Σελίδα 3 από 24 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 353

Θέμα: Mitsubishi EVO-8 VS Husqvarna

  1. #31
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    re file jereis me poion milas?

    με τον πρώτο κάγκουρα της πόλης να πούμε!


    ουστ παλιοκαγκουρα.....



















































    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της BUSA MAKIS
    Εγγραφή
    10/05/2007
    Μηνύματα
    203
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Παιζει ρολο και ο οδηγος, αμα δε ξερει να το ανοιγει καλα και του φυγω δε ξερω αμα προλαβει να με μαζεψει.
    Εγω θα παω με ρεζερβα να ειμαι ελαφρυς.
    Αμα ειχα R1 θα τον ειχα ανετα πιστευω
    Σ' αυτό το αυτοκίνητο δεν χρειάζεται να κάνει και πολλά ο οδηγός.
    Απλά βάζει 1η ανεβάζει τέρμα τις στροφές στο μοτέρ του και μετά στο GO απλά αφήνει τον συμπλέκτη απότομα και λόγω τετρακίνησης θα εκσφενδονιστεί μπροστά και θα βλέπεις πως θα σου φεύγει.
    Μάκης


  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    re file jereis me poion milas?

    με τον πρώτο κάγκουρα της πόλης να πούμε!
    στα φανάρια πάντα πρώτος και με σούζα!
    να τρέχουν οι γριες να μη τις προλάβω!
    με βλέπεις να κάθομαι και να ανοίγω θρεντάκια να ζητάω γνώμες και να διαφημιζομαι;
    η καραμελα ειναι η εξής: "ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΓΥΡΕΥΟΝΤΑΣ"
    και το κόλλημα που λές φίλε μου είναι ενα ολόκληρο σκαλοπάτι στην μοτοσυκλετιστικη παιδεια μας!
    θα μας επιτρεψεται επιτέλους να ανεβάσουμε επίπεδο;

    ποιο το νόημα μιας άτυπης ηλίθιας κόντρας σ ενα φαναρι;
    η εκριση αδρεναλίνης και μόνο... δεν αξίζει ρε παιδιά, δεν αξίζει!
    οσο για την ηλικία φιλαρακι... δεν παιζει κανεναν ρόλο...
    Δεν νομιζω να υπαρχει χωρα στον κοσμο που να μην γινονται "ανοιγματα" στους δρομους ασχετως μοτοσυκλετιστικης παιδειας...

    Το νοημα της ατυπης κοντρας μην περιμενεις να στο πω εγω...Η σ'αρεσει η δεν σ'αρεσει,και ποσος με ενδιαφερει αν εισαι 1ος καγκουρας της πολης κτλ...Αυτα περι επιπεδου τα εχουμε ξαναπει...

  4. #34
    Φιλικες κοντρες στα φαναρια κανουμε καθημερινα ολοι μας, με προκαλεσαν κατι πιτσιρικαδες να τα παμε και εγω δεν ειμαι δειλος να μην παω, και ας χασω, δεν με νοιαζει ετσι και αλλιως εκεινος πιστευω ειναι το φαβορι και θα εχει το αγχος.
    Απο οτι εμαθα βαζει κοντρες ο συγκεκριμενος,και επειδη δεν ειμαι χαζος να πω που ακριβως θα γινει (ξερω οτι διαβαζουν καποιοι απο την Αστυνομια και θα την κανουμε αλλου που δε θα εχει κοσμο καθολου,και ωρα που θα κοιμουνται ολοι).
    Δεν νομιζω να ειναι καγκουρια να ανοιγεις με ενα αυτοκινητο σαν το Evo 8 ,300 αλογων περιπου.

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BUSA MAKIS
    Σ' αυτό το αυτοκίνητο δεν χρειάζεται να κάνει και πολλά ο οδηγός.
    Απλά βάζει 1η ανεβάζει τέρμα τις στροφές στο μοτέρ του και μετά στο GO απλά αφήνει τον συμπλέκτη απότομα και λόγω τετρακίνησης θα εκσφενδονιστεί μπροστά και θα βλέπεις πως θα σου φεύγει.
    Μάκη, εάν πάρεις (ή έχεις) τέτοιο, μην παραλείψεις να το κάνεις.

    Φώναξε μας μόνο να βλέπουμε... :rotflmao: :rotflmao:


    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Πάτε καλά ρε

    Τι την περάσατε την Κηφισίας, τσιφλίκι σας?

    Λυπαμαι για την πάρτη σου ρε OrEsTiS82 και για όσους το συζητάτε σαν να μην τρέχει τίποτα.
    Σε ενα φαναρι να καθησουμε πεζοι στην κηφισιας θα δεις οτι το 90% των αυτοκινητων και των μηχανων δεν τηρουν το οριο ταχυτητας, ειναι εγκλημα να ανοιξει σε ενα φαναρι ενα evo με μια μηχανη???

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    με προκαλεσαν κατι πιτσιρικαδες να τα παμε και εγω δεν ειμαι δειλος να μην παω, και ας χασω
    καλά... εσυ εισαι πιο μικρός και απο τους πιτσιρικάδες!



    κάνετε οτι νομίζετε!

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Δεν νομιζω να υπαρχει χωρα στον κοσμο που να μην γινονται "ανοιγματα" στους δρομους ασχετως μοτοσυκλετιστικης παιδειας...
    θα ήταν μια καλή παγκόσμια αρχή το λοιπόν! Τι λές;

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    ειναι εγκλημα να ανοιξει σε ενα φαναρι ενα evo με μια μηχανη???
    να σε ρωτησω;

    αν το κανεις, θα το κανεις για σένα έτσι;

    εδω μέσα στο φόρουμ γιατί το αναφερεις; Ζητάς υποστηριξη; αναζητάς προβολή; τι;

  10. #40
    Εδω και ημερες ελεγα να το γραψω η οχι, τελικα το εγραψα γιατι ηξερα οτι θα διαβασω καποιες χρησιμες συμβουλες απο μερικα ατομα οπως και διαβασα.
    Το ανοιγμα θα το κανω ετσι για την πλακα μου,αν θα βαλουν στοιχημα μερικοι δε με νοιαζει.

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Bασικα αν εχει την πραγματικη ηλικια στο προφιλ του,τοτε ειμαστε ισια και οποτε δεν βλεπω κανενα πιτσιρικα...Επισης 2-3 ειναι αυτοι που προσπαθουν να τον αποτρεψουν,και η κηφισιας δεν ειναι παρκο για μικρα παιδακια ειδικα κατα τις 1 το βραδυ,παραπλευρα οχηματα οταν ξεκινας μπροστα στο φαναρι δεν υπαρχουν και ασε που παιζει και νησιδα που δεν περνας απεναντι στα πιο βορεια...Οποτε κοψτε την καραμελα περι ασφαλειας,πολυ σπανια γινεται μαλακια απο στησιμο σε φαναρι...

    Τι κολλημα ειναι αυτο οταν καποιος ποσταρει για κοντρες να μπαινουν 2-3 εξυπνακηδες και να του λενε για πιστες κτλ δεν μπορω να το καταλαβω...
    Αν και νομίζω ότι σπαταλάω τα λόγια μου θα σου πώ τα εξής.

    Στη 1 το βράδυ φίλε μου όταν ένας κάγκουρας με Husqvarna έχει σκυλιάσει να περάσει ένα κάγκουρα με EVO, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα καταλήξουμε σε ταχύτητες 150+. Ο ανθρωπάκος που θα βρίσκεται προπορευόμενος μπροστά από μαρσιποφόρα, και κινήται με 60 το μόνο που θα προλάβει να δεί στο καθρέπτη του είναι 3 φωτάκια πολύ πολύ μακριά. Επομένως και λωρίδα θα αλλάξει και στο πορτοκαλί θα σταματήσει χωρίς να περιμένει ότι τα φωτάκια ζυγίζουν ενάμισι τόνο και σε 3 δευτερόλεπτα θα είναι πίσω του.

    Το ίδιο θα κάνει και ο πεζός που θέλει να περάσει την διάβαση.

    Μου έχει τύχει να ανεβαίνω την Κηφισίας στις 3 το βράδυ, με περίπου 80χλμ, στην μεσαία λωρίδα και χωρίς να το καταλάβω να με προσπερνάνε από δεξιά και αριστερά ενα πορσικό και μια BMW σε κόντρα.

    Από την ταραχή μου λίγο έλειψε να χάσω το τιμόνι.

    Για αυτό εκτός και άν έχετε τον τρόπο να κλείσετε την Κηφισίας, καθίστε στα αυγά σας, γιατί δεν σας φταιμε σε τίποτα.
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Σε ενα φαναρι να καθησουμε πεζοι στην κηφισιας θα δεις οτι το 90% των αυτοκινητων και των μηχανων δεν τηρουν το οριο ταχυτητας, ειναι εγκλημα να ανοιξει σε ενα φαναρι ενα evo με μια μηχανη???
    Άλλο να τρέχεις και άλλο να κοντράρεις
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  13. #43
    Pantos oti kai ne lete to GSXR1000K7 einai pio grigoto apo ola....

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    θα ήταν μια καλή παγκόσμια αρχή το λοιπόν! Τι λές;

    Λεω οτι θελω να ειμαι παγκοσμιος τελευταιος σ'αυτο το θεμα...

  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Αν και νομίζω ότι σπαταλάω τα λόγια μου θα σου πώ τα εξής.

    Στη 1 το βράδυ φίλε μου όταν ένας κάγκουρας με Husqvarna έχει σκυλιάσει να περάσει ένα κάγκουρα με EVO, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα καταλήξουμε σε ταχύτητες 150+. Ο ανθρωπάκος που θα βρίσκεται προπορευόμενος μπροστά από μαρσιποφόρα, και κινήται με 60 το μόνο που θα προλάβει να δεί στο καθρέπτη του είναι 3 φωτάκια πολύ πολύ μακριά. Επομένως και λωρίδα θα αλλάξει και στο πορτοκαλί θα σταματήσει χωρίς να περιμένει ότι τα φωτάκια ζυγίζουν ενάμισι τόνο και σε 3 δευτερόλεπτα θα είναι πίσω του.

    Το ίδιο θα κάνει και ο πεζός που θέλει να περάσει την διάβαση.

    Μου έχει τύχει να ανεβαίνω την Κηφισίας στις 3 το βράδυ, με περίπου 80χλμ, στην μεσαία λωρίδα και χωρίς να το καταλάβω να με προσπερνάνε από δεξιά και αριστερά ενα πορσικό και μια BMW σε κόντρα.

    Από την ταραχή μου λίγο έλειψε να χάσω το τιμόνι.

    Για αυτό εκτός και άν έχετε τον τρόπο να κλείσετε την Κηφισίας, καθίστε στα αυγά σας, γιατί δεν σας φταιμε σε τίποτα.

    Συμφωνω μαζι σου το εχω παθει και εγω να πηγαινω με 120 και να με προσπερνανε με ταχυτητα που δεν προλαβα να δω τι μαρκα ηταν τα αυτοκινητα (ημουν και εγω με αυτοκ), για αυτο και θα γινει σε ωρα που θα κοιμαστε ολοι.

Σελίδα 3 από 24 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. XTX 660 '08 vs Husqvarna 610 SM '04
    από Ventus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 15:02
  2. Porsche Carrera VS Husqvarna
    από OrEsTiS82 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2007, 14:21
  3. KTM 640 SM vs Husqvarna SM 610
    από Kagourakos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2006, 12:48
  4. Νέο Mitsubishi Evo 9
    από Tigas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2005, 18:06
  5. MITSUBISHI EVO vs KTM LC-8 950!!
    από DUKASII στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 09:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF