Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 116

Θέμα: Service και radio arvyla

  1. #46
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Ασε μη το ψάχνεις..... Του 954 οι ξύστρες είναι αδαμάντινες.
    Πολύ λίγα με φάνηκαν......
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #47
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
    Ρε idi.. ... .... Το γάμησες εντελώς....

    Στείλε μου πμ απο ποίον κουβα τρώς σκατά, να φάω και εγώ για να σε καταλάβω.... Ρε την χάσατε την μπάλα... Κρίμα... Αλλά σε παρακαλώ στείλε μου πμ θέλω να ολοκληρωθώ σαν άνθρωπας.........
    αλλο ενα κουλαδι πηρε ducati και επιασες το παπα απο τα αρχιδια? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #48
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Πολύ λίγα με φάνηκαν......
    Νορμαλ τιμή είναι. Απλά του 954 είναι εξωφρενικα ακριβά.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #49
    Banned
    Εγγραφή
    04/10/2002
    Μηνύματα
    584
    Παίδες, είναι γεγονός οτι στα service παίρνουν κωλαράκι. Εμείς τι πρέπει να κάνουμε. Να πάρουμε Z750(idi)..... ????? Δεν το καταλαβαίνω... Το παλικάρι ζητάει απόψεις για βοήθεια, τον βοηθάμε έτσι;;;???


    Και στην τελική αυτή γουστάρει γι αυτήν τα έσκασε... Να τη δώσει επειδή το εμπόριο και οι πολλοί πάνε αλλού;;;????













    Α!Τα διαλα...

  5. #50
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    για συνέχισε, για συνέχισε....

    και άμα δε σε σενιάρω με 3 φιλοζωικές ΚΑΙ την Λουκά να μου τρυπήσεις την μύτη....
    δεν πα' να φερεις και τον γνωστο, αγκαζέ με την Λουκα...


    εγω στο εταξα!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	03.jpg 
Προβολές:	161 
Μέγεθος:	19,4 KB 
ID:	92040
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της BUSA MAKIS
    Εγγραφή
    10/05/2007
    Μηνύματα
    203
    ΄Οταν έχεις να δώσεις 20.000 ευρώ για μοτοσυκλέτα δεν νομίζω να σε πειράξει να δώσεις και κάτι παραπάνω για το service της.
    Μάκης


  7. #52
    Banned
    Εγγραφή
    04/10/2002
    Μηνύματα
    584
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    αλλο ενα κουλαδι πηρε ducati και επιασες το παπα απο τα αρχιδια? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Παλικάρι μου δεν ξέρω τις συνήθειές σου, αλλά δεν έπιασα κανένα απο πουθενά. Είναι ντροπή να μου συγκρίσεις το z με το θρύλο των μοτοσυκλετών. Το αν ο τύπος είναι κουλάδι δεν το ξέρεις, πέρα αν τον γνωρίζεις προσωπικά. Η απάντησή σου είναι ντροπή προς τον εαυτό σου, γιατί αν δεν υπήρχε η Ducati, εσύ τώρα δεν θα είχες z750. Σε παρακαλώ κοίτα να οδηγήσεις πρώτα 999 και μετά να φέρεις και άποψη...





    Φιλικά πάντα, και μην τα γαμάς Ο Λ Α ...

  8. #53
    Απλά Μέλος Το avatar του/της ntinlanden
    Εγγραφή
    16/02/2007
    Μηνύματα
    283
    ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ S4R 2007 (ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ 999 TESTASTRETTA) ΜΕ ΤΗ "ΜΕΙΟΜΕΝΗ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗ DUCATI 2007" EKTOΣ ΑΠΟ ΤΑ 2000 Km ΜΑΚΡΥΤΕΡΑ SERVICE (ANTI ΓΙΑ 10000 ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ 12000) ?

  9. #54
    Banned
    Εγγραφή
    04/10/2002
    Μηνύματα
    584
    Τ Ι Π Ο Τ Α ! ! !

  10. #55
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
    α τα αλλα ειναι πραγματα που ζητησα ΕΓΩ να γινουν!

    ΕΠΙΣΗΣ, αν με 45 ευρω λαδια κλπ εσυ εισαι οκ στο μηχανακι σου τι να πω; Ειχε κ ο θειος μου ενα ΜΖ καποτε κ με 15 ευρω εκανε τη δουλεια του. Εκαστος στο ειδος του!

    Και ξαναλεω: συγκρινοντας τα κοστη για 1ο σερβις που ΞΕΡΟΥΜΕ απο αλλα πιο καθημερινα μηχανακια -γιατι καποιοι ΔΕΝ θελουν να μας πουνε ποσο πληρωσαν ενα επισημο 1ο σερβις στο Z τους- και βλεποντας τιμες που κυμαινονται στα 100 ευρω, θεωρω οτι 140 για την 999 δεν ειναι τραγικα!

    Απο την αλλη δεν μπορει να παιρνεις μια μηχανη 19,000 ευρω και να θες να τη συντηρεις με τσοφλια φυστικιων!

    Βλεποντας πλεον απο πρωτο χερι τα κοστη, εχω να πω σε ΟΣΟΥΣ ενδιαφερονται για Ducati οτι ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΛΟΓΙΚΑ!

    ΥΓ. Idi δεν σε ειδα να αναφερεις κατι για ΤΟ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑWΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΓΑΝΕ 750 ΕΥΡΩ ΤΑ ΠΙΡΟΥΝΙΑ, K 250 ΤΗ ΔΙΣΚΟΠΛΑΚΑ!!!!
    τα 750 ευρω για τα μπροστινα και τα 250 η δισκοπλακα του Ζ750 ειναι ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ και τα δικα σου εισαι σιγουρος οτι εχουν οσο νομιζεις? με ΦΠΑ κτλ???? μη ξεχνας οτι εχω κολλητο με 749 μπορει να μην ειμαι τοσο ασχετος οσο νομιζεις.... μια μανετα εκανε 120 ευρω απο οτι θυμαμαι.... τι να πω παραπανω....

    και ποτε δε συγκρινα το Ζ750 με το 999 σε ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ+ΦΡΕΝΑ+ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ (αν οπως ειπα ειναι πιο ολοκληρωμενη μηχανη το Ζ750....) και θα σου πω οτι εχω καβαλησει τα μηχανακια αυτα 2 χρονια πριν απο εσενα και κατι ξερω...

    το θεμα ειναι οτι ανοιγεις ποστ και γραφεις ΕΔΩΣΑ ταδε ΠΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ... τι περιμενεις να σου πω???? μπραβο μεγαλε μας επιασες κοτσους???

    ολα τα παραπανω τα γραφω φιλικοτατα απλα ετσι ειναι το στυλ μου δεν εχω σκοπο να σε προσβαλω αλλα δε μπορω να διαβαζω οτι να ναι και να μη γραφω τιποτα!!!!


  11. #56
    Απλά Μέλος Το avatar του/της ntinlanden
    Εγγραφή
    16/02/2007
    Μηνύματα
    283
    ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ, ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΛΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 2000Κm ?

  12. #57
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
    Παλικάρι μου δεν ξέρω τις συνήθειές σου, αλλά δεν έπιασα κανένα απο πουθενά. Είναι ντροπή να μου συγκρίσεις το z με το θρύλο των μοτοσυκλετών. Το αν ο τύπος είναι κουλάδι δεν το ξέρεις, πέρα αν τον γνωρίζεις προσωπικά. Η απάντησή σου είναι ντροπή προς τον εαυτό σου, γιατί αν δεν υπήρχε η Ducati, εσύ τώρα δεν θα είχες z750. Σε παρακαλώ κοίτα να οδηγήσεις πρώτα 999 και μετά να φέρεις και άποψη...
    Φιλικά πάντα, και μην τα γαμάς Ο Λ Α ...
    δε μας χεζεις ρε Νταλαρα sorry Που ειπαμε κατιτίς για το θεικο υπερμηχανημα σου αλλα σαλτα και κανε καμια γαργαρα και μιλα ομορφα! ειπα ξεκαθαρα κατι που ειναι αλήθεια..

    Αμα δε σου αρεσει ΞΥΔΑΚΙ .+_

    ισως σε κανει να χαλαρώσεις λιγο το γεγονος οτι ειμαι ducatisti ... και ισως εχω καβαλησει 999 πριν απο εσενα (το 749 ΣΙΓΟΥΡΑ)

    αλλα δεν ειμαι ΘΥΜΑ, να πληρώνω στα 1000 χλμ 180 ευρω σέρβις και θα ειμαι και ευχαριστημένος!

    αντε πολυ εγραψα και εδω... παω σε αλλο καβγά τωρα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #58
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    (αν οπως ειπα ειναι πιο ολοκληρωμενη μηχανη το Ζ750....)
    Ti θα πει ρε idi «ολοκληρωμένη» Οτι κάνει τα πάντα σε μέτριο βαθμό; Με την ίδια λογική και το GS500 είναι πιο ολοκληρωμένη μοτοσυκλέττα απ΄το K7.

    SS πήρε ο άνθρωπος. Τι να συγκρίνει με το Ζ ;
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #59
    Banned
    Εγγραφή
    04/10/2002
    Μηνύματα
    584
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ...
    και ποτε δε συγκρινα το Ζ750 με το 999 σε ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ+ΦΡΕΝΑ+ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ (αν οπως ειπα ειναι πιο ολοκληρωμενη μηχανη το Ζ750....) και θα σου πω οτι εχω καβαλησει τα μηχανακια αυτα 2 χρονια πριν απο εσενα και κατι ξερω...
    Ιντάκο, όταν καταλάβεις γιατί ο τρίτος σου κύλινδρος μαλώνει με το διωστήρα, να μου πέις. Μόνο κάποιος μωρός θα σύγκρινε το 750......... ... .... . με την 999. Αν συνεχίζεις να πιστεύεις οτι το z ειναι ολοκληρωμένο, είσαι άξιος της μοίρας σου.



    Πρίν απο λίγο τουμπανιάζαμε 1 R1 03 με ένα φίλο....... Του κάναμε ο,τι μπορούσαμε, αλλά δεν το βαφτίσαμε 999... Είστε μακριά απο την αίσθηση που δίνουν τέτοια μοτόρια... Δεν πειράζει πείτε την μαλακία σας... Δεν σας ακολουθώ.... Δεν με ξέρετε...........

  15. #60
    Παιδια, ηρεμια! Δεν υπαρχει λογος να χαλιομαστε!
    Μια κουβεντα ανοιξα για ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟ ΔΙΑΛΟΓΟ και ΟΧΙ να σκοτωθουμε!

    Αγαπαω ΟΛΕΣ τις μηχανες, τοσο το λατρεμενο μου Ζετακι οσο και την Ντιβα. Απο εκει και περα, ουτε ζητησα βοηθεια σε κατι. Απλα ανεφερα οτι τελικα τα κοστη ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΟΣΟ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ!

    Λαμπρο, ΕΚΕΙ θελω να καταληξω: οτι εσενα πηραν 100, ενω εμενα 140! Και ρωταω: ΔΕΝ αξιζει 40 ευρω διαφορα το ενα μηχανακι απο το αλλο;

    Και στην τελικη το ρεζουμε ειναι το εξης: πολλοι θελουν να παρουν Ducati αλλα με τα οσα γελοια ακουγονται ΔΕΝ το κανουν κ μενουν με το παραπονο. Εγω με αυτο το thread ηθελα να βαλω λιγο τα πραγματα στην σωστη τους διασταση.


    Αρχικά δημιουργήθηκε από BUSA MAKIS
    ΄Οταν έχεις να δώσεις 20.000 ευρώ για μοτοσυκλέτα δεν νομίζω να σε πειράξει να δώσεις και κάτι παραπάνω για το service της.
    +999 ΕΤΣΙ ρε Μακη!
    Νίκος
    Open Horizons

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. VStrom SERVICE (και κοστολόγιο...)
    από Innersense στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 534
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2023, 00:13
  2. service και αναβάθμιση αναρτήσεων - που;
    από ποπαϋ στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2011, 22:28
  3. πρωτο service και πρωτα αξεσουαρ
    από table920 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2008, 23:59
  4. service και προβλήματα?
    από Corto στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 25/01/2007, 12:02
  5. Service και εγγύηση
    από dio650gs στο forum BMW
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2006, 12:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF