Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 75

Θέμα: Ταξιτζηδες δολοφονοι??

  1. #1
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220

    Ταξιτζηδες δολοφονοι??

    Πηρα το θαρρος να αναφερθω σε ενα θεμα που ολοι μας λιγο πολυ γνωριζουμε...ΤΑΧΙ!!! Θα ηθελα λοιπον να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα που ΟΛΟΙ εχουν παρεξηγησει με λεγομενα του στυλ "Ταριφας δεν εισαι?" η "Επαγγελματιας σου λενε" η "Εδω βρηκε να σταματησει" και το αγαπημενο μου" Α γμσ μ@λ@κ@ (κενο για ανασα)......ΤΑΡΙΦΑ"!!! Ε ναι λοιπον, ειμαι ταριφας, φραγκοφονιας και ολα τα συναφη που ακομη και εγω ελεγα πριν ασχοληθω με το κ@λ@επαγγελμα. Ας δουμε ομως και την αλλη πλευρα του νομισματος. ΝΑΙ.. ειμαι επαγγελματιας, ΝΑΙ...γνωριζω τους δρομους και τα καλα τους (λακουβες,παπουρια,εργα) καλυτερα απο τον καθενα, ΝΑΙ... δουλεια μου ειναι να μεταφερω ανθρωπους στον προορισμο τους με ασφαλεια πρωτα απ'ολα και ΝΑΙ... ανηκω στο μικρο ποσοστο των ανθρωπων που εβγαλαν το πτυχιο τους και κατ'αναγκη και οχι κατ'επιλογη επρεπε να κανουν αυτη τη δουλεια να καλυψουν και αυτοι τις καθημερινες τους αναγκες... ΟΧΙ... Δεν γεννηθηκαμε ολοι με ενα τιμονι στη μητρα της μανας μας, ΟΧΙ... Δεν μας ενδιεφεραν τα στενακια και οι οδοι μεγαλωνοντας, ΟΧΙ... ποτε δεν θελησαμε να θεωρηθουμε ως αποβρασματα που επιδιωκουν να σου φανε το εξτρα euro, ΟΧΙ... δεν κυνηγαμε να βαλουμε ανθρωπους κατω απο τους τροχους μας για να δουμε αν ταιριαζει το αιμα τους στα τασια των τροχων μας και ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν επιλεξαμε να κανουμε αυτη τη δουλεια οταν μας ρωτουσαν στο Δημοτικο "Εσυ τι θες να γινεις οταν μεγαλωσεις". Για καθηστε στην θεση του οδηγου για 12 ωριτσες να δειτε την γλυκα..... Καθε μερα αναγκαζομαστε να μοιραζομαστε τους δρομους με: 1)Νεους κ Νεες οδηγους που απο την ημερα που ανακαλυψαν τα alarm εμαθαν που να παρκαρουν και να κλειδωνουν φευγοντας. 2)Delivery, που παρολο τα παιδια βγαζουν και αυτα το μεροκαματο τους και συχνα πυκνα μας ρωτουν για διευθυνσεις εχουν το κακο συνηθειο να προσπερνουν απο δεξια η να κανουν σφηνες απο κει που δεν τους περιμενεις (πολλες φορες χωρις καν τα αναγκαια φωτα και φρενα). 3)Μεθυσμενοι. αυτο το αφηνω στην φαντασια σας.... 4)Ανωμαλοι και χασικλιδες που επιδιωκουν η να σε γμσν η να σε φανε λαχανο για να αρπαξουν τις εισπραξεις σου και το αγαπημενο μου 5) "Οι βασιλιαδες ολων των δρομων" "Το μεγεθος μετραει".... Τα αγροτικα 4χ4 "Πισω π@υστη εχω λαμαρινες που δεν καταλαβαινουν ουτε Stop ουτε κανενος το κ@λ@". Η λιστα ειναι μεγαλη... Το χειροτερο ομως ολων ειναι αυτο το ρημαδι που εχουμε πανω στον ουρανο του αυτοκινητου που αναβει και γραφει ΤΑΧΙ. Γινομαστε ο ποιο ευκολος στοχος για βρισιδι. Φανταστειτε να ειχατε ο καθενας σας μια ταμπελα που να αναγραφει το επαγγελμα σας... π.χ Δικηγορος.... Τι θα λεγατε μετα? "Δικηγορος δεν ειναι? τι περιμενες?" Η μηπως εχετε την εντυπωση πως τελειωνουμε καμμια ανωτερα σχολη οδηγησης? Μια επεκταση κανουμε του διπλωματος μας και ιδου... ειμαστε επαγγελματιες. Φαντασου να εχεις γλυτωσει απο τα δοντια του Χαρου σε ενα ατυχημα που καταφερες να αποφυγεις και μετα απο πενηντα μετρα που αφησες τον πελατη σου σωο και αβλαβη να σου πεταχτει ο/η καθε ξερολα και να σου πει "Ε ρε επαγγελματια.....εδω βρηκες να παρκαρεις???? (κενο για ανασα)... ΤΑΡΙΦΑ!!!"

  2. #2
    Εγώ ένα θα σου πώ μόνο.


    Μπορείς να κοιτάς στο καθρέφτη σου πριν σταματήσεις απότομα για πελάτη;


    Όλα τα άλλα είναι σχετικά.

  3. #3
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    δεν εχεις αδικο φιλε μου αλλα οταν αναβω τα alarm ποιον καθρεφτη να πρωτοκοιταξω? Τον αριστερο για αυτον που προσπερναει, τον μεσαιο για αυτον που δεν εχει αντιληφθει οτι σταματαω και οτι οι σηματοδοτες και τα alarm δεν βρισκονται στο αμαξι μου ως διακοσμιτικα στοιχεια, η τον καθε "πιλοτο" που θα σφηνωσει απο τα δεξια? Μα φυσικα και τους τρεις + τον πελατη 4!!! Ενω εσυ που θα εισαι απο πισω μου πρεπει να τσεκαρεις εναν μονο.... εμενα.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    κοιτα...προφανως εχεις κ εσυ τα δικια σου αλλα αμα οδηγεις προσεκτικα για πιο λογο ο αλλος να σε βρισει η να σε μουτζωσει απο τη στιγμη που δεν εχεις προκαλεσει???Ετσι οπως τα περιγραφεις ειναι σα να βριζουν ολοι τα ταχι μονο και μονο επειδη ειναι ταχι....Δεν ειναι ετσι ομως...βριζουμε τον εκαστοτε ταχιτζη που 8α κανει την εκαστοτε μ@λ@κια...οπως 8α γινει και με οποιονδηποτε (ειτε μηχανοβιο ,η κουτακια, η πεζο) που λογω εγκεφαλικης ατροφιας 8α γινει αιτια να προκλη8ει ατυχημα...Εγω τουλαχιστο ετσι συμπεριφερομαι....αλλα να σου πω τη μαυρη αλη8εια μου αποτελει σπανιο 8εαμα για μενα οταν βρισκομαι πισω απο ταχι να δω οτι βγαζει αλαρμ...και παντα φροντιζω να ειμαι σε ασφαλη αποσταση γιατι εχω γλιτωσει το καρφωμα πολλες φορες...
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  5. #5
    Kavalaris Το avatar του/της Akefalos
    Εγγραφή
    19/04/2005
    Μηνύματα
    162
    Δηλαδή τώρα θέλεις να μας πείσεις οτι αν πηγαίνω με καμιά 50 χλμ απο πίσω σου,και επειδή εσύ δεις ένα πελάτη ξαφνικά και φρενάρεις απότομα χωρίς φλας ή αλάρμ και πέσω πάνω σου θα φταίω κι απο πάνω?Επειδή οδηγάς όλη μέρα δικαιολογείσαι να κάνεις οτι βλακεία σου έρθει στο δρόμο?
    Ελπίζω να καταλαβαίνεις οτι δεν τα λέω αυτά προσωπικά για σένα αλλά για τον οποιοδήποτε ταξιτζή που μπορεί να φέρεται με ανάλογο τρόπο.

    Κάπου μιλάς και για την ασφάλεια του πελάτη σου.Δηλαδή ο ταξιτζής που αλλάζει απότομα λωρίδες χωρίς προειδοποίηση ή κοκκαλώνει το αυτοκίνητο εντελώς ξαφνικά δεν είναι επικίνδυνος για τον πελάτη του?Σκέψου οτι μπορεί να μην έρχομαι απο πίσω σου με μηχανή αλλα με φορτηγό...

    Και στο κάτω κάτω αν σε κουράζει(τώρα μιλάω προσωπικά για σένα) τόσο πολύ η δουλειά του ταξιτζή κάνε κάτι άλλο λιγότερο κουραστικό και επικίνδυνο.Δόξα το θεό και στις οικοδομές υπάρχουν δουλειές,και στο λιμάνι,και στις λαχαναγορές και παντού.
    And as he flies --- tears in his eyes ---
    his wind-whipped words echo the final take
    and he hits the trunk road doing around 120
    with no room left to brake.

  6. #6
    Εγώ γιατί δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα ταξή???
    " Θέλεις ξανά ν' αποτελειώσεις μοναχός
    Ενα ταξίδι που ποτέ δεν τελειώνει"

    Για ταξιδευτές: www.cars4rent.gr/

  7. #7
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
    Εγώ γιατί δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα ταξή???
    Γιατι μαλλον θα ειχες σοβαρο προβλημα με ΤΑΞΙ !!!!!! ΟΧΙ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ ΕΓΩ Ο ΜΕΓΑΛΟΣΤΕΡΑΤΟΟΡΘΟΓΡΑΦΟΣ....OLD MAN ΕΓΙΝΑ !!!!!! ΦΟΥΤΑΝΑ ΔΙΑΣΕΙΣΗ

  8. #8
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Φιλε akefalos δεν εχεις αδικο ομως υπαρχει και ενας κανονας που λεει "Ο πισω φταιει" Δεν θα συμφωνησω απολυτα βεβαιως οταν θα μπλεξεις με καγκουρα ταξιτζη. Δυστηχως πολλοι απ'αυτους την εχουν δει τσαμπουκαδες (ιδιαιτερα οι Αθηναιοι) και με το παραμικρο σε εχουν στειλει στα θυμαρακια. Αυτο ομως δεν χρειαζεται να το κανει μονο ο επαγγελματιας γιατι απλα το κανουν ολοι. Εγω προσωπικα εχω δει (στην Αθηνα) ταξιτζη να χτυπαει πεζο και να κατεβαινει απο το ταξι και να τον ξυλοφορτωνει κιολας που μπηκε στο δρομο του!!!! Τι να πεις... το καθε επαγγελμα εχει και τους μαλ..ες του. Φαντασου λεει να τρακερναμε και εκει που θα με ελεγες Ταριφα να σου ελεγα "τι ειπες ρε ξυλουργε"???

  9. #9
    Δυστυχώς φίλε μου το κακό ξεκινάει απ΄τον σεβασμό για τον άλλο και την επαγγελματικότητα που έχουμε. Δεν είναι μόνο οι ταξιτζήδες που τους βρίζουμε όλοι αλλά και όσοι είναι αρπακολατζήδες κοιτάνε μόνο την πάρτη τους και νομίζουν ότι υπάρχουν μόνο αυτοί και όλοι οι άλλοι είναι μ@@κες. Απλά οι ταξιτζήδες τυχαίνει να τους βλέπουμε σε καθημερινή βάση στο δρόμο μας να συμπεριφέρονται έτσι (όχι όλοι πάντως).

  10. #10
    Άμα μπορούσα να δώσω μια τρίχα από τα μαλλιά της κεφαλής μου προκειμένου να καταλάβουν όλοι οι αυτοκινητιστές ότι οι μηχανές δέν φρενάρουν ακαριαία -και συχνά δε ξέρουμε εμείς οι μηχανάκηδες πως να το κάνουμε και σωστά-, άς γινόμουνα φαλακρός τώρα επιτόπου.


    Δέν είναι το ίδιο η μηχανή με το αυτοκίνητο καρντιά μου.

    Παρόλο που ο νόμος λέει ότι ο πίσω φταίει, ακόμα καί με ABS θα βρούνε σε σένα άμα δεν κοιτάξεις εσύ εγκαίρως, και κόψεις ομαλά βγάζωντας εγκαίρως τα αλάρμ σου...

    Από την άλλη, άμα δέν έχουνε ABS και χουφτώσουν άτσαλα το φρένο, θα πέσουν.

    Απο μακριά τον βλέπουμε το πελάτη. Έτσι πρέπει.

  11. #11
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    Οταν οδηγαμε μοτοσυκλετα για 1 ωρα ή ακομα και 12 ειμαστε 100% εκει, σε εγρηγορση και ετοιμη για το πιο απιθανο.
    Το ιδιο υσχιει για το αυτοκινητο, πολυ περισσοτερο για καποιον που λεγεται ''επαγγελματιας''.
    Κανε αυτο που σε κανει ικανο επαγγελματια και f@ck τους λαλακες,το ιδιο υσχιει και για τους μοτοσυκλετιστες.
    Ολοι στο ιδιο οδηγικο καθεστως οδηγαμε.


  12. #12
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
    Μπορείς να κοιτάς στο καθρέφτη σου πριν σταματήσεις απότομα για πελάτη;
    Eκτός απ'αυτό,μπορείς να βγάζεις φλας όταν στρίβεις..;Και όχι όταν αρχίσει ήδη να στρίβεις ε..!
    Μπορείς να κλείσεις τους προβολείς σου κάγκουρα..;
    Μπορείς να μη μιλάς στο κινητό..;
    Μπορείς να μη βγάζεις ΟΛΟ το αυτοκίνητο κάθετα στο δρόμο για να με αναγκάσεις να σε αφήσω να βγεις..;

    Και θα σε ευχαριστούσα πολύ αν έδινες μια γερή καρπαζιά σε κάθε ζώο επιβάτη που ανοίγει την πόρτα χωρίς να κοιτάξει..

    Όλα τα παραπάνω δεν πάνε προσωπικά σε σένα..Εγώ είμαι της γνώμης οτι σε όλα τα επαγγέλματα υπάρχουν καλοί και κακοί..Αλλά (δυστυχώς) στο δικό σας επάγγελμα πολλές φορές 'κακοί'=επικίνδυνοι..

    Λίγη προσοχή και σεβασμό στους άλλους παραπάνω..

    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Φιλε menos απο εμενα εχεις

    Αντε γιατι πολυς κοσμος εδω μεσα ποσταρει αγνοωντας οτι σε αυτο το φορουμ μπορουν να γραφουν κοινωνικες ομαδες οπως μπατσοι ταξιτζηδες στρατιωτικοι ντελιβεραδες κτλ.

    Ξερεις δηλαδη ολοι αυτοι οι ποταποι και αναξιοι να λεγονται ανθρωποι συμφωνα με τα γραφομενα καποιων Αρειων μοτοσυκλετιστων απο εδω μεσα που τα κανουν ολα by the book.

    Αν και απο συναδελφους σου εχω να πω τα χειροτερα τουλαχιστον μπορω να αναγνωρισω το γεγονος οτι το χαος αυτου του επαγελματος, μπορει να συμπαρασυρει οποιονδηποτε λογικο και σωφρων ανθρωπο σε πραξεις απαραδεκτες καμια φορα.

    Παντως για μενα ο πιο μαλακας "ταριφας" που θα πετυχω στον δρομο δεν πιανει μια μπροστα στους μισους μαλακες μοτοσυκλετιστες που συναντω καθε μερα το φαναρι.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  14. #14
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Απο μακριά τον βλέπουμε το πελάτη. Έτσι πρέπει.

    Παραξενο.... και εγω το ιδιο νομιζα φιλε μου. Οτι θα με περιμεναν στην ακρη ενος δρομου με ελευθερια να παρκαρω, οτι θα μου κουνουσαν ενα κιτρινο σημαιακι απο τα 200 μετρα που θα με εβλεπαν, Θα ειχαν και ενα σχολικο τροχονομο η εστω την ιδια την τροχαια να μου ανοιξει δρομο καθως εγω θα μιλουσα στο κινητο καπνιζοντας το τσιγαρακι μου και οταν θα εμπαινε ο πελατης θα μου εσκαγε το μεγαλυτερο του χαμογελο με ενα υπεροχο και ζεστο "χαιρετε" και ο τροχονομος θα μου προσφερε και λουλουδια μαζι με ενα βραβειο υποδειγματικου οδηγου..... ΕΛΑΑΑΑΑΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΟΥΟΥ.......

  15. #15
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100

    Re: Ταξιτζηδες δολοφονοι??

    Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
    Πηρα το θαρρος να αναφερθω σε ενα θεμα που ολοι μας λιγο πολυ γνωριζουμε...ΤΑΧΙ!!! Θα ηθελα λοιπον να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα που ΟΛΟΙ εχουν παρεξηγησει με λεγομενα του στυλ "Ταριφας δεν εισαι?" η "Επαγγελματιας σου λενε" η "Εδω βρηκε να σταματησει" και το αγαπημενο μου" Α γμσ μ@λ@κ@ (κενο για ανασα)......ΤΑΡΙΦΑ"!!! Ε ναι λοιπον, ειμαι ταριφας, φραγκοφονιας και ολα τα συναφη που ακομη και εγω ελεγα πριν ασχοληθω με το κ@λ@επαγγελμα. Ας δουμε ομως και την αλλη πλευρα του νομισματος. ΝΑΙ.. ειμαι επαγγελματιας, ΝΑΙ...γνωριζω τους δρομους και τα καλα τους (λακουβες,παπουρια,εργα) καλυτερα απο τον καθενα, ΝΑΙ... δουλεια μου ειναι να μεταφερω ανθρωπους στον προορισμο τους με ασφαλεια πρωτα απ'ολα και ΝΑΙ... ανηκω στο μικρο ποσοστο των ανθρωπων που εβγαλαν το πτυχιο τους και κατ'αναγκη και οχι κατ'επιλογη επρεπε να κανουν αυτη τη δουλεια να καλυψουν και αυτοι τις καθημερινες τους αναγκες... ΟΧΙ... Δεν γεννηθηκαμε ολοι με ενα τιμονι στη μητρα της μανας μας, ΟΧΙ... Δεν μας ενδιεφεραν τα στενακια και οι οδοι μεγαλωνοντας, ΟΧΙ... ποτε δεν θελησαμε να θεωρηθουμε ως αποβρασματα που επιδιωκουν να σου φανε το εξτρα euro, ΟΧΙ... δεν κυνηγαμε να βαλουμε ανθρωπους κατω απο τους τροχους μας για να δουμε αν ταιριαζει το αιμα τους στα τασια των τροχων μας και ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν επιλεξαμε να κανουμε αυτη τη δουλεια οταν μας ρωτουσαν στο Δημοτικο "Εσυ τι θες να γινεις οταν μεγαλωσεις". Για καθηστε στην θεση του οδηγου για 12 ωριτσες να δειτε την γλυκα..... Καθε μερα αναγκαζομαστε να μοιραζομαστε τους δρομους με: 1)Νεους κ Νεες οδηγους που απο την ημερα που ανακαλυψαν τα alarm εμαθαν που να παρκαρουν και να κλειδωνουν φευγοντας. 2)Delivery, που παρολο τα παιδια βγαζουν και αυτα το μεροκαματο τους και συχνα πυκνα μας ρωτουν για διευθυνσεις εχουν το κακο συνηθειο να προσπερνουν απο δεξια η να κανουν σφηνες απο κει που δεν τους περιμενεις (πολλες φορες χωρις καν τα αναγκαια φωτα και φρενα). 3)Μεθυσμενοι. αυτο το αφηνω στην φαντασια σας.... 4)Ανωμαλοι και χασικλιδες που επιδιωκουν η να σε γμσν η να σε φανε λαχανο για να αρπαξουν τις εισπραξεις σου και το αγαπημενο μου 5) "Οι βασιλιαδες ολων των δρομων" "Το μεγεθος μετραει".... Τα αγροτικα 4χ4 "Πισω π@υστη εχω λαμαρινες που δεν καταλαβαινουν ουτε Stop ουτε κανενος το κ@λ@". Η λιστα ειναι μεγαλη... Το χειροτερο ομως ολων ειναι αυτο το ρημαδι που εχουμε πανω στον ουρανο του αυτοκινητου που αναβει και γραφει ΤΑΧΙ. Γινομαστε ο ποιο ευκολος στοχος για βρισιδι. Φανταστειτε να ειχατε ο καθενας σας μια ταμπελα που να αναγραφει το επαγγελμα σας... π.χ Δικηγορος.... Τι θα λεγατε μετα? "Δικηγορος δεν ειναι? τι περιμενες?" Η μηπως εχετε την εντυπωση πως τελειωνουμε καμμια ανωτερα σχολη οδηγησης? Μια επεκταση κανουμε του διπλωματος μας και ιδου... ειμαστε επαγγελματιες. Φαντασου να εχεις γλυτωσει απο τα δοντια του Χαρου σε ενα ατυχημα που καταφερες να αποφυγεις και μετα απο πενηντα μετρα που αφησες τον πελατη σου σωο και αβλαβη να σου πεταχτει ο/η καθε ξερολα και να σου πει "Ε ρε επαγγελματια.....εδω βρηκες να παρκαρεις???? (κενο για ανασα)... ΤΑΡΙΦΑ!!!"

    menos

    Πηρες το θαρρος να πεις ΟΧΙ σε ερωτησεις και κατηγοριες που οποιοδηποτε ταξιτζη ρωτησεις θα σου πει οχι...

    Μηχανικα ομως την ωρα που κανουν την δουλεια τους θα τα θεωρησουν και θα τα κανουν φυσιολογικα σαν να μην τρεχει μια !!

    Ειναι απιστευτο ( χωρις διαθεση αντιπαραθεσης για τι 10αδες μαλακιες και αυτων ) να σου πω τι χρειαζετε να προσεξει ενας οδηγος τριαξονικου φορτηγου που κουβαλοντας 15 τοννους φορτιου θα χρειαστει να κοψει αποτομα αποφευγοντας εσενα που σταματας για τον πελατη αποτομα , η να φρεναρει τελευταια στιγμη βλεποντας ξαφνικα ( απο τα 10αδες νεκρα σημεια του καθρεφτη ) τον μοτοσυκλετιστη διπλα στον τροχο του διαφορικου ( γιατι νομιζε οτι προλαβαινει να περασει ) την ωρα που στριβει σε εναν στενο δρομο...

    Εχεις δικιο σε πολλα πραγματα που λες , Χωρις ομως να σημαινει οτι δεν πρεπει να εχουμε την ψυχικη δυναμη και την υπομονη να πουμε οχι στο λαθος ( και οχι μονο στο δικο μας αλλα και του αλλουνου οταν μπορουμε να το σωσουμε ) μονο και μονο επιδη καθομαστε 12 ωρες στο τιμονι !! Μαλλον κουτη δικαιολογια το βρισκω !! Οποιος μπορει----μπορει !! Οποιος δεν μπορει προκειμενου να κλεινει σπιτια ...Σπιτι του !!!


Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μπαριερες Δολοφονοι.....
    από gkmaggas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2008, 16:32
  2. Οι ταξιτζήδες είναι άσπαστοι?
    από johnpan στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2007, 13:22
  3. Δολοφονοι με bull bar
    από AFTER στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2006, 09:19
  4. Μπάτσοι, γουρούνια δολοφόνοι ή μήπως όχι?
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2005, 16:01
  5. Ταξιτζήδες (ή πώς γίνονται)
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2004, 16:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF