Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: Γάμος αλλά Harley..

  1. #1
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363

    Γάμος αλλά Harley..

    Γυρίζοντας από βόλτα και περνώντας από πυλαία, γύρω στις 20:00, πετυχαίνω μπροστά καμιά 10αριά Harley και ένα αμάξι σκούπα με alarm αναμμένα. Στη μια Harley νύφη και γαμπρός! Τους πέτυχε κανείς;;


    Υ.Γ. Αφού τους πέρασα, με φτάνουν σε ένα φανάρι, κόκκινο αρκετή ώρα, και περνάνε έτσι όλοι κορνάροντας (10 κλήσεις σε μερικά δευτερόλεπτα)

  2. #2
    ανεμελο μελος
    Εγγραφή
    08/06/2007
    Μηνύματα
    27
    κιτς

  3. #3
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Ωραίο! :wacko:

    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  4. #4
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alx255
    κιτς
    Γιατί δηλαδή στους κλασσικούς γάμους που είναι με αυτοκίνητα δεν κορνάρουν αυτοί ή μήπως δίνουν καλύτερο παράδειγμα απο τους αλήτες/τσαντάκιες/μηχανόβιους; :a24:

    Εγω λεω μπράβο στα παιδιά που γουστάρανε μοτογάμο με Harley και έτσι κάνανε!
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  5. #5
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
    Γιατί δηλαδή στους κλασσικούς γάμους που είναι με αυτοκίνητα δεν κορνάρουν αυτοί ή μήπως δίνουν καλύτερο παράδειγμα απο τους αλήτες/τσαντάκιες/μηχανόβιους; :a24:

    Εγω λεω μπράβο στα παιδιά που γουστάρανε μοτογάμο με Harley και έτσι κάνανε!
    +1
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  6. #6
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
    Γιατί δηλαδή στους κλασσικούς γάμους που είναι με αυτοκίνητα δεν κορνάρουν αυτοί ή μήπως δίνουν καλύτερο παράδειγμα απο τους αλήτες/τσαντάκιες/μηχανόβιους; :a24:

    Εγω λεω μπράβο στα παιδιά που γουστάρανε μοτογάμο με Harley και έτσι κάνανε!
    +1000 αλλα να περναγανε και με πρασινο....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #7
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Αααα...ok! Αυτό δεν το ήξερα, οτι την είχαν δει outlaws δηλαδή και ηταν ολα βαθιά-πορτοκαλί. :o
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Μπράβο τους να ζήσουν να είναι πάντα καλά τα παιδιά και μπράβο και στο πανηγυράκι. ΑΦού τους άρεσε οκ. Αλλά το φαναράκι το καυμένο... γιατί;

  9. #9
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    εκτος της παρανομιας ( )


    ενας μοτογαμος ειναι πολυ ωραιος εχω παραβρεθει σε 2 μεχρι στιγμης (σε οσους μπορω παω) βεβαια οχι με χαρλεαδες με καβασεους και ηταν πολυ ωραια

    στον τελευταιο που πηγα ο γαμπρος μπροστα με ενα 12ρι και πισω ουρα τα περισσοτερα γνωστα μοντελα της καβα 9ρια Ζ750 Ζ1000 10ρια και αλλα 12ρια κλπκλπ (δλδ εμεις ) με ασπρες κορδελες και κορναροντας η μαρσαροντας


    βεβαια ειμαστα παντα νομιμοι δε το συζητω και ολοι κοιταγαν και χαμογελουσαν και δειχναν (ειδικα τα παιδια ειχαν ξετρελαθει τρεχαν στα πεζοδρομια η κολλαγαν τα μουτρακια τους στα τζαμια :rotflmao: :rotflmao: )



    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    μονο ετσι πρεπει να γινονται οι γαμοι πλεον...


    αντε κ με τα scania ...


    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  11. #11
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    +1000 αλλα να περναγανε και με πρασινο....
    Η αλήθεια είναι ότι σε προηγούμενο φανάρι, κάθισαν όμορφα, έβγαζαν φωτογραφίες, μαρσάρανε κλπ, τώρα πως τους τη βάρεσε στο φανάρι που μπαίνεις στη πόλη (Χαριλάου, γυρίζοντας από πανόραμα, για όποιους ξέρουν) να περάσουν έτσι, δε ξέρω.. έμεινα μαλάκας και τους κοιτούσα με ανοιχτό το στόμα.. έτσι :o

    Η αλήθεια είναι, πως μου έκαναν ακόμα μεγαλύτερη εντύπωση :rotflmao: :rotflmao:

    Υ.Γ. κάποιος να αλλάξει τον τίτλο αλλά --> αλα

  12. #12
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Τους εδειξε η tv,στην εκκλησια εσκασαν με ferrari και μετα την κουλουρα εφυγαν με μηχανη..και στα δικα σας

  13. #13
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    εκτος της παρανομιας ( )


    ενας μοτογαμος ειναι πολυ ωραιος εχω παραβρεθει σε 2 μεχρι στιγμης (σε οσους μπορω παω) βεβαια οχι με χαρλεαδες με καβασεους και ηταν πολυ ωραια

    στον τελευταιο που πηγα ο γαμπρος μπροστα με ενα 12ρι και πισω ουρα τα περισσοτερα γνωστα μοντελα της καβα 9ρια Ζ750 Ζ1000 10ρια και αλλα 12ρια κλπκλπ (δλδ εμεις ) με ασπρες κορδελες και κορναροντας η μαρσαροντας


    βεβαια ειμαστα παντα νομιμοι δε το συζητω και ολοι κοιταγαν και χαμογελουσαν και δειχναν (ειδικα τα παιδια ειχαν ξετρελαθει τρεχαν στα πεζοδρομια η κολλαγαν τα μουτρακια τους στα τζαμια :rotflmao: :rotflmao: )



    evi μας ακουσε ολοι η περιοχη λεμε!!!!!!!
    φαντασου οταν ειμασταν στο φαναρι πριν την εκκλησια λεει ενας φιλος στην εκκλησια σε εναν αλλο μαλλον ερχονται ακου και του λεει ο αλλος οχι ρε μπουμπουνιζει!!!!!!χαχχαχχαχαχχαχ

    και συν οτι ο παπας σταματησε τον προηγουμενο γαμο για ρωτησει την ειναι αυτη η φασαρια που ακουγεται!!!!!!

  14. #14
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki ZX-12
    evi μας ακουσε ολοι η περιοχη λεμε!!!!!!!
    φαντασου οταν ειμασταν στο φαναρι πριν την εκκλησια λεει ενας φιλος στην εκκλησια σε εναν αλλο μαλλον ερχονται ακου και του λεει ο αλλος οχι ρε μπουμπουνιζει!!!!!!χαχχαχχαχαχχαχ

    και συν οτι ο παπας σταματησε τον προηγουμενο γαμο για ρωτησει την ειναι αυτη η φασαρια που ακουγεται!!!!!!
    να και ο γαμπρος :rotflmao:

    α ρε φιλε γαματα ηταν!

    να ειναι η ζωη σας παντα ετσι!


    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  15. #15
    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ Το avatar του/της SvsGreek
    Εγγραφή
    23/05/2002
    Μηνύματα
    152

    ....

    Κ εγω τους ειδα χτες αδερφε.
    Γυρνουσα με το κουτι μου απο χαλκιδικη κ ανεβηκα απο το δρομο της πυλαιας, την ιδια ωρα.
    Τους πετυχα στο πιο πανω φαναρι απο σενα.


    Αλλα μιλαμε για πολυ μλκ, δυο ατομα φορουσαν μονο κρανη!!!!!!!!!
    Οτι πρεπει δηλαδη για να κανουν κηδεια κ οχι γαμο!!!!!!
    Τους βλακες.
    Ο παλιος ειναι αλλιως....

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 22/06/2005, 09:54
  2. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 22:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 22:42
  4. Καλημερα Αλλα Να Πατε Να.......
    από VAL-MPARIERINO στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 19:31
  5. Ωραία όλα τούτα τα καλούδια, αλλά
    από swtos στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 09:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF