Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Σερβις suzuki

  1. #1

    Σερβις suzuki

    Καλημερα .Εντος ολιγου συμπληρωνω τα 1000 χιλιομετρα με το μπλε bandit και θα εκτιμουσα ιδιαιτερα εαν μου λεγατε καποια εξουσιοδοτημενα(δοκιμασμενα) suzuki.Μου ειπαν για τον Κουζουλα (εαν το λεω σωστα)στο Χαλανδρι.
    Ευχαριστω

  2. #2
    Χρήστος Μόνος, Κάρπου 22 Στο Νέο Κόσμο. Τηλ. 9014394. Εγώ στο Χρήστο πήγαινα ( και θα πηγαίνω όταν ξαναπάρω Japan ) με κλειστά μάτια.

  3. #3
    εγω είχα πάει το GSX στον Σπηλιωτόπουλο-Κωβαίο στην Δοϊράνης (παράλληλος Συγγρού κατεβένοντας) αλλά μου έπιασε τον οπίσθιο όπως και γενικά πιστεύω η Suzuki είναι πολύ ακριβή σε ανταλλακτικά και service!!!!
    GSX1400 (naked!!!!) με λάδια-φίλτρα-μπουζί-έλεγχο injection κλπ περιφερειακών...ΜΟΝΟ 320 ή 340 δεν θυμάμαι σίγουρα!!!!! Με τα πολλά 300!!!! Τζάμπα πράμα...δλδ αν ηταν Hayabusa και ειχε και 10 κιλά fering να βγάλει πόσα θα έπερνε???
    Και χωρίς βαλβίδες και τακάκια έτσι??
    Αν ειχα κι αυτα δεν με εφτανε η 400άρα!!!!!
    Γενικά προσεγμένο τον είδα......αλλά.......!!!
    CALCULATOR ISLAND

  4. #4
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    εμενα ειχε παει ο πατερας μου στον κοβεο τη μηχανη για γενικο σερβις (με κυριο προβλημα τις αναρτησεις) και η πρωτη απαντηση ηταν "φιλαρακι μια χαρα τη δυναμομετρησα δεν χανει ουτε ενα αλογο" ..τρεχα γυρευε δηλαδη..και οι αναρτησεις εμειναν ανεγγιχτες αν κ πληρωθηκαν γι αυτες..καυλογκαζομαγαζο ειναι..δεν το προτεινω ουτε εγω
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  5. #5
    Για τον συγκεκριμενο στο Χαλανδρι (που με βολευει)τι λετε;Εχω ακουσει οτι ειναι καλος....

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2007
    Μηνύματα
    4
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ SERVICE ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΟΤΥΠΩΔΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΛΑ ΖΗΤΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ SERVICE.
    ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΤΟΥ VALENTINO ΝΑ ΠΑΣ ΑΝ ΣΕ ΦΤΗΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΥΠΕΡΟΠΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ.
    E.M.C.

  7. #7
    Οπως τα λεει ο E.M.C ειναι αδερφε.Τραβιομουνα και γω σε εξουσιοδοτημενα για τα πρωτα χλμ και για την σφραγιδα για να ισχυει η εγγυηση.Δεν μπορουσα να ξερω τι κανανε στο μηχανακι γιατι δεν ημουν στο service,ωσπου μου κανανε μια μαλακια με τα πεταλουδακια και το busa κραταγε στροφες στο κλεισιμο του γκαζιου (δεν εγινε σε συνεργειο που αναφερθηκε πιο πανω).Ετρεχα σε αναλυτες καυσαεριων κλπ.Τωρα για service το παω σε φιλο μηχανικο και αγωνιζομενο σε εξουσιοδοτημενο YAMAHA που το προσεχει σαν δικο του και ξερει τι του γινεται και δεν μου πιανει και τον κωλο.Η γνωμη μου ειναι να πας στην ιδια τη SUZUKI (Συγγρου η Περιστερι).Η κατασταση με τα συνεργεια απλα δεν παλευεται.
    Χ.Ι.Δ.

  8. #8
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Κουζουνας λεγεται και ειναι ο μονος στα βορειοανατολικα προαστια.
    Οποτε αν μενεις προς τα κει ειναι η μονη λυση,τουλαχιστον μεχρι να σου ληξει η εγγυηση.

    Σε γενικες γραμμες καλος ειναι ,εγω δεν εχω κανα ιδιαιτερο παραπονο.
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  9. #9
    Σταθοπουλος Σταθης. Μιχαλακοπουλου. Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια. Απλα....ΕΓΓΥΗΣΗ.

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki V-strom 650
    από petridist στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2005, 07:58
  2. Συνεργειο Suzuki
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 23:06
  3. Suzuki Freewind xanei ladia
    από rallisg στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 01:58
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2004, 12:55
  5. Suzuki με V-2... DESMO !!!!!
    από SeNNinhA στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 11:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF