Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Άλλη μια βαρετή συζήτηση για τα κράνη

  1. #1

    Άλλη μια βαρετή συζήτηση για τα κράνη

    Τό 'σβησα ρε, τραβάτε κάνα ζόρι;

  2. #2
    Ελα, παμε τι εσβησες;
    Atomic H-D & Triumph
    White Line Cycles
    Paranoid Racing ltd.

  3. #3
    Banned Το avatar του/της X_NR750
    Εγγραφή
    21/07/2006
    Μηνύματα
    691

    Re: Άλλη μια βαρετή συζήτηση για τα κράνη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
    Τό 'σβησα ρε, τραβάτε κάνα ζόρι;
    Ναι εγω τραβαω

    τι θα κανεις τωρα?

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    re μπαρμπα ζμαν που εισαι 150 χρονων και μιλας


    ακου λεει να βρω εγω ζωη?


    ΑΧΧΑΧΑΑΑΑΧ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟΣ ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

    ΧΑΧΧΑΧΑΧ
    Χ
    Χ
    ΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
    ΧΑΧΧΑΧ
    ΑΧΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧ
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ




    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:









    ελα μπαρμπα σπιτι τιλιο χαμομιλι και ασε τα πολλα πολλα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    Μ'αρεσει που ειπαμε ν'ανοιξει ενα θεμα για να συζητησουμε σοβαρα χωρις να πεταγεται ο/η καθε κακομοιρης/α που δεν εχει τιποτα καλυτερο να κανει για να βγαλει το αχτι του...
    Atomic H-D & Triumph
    White Line Cycles
    Paranoid Racing ltd.

  6. #6
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    μου αρεσει ρε Ζμαν παλιογερε ομως που σου ειπαν τα ιδια με μενα και αλλοι και εσυ εκει δε μασας με μενα ασχολησε

    σε φανταζομε κανας αποτυχημενος χαρλεας που καθετε με αναμενη την μηχανη εξω απο την καφετερια τρωγοντας μουτζες απο ολους που θελουν να πιουν τον καφε τους και ειναι ο μαλακας με το πραπρα 10 λεπτα και νομιζει οτι ολοι τον κοιτανε με δεος

    αχχχαχαχαχχ εχετε φαει τρελο μπινελικη απο τον κοσμο λεμε


    ετσι θα εισαι και εσυ με φιλοσοφιες του κωλου να κανεις παρεα μονο με ομοιδεατες σου αντε και κανα ξεμπαρκο που ηξερες απο παλια η που τον εχεις αναγκη για κατι


    μονος σου να νομιζεις οτι ο κοσμος ειναι ενα ματσο μαλακες εκτος απο την κλικα σας.


    σου ειπα?

    τελευταια φορα που μου την επεσε χαρλεας κοντευα να πνιγω απο τα γελια με τις μαλακιες που μου ελεγε το ατομο και οταν σκασαν και οι φιλοι του ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΕΛΙΟ! ρε...μπας και ησουν και εσυ εκει? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




    να βρω ζωη λεει:rotflmao: :rotflmao:




    βρες εσυ καλυτερα ποτε δεν ειναι αργα

    :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  7. #7
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zman
    Μ'αρεσει που ειπαμε ν'ανοιξει ενα θεμα για να συζητησουμε σοβαρα χωρις να πεταγεται ο/η καθε κακομοιρης/α που δεν εχει τιποτα καλυτερο να κανει για να βγαλει το αχτι του...

    συμφωνω!

    για αυτο

    σταματα




    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    ασε που για ενημερωση σου οποιος διαφωνει μαζι σου δεν ειναι κακομοιρης ξερεις

    δε μπορει 50 ατομα να λενε κατι και ενας κατι αλλο και οι 50 να ειναι κακομοιριδες και ο ενας ο εξυπνος

    κουνα το κεφαλι σου.....
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #8
    Ευη, οσο συνεχιζεις τοσο με πειθεις οτι κατι περιεργο τρεχει μ'εσενα και τους χαρλεαδες...
    Τι εγινε, δεν βρηκες θεση στο Wild Thing, εφαγες κανα κραξιμο;
    Τραβηξες κανενα αλλο ζορι που δεν μπορεις να μοιραστεις μαζι μας;
    Εμενα πως επιμενεις να με βαζεις σ'αυτη την κλικα, παρεα, οπως θελεις πες το, ετσι επειδη το αποφασισες εσυ;
    Η δεν βρισκεις τιποτε αλλο να πεις;
    Σε πειραζει που ειχα και εχω μεταξυ αλλων και Harley; Και Kawasaki Ζ εχω, μηπως εχεις τιποτα διασκεδαστικες ιστοριες και γι'αυτους;
    Γιατι ασχολουμε με σενα; Δεν πεταχτηκε και κανενας αλλος απ'το ενα topic στο αλλο, εκτος θεματος για να συνεχισει το βιολι του...

    Και δεν ειμαι και τοσο μπαρμπας, σκαρτα 35
    Atomic H-D & Triumph
    White Line Cycles
    Paranoid Racing ltd.

  9. #9
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zman
    Ευη, οσο συνεχιζεις τοσο με πειθεις οτι κατι περιεργο τρεχει μ'εσενα και τους χαρλεαδες...
    Τι εγινε, δεν βρηκες θεση στο Wild Thing, εφαγες κανα κραξιμο;
    Τραβηξες κανενα αλλο ζορι που δεν μπορεις να μοιραστεις μαζι μας;
    Εμενα πως επιμενεις να με βαζεις σ'αυτη την κλικα, παρεα, οπως θελεις πες το, ετσι επειδη το αποφασισες εσυ;
    Η δεν βρισκεις τιποτε αλλο να πεις;
    Σε πειραζει που ειχα και εχω μεταξυ αλλων και Harley; Και Kawasaki Ζ εχω, μηπως εχεις τιποτα διασκεδαστικες ιστοριες και γι'αυτους;
    Γιατι ασχολουμε με σενα; Δεν πεταχτηκε και κανενας αλλος απ'το ενα topic στο αλλο, εκτος θεματος για να συνεχισει το βιολι του...

    Και δεν ειμαι και τοσο μπαρμπας, σκαρτα 35

    wild thing?????????????? δε μιλησα εγω για το wild thing :rotflmao: εσυ τα ξερεις μαλλον καλυτερα απο μενα αυτα

    ασε που μεταξυ μας

    αυτοι που πηραν τον πουλο απο το συγκεκριμενο μαγαζι εισασταν εσεις και οχι εγω η οι αλλοι....κοινο μυστικο ετσι? :rotflmao:


    οχι

    με μενα ασχολησε και στο αλλο ποστ

    που σου ειπαν και αλλοι τα ιδια με μενα αλλα οχι

    εσυ εκει με μενα....ερωτας ....αχαχαχχααχα (πλακα κανω φυσικα)


    το μπαρμπας το παιρνω πισω......σε περασα για μεγαλυτερο ε οχι και γερος 35 χορνων συγγνωμη




    αν ομως το σκεφτεις αν σταματησεις να ασχολησε θα σταματησω και εγω

    γιατι ξερεις τπτ χωραφια δεν εχουμε να χωρισουμε ο καθενας εχει την γνωμη του

    εγω πιστευω οτι πρεπει να φοραμε κρανος
    και εσυ πιστευεις οτι δε πρεπει να φοραμε

    ο καθενας για τους λογους του

    οπωτε το θεμα για μενα ειναι ληξαν

    εσυ θες να πεθανεις και να παρεις στο λαιμο σου και καποιον αλλον εγω παλι οχι αυτα ειναι γουστα του καθενος


    αντε γεια μας τωρα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous

    Zman, μπλέκεις τα πράγματα, άμα ρίξεις μια ματιά εδώ θα δεις και την άλλη πλευρά της Αμερικής άμα δέ τη ξέρεις, ενώ άμα ρίξεις μια ματιά εδώ θα δεις ότι υπάρχουν τύποι που καί μοτοσυκλετιστές είναι καί σοβαρά παίρνουν την υπόθεση ασφάλεια στους δρόμους.

    Άμα δεις και εδώ (θέλει εγγραφή), θα δεις και τη μόνη έρευνα πάνω στα ατυχήματα εντός πόλεων που δε βγάζει την ευθύνη των αυτοκινητιστών έξω από το παιχνίδι.

    Όλοι οι μοτοσυκλετιστές που έχουν ασχοληθεί σοβαρά με το θέμα και έχουνε δουλέψει για την εκπαίδευση στην ασφαλή οδήγηση προτείνουνε κράνος, το ένα σάιτ που βρήκες να λέει το αντίθετο (εγώ έχω δει και άλλα) δέ μου λέει τίποτα, έχω δει και σάιτ να δίνουνε συνταγές για να μαγειρέψεις ανθρώπινο κρέας, άλλα με κοπρολάγνους και ένα κάρο μαλακίες, αυτό δε σημαίνει ότι δε σκέφτομαι όταν κλικάρω κάπου. Ίσως θα έπρεπε να το κάνεις και εσύ.

    Δέ μου είπες, στα 6-7 σοβαρά δυστυχήματα που είχες, φόραγες κάνα εξοπλισμό;




    Η αλήθεια είναι ότι από παντού βομβαρδίζεσαι (όχι εσύ, όλοι) από πληροφορίες ώστε να οδηγάς αυτοκίνητο και μάλιστα γρήγορα -δές πχ τις διαφημίσεις (εξαιρείται πχ το Traction, που τουλάχιστον βάζει στη πρίζα τους οδηγούς να μάθουν να οδηγάνε καί αργά). Στην Ελλάδα δέν υπάρχει καμμία μέριμνα ώστε να αναλάβουν την ευθύνη τους οι αυτοκινητιστές. Και να είσαι σίγουρος ότι εγώ άμα με βρούνε σε κάνα γκρεμό να μαζεύω μύγες, θα φταίει κουτί, ούτε η υπερβολική ταχύτητα μου (τη ψάχνω χοντρά για να τρέξω), ούτε τίποτα.


    Όλη η κουλτούρα του δυτικού πολιτισμού -με εξαίρεση 4-5 χώρες-, έχει γραμμένη στα καραπαυτάρια της τους μοτοσυκλετιστές, και εσύ επιμένεις να τσαμπουκαλεύεσαι με το γεγονός ότι ζητάνε φράγκα άμα δε φοράς κράνος.

    Ακόμα και 1 φορά το μήνα να ανεβαίνεις στη μηχανή, κάνε εσύ τη χάρη στον εαυτό σου και φόρα το το γαμημένο.



    Έχω πει παλιότερα ότι θα πάρω ρόζ σπρέι και όπου βλέπω ξεκράνωτο θα του ρίχνω στο κρανίο, κανονίστε τη πορεία σας.
    :rotflmao:
    Είχα πει αυτά στο άλλο ποστ και τα εννοώ.

    Άμα έχεις χρόνο χτύπα στα λινκς πιο πάνω, διάβασε και τα ξαναλέμε.

    Υπάρχει πολύ χοντρό πρόβλημα στην Ελλάδα για να καθόμαστε και να λέμε όχι στο κράνος.

    Και τα λίγα που λέω κατά καιρούς που μου συμβαίνουν είναι αλήθεια, δε γουστάρω τις πολλές πολλές μαλακίες ούτε πουλάω τίποτα -πούλαγα μια μηχανή μου κάποτε αλλά το μετάνοιωσα και δέ τη δίνω-, άσε που μέρος από τις μουσικές που ακούω να άκουγες κατευθείαν χαρλεά θα με έβγαζες. Και άμα πρόσεξες δέ σχολίασα το ότι έχεις σχετικό μαγαζί, πολλοί έχουν εδώ και συνήθως προσπαθούν να βοηθήσουν παρά να τα αρπάξουν από μας τους υπόλοιπους.

    Δε παίζει λόγος παρεξήγησης, αλλά παίζει ανάγκη συνειδητοποίησης της κατάστασης.


    Παρασοβαρέψαμε.

    Επειδή είμαι και μέγας σπάμερ όμως, πάρε και μια ελαφρά σατυρική εικόνα για τους λίγους αμόλυντους χαρλεάδες του σύμπαντος από τη ταινία Barnyard -μή μου κολλάς θα βάλω κι άλλες:



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	barnyard-7.jpg 
Προβολές:	347 
Μέγεθος:	24,7 KB 
ID:	85362

  11. #11

    Re: Re: Άλλη μια βαρετή συζήτηση για τα κράνη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
    Ναι εγω τραβαω

    τι θα κανεις τωρα?
    Δε μαμιέται, θα πάω όξω μάλλον για κάνα καφέ. Εσύ κάτσε εδώ να πήξεις.
    :rotflmao:

  12. #12
    Banned Το avatar του/της X_NR750
    Εγγραφή
    21/07/2006
    Μηνύματα
    691

    Re: Re: Re: Άλλη μια βαρετή συζήτηση για τα κράνη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
    Δε μαμιέται, θα πάω όξω μάλλον για κάνα καφέ. Εσύ κάτσε εδώ να πήξεις.
    :rotflmao:
    Μπα και εγω για βολτα και κατι δουλιτσες πηγα αλλα τωρα αμα γουσταρεις ριχνουμε καμια ψιλη να ζεσταθουμε λιγο:rotflmao:

  13. #13
    Και πού είναι η γέφυρα ρε πονηρίδη να φτάσω στο νησί σου; Θες και ψιλή.

    Μπας νομίζεις ότι τα gsxr πετάνε καί συ;

    Με αυτά και με τ' άλλα, ακόμα εδώ είμαι.

    Ή μάλλον είμουνα. Πάω για καφέ...

  14. #14
    Banned Το avatar του/της X_NR750
    Εγγραφή
    21/07/2006
    Μηνύματα
    691
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
    Και πού είναι η γέφυρα ρε πονηρίδη να φτάσω στο νησί σου; Θες και ψιλή.

    Μπας νομίζεις ότι τα gsxr πετάνε καί συ;

    Με αυτά και με τ' άλλα, ακόμα εδώ είμαι.

    Ή μάλλον είμουνα. Πάω για καφέ...
    Τωρα αρχισαμε τις δικαιολογιες με τις γεφυρες

    γιατι δεν λες οτι το παρταλι το Gsxr σου δεν παει μια

    Υγ που διαολο ζεις στην Αλασκα και θα πας για καφε τετοια ωρα?

  15. #15
    Μή μου βάζεις ιδέες.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	fishin.jpg 
Προβολές:	314 
Μέγεθος:	56,7 KB 
ID:	85502

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μια απλή συζήτηση για μελλοντική αγορά μηχανής
    από kamenosGRjohn στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2012, 06:54
  2. Γενικη συζητηση για τα V-Strom
    από gcrook στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2011, 10:44
  3. Άλλη μια βαρετή βόλτα, σε βαρετά μέρη, με βαρετή παρέα...
    από Vagelis Gar στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2011, 11:42
  4. Τι γνώμη έχετε για τα κράνη Hjc?
    από GATHAN στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2007, 23:52
  5. Άλλη μια προτροπή για κράνος
    από tai στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2004, 14:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF