Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: Αγορά Νέου Fazer - απορίες

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2007
    Μηνύματα
    27

    Αγορά Νέου Fazer - απορίες

    Καλημέρα

    θα ήθελα όποιος μπορεί να με βοηθήσει σε κάποιες απορίες που έχω, έψαξα μέσα στα τοπικς αλλά ακόμα είμαι μπερδεμένος.
    Ήμουν μέχρι λίγο καιρό κάτοχος ενός ΤΤR 250, το πούλησα κ με κάποια λεφτά που έχω μαζέψει θέλω να πάρω νέο μηχανάκι. Ζαχαρώνω πολύ καιρό το fazer 600, αλλά έχω καποιες απορίες που με "σπρώχνουν" κ για λύση τύπου v-strom 650 (.. μη βαρέσει κανείς, θα εξηγήσω παρακάτω ).
    Το θέμα είναι ότι μένω στην Κρήτη κ τους μισούς μήνες το χρόνο ο καιρός είναι για εκδρομές (γενικά κ το TTR το είχα 'σκίσει', σκυλί το μηχανάκι κ πού δεν το είχα πάει). Οι ερωτήσεις είναι :

    1. Αφενός θα μπορώ με το fazer άνετα να κάνω αποστάσεις (και λόγω θέσης οδήγησης, προστασία από αέρα κλπ) κ αφετέρου να το χρησιμοποιώ κ σαν μηχανάκι πόλης; (οκ τα Χανιά δεν είναι κ Αθήνα)
    2. Μπαίνει εύκολα στο Fazer μπαγκαζιέρα όπως έχω δει σε κάτι αγγελίες στο Μοτο-Τριτη ή είναι πατέντες κ γενικά θα κάνει το μηχανάκι να συμπεριφέρεται αλλιώς κλπ κλπ;;

    Για αυτες κ μόνο τις απορίες σκέφτομαι το vstrom, ... αλλιώς αυτό το μηχανάκι ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ! :rotflmao: :wacko:

    Βοήθεια PLZ ! θέλω μηχανήηηηηηη (έχω πουλήσει το άλλο δυο μήνες τώρα κ έχω αρρωστήσει που δεν έχω ακόμα) :wacko: :wacko:

  2. #2
    1. Το Fazer είναι άνετο για ταξίδια, τουλάχιστον για μένα 1,90 ύψος, και πάρα πολύ καλό μέσα στην πόλη. Το χρησιμοποιώ 2 χρόνια τώρα για αυτό ακριβώς που περιγράφεις.

    2. Καλύτερα να το πουλήσω παρά να το δω με μπαγκαζιέρα. Προσωπικά με γυρνάνε τα άντερα όταν το βλέπω με μπαγκαζιέρα, αλλά βλέπω σε αρκετούς άλλους να τεριάζει άνετα χωρίς πατέντες και πηγαίνουν και ταξίδια και να κάνουν τις δουλειές τους χωρίς να αλλάζει κάτι στην συμπεριφορά της μηχανής.

    Από τις 3 τρείς μηχανές που περιγράφεις, δηλαδή TTR250, V-Strom650 & Fazer. Το μόνο που βλέπω εγώ προσωπικά είναι ότι Fazer & TTR είναι διαμετρικά αντίθετα και το V-Strom στη μέση. Μήπως να κοιτάξεις για ΧΤR ή XTX. Διότι ειδικά εκεί στα Χανιά που είσαι, τα καλοκαίρια δεν θα μπορείς να μπείς σε χωματόδρομο με τα άλλα 2 όπως έμπαινες με το ΤΤR.

    Εγώ να σου πω πως έχω τρελαθεί με το WR450F και δεν ξέρω τι να κάνω.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  3. #3
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Aν στις εκδρομες σου δεν συμεπριλαμβανονται πολλες διαδρομες σε χωμα παρε το FZ.
    Εναν χωματοδρομο τον βγαζει ανετα με τη δεουσα προσοχη φυσικα...

    Το V STROM υπερεχει σε κινητηρα κατα την γνωμη μου...οχι σε απολυτη δυναμη, αλλα σε τροπο αποδοσης, που στην Κρητη και στους δρομους της ταιριαζει καλυτερα.

    Βαλιτσες - σχερες κτλ υπαρχουν για ολα τα μηχανακι της αγορας μην σικαεζεσαι...

    Τεσπα, αν σου αρεσει το FZ και το γουσταρεις,να το παρεις...ολα τα αλλα ειναι μπουρδες...



    υ.γ...μονο να προσεχεις γιατι στο νησι κυκλοφορει μαυρο cbf με καποιον makis οδηγο το οποιο ξεφτιλιζει κοσμο..

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2007
    Μηνύματα
    27
    To θέμα είναι ότι δεν θέλω ξανά να πάρω μονοκύλινδρο.
    Όσο για τους χωματόδρομους, μπορεί να το είχα πάει στα βουνά κ στα λαγκάδια αλλα βλέπω ότι πχ από τα 100 χμ που έκανα, τα 99,5 ήταν σε άσφαλτο (μιλάμε για καθημερινή χρήση κ ειδικά τώρα που καλοκαιριάζει μετά τη δουλειά έπαιρνα σβάρνα τις γειτονικές παραλίες κ χωριά εδώ στα Χανιά).

    Οπότε το έχω σκεφτεί κ δεν με ενδιαφέρει κ τόσο το χώμα. Έτσι κι αλλιώς κ το προηγούμενο (το TTR) ήταν το πρώτο μηχανάκι κ στα 250 τι άλλο να πάρεις; Ή κανά XR ή αυτό το .. δυομισάρ που λένε στο χωριό μου (250R σε μετάφραση :wacko: )

    ..... Aκόμα είμαι μπερδεμένος σε σχέση με το V-Strom σε θέματα όπως αυτό που λες, όπως πχ ότι το Vstrom εχει κινητήρα με τρόπο απόδοσης που ταιριάζει πιο πολύ στην Κρήτη.

    Τι να κάνω ρε παίδες ;

    ΥΓ. Και γω Μάκης είμαι , αλλά χωρίς το CBF !
    ΥΓ2 Balafoytre, τρομερή η υπογραφή σου !

  5. #5
    Για μενα καλυτερα να τα οδηγήσεις και τα δυο και να δεις τι σου ταιριάζει.
    Οτι μπαινει μπαγκαζιερα μπαινει στο fazer αλλα τοποθετει την βαλίτσα πολύ ψηλα κατα την γνώμη μου με αποτελεσμα σε στροφες αν πας πατημένος να υπαρχει ασταθεια στην μοτοσικλέτα.
    Το v-strom είναι καλό μηχανάκι αλλα πολύ ογκώδες για τα δικά μου γούστα και μην νομίζεις οτι στην πόλη θα είναι καλύτερο απο το fazer αντιθέτως μάλιστα σε πολύ κίνηση το fazeraki χώνεται παντου σε σχέση με τον όγκο του v-strom.
    Απο άνεση αν πας ταξίδια σίγουρα το v-strom είναι κορυφή και για σενα και για τον συνοδηγό. To fazer απο την αλλη δεν βολευει τουλάχιστο με δυο άτομα, λόγω της σκληρής σέλλας(το S2 έχει καλύτερη) και το πλεονέκτημα που έχει να κινήτε πιο οριακα απο το v-strom με δυο άτομα το χάνει λόγω του οτι ο δευτερος τοποθετέιται πολύ ψηλα και τον γδέρνει ο αέρας.
    Αλλα πάλι αν εισαι φαν του πολύστροφου δεν το αλλαζεις με τίποτα και μαθαίνεις να ζεις με τα κουσουρια του! έτσι και γω αντι για v-strom διάλεξα fazer. chears

  6. #6
    VStrom Το avatar του/της VTower
    Εγγραφή
    26/09/2006
    Μηνύματα
    10
    Γεια σας παιδιά.

    Είμαι κάτοχος ενός vstrom 6,5. Το πρώτο μου μηχανάκι. Έπειτα από 1 χρόνο και 35000 χλμ ανακάλυψα ότι θέλω ένα μηχανάκι που να κάνει για ταξίδια (δεν ενδιαφερουν οι μπαγκαζιερες), να είναι γρηγορο, να μπαινει γερά σε στροφες, και κυριως να κανει για ψηλούς (είμαι 1,97). Λέγοντας να κάνει, φαντάζομαι το βασικό πρόβλημα είναι εθνική για 3-4 ώρες με ταχύτητες 180+. Θα κάθομαι άραγε άνετα? Υπάρχει ψηλή ζελατίνα ή θα τη βγαζω όλη τη διαδρομή αγκαλιά με το τεπόζιτο? Ή ούτως ή άλλως ετσι γίνεται?

    Για τους λόγους αυτούς δεν ξέρω τι μηχανάκι να διαλέξω. Μου αρέσει πολύ το fazer 1000, το μόνο που δεν ξέρω είναι πως θα είμαι εκεί πάνω. Θα ήταν κρίμα να έμπαινα σε μια διαδικασία πώλησης και αγοράς και μετά να το μετάνοιωνα. Είναι κάποιος αναβάτης ανάλογου ύψους, και ποια είναι η γνώμη του? Πως νοιώθει σε σχέση με ένα ψηλό μηχανάκι?

    Ευχαριστώ
    Γιώργος

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VTower
    Γεια σας παιδιά.

    Είμαι κάτοχος ενός vstrom 6,5. Το πρώτο μου μηχανάκι. Έπειτα από 1 χρόνο και 35000 χλμ ανακάλυψα ότι θέλω ένα μηχανάκι που να κάνει για ταξίδια (δεν ενδιαφερουν οι μπαγκαζιερες), να είναι γρηγορο, να μπαινει γερά σε στροφες, και κυριως να κανει για ψηλούς (είμαι 1,97). Λέγοντας να κάνει, φαντάζομαι το βασικό πρόβλημα είναι εθνική για 3-4 ώρες με ταχύτητες 180+. Θα κάθομαι άραγε άνετα? Υπάρχει ψηλή ζελατίνα ή θα τη βγαζω όλη τη διαδρομή αγκαλιά με το τεπόζιτο? Ή ούτως ή άλλως ετσι γίνεται?

    Για τους λόγους αυτούς δεν ξέρω τι μηχανάκι να διαλέξω. Μου αρέσει πολύ το fazer 1000, το μόνο που δεν ξέρω είναι πως θα είμαι εκεί πάνω. Θα ήταν κρίμα να έμπαινα σε μια διαδικασία πώλησης και αγοράς και μετά να το μετάνοιωνα. Είναι κάποιος αναβάτης ανάλογου ύψους, και ποια είναι η γνώμη του? Πως νοιώθει σε σχέση με ένα ψηλό μηχανάκι?

    Ευχαριστώ
    Γιώργος
    Πρίν 2 μέρες τα έλεγα με ένα φιλαράκι, ο οποίος είναι ιδιοκτήτης V-strom 1000 και μου έλεγε για μια φορά που χρειάστηκε να πάει Θεσσαλονίκη να πάρει ένα V-strom 650 για έναν φίλο του και να το φέρει Ξάνθη, περίπου 210χλμ απόσταση Χανιά-Ηράκλειο ένα πράγμα.

    Μου λέει λοιπόν, "Καλό το 650, γρήγορο αλλά σε κάποια φάση είμαι με 150χ.α.ω. και λέω να ανοίξω το γκάζι όπως κάνω καμιά φορά αν χρειαστεί στο 1000, και ξενέρωσα."

    Η απάντησή σου. Αλλιώς, βρές κάτι σε Κ1200R-S-ST....ή σε FJR1300, ή ακόμη και ΖΖΡ1400... το νέο Haya....κτλ. Το FZ1 Fazer είναι τρομερό, αλλά έχει μικρό τεπόζιτο, θα σου πρότεινα ένα Tiger1050 και μην κολώσεις να το αγοράσεις.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VTower
    Γεια σας παιδιά.

    Είμαι κάτοχος ενός vstrom 6,5. Το πρώτο μου μηχανάκι. Έπειτα από 1 χρόνο και 35000 χλμ ανακάλυψα ότι θέλω ένα μηχανάκι που να κάνει για ταξίδια (δεν ενδιαφερουν οι μπαγκαζιερες), να είναι γρηγορο, να μπαινει γερά σε στροφες, και κυριως να κανει για ψηλούς (είμαι 1,97). Λέγοντας να κάνει, φαντάζομαι το βασικό πρόβλημα είναι εθνική για 3-4 ώρες με ταχύτητες 180+. Θα κάθομαι άραγε άνετα? Υπάρχει ψηλή ζελατίνα ή θα τη βγαζω όλη τη διαδρομή αγκαλιά με το τεπόζιτο? Ή ούτως ή άλλως ετσι γίνεται?

    Για τους λόγους αυτούς δεν ξέρω τι μηχανάκι να διαλέξω. Μου αρέσει πολύ το fazer 1000, το μόνο που δεν ξέρω είναι πως θα είμαι εκεί πάνω. Θα ήταν κρίμα να έμπαινα σε μια διαδικασία πώλησης και αγοράς και μετά να το μετάνοιωνα. Είναι κάποιος αναβάτης ανάλογου ύψους, και ποια είναι η γνώμη του? Πως νοιώθει σε σχέση με ένα ψηλό μηχανάκι?

    Ευχαριστώ
    Γιώργος

    STIN PERIPTOSI SOU NOMIZO KALYTERA ENA TDM H ENA TIGER.

    TO FAZER DEN EXEI PROVLIMA NA TAXIDEVEI ALLA THA EXEIS ESY GIATI DEN EXEIS KAI TELEIA KALYPSI APO TON AERA EIDIKA AN EISAI 1,97.

    TO TIGER LENE OTI EINAI POLY KALO ALLA PALI DEN XERO GIA TIN AXIOPISTIA TOU TI PAIZEI...

    TORA LYSEIS TYPOU VARADERO KLP EINAI PIO "ARALIKI" FILOSOFIA NOMIZO.


  9. #9
    VStrom Το avatar του/της VTower
    Εγγραφή
    26/09/2006
    Μηνύματα
    10
    Παιδια ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκρισή σας. Βασικά ήθελα να φύγω λίγο από την κατηγορία του on/off ειδικά από τη στιγμή που κάνω 35000 χλμ το χρονο σε άσφαλτο. Τελικώς το αγόρασα το εργαλειο

    Οπότε γράφω τις εντυπώσεις μου για οποιονδήποτε άλλο βρεθεί στο δίλημά μου. Καταρχήν είμαι κατενθουσιασμένος με το μηχανάκι. Αλλά ας μην αρχίσω να το εξυμνώ, το έχουν ήδη κάνει άλλοι πριν από μένα. Ούτε νομίζω μπορεί να συγκριθεί με το vstrom που είχα. Το μόνο που με χαλάει είναι το μικρό τεπόζιτο. Για όλα τα άλλα δεν έχω λόγια, και ειδικά για το θέμα της αίσθησης ασφάλειας και σταθερότητας και πατήματος κλπκλπ.

    Σε σχέση με το θέμα του ύψους μου, η κοντή ζελατίνα μου φέρνει τον αέρα ακριβώς στη μέση του κράνους, αλλά χωρίς καθόλου στροβιλισμό σε αντίθεση με το strom. Αν δεν είχα οδηγήσει το fazer και να μου λέγανε δε θα πίστευα ότι η ζελατίνα του strom για το ύψος μου προκαλεί τόσο πολύ στροβιλισμό. Φαντάζομαι (αν και θα το δοκιμάσω τις επόμενες ημέρες) ότι η ψηλή ζελατίνα της Yamaha θα κάνει δουλειά. Το θέμα του fairing μου έκανε πολύ εντύπωση, γιατί παρότι είναι φαινομενικά πολύ μικρό, θα έλεγα ότι κάνει πολύ καλή δουλειά.

    Κατά συμπέρασμα, αν κάποιος είναι ψηλός και σκέφτεται να το αγοράσει, θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα.

  10. #10
    Και γω εχω το ς2 1 μηνα ειμαι 1.92 υψος και δεν εχω κανενα προβλημα με τον αερα.Το μηχανακι ειναι τελειο για μενα σε ολους τους τομεις

  11. #11
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    3
    paidia to s2 einai mia xara gia mesa sthn poli alla kai sto taxidi! to provlima me ton aera xekinaei meta ta 160km/h alla an xwtheis mesa sthn zeltina eisai mia xara! ekana to prwto mou taxidi,piga Volo kai den eixa provlima!

  12. #12
    Εγώ παιδιά έχω το '06 και δεν εχω κανενα προβλημα και ειμαι και 1,90. Σε ταξιδι ενοχλει μόνο απο τα 160-170 και πανω. Εχω παει και 2καβαλος Λευκάδα απο Θεσσαλονίκη σουπερ φορτομένος (σαμαρια, tankbag, topcase) και δεν καταλαβε τιποτα. Στις ευθείες της Εγνατίας πήγαινα με 170-180 χωρίς το παραμικρό (Γρεβενά-Βέροια 40'). Το μόνο που προβληματίζει είναι η σέλα αλλά ας πούμε οτι συνηθίζεται. Στο S2 τα πραματα ειναι καλυτερα...
    www.myfazer.gr

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mixalakis
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    391

    Re: Αγορά Νέου Fazer - απορίες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από edrimon
    Καλημέρα

    θα ήθελα όποιος μπορεί να με βοηθήσει σε κάποιες απορίες που έχω, έψαξα μέσα στα τοπικς αλλά ακόμα είμαι μπερδεμένος.
    Ήμουν μέχρι λίγο καιρό κάτοχος ενός ΤΤR 250, το πούλησα κ με κάποια λεφτά που έχω μαζέψει θέλω να πάρω νέο μηχανάκι. Ζαχαρώνω πολύ καιρό το fazer 600, αλλά έχω καποιες απορίες που με "σπρώχνουν" κ για λύση τύπου v-strom 650 (.. μη βαρέσει κανείς, θα εξηγήσω παρακάτω ).
    Το θέμα είναι ότι μένω στην Κρήτη κ τους μισούς μήνες το χρόνο ο καιρός είναι για εκδρομές (γενικά κ το TTR το είχα 'σκίσει', σκυλί το μηχανάκι κ πού δεν το είχα πάει). Οι ερωτήσεις είναι :

    1. Αφενός θα μπορώ με το fazer άνετα να κάνω αποστάσεις (και λόγω θέσης οδήγησης, προστασία από αέρα κλπ) κ αφετέρου να το χρησιμοποιώ κ σαν μηχανάκι πόλης; (οκ τα Χανιά δεν είναι κ Αθήνα)
    2. Μπαίνει εύκολα στο Fazer μπαγκαζιέρα όπως έχω δει σε κάτι αγγελίες στο Μοτο-Τριτη ή είναι πατέντες κ γενικά θα κάνει το μηχανάκι να συμπεριφέρεται αλλιώς κλπ κλπ;;

    Για αυτες κ μόνο τις απορίες σκέφτομαι το vstrom, ... αλλιώς αυτό το μηχανάκι ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ! :rotflmao: :wacko:

    Βοήθεια PLZ ! θέλω μηχανήηηηηηη (έχω πουλήσει το άλλο δυο μήνες τώρα κ έχω αρρωστήσει που δεν έχω ακόμα) :wacko: :wacko:

    Μετά από 3 χρόνια και 44.000χλμ με το Fazer έχω να πω ότι είναι πολύ καλό, γρήγορο και άνετο στο ταξίδι, φιλικό και ευέλικτο στην πόλη και τα σημεία που υστερεί σε σχέση με το v-strom είναι φυσικά η άνεση στις λακούβες και στους χωματόδρομους (όπου δεν πάει το fazer) και η ροπή χαμηλά.
    Είχα και εγώ το φαινομενικά άσχετο δίλημμα μεταξύ των δύο μοτοσυκλετών αλλά να πω την αλήθεια κυρίως λόγω εμφάνισης προτίμησα το fazer.

    Τα πράγματα είναι απλά! Αν θες επιδόσεις, ταχύτητα και σπορ συμπεριφορά, χωρίς να πάρεις ss ώστε να κινήσαι άνετα στην πόλη και να κάνεις και ταξίδια τότε θα πάρεις το fazer.
    Αν πάλι έχει περισσότερη σημασία για εσένα η μετακίνηση σε χωματόδρομο, η άνεση στις λακούβες και τα πεζοδρόμια και η ροπή του V-2 κινητήρα, τότε πάρε v-strom.

    Όσο για την μπαζιέρα κοίτα την δικιά μου. Αυτή βέβαια είναι γνήσια Yamaha και είναι πανάκριβη αλλά έχει και η givi.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00126n.jpg 
Προβολές:	577 
Μέγεθος:	36,5 KB 
ID:	107159

  14. #14
    big boned μέλος Το avatar του/της cartman
    Εγγραφή
    26/05/2007
    Μηνύματα
    392

    Re: Re: Αγορά Νέου Fazer - απορίες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mixalakis
    Μετά από 3 χρόνια και 44.000χλμ με το Fazer έχω να πω ότι είναι πολύ καλό, γρήγορο και άνετο στο ταξίδι, φιλικό και ευέλικτο στην πόλη και τα σημεία που υστερεί σε σχέση με το v-strom είναι φυσικά η άνεση στις λακούβες και στους χωματόδρομους (όπου δεν πάει το fazer) και η ροπή χαμηλά.
    Είχα και εγώ το φαινομενικά άσχετο δίλημμα μεταξύ των δύο μοτοσυκλετών αλλά να πω την αλήθεια κυρίως λόγω εμφάνισης προτίμησα το fazer.

    Τα πράγματα είναι απλά! Αν θες επιδόσεις, ταχύτητα και σπορ συμπεριφορά, χωρίς να πάρεις ss ώστε να κινήσαι άνετα στην πόλη και να κάνεις και ταξίδια τότε θα πάρεις το fazer.
    Αν πάλι έχει περισσότερη σημασία για εσένα η μετακίνηση σε χωματόδρομο, η άνεση στις λακούβες και τα πεζοδρόμια και η ροπή του V-2 κινητήρα, τότε πάρε v-strom.

    Όσο για την μπαζιέρα κοίτα την δικιά μου. Αυτή βέβαια είναι γνήσια Yamaha και είναι πανάκριβη αλλά έχει και η givi.
    Μην είσαι και τόσο σίγουρος για το V-strom σε χώμα!!! δεν είναι και τόσο χωμάτινο!
    Chris

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mixalakis
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    391

    Re: Re: Re: Αγορά Νέου Fazer - απορίες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
    Μην είσαι και τόσο σίγουρος για το V-strom σε χώμα!!! δεν είναι και τόσο χωμάτινο!
    Από όσο ξέρω πάει μια χαρά στο χώμα, εκτός και αν θέλει κανείς να κάνει εντουράδα και εν πάση πειρπτώση αφού συγκρίνουμε δύο συγκεκριμένα μηχανάκια, η διαφορά υπέρ του v-strom στο χώμα είναι τεράστια. Το fazer απλά δεν πάει!

    Γενικά το v-strom είναι ένα εξαιρετικό μοντέλο και δεν είναι τυχαία η πολύ μεγάλη επιτυχία του, απλά αν κανείς ενδιαφέρεται για επιδόσεις δεν κάνει.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. αγορα νεου v-strom
    από calmen στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2009, 17:34
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2008, 22:30
  3. Αγορά νεου Παπιου
    από betover στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2007, 18:15
  4. Αγορα Νεου Μοτερ
    από noble στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2004, 07:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF