Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ Dainese?

  1. #1

    ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ Dainese?

    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΘΟΤΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    http://www.dainese.com/eng/articolo....ticolo=1775092


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	scarpa-quito1775092-s(5).jpg 
Προβολές:	1538 
Μέγεθος:	70,6 KB 
ID:	92785

  2. #2
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Είναι πάρα πολύ καλή επιλογή!!

    Βέβαια με τη βροχή θα έχεις ένα θεματακί, αλλά προστατευτικά και άνεση είναι σούπερ!

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  3. #3
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Καλώς ήρθες

    Ρίξε και μια ματιά εδώ, υπάρχουν πολλά θέματα για μποτάκια.
    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  4. #4
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ Η ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ
    ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ????????????????

  5. #5
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ Η ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ
    ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ????????????????
    Μεγάλο ρόλο στην τιμή παίζει και η εταιρία

    Θα πρέπει να δοκιμάσεις διάφορα και να δεις τι είναι καλύτερο στο πόδι σου!

    Απλά ότι κ αν πάρεις να έχει προστασίες στον ασραγάλο(μέσα-έξω), χωρίς να σ ενοχλούν.

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  6. #6
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Τα "μποτάκια" είναι περισσότερο lifestyle προιόν, παρά καθαρή προστασία...
    Είναι λογικό λοιπόν, να είναι ακριβούτσικα, μιας και απευθύνονται σε κόσμο που τον νοιάζει αρκετά και η "εικόνα" και η μάρκα, μαζί με την καθημερινή του προστασία.

    Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τη Dainese, που φημίζεται για τις τσιμπημένες τιμές και το επιθετικό marketing που κάνει.

    Κοίτα ότι διαλέξεις να έχει τις προστασίες που ανέφερε η latris, αλλά και ενίσχυση στο αριστερό πόδι στο σημείο που ακουμπάει ο λεβιές των ταχυτήτων.
    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  7. #7
    Είναι λογικό λοιπόν, να είναι ακριβούτσικα, μιας και απευθύνονται σε κόσμο που τον νοιάζει αρκετά και η "εικόνα" και η μάρκα, μαζί με την καθημερινή του προστασία.

    Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τη Dainese, που φημίζεται για τις τσιμπημένες τιμές και το επιθετικό marketing που κάνει.

    --------------------------------------

    ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΤΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΕΙΝΑΙ TOO MUCH ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ DAINESE ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΜΨΟ ΣΕ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΙΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΜΑΡΚΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩ ΘΑ ΤΑ ΣΚΑΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!



  8. #8
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
    Είναι λογικό λοιπόν, να είναι ακριβούτσικα, μιας και απευθύνονται σε κόσμο που τον νοιάζει αρκετά και η "εικόνα" και η μάρκα, μαζί με την καθημερινή του προστασία.

    Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τη Dainese, που φημίζεται για τις τσιμπημένες τιμές και το επιθετικό marketing που κάνει.

    --------------------------------------

    ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΤΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΕΙΝΑΙ TOO MUCH ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ DAINESE ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΜΨΟ ΣΕ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΙΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΜΑΡΚΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩ ΘΑ ΤΑ ΣΚΑΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!


    Η dainese έχει άλλο ένα μποτάκι δερμάτινο πιο κομψό απ' αυτό αν το θες για δουλειά
    Δες επίσης στη colory έχει ένα πολύ καλό επίσης και πιο οικονομικό!!

    dainese
    colory

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  9. #9
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Καλώς ήρθες

    Για κοίτα και εδώ http://www.motomarket.gr/pindex.php?...t.xml&catid=43

    Έχω τα x-j h2out όμορφα και αδιάβροχα. Αυτό που έχω να πω είναι, πως μετά από 9 μήνες καθημερινής χρήσης, τα ανακλαστικά ράγισαν (σαν να ξεράθηκαν και να σπάσανε) και τώρα χρειάζομαι και καινούρια κορδόνια

    Αναθεωρήθηκε παρακάτω

  10. #10
    Η dainese έχει άλλο ένα μποτάκι δερμάτινο πιο κομψό απ' αυτό αν το θες για δουλειά
    Δες επίσης στη colory έχει ένα πολύ καλό επίσης και πιο οικονομικό!!

    dainese
    colory

    -------------------------------------------------------------

    ΤΟ COLORI ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΗΣ DAINESE ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ!!!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΗΜΑ!!!


  11. #11
    Καλώς ήρθες

    Για κοίτα και εδώ http://www.motomarket.gr/pindex.php...ml&catid=43

    Έχω τα x-j h2out όμορφα και αδιάβροχα. Αυτό που έχω να πω είναι, πως μετά από 9 μήνες καθημερινής χρήσης, τα ανακλαστικά ράγισαν (σαν να ξεράθηκαν και να σπάσανε) και τώρα χρειάζομαι και καινούρια κορδόνια

    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!!!

    ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΗΖΕΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ (ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ ΠΑΝΤΩΣ :rotflmao: ))

  12. #12
    getting used to pain... Το avatar του/της kakofonixx
    Εγγραφή
    04/10/2003
    Μηνύματα
    317
    Να καταθεσω και τη δικη μου εμπιρεια, μιας και το εχω το εν λογω μποτακι...

    Εχει αρκετα καλες ενισχυσεις σε αστραγαλο και στο πισω μερος του ποδιου
    Ειναι αρκετα ανετα (αν και μεχρι να μαλακωσει το δερμα δε λυγιζε με τιποτα, με δυσκολια πατουσα το πισινο φρενο!)
    Για να βαλει νερα πρεπει να πεσεις σε πολυ δυνατη βροχη (η σε καμια λακουβα), αρκει να το εχεις σωστα δεμενο - και παλι θα βαλει μετα απο αρκετη ωρα
    Στα + (για μενα παντα) ειναι οτι το μποτακι, αν εξαιρεσεις τις ενισχυσεις για τις ταχυτητες, μοιαζει σαν ενα απλο μποτακι πολης και οχι σαν μποτα μηχανης
    Γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αν και οπως ειπαν τα παιδια παραπανω, μπορεις να κανεις τη δουλεια σου εξισου καλα με λιγοτερα χρηματα (βλεπε Dainese...)

    Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι γιατι θες να παρεις τετοια εποχη χειμωνιατικο μποτακι
    wasting space via Architecture

  13. #13
    Να καταθεσω και τη δικη μου εμπιρεια, μιας και το εχω το εν λογω μποτακι...

    Εχει αρκετα καλες ενισχυσεις σε αστραγαλο και στο πισω μερος του ποδιου
    Ειναι αρκετα ανετα (αν και μεχρι να μαλακωσει το δερμα δε λυγιζε με τιποτα, με δυσκολια πατουσα το πισινο φρενο!)
    Για να βαλει νερα πρεπει να πεσεις σε πολυ δυνατη βροχη (η σε καμια λακουβα), αρκει να το εχεις σωστα δεμενο - και παλι θα βαλει μετα απο αρκετη ωρα
    Γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αν και οπως ειπαν τα παιδια παραπανω, μπορεις να κανεις τη δουλεια σου εξισου καλα με λιγοτερα χρηματα (βλεπε Dainese...)

    Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι γιατι θες να παρεις τετοια εποχη χειμωνιατικο μποτακι


    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΑΠΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΔΗΓΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΦΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ (ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ ΠΑΠΑΚΙ ΕΧΕΙΣ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΖΩΝΤΑΝΟ, ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΣΟ ΘΕΛΟΥΝ!!! :smilea:

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΜΠΟΤΑΚΙ, ΑΝ ΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!
    ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΙΔΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΣ?

  14. #14
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αναθεώρηση:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
    Αυτό που έχω να πω είναι, πως μετά από 9 μήνες καθημερινής χρήσης, τα ανακλαστικά ράγισαν (σαν να ξεράθηκαν και να σπάσανε)
    Μόλις σήμερα ανακάλυψα ότι το πρόβλημα οφείλετε κατά 99% σε εμένα..
    Βάζοντας τα μποτάκια βιαστικά, και σκεπτόμενος το post, κατάλαβα/είδα ότι τα πίεζα με τέτοιο τρόπο, ώστε να διπλώνονται στη περιοχή των ανακλαστικών (στη πίσω μεριά).. Έμ πόσο να αντέξουν τα καημένα..

  15. #15
    Ωραιο μποτακι, το εχω και εγω. Πληρωνεις και λιγο Dainese αλλα πιστευω οτι εχει ολες τις απαραιτητες προστασιες που μπορει να προσφερει ενα μποτακι....Go for it!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ερώτηση για Παντελόνι Dainese
    από WWW στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2008, 14:30
  2. Ερωτηση για μποτες Dainese
    από kostasnaoum στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2006, 22:23
  3. Ερωτηση Για Ολους...
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 11:43
  4. Ερωτηση Για Fmf
    από ctpanoramix στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:58
  5. Ερωτηση Για Fmf
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF