Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: ΘΕΛΩ ενα Kiwi σαν αυτό που ειχα !!

  1. #1

    ΘΕΛΩ ενα Kiwi σαν αυτό που ειχα !!

    Ναι ΘΕΛΩ ενα Kiwi σαν αυτό που ειχα !!
    Μου το κλέψανε πριν τέσσερα χρόνια , αλλα το ρημάδι ταίριαζε στην κεφάλα μου , και στα χρώματα της μηχανής .

    Η Kiwi , μάλλον δεν υπάρχει πια , αλλα μήπως εχει δει κανείς αυτο το κράνος σε καμιά βιτρίνα στην Ελλάδα !!


    http://one.fsphost.com/kiriakost/EXTRA/

  2. #2

    Re: ΘΕΛΩ ενα Kiwi σαν αυτό που ειχα !!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
    Η Kiwi , μάλλον δεν υπάρχει πια , αλλα μήπως εχει δει κανείς αυτο το κράνος σε καμιά βιτρίνα στην Ελλάδα !!
    Ακόμα και να υπήρχε, θα φόραγες ένα κράνος 5ετίας και βάλε (που προφανώς είναι άχρηστο) επειδή ταιριάζει στα χρώματα του ΑΧ ?

    Αν ανοίξεις ένα περιοδικό ή κανεις μια βόλτα στη Μιχαλακοπούλου - καλιρρόης, όλο και κάτι θα βρείς στα χρώματα που θες.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #3
    Είμαι κάτοικος Βόλου παλικάρι μου .

    Βέβαια το ουτόπιμα δεν είναι δικό σου φταίξιμο, είναι του φόρουμ , στο οποίο δεν φαίνονται οι πόλης που μένουμε, και ας έχουμε βάλει τα στοιχειά !!

    Τελος πάντων, επι του θέματος, εαν βρεθεί θα ήθελα να το ξέρω .

    Ηταν ενα προϊόν στην κατηγορία των 150? .

    Και βέβαια θα κάνω νεα έρευνα αγοράς , αλλα ακόμα και οταν πήγα στα τοπικά καταστήματα , βρήκα διάφορα μοντέλα , αλλά όχι στο νούμερο μου , δηλαδή XL XXL .

    Τα περισσότερα μικρά καταστηματα , οταν βλέπουν το ράφι τους γεμάτο εστω και απο μικρά νούμερα , δεν μπαίνουν στο κοπο να παραγγείλουν άλλα , ακόμα και εαν δεν έχουν κάτι που να μου ταιριάζει .

    Το Kiwi ήταν στο καλούπι μου , και ένοιωθα άνετα .

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
    Είμαι κάτοικος Βόλου παλικάρι μου .

    Βέβαια το ουτόπιμα δεν είναι δικό σου φταίξιμο, είναι του φόρουμ , στο οποίο δεν φαίνονται οι πόλης που μένουμε, και ας έχουμε βάλει τα στοιχειά !!

    Τελος πάντων, επι του θέματος, εαν βρεθεί θα ήθελα να το ξέρω .

    Το Kiwi ήταν στο καλούπι μου , και ένοιωθα άνετα .
    Τα στοιχεία σου φαίνονται στο προφίλ σου, αλλά δεν τα κοίταξα το πρωί. Επομένως δεν φταίει το φόρουμ αλλα η νύστα.
    Επί του θέματος....
    Αυτό που σου είπα είναι πως ακόμα και αν το βρείς ΜΗΝ το πάρεις. Τα κράνη έχουν ημερ/νια λήξης που δεν ξεπερνούν τα 5 χρόνια. Τα kiwi αν θυμάμαι καλά ήταν polycarbonate που έχουν διάρκεια ζωής 2-3 χρόνια.

    Αν δεν έχεις δοκιμάσει άλλες μάρκες, κάνε μια βόλτα στην Λάρισα πχ. Ούτε εκεί δεν έχει ?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #5
    Τα Kiwi τα φέρνει ο Γιάσσαρης(Πειραιάς). Εχει και σελιδα www.giassaris.gr
    Όμως δε νομίζω να έχει αυτό το μοντέλο(μονο ανταλακτικα μπορεί να έχει πλεον...)
    Έχω πάρει δύο φορες Κιwι. Το πρώτο-πολύ καλο-ποιοτικό-καλή εφαρμογή.
    Το δεύτερο κακό-πολλα ποιοτικά προβλήματα.
    Η αποψή μου: πάρε νεο κράνος-έχει ποικιλία-θα βρεις.
    Πάντως στο επόμενο κράνος που θα πάρω θα κοιτάξω η ζελατίνα του να βιδώνει πάνω στο κράνος και όχι να συκγρατείτε με διαφορα πλαστικά ''αυτάκια'' και αλλά περίεργα πλαστικάκια...
    sotomoto

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Αν δεν έχεις δοκιμάσει άλλες μάρκες, κάνε μια βόλτα στην Λάρισα πχ. Ούτε εκεί δεν έχει ?
    Καλή ιδέα !! Δεν το είχα σκεφτεί ..




    sotomoto Να σε καλά , θα ρίξω μια ματιά όπως και να έχει .

Παρόμοια θέματα

  1. θέλω ένα δωμάτιο που....
    από Nostra στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2006, 10:39
  2. Αυτό που λέμε "π@υτσ@κρυο" !!!
    από Μήτσος1 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 25/01/2006, 00:29
  3. Δε μπορώ να το πιστέψω αυτό που έγινε.
    από bonepeeler στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2005, 14:12
  4. αυτό που λένε πάρε τα αρ@##@ μου
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2005, 23:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF