Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: ανταλλακτικα για zzr 250cc '93??

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/05/2007
    Μηνύματα
    14

    ανταλλακτικα για zzr 250cc '93??

    καλησπερα παιδες.πρωταρης οπως βλεπετε θα σας ζαλισω με μερικες ερωτησεις ασχετοσυνης..
    εχω μια zzr 250 μοντελο '93 και προ 5μερων με τρακαραν.ευτυχως δεν επαθα τιποτα,αλλα η καρδια μου ραγισε οταν ειδα το μοναδικο τροπο μετακινησης μου ξαπλωμενη στην ασφαλτο.μην τα πολυλογω,το παω σε ενα συνεργειο της γειτονιας και μου ειπαν οτι η ασφαλειες δεν πληρωνουν ολο το ποσο για την καλυψη της επισκευης και οτι θα πρεπει να βρω καποια 'εξυπνη' ιδεα ωστε να ανεβασω την τιμη επισκευης,ωστε να επωφεληθω,ειδαλλως πληρωνω μερος του κοστους απο την τσεπη μου.εδω ανυσηχω γιατι εχω μεγαλες οικονομικες δυσκολιες αυτη την περιοδο και το μονο που με εσωζε(απο θεμα μετακινησης κ δουλειας) ηταν η μηχανη.
    προσωπικα ειμαι τυπος που δεν γνωριζει απο μηχανες και δεν εχω κανενα ατομο να με συμβουλεψει περι του θεματος.ζηταω λοιπον τη βοηθεια σας.γνωριζετε καμια μαντρα στην αθηνα με τρακαρισμενες μηχανες ή καποιο μαγαζι,ωστε να προμηθευτω καποια ανταλλακτικα σπασμενα?θα σας ημουν ευγνωμων..

  2. #2
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/05/2007
    Μηνύματα
    14
    θελω να βαλω αλυσιδα και μπρος-πισω γραναζια στη μηχανη για να την κυκλοφορω,γιατι την χρειαζομαι.ομως πιστευω οτι ο μηχανικος με 'χτυπαει' στην τιμη.μου ειπε 170ε.πολλα δεν ειναι?και για να φτιαξω την αριστερη μπροστινη μπουκαλα 50ε.επειδη δεν ξερω πολλα απο τιμες μπορειτε να με καθοδηγησετε?θα σας ημουν ευγνωμων..

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Η τιμή για την αλυσίδα και τα γρανάζια είναι φυσιολογική εάν σου βάλει κάποιο αξιοπρεπές σύνολο. Η επισκεύη της μπουκάλας δεν είναι κάτι στάνταρ και μόνο εάν συγκρίνεις με κάποιον άλλο μάστορα θα μάθεις πόσο θα πρέπει να πληρώσεις.

  4. #4

    Re: ανταλλακτικα για zzr 250cc '93??

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gponiris
    .γνωριζετε καμια μαντρα στην αθηνα με τρακαρισμενες μηχανες ή καποιο μαγαζι,ωστε να προμηθευτω καποια ανταλλακτικα σπασμενα?θα σας ημουν ευγνωμων..
    Για κοίτα εδώ μήπως βρείς τα κομμάτια που θέλεις.


    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/05/2007
    Μηνύματα
    14
    Εχω μεινει εκπληκτος!Τοσα μαγαζια υπαρχουν και δεν το ηξερα καθολου.obey you my friend

Παρόμοια θέματα

  1. Ανταλλακτικά για MINARELI - CARELLI - EUROPINO
    από kapeos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2011, 13:41
  2. Φθηνά ανταλλακτικά για Honda Transalp 2004
    από Gladiator στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2005, 13:45
  3. Ανταλλακτικα Για Cbr 600f
    από LINA στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2004, 15:37
  4. Mεταχειρισμένα ανταλλακτικά για Honda NX.
    από miror στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2004, 10:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF