Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 14 από 14

Θέμα: Δυστύχημα μέσα στο Πολυτεχνείο

  1. #1

    Unhappy Δυστύχημα μέσα στο Πολυτεχνείο

    Δυστυχώς πριν λίγες μέρες έγινε ένα δυστύχημα μέσα στην Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου. Δεν γνωρίζω πολλά αλλά πέθανε μια κοπέλα πρωτοετής και τραυματίστηκε το αγόρι της. Οδηγούσαν μηχανή.

    Κάποιοι λένε ότι πέσανε επειδή χτυπήσανε πάνω σε σαμαράκι που έχουν οι δρόμοι του πολυτεχνείου για να μην τρέχουν οι οδηγοί.

    Εγώ πιστεύω ότι θα πετάχτηκε κανένα αμάξι από κάποιον άλλο δρόμο καθώς οι οδηγοί στο ΕΜΠ είναι νέοι και έχω δει να συμβαίνουν κάτι τέτοια.

    Το διάβασα στο Forum της σχολής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών :

    http://shmmy.ntua.gr/forum/viewtopic...st=0&sk=t&sd=a

    Συλλυπητήρια στους δικούς της.

  2. #2
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Το βασικο ειναι τα Συλλυπητήρια .....


    τωρα τα "καποιοι λενε" & "εγω πιστευω" καλυτερα να τα αποφευγουμε αν δεν ξερουμε τι εγινε


  3. #3
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Πριν τρια χρονια , αν θημαμαι καλα, ειχε γινει ξανα ενα δυστηχιμα εκει. Ενα αμαξι ειχε παρασιρει μια κοπελα.Το αμαξι με τους δραστες εξαφανιστικε.Γενικα εχω ακουσει αρκετα.Ειναι κρημα παντως το οτι γινεται.
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  4. #4
    τωρα τα "καποιοι λενε" & "εγω πιστευω" καλυτερα να τα αποφευγουμε αν δεν ξερουμε τι εγινε
    Όχι φίλε μου, γιατί αν λέμε μόνο συλλυπητήρια θα υπάρξουν και άλλα περιστατικά. Ότι και να έγινε καλό είναι να αναφέρεται μήπως και δεν επαναληφθεί.

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Balthier
    Όχι φίλε μου, γιατί αν λέμε μόνο συλλυπητήρια θα υπάρξουν και άλλα περιστατικά. Ότι και να έγινε καλό είναι να αναφέρεται μήπως και δεν επαναληφθεί.
    Απλά να αναφέρεται σωστά.

    Οι φήμες και οι αρβύλες δε βοηθάνε

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #6
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Balthier
    Όχι φίλε μου, γιατί αν λέμε μόνο συλλυπητήρια θα υπάρξουν και άλλα περιστατικά. Ότι και να έγινε καλό είναι να αναφέρεται μήπως και δεν επαναληφθεί.

    μαλλον δεν με καταλαβες.

    να αναφερουμε οτι εγινε

    οχι ομως οτι "καποιοι λενε" ουτε οτι "εμεις πιστευουμε οτι εγινε" γιατι ετσι δεν βοηθαμε σε τιποτα.

    σιγουρα κανεις δεν θελει να συμβαινουν τετοια πραγματα κ καλο θα ειναι μα μαθαινουμε απο τα λαθη για να μην τα επαναλαμβανουμε κ να μην χρειαζεται να βαζουμε λυπημενες φατσουλες

  7. #7
    Τα πάντα ρει Το avatar του/της Sotirios
    Εγγραφή
    26/02/2007
    Μηνύματα
    668
    Σίγουρα λυπηρό το γεγονός αλλά δεν μπορώ να μην το πω......

    ....καλά την/τον άλλη/ο τον ένοιζε αν μπήκε το ανακριτικό της τροχαίας μέσα?????

    τι μυαλά κουβαλάνε μερικοί ρε

    αν κουβαλάνε


    τωρα θα μου πείτε εσείς ....

    καλά και τώρα εσένα σε νοιάζει τι λέει ο άλλος?????
    Ταξίδια με φωτογραφικές μηχανές ή με δίκυκλες μηχανές, όπως και να έχει
    μας χαλαρώνουν και μας χαρίζουν ξεχωριστές στιγμές http://www.lightrap.net

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sotirios
    ....καλά την/τον άλλη/ο τον ένοιζε αν μπήκε το ανακριτικό της τροχαίας μέσα?????
    ρε ΑΣΥΛΟ uber alles λεμε

    ακομα και να σκοτωνεται κόσμος ΑΣΥΛΟ εμείς

    Εδω στη Θεσσαλονίκη οι φοιτητές απαιτουν να ΜΗΝ γίνει σταθμός μετρό στην Πανεπιστημιούπολη για να μην υπάρχει θέμα ασύλου

    :rotflmao: :a31: :rotflmao: :a31: :rotflmao: :a31: :rotflmao: :a31: :rotflmao: :a31:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  9. #9
    Ητανε μια θεια μου μπροστα στο σκηνικο η οποια εκοβε βολτες με μια φιλη της...Μου το ειπε και τρελαθηκα..

    Πηγαινανε λεει με πολυ μικρη ταχυτητα(οχι πανω απο 20χλμ απο οτι καταλαβα) και καπως εγινε(65 ειναι η θεια δεν μπορεσε να καταλαβει) και επεσαν με μικρη ταχυτητα στην ακρη του δρομου μονοι τους,δεν υπηρχε τπτ αλλο εκει...


    Η κοπελιτσα παρολο που επεσε στο γρασιδι απο οτι μου ειπε η θεια εμεινε επιτοπου ενω ο οδηγος παραμιλαγε η Ιλιανα(αν θυμαμαι καλα το ονομα) ειναι αυτη?


    Κατι τετοια γινονται,και μετα κλαινε και σπαραζουν αυτοι που μενουν πισω,αλλα ενα γαμημενο κρανος δεν φορανε και φταινε οι μηχανες οπως παντα φυσικα...


    Στο γρασιδι με μηδενικη ταχυτητα και παρολα αυτα στον τοπο μικρη κοπελα

  10. #10
    o theos na parei to koritsaki konta tou...



    pragmati eneka megalvn samariwn δε μπορει κανεις να αναπτυξει μεγαλη ταχυτητα...


    φοβαμαι πως επαιξε απειρια... κριμα...

    το κρανος σωζει ζωες!

  11. #11
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    η πολυτεχνειουπολη εχει ανοιχτα κομματια, ευθειες (με σαμαρακια) και χωρους παρκινγκ..ειναι πολυ συχνο φαινομενο να μπαινουν αμαξια και να κανουν καγκουριες
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    η πολυτεχνειουπολη εχει ανοιχτα κομματια, ευθειες (με σαμαρακια) και χωρους παρκινγκ..ειναι πολυ συχνο φαινομενο να μπαινουν αμαξια και να κανουν καγκουριες

    δεν εχω δει ποτε καγκουριες 6 χρονια τωρα

  13. #13
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    δεν εχω δει ποτε καγκουριες 6 χρονια τωρα
    Αφού δεν έχεις πατήσει ποτέ στην σχολή ...
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Αφού δεν έχεις πατήσει ποτέ στην σχολή ...

    οι ροδιες των ντριφτ μου υπάρχουν και θα υπάρχουν για πολυ (μιας και δε βρεχει) πάνω στο μπετό εξω απο την 030 αιθουσα των μηχ.μηχ.

Παρόμοια θέματα

  1. Κατι ειναι μεσα στο τεποζιτο!
    από hornettrela στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2013, 13:42
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2010, 15:22
  3. Μέσα στο Μπαρ...
    από Dumah στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 22:12
  4. Λαδι στο μεσα στο φιλτροκουτι
    από apsogos στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2008, 20:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF