ηλία,επειδή τα λόγια δεν μπορούν να περιγράψουν συναισθήματα.....επειδή όταν μιλάει η καρδιά τα χείλη σωπαίνουν,σού εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να βιώνεις αυτό το "όνειρο",μέρα με τη μέρα όλο και πιο έντονα.

    Καλό σου ταξίδι,απροβλημάτιστο και να επιστρέψεις μόνο με όμορφα πράγματα,όπως αυτά που έχεις μέσα σου.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  14. #119
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655
    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    Ότι προλάβω το διορθώνω (βλ. παραπάνω πχ)
    Νίκο, σε κάποια φάση (προφανώς όταν ολοκληρωθεί το "εγχείρημα"..) θα μπεις στον κόπο να το ρετουσάρεις και να το βάλεις (τη βοηθεία τέως κουτσού μέλους του φόρουμ ) στα Ταξιδιωτικά ???
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  15. #120
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Νίκο, σε κάποια φάση (προφανώς όταν ολοκληρωθεί το "εγχείρημα"..) θα μπεις στον κόπο να το ρετουσάρεις και να το βάλεις (τη βοηθεία τέως κουτσού μέλους του φόρουμ ) στα Ταξιδιωτικά ???

    Ειναι εδω και καιρο στα "Ταξιδιωτικα", αλλα ειναι σκόρπιο ...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

Σελίδα 8 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα μεγαλο ευχαριστω :
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 07:45
  2. Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες
    από powerphot στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2005, 17:26
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 16:21
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 13:54
  5. ενα μεγαλο μπραβο
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 17:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF