Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 45

Θέμα: ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Track day -27/5/07

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap

    κριτες δεν υπαρχουν, αλλα πρεπει να ανεβεις μια φορα, για να καταλαβεις για τι δεν ειναι απαραιτητοι....
    Δηλαδη αν εγω Γιωργο με 200+ σακατευτω και σκορπισω ολο το μηχανακι μου κατα μηκος της πιστα ποιος θα βγαλει σημαια;
    Οταν θα ερθει ο αλλος με 260 απο την ευθεια ανυποψιαστος και θα πατησει στα λαδια μου τι να μου κανει το Νοσοκομειο που απεχει 5 λεπτα;

    Για αλλη μια φορα λοιπον αυτο που διαφοροποιει τον Κακο Χαλαρη,Ζαφειροπουλο,0-300 ειναι η προσφυση;
    Ως εκει μπορουμε να δουμε δηλαδη σαν αναβατες;Ως το δεντρο;
    Γιατι σιγουρα το δασος μας διαφευγει.
    Μαλλον δεν ξερουμε ουτε και εμεις οι ιδιοι πλεον γιατι ακριβως τρωγομαστε.
    Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο αλλος θα κανει 500 χλμ για να ανεβει σε μια πιστα οπου υπαρχει τις περισσοτερες μερες του χρονου παντελης ελλειψη οργανωσης συμφωνα με αυτα που μου λετε.
    Αυτο εννοουσα σε προηγουμενο ποστ που ελεγα για βασιμες κατηγοριες.

    Μαλλον τελικα θα επανελθω σε αυτο που ειχα πει σε παλιοτερο θρεντ, οτι τελικα οι διοργανωτες ειναι
    μαλλον οι τελικοι αποδεκτες της μαλακιας που μας δερνει.
    Αντι να ξεσπασουμε σε αυτους που πραγματικα φταινει τα πληρωνουν αυτοι.

    Η αποχη που εχω ακουσει κατα καιρους λοιπον απο τα διαφορα φορα ειμαι πλεον σιγουρος οτι δεν εχει να κανει τοσο με το επιπεδο διοργανωσης, αλλα με τις ειδικοτερες συνθηκες και ιδιαιτεροτητες
    της συγκεκριμενης πιστας...




    Επαναλαμβανω: Το σημερινο τρακντει ΔΕΝ το διοργανωσε ο Ζαφειροπουλος!
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  2. #17
    TL1000S....ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Το avatar του/της kostom
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    663
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

    κακώς δεχτήκατε να μπείτε μέσα με αυτές τις συνθήκες
    Καθαρά δικιά μας επιλογή και κανενός άλλου...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

    αλλά αν ήσασταν κάποιος από αυτούς που πέσανε και δεν υπήρχε κανείς να βοηθήσει/ελέγξει/ανταποκριθεί στις ανάγκες δε θα λέγατε ότι ήταν καλά...

    Το ότι δεν υπήρχαν κριτές στα Κ, δεν πάει να πεί ότι δεν υπήρχε βοήθεια
    ή ανταπόκριση

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra



    και επειδή ήταν λίγοι οι συμμετέχοντες (οπότε άδεια η πίστα για εσάς) είναι καλό ?
    Μα θέλει και ρώτημα?? Εννοείται ότι όταν γυρνάνε 10 μοτοσυκλέτες σε
    έναν χώρο όπως τα Μέγαρα είναι το ιδανικό.... Λιγότερες εμπλοκές σε στροφές
    άρα καλύτερη ροή και δουλειά μέσα στην πίστα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

    ακριβώς επειδή ήσασταν εσείς μέσα θα συνεχίσουν αυτοί οι άσχετοι και ηθικά δολοφόνοι να διοργανώνουν track days...
    Και πίστεψέ με.. ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ

    Και σταματήστε να τα τραγικοποιείτε τα πράγματα τόσο πολύ γιατί
    πάρα πολλοί εδώ μέσα έχουν καταντήσει πάρα πολύ γραφικοί...

    Πόσα track day στα Μέγαρα έχεις κάνει Τάσο???

  3. #18
    γαμωτ...γαμωτ.. .γαμωτ...
    Εγγραφή
    08/01/2006
    Μηνύματα
    376
    Και πίστεψέ με.. ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ

    Και σταματήστε να τα τραγικοποιείτε τα πράγματα τόσο πολύ γιατί
    πάρα πολλοί εδώ μέσα έχουν καταντήσει πάρα πολύ γραφικοί...

    Θα συμφωνήσω καταρχήν στο ότι με το να τραγικοποιείς μια κατάσταση και να την φθάνεις σε επίπεδο μηδενισμού, δεν βοηθάς στο να λυθεί το πρόβλημα. Όμως για βάλε τον ευατό σου στην πιθανή περίπτωση, γιατί όλα είναι πιθανά, να βρεθείς τραυματίας στην πίστα των Μεγάρων μετά από μια έξοδο π.χ λίγο μετά την Κ πίτς στα συρματοπλέγματα (δεν ξέρω αν έχεις σπάσει ποτέ κόκκαλα...). Ναι σίγουρα θα βρεθεί κάποιος να σε μαζέψει από αυτούς που ήδη γυρίζουν μέσα στην πίστα και να σε αδειάσουν στα χώματα μέχρι να βρεθεί ΙΧ, ερήμην ασθενοφόρου, ενώ ο Χάλαρης και ο κάθε Χάλαρης δεν θα έχει πάρει χαμπάρι, πιθανόν γιατί πίνει την φραπεδιά του ή ξύνει τα αρχι: του.

    Θα συμφωνήσω με τον Tropea παραπάνω ο οποίος σωστά λέει ότι πρέπει να απαιτούμε κάποιες minimum παροχές (σε επίπεδο ποιότητας αλλά και ασφάλειας). Τώρα το πως θα γίνει αυτό θα σου πώ μόνο ότι σε αυτό το φορουμ αλλά και άλλα, γράφουν οι ίδιοι άνθρωποι που γεμίζουν τις πίστες σε κάθε track day (και που πληρώνουν τελικά την ταμπακιέρα).

    Όταν ο Nostra ρωτά "και επειδή ήταν λίγοι οι συμμετέχοντες (οπότε άδεια η πίστα για εσάς) είναι καλό ? " προφανώς και δεν περιμένει απάντηση με τον τρόπο που την κατάλαβες. Θέλει να πεί πως ωραία είναι για την πάρτη σου (όχι εσένα προσωπικά) να γυρίζεις και να "δουλεύεις" τις τεχνικές σου, αλλά πως πρέπει να βλέπεις το κοινό καλό για την προαγωγή του σπόρ, του χόμπι, της καύλας που λέγεται μοτοσυκλέτα. Αν αυτό που πραγματικά μας ενδιαφέρει είναι να ξεφλογιάζουμε απλά, τότε οι κουβέντες περιτεύουν και ας μας πασάρει ο κάθε ένας ότι μας αξίζει (???).

    Και σε ότι αφορά το "Καθαρά δικιά μας επιλογή και κανενός άλλου..." θα έλεγα πως οι επιλογές τους, δυστυχώς είναι οι επιλογές μας.
    I search, therefore I travel...

  4. #19
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
    Πόσα track day στα Μέγαρα έχεις κάνει Τάσο???
    κανένα!

    so?

    δε μπορώ να έχω γνωμη?

    εχετε διαβάσει τις υποχρεώσεις του κάθε διοργανωτή που ορίζονται από το καταστατικό του ιδιοκτήτη της πίστας που για να αποποιηθεί τα όποια προβλήματα ορίζει επακριβώς το πώς πρέπει να οργανωνεται κάθε track day/ενοικίαση της πίστας?

    από τη στιγμή που δεν τηρούνται κάποια πράγματα πίστεψέ με υπάρχουν αρκετοί (ανάμεσά τους κι εγώ) που ενώ θέλουμε να μπούμε στην πίστα, τα όσα περιγράφονται κάθε φορά μετά από τα περισσότερα track days στα μέγαρα, μας δημιουργούν ανασφάλειες και αμφιβολίες για την σωματική μας ασφάλεια...

    σόρρυ αν σας ενοχλεί που εκφέρω γνώμη ενώ δεν έχω οδηγήσει ποτέ στην υπερπίστα των μεγάρων αλλά έχοντας εικόνες από την πίστα της monza (τί πάω να συγκρίνω τώρα!!! ) θεωρώ ότι το μοναδικό μέσο πίεσης για να φτιαχτούν κάποια πράγματα είναι η αποχή!

    αν κάνα-δυο φορές ο κάθε διοργανωτής πληρώσει από την τσέπη του το κόστος της πίστας χωρίς να κάνει απόσβεση (μιλάμε για δυο-τρεις μήνες δηλάδη το πολύ) και πάρουν χαμπάρι ότι δεν τους συμφέρει οικονομικά τότε θα πιέσουν τους ιδιοκτήτες για έργα υποδομής και θα έχουν τον νου τους την επόμενη φορά να είναι συνεπέστεροι στις υποχρεώσεις τους απέναντι στους αναβάτες...

    δηλαδή πρέπει να γίνει σοβαρό ατύχημα σε τέτοιες ελλιπέστατες διοργανώσεις για να το δείτε?

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    κανένα!



    αν κάνα-δυο φορές ο κάθε διοργανωτής πληρώσει από την τσέπη του το κόστος της πίστας χωρίς να κάνει απόσβεση (μιλάμε για δυο-τρεις μήνες δηλάδη το πολύ) και πάρουν χαμπάρι ότι δεν τους συμφέρει οικονομικά τότε θα πιέσουν τους ιδιοκτήτες για έργα υποδομής και θα έχουν τον νου τους την επόμενη φορά να είναι συνεπέστεροι στις υποχρεώσεις τους απέναντι στους αναβάτες...

    δηλαδή πρέπει να γίνει σοβαρό ατύχημα σε τέτοιες ελλιπέστατες διοργανώσεις για να το δείτε?
    Προφανεστατα Τασο εσυ και εγω, δεν ειμαστε οι μονοι που πιεζουμε, και η οικονομικη συνεισφορα μας στην τσεπη του αφεντικαρου τη υπερπιστας ειναι μια σταγονα στον ωκεανο, σε σχεση με αυτα που δινουν οι διαφοροι μισθωτες της πιστας ΟΛΟ τον χρονο.
    Ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν ισχυροτατες πιεσεις ποα πολλες κατευθυνσεις,και απο τον χωρο των περιοδικων, και του αυτοκινητου και της μοτοσυκλετας.
    Χρονια τωρα....

    Οποτε μαλλον καποιος δεν χαμπαριαζει και χρειαζεται αλλο τροπαρι.

    Εν ολιγοις αν εσυ και εγω και ολοι οι μοτοσυκλετιστες αποφασιζουν να κανουν εναν χρονο αποχη απο την πιστα αυτες οι 15-20 ημερομηνιες τον χρονο θα κλειστουν μεσα σε μια μερα, οπο τα κλαμπ αυτοκινητου,τα περιοδικα, και απο διαφορες επιχειρησεις (που ειναι και πολλες μαλιστα) που κατα καιρους κλεινουν την πιστα για καποια εκδηλωση.

    Και για να απελπιστουμε ακομα πιο πολυ, αυτο το θρεντ θα το διαβασουν 50-60 ατομα και θα το "εμπεδωσουν" 10 και αν.
    Η "αποχη" ετσι οπως την θετεις σαν σχεδιο δρασης, πολυ απλα δεν ειναι τιποτα.
    Ετσι το βλεπω εγω δυστυχως.
    Θα τα πουμε μεθαυριο φανταζομαι και απο κοντα, μπορει να εχω να κανω καποια προταση επ'αυτου.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra


    δηλαδή πρέπει να γίνει σοβαρό ατύχημα σε τέτοιες ελλιπέστατες διοργανώσεις για να το δείτε?

    Και επαναλαμβανω μιας και σημερα γουσταρω φλυαρια.
    Το ατυχημα με τι ακριβως το συνδεεις;

    Και τι ακριβως σε προβληματιζει;
    Οι συνθηκες που θα οδηγησουν σε αυτο η το ποια μετρα θα ληφθουν αφου συμβει;

    Γιατι εχω παραδειγματα ΚΑΙ απο τις ασφαλεστατες Σερρες (σποντα στον φιλο gixxerpap) , με πολυ σοβαρους τραυματισμους.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  7. #22
    Να σπαμάρω λέγωντας ότι τα διαλυτικά μπαίνουν με Shift + τόνο και το φωνήεν, ενώ τα τονισμένα διαλυτικά με Shift + w και μετά το φωνήεν...


    Για τη πίστα, που λέτε δεν έχω μπει (δεν αδειάζω μάνα 'μ), αλλά αφού όλο και κάποιος πέφτει, καλό είναι να πηγαίνει γρήγορα στους φακελάκηδες δε νομίζετε;

  8. #23
    Ρε παιδιά, τα λεφτά που δίνετε για track days στα Μέγαρα, ανταποκρίνονται με την ποιότητα της παρεχόμενης υπηρεσίας?
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  9. #24
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ GDK4FIREBLADE.
    ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ-ΚΑΤΩ, ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΧΑΛΑΡΗΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΧΟΧΟΣ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ;

  10. #25
    TL1000S....ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Το avatar του/της kostom
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    663
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    κανένα!

    so?

    δε μπορώ να έχω γνωμη?

    Δέν είπα κάτι τέτοιο ρε Τάσο, αλλά έχω παρατηρήσει ότι αυτοί
    πάντα που μιλάνε και φωνάζουν πάντα είναι αυτοί που ποτέ
    τους δεν έχουν μπεί στα Μέγαρα...



    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    εχετε διαβάσει τις υποχρεώσεις του κάθε διοργανωτή που ορίζονται από το καταστατικό του ιδιοκτήτη της πίστας που για να αποποιηθεί τα όποια προβλήματα ορίζει επακριβώς το πώς πρέπει να οργανωνεται κάθε track day/ενοικίαση της πίστας?
    Προσωπικά δεν το έχω διαβάσει αλλά ξέρω πάρα πολύ καλά ότι στα
    Μέγαρα για να πραγματοποιηθεί track day μοτοσυκλέτας αυτό που
    απαιτείται βάση καταστατικού, είναι μόνο η παρουσία νοσοκομειακού
    οχήματος και νοσηλευτών-γιατρού....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

    σόρρυ αν σας ενοχλεί που εκφέρω γνώμη ενώ δεν έχω οδηγήσει ποτέ στην υπερπίστα των μεγάρων αλλά έχοντας εικόνες από την πίστα της monza (τί πάω να συγκρίνω τώρα!!! ) θεωρώ ότι το μοναδικό μέσο πίεσης για να φτιαχτούν κάποια πράγματα είναι η αποχή!
    Μήν συγκρίνεις τα ασύγκριτα, και μήν έχεις πάντα σα παράδειγμα εικόνες
    γιατί μόνο εικόνες θα βλέπεις.... Όταν όμως τα Μέγαρα ήταν κλειστά για
    μια περίοδο 2-3 ετών άν θυμάμαι καλά, και δεν δεχόταν track days μοτο-
    συκλέτας, δεν είδα ένα περιοδικό ή ένα forum να κάνει λόγο ή να προσπαθεί
    να φτιάξει την κατάσταση ασκώντας οποιοδήποτε μέσω πίεσης μπορεί.....
    Και νομίζεις ότι τους πείραξε αυτό???? Νομίζεις ότι εσένα και εμένα περιμένουνε
    για να κάνουνε μια Α υποδομή στα Μέγαρα?? Νομίζεις ότι περιμένουνε την
    δικιά μας αποχή???

    ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ....



    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

    αν κάνα-δυο φορές ο κάθε διοργανωτής πληρώσει από την τσέπη του το κόστος της πίστας χωρίς να κάνει απόσβεση (μιλάμε για δυο-τρεις μήνες δηλάδη το πολύ) και πάρουν χαμπάρι ότι δεν τους συμφέρει οικονομικά τότε θα πιέσουν τους ιδιοκτήτες για έργα υποδομής και θα έχουν τον νου τους την επόμενη φορά να είναι συνεπέστεροι στις υποχρεώσεις τους απέναντι στους αναβάτες...
    Και έχουν πληρώσει από την τσέπη τους, και τίποτα δεν έχει γίνει....
    Πάρτε το χαμπάρι ότι για να γίνουν έργα υποδομών στα Μέγαρα
    χρειάζεται χώρος, έκταση.. πράγμα το οποίο τα Μέγαρα δεν το
    έχουν...Ένα μεγάλο περιφραγμένο χωράφι είναι ρε 'σείς, και τέλος...
    Δέν μπορούν να κάνουν έργα άν δεν αγοραστούν εκτάσεις περιμετρικά
    της πίστας...


    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    δηλαδή πρέπει να γίνει σοβαρό ατύχημα σε τέτοιες ελλιπέστατες διοργανώσεις για να το δείτε?
    Μεταξύ μας, όσο άσχημα και να ακουστεί, προτιμάμε ένα ατύχημα στα Μέγαρα,
    σε τέτοια ελλιπέστατη διοργάνωση, με το ασθενοφόρο σε απόσταση 2 λεπτών,
    παρά ατύχημα σε Επίδαυρο-Μπράλλο-Αρτεμίσιο-Ναύπακτο κλπ κλπ πιστάκια
    ή και ακόμα μέσα στην Αθήνα, όπου τα ασθενοφόρα θα κάνουν να έρθουν το
    λιγότερο 15' άν είσαι τυχερός και άγνωστο το πόση ώρα θα κάνουν να σε
    πάνε σε νοσοκομείο...



    Παιδιά, όλες οι γνώμες είναι σεβαστές και για αυτό τον λόγω τις παραθέτουμε
    και διαφωνούμε... Απλά βάλτε τα κάτω, ζυγίστε τα, και πάρτε αποφάσεις για
    το τί θέλετε να κάνετε...

    Απλά λέω υπομονή

  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom

    Προσωπικά δεν το έχω διαβάσει αλλά ξέρω πάρα πολύ καλά ότι στα
    Μέγαρα για να πραγματοποιηθεί track day μοτοσυκλέτας αυτό που
    απαιτείται βάση καταστατικού, είναι μόνο η παρουσία νοσοκομειακού
    οχήματος και νοσηλευτών-γιατρού....
    Δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο, πάντως όταν έπεσα εγώ (9 Μαϊου) ρώτησα για γιατρό, καθώς είχα αρχίσει και πόναγα, αλλά δεν υπήρχε. Επρεπε να πάω στο νοσοκομείο με το ασθενοφόρο (που υπήρχε). Το ΤD ήταν του 0-300.

    Για τα υπόλοιπα που λες kostom συμφωνώ. Προσωπικά θα προτιμούσα να γυρνάω στην πίστα, με άλλους 5-6, από το να χρειάζεται να είμαι στην τσίτα συνέχεια, για αυτόυς που περνάω ή αυτούς που με περνανε.

    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #27
    ____________________ Το avatar του/της G M
    Εγγραφή
    06/05/2006
    Μηνύματα
    206
    Εχω καταληξει στο ιδιο συμπερασμα με τον Kostom.

    Η αραιή σχετικά συμμετοχη μου στα trackdays με εχει κρατησει εκτος δρομου τους τελευταιους 12+ μηνες. Δεν νιωθω καμια στερηση που εχω σταματησει Επιδαυρο/Ιτεα/Ρωσσο αντιθετα μπορω να πω οτι τα βαριεμαι, ενω καθε φορα που ετοιμαζομαι για πιστα νιωθω εντελως διαφορετικα εχω περισσοτερη διαθεση, ο φοβος ειναι μικροτερος και ξερω οτι εαν πεσω δεν θα τσακιστω σε μπαριερες ή γκρεμο οπως εχω παθει στο παρελθον.

    Αυτο μου αρκει.

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
    Μεταξύ μας, όσο άσχημα και να ακουστεί, προτιμάμε ένα ατύχημα στα Μέγαρα,
    σε τέτοια ελλιπέστατη διοργάνωση, με το ασθενοφόρο σε απόσταση 2 λεπτών,
    παρά ατύχημα σε Επίδαυρο-Μπράλλο-Αρτεμίσιο-Ναύπακτο κλπ κλπ πιστάκια
    ή και ακόμα μέσα στην Αθήνα, όπου τα ασθενοφόρα θα κάνουν να έρθουν το
    λιγότερο 15' άν είσαι τυχερός και άγνωστο το πόσυ ώρα θα κάνουν να σε
    πάνε σε νοσοκομείο...
    Ε μα πέστα πιά γιατί κι εγώ έχω βαρεθεί πλέον του επικριτές μετά από κάθε trackday να ρωτάνε αν υπήρχαν 5-6 ασθενοφόρα και κινητή μονάδα τοκετού...

    Είναι καλύτερα στην Επίδαυρο και το Αρτεμήσιο.... εκεί όποια πέτρα να σηκώσεις, θα βρεις ένα γιατρό από κάτω και δύο ασθενοφόρα!
    Θάνος..

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της petani
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    158
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
    Ε μα πέστα πιά γιατί κι εγώ έχω βαρεθεί πλέον του επικριτές μετά από κάθε trackday να ρωτάνε αν υπήρχαν 5-6 ασθενοφόρα και κινητή μονάδα τοκετού...

    Είναι καλύτερα στην Επίδαυρο και το Αρτεμήσιο.... εκεί όποια πέτρα να σηκώσεις, θα βρεις ένα γιατρό από κάτω και δύο ασθενοφόρα!


    +10000000000000000 .......................
    http://s21.photobucket.com/albums/b259/petani/?start=20

  15. #30
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.877
    Αυτοι θα συνεχισουν να εκμεταλευονται το χωραφι των Μεγαρων και ζησαμε εμεις καλα και αυτοι καλυτερα.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Track day 12/9/07
    από dodos 900 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2007, 15:25
  2. Xtreme track day 4/3/07!
    από kost rider στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2007, 22:16
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2006, 22:38
  4. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2006, 09:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF