Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 51 από 51

Θέμα: Εγγυησεις και Αντιπροσωπια ! ο Νομος ειναι ΕΔΩ !

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Παράπονα στο εξουσιοδοτημένο και αναζήτηση νέου (εάν υπάρχει δεύτερο στην περιοχή που μένεις).

    Τις βασικές λεπτομέρειες περί συντήρησης, μπορείς να τις βρεις στο εγχειρίδιο χρήσης.

  2. #47
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/01/2009
    Μηνύματα
    4
    Παιδιά καλησπέρα!
    Έχω μια ερωτησούλα, μιας και είμαι λίγο άσχετος...
    Διαγνωστικό έχουν όλα τα εξουσιοδοτημένα συνεργία??
    http://blackboys4.blogspot.com/

  3. #48
    κανονικά είναι υποχρεωμένοι να από τους εισαγωγείς να έχουν, αλλά ξέρεις πως είναι τα πράγματα στην ελλάδα...
    Να θυμάσαι: Η ζωή δεν είναι πόσες ανάσες παίρνεις.
    Είναι οι στιγμές που σου παίρνουν την ανάσα...

  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2016
    Μηνύματα
    3
    Καλημέρα σε όλους,

    Μένω μόνιμα στο Αίγιο και σκέφτομαι να αγοράσω το Keeway Target 125 για τις καθημερινές μου μετακινήσεις. Το πρόβλημα είναι πως εξουσιοδοτημένο συνεργείο υπάρχει μόνο στην Πάτρα.

    1) Σε ποιό Σωματείο-Ομοσπονδία-Συνομοσπονδία πρέπει να είναι μέλος το τοπικό συνεργείο του Αιγίου που θα κάνω τα προγραμματισμένα Service ώστε να καλύπτομαι από την εγγύηση ?

    2) Θα πρέπει να αγοράζω από τον αντιπρόσωπο της Πάτρας και να κρατώ τις αποδείξεις για τα υλικά που χρησιμοποιώ (πχ λάδια, φίλτρα, μπουζί κλπ) κατά την διάρκεια της εγγύησης, ώστε να μην μπορεί να πεί κανείς τπτ σε περίπτωση που χρειαστεί να αλλαχθεί κάτι μέσα στο χρονικό διάστημα της εγγύησης ?

    3) Η Ελληνική αντιπροσωπεία της Keeway (MotoWay Καμπράνης) δίνει εγγύηση 2 ετών ή 12.000 χλμ, όποιο συμπληρωθεί πρώτο. Είναι νόμιμος ο χιλιομετρικός περιορισμός βάσει του Ευρωπαϊκού κανονισμού 461 ?

    4) Εχει κανείς σχετική εμπειρία με την Motoway - Καμπράνης πάνω στο συγκεκριμένο θέμα?

  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/07/2020
    Μηνύματα
    55
    Πάρ τους τηλέφωνο να σου στείλουν τους όρους. Εμένα μου είχαν πει πως τα ανταλλακτικά έχουν εγγύηση 2 έτη, η εργασία όμως είναι δωρεάν μόνο από αυτόν που το αγόρασες ή το συντηρεί. Κατ' εμέ, απόφυγέ το.

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2016
    Μηνύματα
    3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vforvendetta85 Προβολή μηνύματος
    Πάρ τους τηλέφωνο να σου στείλουν τους όρους. Εμένα μου είχαν πει πως τα ανταλλακτικά έχουν εγγύηση 2 έτη, η εργασία όμως είναι δωρεάν μόνο από αυτόν που το αγόρασες ή το συντηρεί. Κατ' εμέ, απόφυγέ το.
    Δηλαδή αν αγοράσω το παπί πχ στην Αθήνα φέτος και το επόμενο καλοκαίρι πάω πχ διακοπές στην Κρήτη, χαλάσει κάτι μέσα στην εγγύηση και το πάω σε κάποιον από τους αντιπροσώπους στην Κρήτη, θα πρέπει να πληρώσω για το ανταλλακτικό και την εργασία? Μάλλον κάτι δεν πάει καλά...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Εγγυησεις και Αντιπροσωπια ! ο Νομος ειναι ΕΔΩ !
    από LINA στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2010, 18:02
  2. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2008, 23:22
  3. Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2004, 13:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF