Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: st2

  1. #1

    st2

    ducati st2
    Τη βαζω και εδω για τουσ φιλους της ducati
    ειναι αριστη,σε κατασταση βιτρινας,με νεα λαστιχα,ολα τα σερβις,μονο 6000 χλμ!!!!! παντα στο γκαραζ.απο μια η ηλικια 56!!!αλλα απο την αλλη η ασθενεια........πρεπει να παει σε καλα χερια.τη τιμη θα τη βρουμε.
    Ο/Η harryparos έχει επισυνάψει την παρακάτω εικόνα:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ducati(2).jpeg 
Προβολές:	305 
Μέγεθος:	78,9 KB 
ID:	88313

  2. #2

    st2

    Διαπιστωνω οτι ειναι δυσκολη η πωληση της μηχανης μου,πηγα και στη hellinmoto αλλα ουτε και ανταλαγη δεν κανουν.......τι να γινει,μηπως κανεις ξερει καποιο μαγαζι που θα ενδιαφεροταν ?να τη πουλησω φυσικα οχι να την θυσιασω !!!!!!.ειναι αμαρτια γιατι ειναι κυριολεκτικα καινουργια. αν καποιος ξερει......ευχαριστω

  3. #3
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Δυσκολα να "φυγει" η συγκεκρημενη γιατι ειναι και σχετικα παλια..ακομα και την Σ4 να ειχες παλι δυσκολο θα ηταν...εχουν βγει τα νεα μοντελα βλεπεις και νομιζω αυτη ειναι δυο βαλβιδες...καλη ταξιδιαρα.
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  4. #4
    Μαζι της ειχα παει 2 φορες στο Ναυπλιο με τη γυναικα μου ,σε πληροφορω παρολου την ηλικια μου δεν χρειαστηκε να κανω σταση ηταν καταπληκτικη στο δρομο με φοβερη ελαστικοτητα,μαρεσουν οι Ιταλιδες εχω μια Alfa 155 του 2006 αν τη δεις νομιζεις οτι την αγορασα χτες ! τα αγαπαω και τα προσεχω πολυ.απο τα χερια μου περασαν 2 Lancia 2 Alfa,1 motocuzzi 1 Laverda.......εχω βεβαια και μια XL 250 για την Αθηνα αλλα ο γιατρος ειπε προσοχη φτανει.....βλεπεις η καρδια εχει βλαβη......σευχαριστω φιλε.

  5. #5
    To 2006.... μάλλον 156.

    Να'σαι καλά

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  6. #6
    οχι ειναι ιανουαριος
    του 1996 155 ts 1.8 συγνωμη

  7. #7
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    μετεφερε το στις αγγελιες..θα χεις πιο πολλες ελπιδες
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  8. #8
    την Alfa δεν τη δινω,αγαπη μεγαλη,και η αλλη αγαπη ειναι αλλα δεν τη χαιρομαι την εχω ηδη βαλει αγγελια.θα ρωτησω και τον Θωμα που της κανει τα service του εχω πολυ εμπιστοσυνη τιμιος και τεχνικαρα.

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsoukas77
    Εγγραφή
    29/06/2004
    Μηνύματα
    375
    Αρχικά δημιουργήθηκε από harryparos
    Μαζι της ειχα παει 2 φορες στο Ναυπλιο με τη γυναικα μου ,σε πληροφορω παρολου την ηλικια μου δεν χρειαστηκε να κανω σταση ηταν καταπληκτικη στο δρομο με φοβερη ελαστικοτητα,μαρεσουν οι Ιταλιδες εχω μια Alfa 155 του 2006 αν τη δεις νομιζεις οτι την αγορασα χτες ! τα αγαπαω και τα προσεχω πολυ.απο τα χερια μου περασαν 2 Lancia 2 Alfa,1 motocuzzi 1 Laverda.......εχω βεβαια και μια XL 250 για την Αθηνα αλλα ο γιατρος ειπε προσοχη φτανει.....βλεπεις η καρδια εχει βλαβη......σευχαριστω φιλε.
    Να εισαι καλα και να χαιρεσαι την υπεροχη Alfa σου...
    Κατω τα χερια απο τον 'Ακη!

  10. #10
    παιδια σας ευχαριστω ολους

Παρόμοια θέματα

  1. St2 Power Commander ?
    από DKP στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2007, 10:52
  2. ducati st2.help !
    από Dodok edessa στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2005, 07:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF