Σελίδα 25 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 15202122232425
Προβολή αποτελεσμάτων 361 έως 363 από 363

Θέμα: Χίος...

  1. #361
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rsp Προβολή μηνύματος
    Μη με ρωτησετε γιατι, αλλα με ενα ποτηρι στο χερι, διπλα στο τζακι και με τα ματια γεματα δακρυα, διαβασα ξανα μετα απο 4 χρόνια αυτο και αλλα ποστ και μεσα απο εδω ήθελα να πω ενα γεια σε αυτους που ειμαστε ακομα εδω και σε αυτον που μας κοιταει με αυτο το μαγικο χαμογελο απο ψηλα..
    Να εισαι παντα καλα να τον θυμασαι
    πουτσ@@@@@@@@@

  2. #362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rsp Προβολή μηνύματος
    Μη με ρωτησετε γιατι, αλλα με ενα ποτηρι στο χερι, διπλα στο τζακι και με τα ματια γεματα δακρυα, διαβασα ξανα μετα απο 4 χρόνια αυτο και αλλα ποστ και μεσα απο εδω ήθελα να πω ενα γεια σε αυτους που ειμαστε ακομα εδω και σε αυτον που μας κοιταει με αυτο το μαγικο χαμογελο απο ψηλα..
    Ρε φιλε...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #363
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2019
    Μηνύματα
    1
    να είστε καλά ρε παιδιά ....
    Πρώτο μου post σε παλιό άρθρο , ξεκίνησα να το διαβάζω και λέω δεν είναι δυνατόν ?? ποια είναι τα παιδιά
    αυτά ? είναι ένα κομμάτι από την ζωή μου αυτά που γράφουν .... , 93 γ σειρά 218 τε , και όσο διάβαζα τόσο με έσφιγγε το στομάχι , όλες οι
    αναμνήσεις μου γραμμένες από εσάς !!!!!!!!! , ίδια ιστορία (μόνο που δεν αξιώθηκα να ξαναπάω ) .

    Τι μου θυμίσατε ρε ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ , πλωτά !! σχοινάκια , διάβασα και το περιστατικό με τον ΑΜ όπου σκότωσε το παιδί και τρελάθηκα .
    Ανέφερες φίλε ότι ήσουν παρόν !!!! άκου να δεις μικρός που είναι ο κόσμος , έπαιζα μπάσκετ στην μπασκετα , αυτήν δίπλα στην πύλη
    και είχα υπηρεσία (οδηγός διοικητή όπου και σημαίνει και οδηγός επιφυλακής , για όσους γνωρίζουν ) , ακούω το μπαμ δίπλα μου , κοιτάζω και είχε περάσει η σφαίρα την παλάμη και κατευθείαν καρδιά , τρέχω να φέρω το ασθενοφόρο , και βρίσκω τον γιατρό στον λόχο μου (λόχο διοικήσεως) , ερχόμαστε κάτω , και είχε χαθεί το παιδί .
    Τον πήγα στην ταξιαρχία στο νοσοκομείο . Ο διάολος έτυχε να κάνω και παρέα μετά στο παιδί που τον σκότωσε , μέχρι να ξημερώσει , όπου τον φυλάγαμε στο διοικητήριο, στο ταμείο μέχρι να έρθει στρατονομία.

    Τι να πρωτοθυμηθώ από την καλαμωτή ρε παιδιά ??? τον Μάνο Δημητροκάλη όπου κοιμόταν στο από κάτω κρεβάτι ???????

    Συγνώμη αν κούρασα αλλά δεν μου ήταν δυνατό να μην γράψω σε αυτό το θέμα .΅Έχω τόσες πολλές αναμνήσεις από εκεί .

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Παιδία που το μοιραστήκατε μαζί μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σελίδα 25 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 15202122232425

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 26/07/2010, 12:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF