Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Μαγικός ζωμός???

  1. #1
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533

    Question Μαγικός ζωμός???

    Έχει χρησιμοποιήσει κανείς στην μοτοσυκλέτα του αυτά ? (Αντιτριβικό και βελτιωτικά καυσίμων )

    Είχα δει τα διαφημιστικά στην πρόσφατη έκθεση και θα ήθελα να μου πείτε αν έχει δει κανείς αποτέλεσμα.
    Κάπου αναφέρεται αύξηση ιπποδύναμης 17%.Πιστεύω ότι αυτό είναι πολύυυυυ μεγάλη υπερβολή.
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  2. #2
    Το είχα βάλει στο ονοφάκι όταν το πήρα (αφού έβγαλα κάμποσο λάδι παραπανίσιο που είχανε βάλει οι ξύπνιοι του σέρβις, και έκανα ένα κάρο μαζέματα). Το 17% είναι αισιόδοξο, αργότερα που το δούλευα κάθε μέρα και δε ξανάβαλα, τίποτα δεν άλλαξε.


    Άμα κάθεται το μηχανάκι καιρό συχνά, προτείνω να ψάξεις για κάνα συγκριτικό για stabilizers έξω πρώτα -για να μή σαπίζει η βενζίνη κυρίως, καθώς και τον όρο 'Winterize' σε σάιτ συντήρησης μοτοσυκλέτας (πχ πάτα στην υπογραφή μου για μερικά).

  3. #3
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous


    Άμα κάθεται το μηχανάκι καιρό συχνά, προτείνω να ψάξεις για κάνα συγκριτικό για stabilizers έξω πρώτα -για να μή σαπίζει η βενζίνη κυρίως, καθώς και τον όρο 'Winterize' σε σάιτ συντήρησης μοτοσυκλέτας (πχ πάτα στην υπογραφή μου για μερικά).
    To μέγιστο που θα ''κάτσει '' το μηχανάκι δεν είναι πάνω από 2 μέρες,αλλά....

    ....τί σχέση έχει αυτό που λες με τα βελτιωτικά καυσίμου και το αντιτριβικό???
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  4. #4
    Έχω χρησιμοποιήσει καί το εν λόγω βελτιωτικό βενζίνης, καί το βελτιωτικό λαδιών, η παραπάνω απάντηση αφορά το βελτιωτικό βενζίνης.


    Άμα κάτσει καιρό, έχει (καθαρίζει το κινητήρα υποτίθεται, άμα διαβάσεις τη διαφήμιση, το 17% είναι παραμύθα).

    Άμα ψάξεις και άλλο ανάλογο ποστ, θα διαβάσεις και άλλα -όπως πχ ότι εγώ βλέπω σαν καλύτερη λύση καλύτερα συνθετικά λάδια, παρά βελτιωτικά με αμφίβολα (και χωρίς συγκριτικά τεστ κλπ) αποτελέσματα.

  5. #5
    panw se tetoia proionta den exw apopsi epeidi eimai arketa xazobiolis wste na me parei h mpala kai na min teleiwsw pote ta peiramata. to mono pou exw diapistwsei o idios einai enas filos ebaze sto 2t motocross tou ena enisxitiko oktaniwn ths bardall...exw thn entypwsh oti kati ekane...gia times opws 17% den to sizitame...alla kati eniwthes pio analafro kai ksepetagmeno

Παρόμοια θέματα

  1. Μαγικός Ζωμός στη Σάρτη !!!
    από Vagelis Gar στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2012, 17:12
  2. Μαγικός Αριθμός της Ημέρας: 2
    από Ksames στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2005, 14:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF