Σελίδα 4 από 24 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 353

Θέμα: Mitsubishi EVO-8 VS Husqvarna

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Λεω οτι θελω να ειμαι παγκοσμιος τελευταιος σ'αυτο το θεμα...
    με τετοια μυαλα που κουβαλαμε καλυτερα να καβαλησουμε τα βουνα!

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349
    @ OrEsTiS82

    Ευχαριστούμε.
    Κοίτα μην κοιμηθείς κι εσύ μιά και καλή.
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Αν και νομίζω ότι σπαταλάω τα λόγια μου θα σου πώ τα εξής.

    Στη 1 το βράδυ φίλε μου όταν ένας κάγκουρας με Husqvarna έχει σκυλιάσει να περάσει ένα κάγκουρα με EVO, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα καταλήξουμε σε ταχύτητες 150+. Ο ανθρωπάκος που θα βρίσκεται προπορευόμενος μπροστά από μαρσιποφόρα, και κινήται με 60 το μόνο που θα προλάβει να δεί στο καθρέπτη του είναι 3 φωτάκια πολύ πολύ μακριά. Επομένως και λωρίδα θα αλλάξει και στο πορτοκαλί θα σταματήσει χωρίς να περιμένει ότι τα φωτάκια ζυγίζουν ενάμισι τόνο και σε 3 δευτερόλεπτα θα είναι πίσω του.

    Το ίδιο θα κάνει και ο πεζός που θέλει να περάσει την διάβαση.

    Μου έχει τύχει να ανεβαίνω την Κηφισίας στις 3 το βράδυ, με περίπου 80χλμ, στην μεσαία λωρίδα και χωρίς να το καταλάβω να με προσπερνάνε από δεξιά και αριστερά ενα πορσικό και μια BMW σε κόντρα.

    Από την ταραχή μου λίγο έλειψε να χάσω το τιμόνι.

    Για αυτό εκτός και άν έχετε τον τρόπο να κλείσετε την Κηφισίας, καθίστε στα αυγά σας, γιατί δεν σας φταιμε σε τίποτα.
    Δεμ ξερω αν θεωρεις το να λες την αποψη σου σε καποιον που διαφωνεις για κατι χασιμο χρονου,αλλα θα σου πω το εξης:

    Μπορεις ανετα να βρεις κενο δρομο απο φαναρι σε φαναρι αν το θελησεις...Και 150+ στιγμιαια και μετα φρενα δεν ειναι και δα το τοσο κατι σπουδαιο...

    Απλα λεω να μην ξεφτιλιζουμε με το θεμα της ασφαλειας,γιατι και εμενα μου φταινε χιλια δυο που βλεπω καθε μερα στους δρομους αλλα δεν κραζω ολο τον κοσμο...

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    με τετοια μυαλα που κουβαλαμε καλυτερα να καβαλησουμε τα βουνα!
    Σε βουνο μενω,κατεβαινω στην χωρα μονο για προμηθειες και ξανανεβαινω...

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    και εμενα μου φταινε χιλια δυο που βλεπω καθε μερα στους δρομους αλλα δεν κραζω ολο τον κοσμο...
    Δηλαδή ποιά είναι αυτά που σου φταίνε και ειναι χειρότερα από κόντρα σε δημόσιο δρόμο?
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  6. #51
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Δεμ ξερω αν θεωρεις το να λες την αποψη σου σε καποιον που διαφωνεις για κατι χασιμο χρονου
    μαλλον εννοει πως εισαστε αμετακίνητοι! άρα τσαμπα η προσπάθεια να σας μεταπείσει!


    και το θεμα της ασφάλειας που συνεπαγεται το θέμα της "ζωής" άρα το υπέρτατο αγαθό δεν ξεφτυλίζεται όσα κι αν λέμε!

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Δηλαδή ποιά είναι αυτά που σου φταίνε και ειναι χειρότερα από κόντρα σε δημόσιο δρόμο?
    τα σκιουράκια που πεταγονται στον δρόμο! Ημαρτων με αυτα τα σκιουρακια....

    και μετα μας την λένε εμας για τις κοντριτσες μας!

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    τα σκιουράκια που πεταγονται στον δρόμο! Ημαρτων με αυτα τα σκιουρακια....

    και μετα μας την λένε εμας για τις κοντριτσες μας!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  9. #54
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    τα σκιουράκια που πεταγονται στον δρόμο! Ημαρτων με αυτα τα σκιουρακια....

    και μετα μας την λένε εμας για τις κοντριτσες μας!
    Βρε Σταυρο δεν τιθετε καν θεμα κοντρας.... Τζαμπα κουραζεσε να γραφεις .....

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Δηλαδή ποιά είναι αυτά που σου φταίνε και ειναι χειρότερα από κόντρα σε δημόσιο δρόμο?
    Απο που να πιασουμε και που να τελειωσουμε...

    Η μηπως αν αρχισω ας πουμε,να κραζω στο μοτο.gr π.χ για τα ματια της γατας στις λεωφορειολωριδες,τους υπερηλικες οδηγους με σαπακια και αντακλαστικα ιπποποταμου,τους πεζους που περνανε τους δρομους οπου τους καβλωσει (τους δικαιολογω σε καποιο βαθμο),τους ταξιτζηδες που σταματανε με την υποψια νευματος απο πελατη,τους χαλια δρομους που τους στρωνουν και ξαναγινονται γυαλι σε 2 μηνες και και και θα γινει τιποτα???
    Θα αλλαξω κανενος τα μυαλα η θα βελτιωθει η κατασταση...Σαφως και απο δω μεσα πολυ δυσκολα θα μου αλλαξεις γνωμη γιατι οτι κανω το κανω συνειδητα και οχι γιατι δεν ξερω τι μου συμβαινει γυρω μου....

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Βρε Σταυρο δεν τιθετε καν θεμα κοντρας.... Τζαμπα κουραζεσε να γραφεις .....
    κώστα σκέφτομαι... πώς αν όλα αυτα τα ταλέντα. με ολη αυτη την δίψα για αδρεναλινη έμπαιναν στο χωρο του εντουρο, θα είμασταν σε γαμώτα αθλητικά επίπεδα λέμε!


    αλλά είπαμε, κι αυτό (το να εκτονώνεσαι αθλητικά) χρειάζεται παιδεία!

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Απο που να πιασουμε και που να τελειωσουμε...

    Η μηπως αν αρχισω ας πουμε,να κραζω στο μοτο.gr π.χ για τα ματια της γατας στις λεωφορειολωριδες,τους υπερηλικες οδηγους με σαπακια και αντακλαστικα ιπποποταμου,τους πεζους που περνανε τους δρομους οπου τους καβλωσει (τους δικαιολογω σε καποιο βαθμο),τους ταξιτζηδες που σταματανε με την υποψια νευματος απο πελατη,τους χαλια δρομους που τους στρωνουν και ξαναγινονται γυαλι σε 2 μηνες και και και θα γινει τιποτα???
    Θα αλλαξω κανενος τα μυαλα η θα βελτιωθει η κατασταση...Σαφως και απο δω μεσα πολυ δυσκολα θα μου αλλαξεις γνωμη γιατι οτι κανω το κανω συνειδητα και οχι γιατι δεν ξερω τι μου συμβαινει γυρω μου....
    Ετσι! πες τα!


  13. #58
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Να καμνω μια ερωτησης;;;;

    Ειναι αναγκη να τα βαλετε στην κηφισιας;;;; Ειναι τρομερα επικινδυνο.
    Υπαρχουν ερημα μερη που θα ειστε εσυ και ο τυπος μονοι σας χωρις κινδυνο για σας και τους αλλους.

    Να σας πω οτι δεν κανει, ειναι λαθος και λοιπα δεν θα το κανω. Αν θελετε ξερω οτι θα το κανετε. Απλα πατε καπου που να μην υπαρχει κανεις.

    Και κατι αλλο, εχω οδηγησει (ενος μηχανικου φιλου του πατερα μου) ενα EVO, makkinen edition, ακομα θυμαμαι την επιταχυνση. Δεν θα μπορουσα να φανταστω ποτε οτι μπορουν να ανοιξουν ετσι τα αυτοκινητα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Φιλικα παντα.





  14. #59
    Σωστος, δεν θα παμε κηφισίας γιατι ηδη θα μας εχουν διαβασει καποιοι που δεν πρεπει και θα περιμενουν,υπαρχουν πολλοι δρομοι για να παμε την βολτα μας.

  15. #60
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Σωστος, δεν θα παμε κηφισίας γιατι ηδη θα μας εχουν διαβασει καποιοι που δεν πρεπει και θα περιμενουν
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 4 από 24 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. XTX 660 '08 vs Husqvarna 610 SM '04
    από Ventus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 15:02
  2. Porsche Carrera VS Husqvarna
    από OrEsTiS82 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2007, 14:21
  3. KTM 640 SM vs Husqvarna SM 610
    από Kagourakos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2006, 12:48
  4. Νέο Mitsubishi Evo 9
    από Tigas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2005, 18:06
  5. MITSUBISHI EVO vs KTM LC-8 950!!
    από DUKASII στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 09:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF