Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Κόστος απόκτησης διπλώματος

  1. #1

    Κόστος απόκτησης διπλώματος

    Γνωρίζει κανείς ποσο κοστίζει να βγάλεις δίπλωμα μεγάλης μηχανής εάν δεν έχεις Α1 αλλά έχεις δίπλωμα αυτοκινήτου; Πήγε ένα φιλαράκι μου σήμερα να ρωτήσει και του έβγαλαν ένα κουστούμι 325 Εuro, η ανάλυση τους ήταν λέει 70 για την κάρτα, 85 για να δώσει εξετάσεις στην θεωρία, 120 για να δώσει εξετάσεις οδήγηση και επειδή ξέρει να οδηγάει και θα κάνει μόνο δυο ώρες μάθημα τα έξοδα της σχολής θα είναι του είπαν χατηρικά μόνο 50 Euro! ΣΥΝΟΛΟ 325. Δε θυμάμαι ακριβώς πόσα΄είχα δώσει εγώ πριν 3 χρόνια αλλα μου φαίνονται λίγο τσιμπιμένα τα 325. Κανείς που να το πήρε τώρα τέλευταία;;;

  2. #2
    Που ειμαι; Τι κανω εδω; Το avatar του/της Pitsakos
    Εγγραφή
    21/02/2007
    Μηνύματα
    48

    Re: Κόστος απόκτησης διπλώματος

    Αρχικά δημιουργήθηκε από minotauros
    Γνωρίζει κανείς ποσο κοστίζει να βγάλεις δίπλωμα μεγάλης μηχανής εάν δεν έχεις Α1 αλλά έχεις δίπλωμα αυτοκινήτου; Πήγε ένα φιλαράκι μου σήμερα να ρωτήσει και του έβγαλαν ένα κουστούμι 325 Εuro, η ανάλυση τους ήταν λέει 70 για την κάρτα, 85 για να δώσει εξετάσεις στην θεωρία, 120 για να δώσει εξετάσεις οδήγηση και επειδή ξέρει να οδηγάει και θα κάνει μόνο δυο ώρες μάθημα τα έξοδα της σχολής θα είναι του είπαν χατηρικά μόνο 50 Euro! ΣΥΝΟΛΟ 325. Δε θυμάμαι ακριβώς πόσα΄είχα δώσει εγώ πριν 3 χρόνια αλλα μου φαίνονται λίγο τσιμπιμένα τα 325. Κανείς που να το πήρε τώρα τέλευταία;;;
    400 euro δωσει εγω που ειχα αυτοκινητου! Εμενα μια χαρα μου φαινονται...και λιγα ειναι!
    Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να ειναι ασχημη...

  3. #3
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Πότε έδωσε τελευταία φορά τα σήματα/θεωρεία;
    Ισχύει για τρία χρόνια, οπότε δεν πληρώνει ούτε εξετάζεται σε αυτά, αλλά μόνο στα επιπλέον της μηχανής..

    Εγώ πάντως το λιγότερο που έχω δει, είναι σε κάτι φυλλάδια 290?, άρα καλά είναι ο φίλος σου..

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2023, 15:37
  2. Κόστος Διπλώματος!
    από lebron15 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2011, 16:10
  3. Κόστος διπλώματος
    από stako στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2010, 14:38
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2006, 18:52
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 02:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF