Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 54

Θέμα: Πρόταση ΑΕΚ σε Ριβάλντο;.....απο sportime.gr

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
    και δεν νομίζω ότι ο ντέμης έχει παράπονα από τους δημοσιογράφους

    η επικοινωνιακή πολιτική της παε είναι άριστη
    Ναι το ειδαμε αυτο με τον πολεμο που κηρηξε στην ORIGINAL και ολοι τον λεγανε ΡΟΥΦΙΑΝΟ και ΚΑΡΦΙ.Εκτος αν δουλεια τον δημοσειογραφων ειναι να αναπαραγουν μονο αυτα που λενε οι αλλοι και δεν εχουν την δικη τους γνωμη.Και βεβαια μετα το σκηνικο στο Λαυριο,ολοι τον θυμηθηκαν.Ειμαι παλιο μελος τις Original,τα γουσταρω τα παιδια για την τρελλα που εχουν,αλλα σε καποια πραγματα,ρε πουστη ειναι κολλημενοι χωρις λογο κατα εμε....

  2. #32
    Και να μην πουμε για το δουλεμα που εφαγε,που μιλεισε για την διαιτησια μετα τον αγωνα με τους γαυρους.Ρε Ιωσηφ δεν τα θυμασαι αυτα...????

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
    να μην το τραβήξουμε το θέμα του γηπέδου εδώ

    ........................................

    ακόμα περιμένω μία γσ που θα γίενι σ/κ ή αργία.......
    τα παράπονά σου στη σημερινή διοίκηση, που ΔΕΝ εκλέχθηκε πάντως με τη ψήφο μου

  4. #34
    όπου γης Το avatar του/της iosif
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    150
    κανείς δημοσιογράφος δεν τον αποκάλεσε ρουφιάνο

    όσο για τον "πόλεμο" άσε να έχω γνώμη αρνητική για την κίνηση του προέδρου για το συγκεκριμένο θέμα

    αυτό που θυμάμαι καλά ήταν η δέσμευση ότι οι οπαδοί της αεκ θα πηγαίνουν παντού. και αν δεν θέλει να δίνει εισητήρια σε οργανωμένους, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα διέθετε σε "ανοργάνωτους" μεσω του διαχειριστή (όπως γίνεται τόσα χρόνια) ή μέσω μπουτίκ

    αλλά το θέμα είναι ο ρίμπο δώ, έτσι?
    καλά που βγήκα φρόνιμος, υπάκουος, σκυφτός

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Ναι το ειδαμε αυτο με τον πολεμο που κηρηξε στην ORIGINAL και ολοι τον λεγανε ΡΟΥΦΙΑΝΟ και ΚΑΡΦΙ.Εκτος αν δουλεια τον δημοσειογραφων ειναι να αναπαραγουν μονο αυτα που λενε οι αλλοι και δεν εχουν την δικη τους γνωμη.Και βεβαια μετα το σκηνικο στο Λαυριο,ολοι τον θυμηθηκαν.Ειμαι παλιο μελος τις Original,τα γουσταρω τα παιδια για την τρελλα που εχουν,αλλα σε καποια πραγματα,ρε πουστη ειναι κολλημενοι χωρις λογο κατα εμε....
    Λογικό αυτό, αφου η επικοινωνιακή πολιτική της οικογένειας είναι ακόμα καλύτερη

  6. #36
    όπου γης Το avatar του/της iosif
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    150
    α δεν θυμάμαι και η προηγούμενη διοίκηση -που είχε και έγγραφο αίτημα- να έκανε κάτι....
    καλά που βγήκα φρόνιμος, υπάκουος, σκυφτός

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    Η έλευση του Ρίμπο προσωπικά δε με τρελαίνει. Θα προτιμούσα τον Ρικέλμε

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ashton
    τα παράπονά σου στη σημερινή διοίκηση, που ΔΕΝ εκλέχθηκε πάντως με τη ψήφο μου
    H σημερινη διοικηση δεν εκλεχτηκε,και δεν χρειαζεται να εκλεχτει,απο κανεναν.Μιλαμε για εταιρια με μετοχες.Οποιος εχεις 50,1% κανει κουμαντο.Τοσο απλο.
    Αν μιλας για την ερασ. ειναι αλλο θεμα

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
    α δεν θυμάμαι και η προηγούμενη διοίκηση -που είχε και έγγραφο αίτημα- να έκανε κάτι....
    έφερε το καταστατικό για συζήτηση στη ΓΣ του Γαλατσίου, τύπωσε τα καταστατικά για να τα πάρει ο κόσμος και να ψηφίσει σχετικα, αλλά η πλειοψηφία της ΓΣ έκρινε σκόπιμο ούτε να μοιραστούν τα καταστατικά ούτε να συζητηθεί το θέμα στη ΓΣ.

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    H σημερινη διοικηση δεν εκλεχτηκε,και δεν χρειαζεται να εκλεχτει,απο κανεναν.Μιλαμε για εταιρια με μετοχες.Οποιος εχεις 50,1% κανει κουμαντο.Τοσο απλο.
    Αν μιλας για την ερασ. ειναι αλλο θεμα
    Για την Ερασιτεχνική μιλάω.

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
    κανείς δημοσιογράφος δεν τον αποκάλεσε ρουφιάνο

    όσο για τον "πόλεμο" άσε να έχω γνώμη αρνητική για την κίνηση του προέδρου για το συγκεκριμένο θέμα

    αυτό που θυμάμαι καλά ήταν η δέσμευση ότι οι οπαδοί της αεκ θα πηγαίνουν παντού. και αν δεν θέλει να δίνει εισητήρια σε οργανωμένους, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα διέθετε σε "ανοργάνωτους" μεσω του διαχειριστή (όπως γίνεται τόσα χρόνια) ή μέσω μπουτίκ

    αλλά το θέμα είναι ο ρίμπο δώ, έτσι?
    Επειδη οντως ειναι ο Ριμπο και θα μας κραξουνε λεω αυτο και σταματαω.
    Αν πηγαινεις στο γηπεδο,οπως πηγαινω εγω και πολλοι αλλοι,οταν χωρις να φταις βρεθεις ξαφνικα στο κεντρο του χαμου,και το λιγοτερο που θα παθεις ειναι να ριξεις κανα 100 για να γλυτωσεις την ζωης σου,πες μου τι θες.
    Η δεσμευση δεν μπορει να υπαρχει οσο 20-30 μαλακισμενα μπορουν να τιμωρισουν την ομαδα με πολλους και διαφορους τροπους.
    Ολα αυτα τα χρονια η κυρια μαζα που πηγαινε στα εκτος ειταν η original και πηγαιναν και λιγοι ξεμπαρκοι.
    Η διαθεση ολα αυτα τα χρονια γινοτανε μεσω τον συνδεσμων για τους αγωνες εκτος
    Και βεβαια με τα δεδομενα που υπαρχουν σημερα στην Ελλαδα,θα ρισκαρεις να πας σε ενα γηπεδο ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ???Εγω παντως οχι.

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ashton
    Για την Ερασιτεχνική μιλάω.
    Αρα τι σχεση εχει η ΠΑΕ???Το θεμα του γηπεδου μπορει να ανηκει στην ερα. αλλα εκει θα παιζει η Παε.Θα δεχοσουν να κανει κουμαντο στο σπιτι που δεν σου ανηκει,αλλα θα το χτισεις εσυ καποιος που σημερα ειναι και αυριο δεν ειναι???

  13. #43
    Ο μοναδικός λόγος που έχω ζηλέψει ποτέ τον Ολυμπιακό: Ριβάλντο. Ο καλύτερος παίκτης που έχει έρθει στην Ελλάδα.


    Μακάρι να έρθει στην ΑΕΚ, και μια καρέκλα να πάρει και να κάθεται στο γήπεδο, πάλι θα βοηθάει. Άσε που έχω την αίσθηση ότι θα σκυλιάσει για να κλείσει κάποια στόματα.
    ---Dum spiro, spero---

  14. #44
    Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
    Ο μοναδικός λόγος που έχω ζηλέψει ποτέ τον Ολυμπιακό: Ριβάλντο. Ο καλύτερος παίκτης που έχει έρθει στην Ελλάδα.


    Μακάρι να έρθει στην ΑΕΚ, και μια καρέκλα να πάρει και να κάθεται στο γήπεδο, πάλι θα βοηθάει. Άσε που έχω την αίσθηση ότι θα σκυλιάσει για να κλείσει κάποια στόματα.

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Αρα τι σχεση εχει η ΠΑΕ???Το θεμα του γηπεδου μπορει να ανηκει στην ερα. αλλα εκει θα παιζει η Παε.Θα δεχοσουν να κανει κουμαντο στο σπιτι που δεν σου ανηκει,αλλα θα το χτισεις εσυ καποιος που σημερα ειναι και αυριο δεν ειναι???
    O Σουφλιάς είπε πως προτάθηκε στην ΠΑΕ ΑΕΚ το Ελληνικό κι αυτή το αρνήθηκε επειδή ήταν μακριά.
    Η συγκεκριμένη δικαιολογία -αν ισχύει- εμένα, ως Αεκτζή, δε μου κάνει.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγή καθρεπτών σε 600 από 1000
    από Saranos στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2010, 00:56
  2. Καλημέρα σε όλους από έναν νέο στο site.
    από DimitrisXLV στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2006, 20:53
  3. Νεες προσφορές σε κράνη από το...
    από warm up στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2006, 19:56
  4. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ Ζ109
    από Ζ109 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2006, 21:36
  5. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2005, 12:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF