Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: κανιβαλοιοιοιοι...

  1. #1

    κανιβαλοιοιοιοι...

    μου φαγατε τα 100cc απο την γιαγια μου. . και για να καταλαβετε υπαρχουν 2 επιλογες για να δηλοσης οτι εχεις ZZR 1000 και καμια για ZZR 1100 θελω τα 100 κηβηκακια μου . αλλα καταλαβα τη σημβενη.... οταν φτιαχνανε το φορουμ και το τσατ τα παιδια ηταν νηστηκα απο την πολυ δουλια και εφαγαν οτι εβρισκαν... ΚΑΝΗΒΑΛΟΙ την γιαγια μου ρε βρηκατε να δαγκοσετε?....


    και φτιαξτε το να μην με πεταει εξω μην χεστουμε:hypnotize αντε γιατι με πιανουν τα
    γιωργος

  2. #2
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373
    Χα....
    για να σας δω τωρα κοπτοραπτριες...
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  3. #3
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: κανιβαλοιοιοιοι...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    μου φαγατε τα 100cc απο την γιαγια μου. . και για να καταλαβετε υπαρχουν 2 επιλογες για να δηλοσης οτι εχεις ZZR 1000 και καμια για ZZR 1100 θελω τα 100 κηβηκακια μου . αλλα καταλαβα τη σημβενη.... οταν φτιαχνανε το φορουμ και το τσατ τα παιδια ηταν νηστηκα απο την πολυ δουλια και εφαγαν οτι εβρισκαν... ΚΑΝΗΒΑΛΟΙ την γιαγια μου ρε βρηκατε να δαγκοσετε?....


    και φτιαξτε το να μην με πεταει εξω μην χεστουμε:hypnotize αντε γιατι με πιανουν τα
    γιωργος

    xe xe xe, mazevoume kybika gia na ftiaksoume africa 950 mpas kai doume aspri mera...




    ok, tora yparxei kai to 1100
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  4. #4

    xaxaxaaxaxax

    [FONT=century gothic]axxaaxxaaxax

    Ρε Γιαγιούλα σου χω πει να μη συγχήζεσαι στην ηλικία σου ... θα πάθεις τιποτα!
    Ως γνωστόν τι 1000 τι 1100 και δει σε KAWA! Ταφός είναι ούτως ή αλλιώς. Εγώ στη θέση σου θα διάλεγα κάτι πιο.... πιασάρικο μπας και με καναν παρέα.... πχ CBRRRRRRRRRRR Γκέγκε?:rotflmao: :rotflmao: χααχχααχαχχααχααχαχαχαχ

    Α! Και που σαι? Γι αυτό σε πετάει έξω! Αλλά στο κάνει με τρόπο το σύστημα μπας και φιλοτιμηθείς και φύγεις μόνος σου ή αγοράσεις καμια ΜΗΧΑΝΗ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ε! ΓυφτΆΚΟ.....τράβα μία σύνταγμα να δεις τους τσολιάδες....




    Ωρίστε ρε ο Ιούλιος αμέσως σας έφτιαξε!!!! Εξυπηρέτηση μπαμ μπαμ!
    γρηγορα ναι!
    προχειρα ΟΧΙ
    [/FONT]
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  5. #5
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    Re: xaxaxaaxaxax

    Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
    [FONT=century gothic]axxaaxxaaxax

    Ρε Γιαγιούλα σου χω πει να μη συγχήζεσαι στην ηλικία σου ... θα πάθεις τιποτα!
    Ως γνωστόν τι 1000 τι 1100 και δει σε KAWA! Ταφός είναι ούτως ή αλλιώς. Εγώ στη θέση σου θα διάλεγα κάτι πιο.... πιασάρικο μπας και με καναν παρέα.... πχ CBRRRRRRRRRRR Γκέγκε?:rotflmao: :rotflmao: χααχχααχαχχααχααχαχαχαχ

    Α! Και που σαι? Γι αυτό σε πετάει έξω! Αλλά στο κάνει με τρόπο το σύστημα μπας και φιλοτιμηθείς και φύγεις μόνος σου ή αγοράσεις καμια ΜΗΧΑΝΗ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ε! ΓυφτΆΚΟ.....τράβα μία σύνταγμα να δεις τους τσολιάδες....




    Ωρίστε ρε ο Ιούλιος αμέσως σας έφτιαξε!!!! Εξυπηρέτηση μπαμ μπαμ!
    γρηγορα ναι!
    προχειρα ΟΧΙ
    [/FONT]
    ρε π@υ.τη μου
    τα goody's εισαστε?
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  6. #6
    superfour

    Εγώ στη θέση σου θα διάλεγα κάτι πιο.... πιασάρικο μπας και με καναν παρέα.... πχ CBRRRRRRRRRRR Γκέγκε?


    ------------------------------------------------------------------------------------
    ξερεις το τραγουδι που λεει ....ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥΟΥΟΥ. ΠΕΡΑΡΤΗΚΑ ΣΟΥΟΥΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΠΙΝΑΚΗΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥΟΥΟΥ.. :rotflmao:

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    superfour
    .............
    ------------------------------------------------------------------------------------
    ξερεις το τραγουδι που λεει ....ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥΟΥΟΥ. ΠΕΡΑΡΤΗΚΑ ΣΟΥΟΥΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΠΙΝΑΚΗΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥΟΥΟΥ.. :rotflmao:
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  8. #8
    Και τα μυαλα στα κάγκελα Το avatar του/της Dirty_Gas
    Εγγραφή
    18/06/2004
    Μηνύματα
    60
    Μια που κάνατε το κόπο να φτιάξετε το ΖZR, δε προσθέτετε στη λίστα της KAWASAKI (ναι KAWASAKI γραφει) και τα Ζ 1000/750;


    Ευχαριστώ προκαταβολικά...
    Kawasaki z750

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF