Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: Poll

  1. #1

    Poll

    Kalhspera sas..
    Eimai kainourgio melos, an kai parakolouthousa tis suzhthseis sas edo kai ena xrono, den sumeteixa katholou...


    ...Tha ithela na theso mia erotisi kai opoios thelei as apantisei...

    Eisai stamatimenos se ena aniforiko staurodromi kai perimeneis na araiosei h kinhsh gia na peraseis.
    Xafnika apo piso sou enas anipomonos tarifas kornarei, kai epidi den antapokrinese ki esu sta "euthima" kai "kalosinata" kornarismata tou (opos tha armoze se enan kathos prepei anthropo), sou dinei kai mia mikri sproxia me to amaxi sth piso roda....

    Ti kaneis?????

    1) Katebaineis kai ton Temaxizeis?
    2) Ton bazeis na piei olo to Petrelaio tou Taxi?
    3) Ton brizeis kai feugeis?
    4) Allo...
    5) Ola ta parapano!!!!:wacko:
    OMG!

  2. #2
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!!!

    Βάζεις φωτιά στο μπ@@ρδ3λακι του και μετά αρχίζεις να φωνάζεις:

    Το μπ@@δρ3λο καίγεται!!!

    Το μπ@@δρ3λο καίγεται!!!

    τρέχοντας γύρω γύρω!

    άντε με το μ@λ@κ@
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  3. #3
    ΠΟΤΕ δεν μπλέκεις με ταρίφα πάντα φωνάζουν για ενισχύσεις μέσω cb και δεν λέει να μπλέξεις με πολλούς ταρίφες. Στην συγκεκριμένη περίπτωση θα έριχνα την μηχανή (όσο καινούργια και αν ήταν) και θα φώναζα τροχαία. Αν είχα και μάρτυρες θα κατέθετα όσες μηνύσεις γινόταν και μετά να δεις γέλια :rotflmao:

  4. #4

    Thumbs down XΧμμμμμμμ.....

    Δέν δίνεις σημασία και περιμένεις μέχρι να σου δοθεί η ευκαιρία να περάσεις το δρόμο. (ας κορνάρει όσο θέλει και ας βαράει τη ρόδα όσο θέλει -αρκεί να είναι μόνο η ρόδα-)
    Άμα κατέβει κάτω, του λές και ένα: "Σόρυ ρε μεγάλε, δέ σε κατάλαβα τόση ώρα που ήσουν πίσω"...

    *Καλό και αυτό με το "ρίξιμο" της μηχανής κάτω, αλλά ποιός να μπλέκει με τη κίτρινη μαφία???

    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  5. #5
    I'm a Stallion baby!!!
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    122
    Εγω θα κατεβαινα και θα τον μαμαγα το παλιοπαπαρι!!!Θα μου πεις εχουνε το σι-μπι...Αλλα ρε παιδες δεν βαζουμε και μεις κανενα πανω να δουμε τι εχει να γινει

  6. #6
    κατεβαίνεις, μπαίνεις από τη θέση του συνοδηγού, πριν προλάβει του παίρνεις τα κλειδιά, τα πετάς στον παρακείμενο υπόνομο (αν δεν έχει, τότε σε κάποια ταράτσα. αν δεν έχει ούτε σπίτια τότε πάρτα μαζί σου), και φεύγεις γρήγορα χωρίς να πείς το παραμικρό. πάντα με το χαμόγελο στα χείλη.
    a.ventouris

  7. #7

    opote...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zan_Prizol
    Εγω θα κατεβαινα και θα τον μαμαγα το παλιοπαπαρι!!!Θα μου πεις εχουνε το σι-μπι...Αλλα ρε παιδες δεν βαζουμε και μεις κανενα πανω να δουμε τι εχει να γινει
    katevaineis, ksiloneis tin keraia tou c-b kai meta ta upoloipa
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  8. #8
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    πεφτεισ κατω κανεισ τον χτυπημενο φωναζεισ το τοτα ...σου φτιαχνει το μηχανακι και του παιρνουν το διπλωμα:rotflmao:
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  9. #9
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Και όμως η καλύτερη πρόταση είναι του zalaros ειδικά δε αν έχει προβληματάκια σε πλαστικά η μηχανή , είναι μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία να τα φτιάξετε...
    όπως και το να ζητήσετε εκείνη την 5μέρη άδεια απο το αφεντικό σας , λόγω τραυματισμού...

    Να μην φτάσω σε τι έχει να γίνει μόλις έρθει η τροχαία και πάρει στοιχεία για την δική απο τον Ταρίφα, που θα έχει γίνει κίτρινος στο χρώμα σαν το ταξί του....

    Και δεν θα μπορεί να αντιδράσει ή να πει τίποτα....σαν τι δηλαδή να πεί;..
    "Κύριε αστυνόμε , λίγο τον έσπρωξα για να περάσει; "....
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Κάνεις στην άκρη και τον αφήνεις να περάσει.



    Χαλαρά τον ακολουθείς για μερικά φανάρια παίζοντας λίγο με την γλώσσα σου στο στόμα.




    Σε ένα φανάρι στέκεσαι δίπλα του, του χαμογελάς και του φτύνεις στη μούρη όση χλαπάτσα έχεις μαζέψει.



    Ξαναχαμογελάς και φεύγεις…………
    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Ποιος τα έχει δοκιμάσει όλα αυτά;

  12. #12
    Μέλος Το avatar του/της voudarxos
    Εγγραφή
    12/09/2004
    Μηνύματα
    45
    Παιδια τα πραματα δυστηχως δεν ειναι τοσο απλα.
    Πριν 4 χρονια ειμαι ερμου (Θεσσαλονικη) στο φαναρι με Βενιζελου περιμενω το πρασινο να στριψω αριστερα και μολις αναβει πριν προλαβω να βαλω 1η ερχεται ενα μαλακοταριφο και με χτυπαει απο πισω.
    Καλα ρε δεν βλεπεις που αναψε πρασινο???????
    Σταματαει και ενα παληκαρι με παπι με βοηθαει να σηκωθω αφου πηρε την μηχανη απο πανω μου σβερκωνω τον ταξιτζη και τον πλακωνω στις κεφαλιες.
    Μαζι και το παιδι με το παπακι.
    Το αποτελεσμα ξερετε ποιο ηταν????????????
    Και οι δυο κατηγορουμενοι στο δικαστηριο γιατι ξυλοκοπησαμε τον ανθρωπακο χωρις λογο (επρεπε λεει να φωναξουμε τροχαια)
    Και να μην πολυλογω πληρωσαμε απο 130.000δρχ και βγαινοντας μας την ειπε κιολας ο ταριφας οτι με μενα να μην τα βαζετε.
    Απο τοτε μολις δω ταξιτζη διπλα μου με ανοιχτο παραθυρο παντα φτυνω καταλαθος στα μουτρα του και του ζηταω ευγενικα συγνωμη.
    Και οσο καβαλαω δικυκλο θα το κανω παντα γι αυτο αν εδω μεσα στο φορουμ αν λεω ειναι καποιος ταξιτζης ..............







    Ενημερωσα παντως

  13. #13
    Live to ride-ride to live Το avatar του/της BlueRider
    Εγγραφή
    15/10/2004
    Μηνύματα
    1
    Καλημερα και απο εμενα.

    Εγω παντως την εχω χρησιμοποιησει τη μεθοδο ροχαλας (κιτρινο-πρασινης) και το ευχαριστηθηκα δεοντος μπορω να πω, τις υπολοιπες φορες δυστυχως φοραγα το κρανακι μου οποτε καταλαβαινετε. Ειναι μια καλη περιπτωση για οταν αλλαξω κρανος να παρω ενα απο αυτα που ανοιγουν απο κατω

    Σταματας - Σηκωνεις - Φτυνεις - Κατεβαζεις - Φευγεις

    Υ.Γ1. Μερικες κινησεις γινονται και ταυτοχρονα για πιο γρηγορες καταστασεις.

    Υ.Γ.2. Παντως το καλυτερο ειναι να του κανετε και νοημα πρωτα για να γυρισει να τον παρει καλα !!!

    Υ.Γ.3 Εμπρος αδερφια οπλιστε !!!

Παρόμοια θέματα

  1. POLL : Γενικό service & Τιμολόγιο
    από sadengr στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2006, 03:50
  2. Gnomes polles gia exatmiseis se DL 650
    από deminio11 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 16:49
  3. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF