RE sis.. ti tha ginei me ti party sas..opou kai na pao kapoios apo edo mesa tha kerofilaktei na me vrei!!!! den mporo allo ta fota tis dimosiotitas!


giriza dikavalos apo voreioditiki ellada...kai leo den pao apo preveza vonitsa amfiloxia..pou xei kai orees strofoules???..pao pao...se mia strofi vlepo 3 tipous...ena travage foto..oi allio 2 stimenoi...aaa leo alites mixanovioi..o enas prin prolavo na xeretiso sikonei xeri.a.arxizei ti xeretoura...ela re megale..skeftomai...xeretao kai ego..kornaro sinexizo...(orea..leo..kalo dromo sta paidia)...kamposes strofes pio kato se xalaro rithmo..TSOUP na sou o tipos pou xeretise pio prin..aaa koita !!!! pelatis!!! perimeno ligaki na me perasei na ton paro apo piso na to peraso ...tipota..erxete dipla...xeretaei...xeretao kai ego...pu pas tpu fonazo??? (koita pou ksero kai ksenes glosses skeftete autos)..athina mou leei..aa kai ego...(eksakolouthei na nomizei oti milame ksena)..ti pinakides einai autes mou leei?..agglikes tou leo..oop..kai alithorizei....arxizei xironomies..stamataei...stamatao..KAIIIIIIII


pu se re MARINO (monstermind)....gamw to feleki mou...den exoume kataferei na pioume ena kafe stin athina....vrethikame stin alli akri tis ellada sti mesi tou puthena!..itan mazi kai 2 dio alla filarakia..stamatisame gia venzini..kai epistrepsame pareoula en athines!

thank u paides!!!



KALOS SAS VRIKA OLOUS!..KALO XEIMONA SE OSOUS DE THA KSANAFIGETE..... kai omos eimai akoma edo!..kai to SK tha pao gia stripsimo....!! osoi pistoi..edo eimaste!