Σελίδα 10 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 212

Θέμα: Καλωσόρισμα αλά Africa

  1. #136
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Όχι ρε συ... Εγώ πέρασα προχθές και τα πήρα μαζί τους...

    Μετα απο 100000 χλμ εσκασε η τσιμούχα στο αξονάκι του συμπλέκτη (εκει που πιάνει η ντίζα).

    Πήγα και εγώ να πάρω το τσιμουχάκι και την φλάτζα, την πλήρωσα και την περιμένω ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!

    Φαινεται δεν ειναι τοσο εμπορικό μηχανάκι το αφρικα για να έχουν στόκ ανταλλακτικά...

    Δεν πρεπει να κυκλοφορούν πολλα...

    λολ...
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  2. #137
    ...Και μυαλο δεν βαλαμε ! Το avatar του/της Africaptan
    Εγγραφή
    22/01/2010
    Μηνύματα
    407
    Καλυτερα η αμαθεια, παρα η ημιμαθεια...

  3. #138
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Gi_4ce Προβολή μηνύματος
    Όχι ρε συ... Εγώ πέρασα προχθές και τα πήρα μαζί τους...

    Μετα απο 100000 χλμ εσκασε η τσιμούχα στο αξονάκι του συμπλέκτη (εκει που πιάνει η ντίζα).

    Πήγα και εγώ να πάρω το τσιμουχάκι και την φλάτζα, την πλήρωσα και την περιμένω ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!

    Φαινεται δεν ειναι τοσο εμπορικό μηχανάκι το αφρικα για να έχουν στόκ ανταλλακτικά...

    Δεν πρεπει να κυκλοφορούν πολλα...

    λολ...
    Άσχετο, κοίτα την υπογραφή σου, έχει διαγραφεί

  4. #139
    ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ 1996 ...ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ''ΠΡΟΙΚΑ'' 3000.000 ΔΡΧ.ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΑς ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ.!!!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΧΩΡΙΣΤΟΙ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΘΟΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΜΕΥΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.:a07::a07:

  5. #140
    ...Και μυαλο δεν βαλαμε ! Το avatar του/της Africaptan
    Εγγραφή
    22/01/2010
    Μηνύματα
    407
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΧΟΥΦΤΑΛ Προβολή μηνύματος
    ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ 1996 ...ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ''ΠΡΟΙΚΑ'' 3000.000 ΔΡΧ.ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΑς ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ.!!!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΧΩΡΙΣΤΟΙ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΘΟΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΜΕΥΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.:a07::a07:

    Τι ειπες τωρα ρε αδερφε; Νομιζα οτι ημουν περιπτωση, αλλα εσυ μας ξεπερνας ολους...

    Καλη συνεχεια λοιπον !!!
    Καλυτερα η αμαθεια, παρα η ημιμαθεια...

  6. #141
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    400
    το μωρο αλλαχτηκε με αλλο μωρο λιγο πιο μικρο ηλικιακα.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Φωτογραφία0015.jpg 
Προβολές:	332 
Μέγεθος:	85,0 KB 
ID:	263446
    AFTER DARK...........

  7. #142
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.702
    Καλορίζικο και καλοτάξιδο να είναι

  8. #143
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Give me fuel, Give me fire

  9. #144
    Tελικα μετα απο τοσα χρονια γινετε πραγματικοτιτα ..στα 44 μου χρονια ειρθε στα χερια μου μια AFRIKA TOY 2003 ME 60000 χιλιομετρα αγορασμενη ολοκαινουργια απο τον προτο μπαμπα της στις 25/07/2003 και με ενα ελαφρο τρακαρισματακι στο πηρουνιτης. ( Ειναι μοντελο JH2RDO7A2YM4 τορα κλιστο η ανιχτω ειναι ?? ) 2003 μοντελο .
    Απο μικρος τιν χαζεβα και ελεγα καπια μερα θα γινη δικια μου .Να τορα που ειρθε το πληρομα του χρονου για να γινι δικια μου .βεβεα ειμαι στιν αναζιτισι για καπια πραγματακια που θελο να παρο αλλα σιγα σιγα τα βρισκο .οπος ειπα και πιο πανο την πηρα ελαφρος χτιπιμενι στο πηρουνι της αλλα ειδη εχω βρει τα ανταλακτικα και θα αρχισω να την επισκευαζο .στην ουσια 2 καλαμια εμπροσ θελει και ενα πλασικο δεξιο.και τα 3 τα εχω βρει .ο σκλετος δεν εχει παρει καθολου μονο τα καλαμια της .βλεπετε ο οδηγος του αυτοκινιτου ητανε 83 χρονον και θυμυθικε οτι επρεπε να κανι αναστροφη την τελευτεα στηγμη.
    Ελπιζο και με τιν δικι σας βοειθια να την εχω οποτε την χρειαστο αλλα και τις γνοσεις σας για αυτην την κουκλα
    Πραγματικα ακομα και τορα που την εφερνα στο νεο της σπιτι και που πιρε μπροστα μετα απο 6 μινες ακινισιας και γουργουριζε ...ευχομε να τιν κανο και παλι γριγορα καλα και να τιν βγαλο και παλι κιρια στον δρομο.

    χαρικα που σας βρικα

    αυτη ειναι η κουκλα λιγο τραυματισμενη .....αλλα με πολυ αγαπη και μερακι θα την χαναβγαλω στον δρομο παλυ κουκλαρα .

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	XRV 750 1.jpg 
Προβολές:	175 
Μέγεθος:	66,8 KB 
ID:	271675 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	XRV 750 2.jpg 
Προβολές:	175 
Μέγεθος:	71,2 KB 
ID:	271676

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	XRV 750 3.jpg 
Προβολές:	176 
Μέγεθος:	65,0 KB 
ID:	271677

    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ?????????????? Πουλαει κανενας φιλος καλαμια εμπρος και αν ναι αν κανουν στο δικο μου ..εχω βρει με 200 ευρο το ενα ,λετε να βρο τιοτα πιο φτινο ??και να το επισκευασο ? η ν ξερει αν πουλαει κανενας καπιο μπροσιτνο σε καλη τιμη ??

    ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΠΙΟ ΕΤΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΑΣ ΠΑΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ ΑΜΕΣΟΣ ....
    http://www.motoverse.com/tools/vin/honda.asp
    Τελευταία τροποποίηση από akis lagas; 16/10/2012 στις 08:35.

  10. #145
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis lagas Προβολή μηνύματος
    Tελικα μετα απο τοσα χρονια γινετε πραγματικοτιτα ..στα 44 μου χρονια ειρθε στα χερια μου μια AFEIKA TOY 2003 ME 60000 χιλιομετρα και με ενα ελαφρο τρακαρισματακι στο προυνιτης,
    Απο μικρος τιν χαζεβα και ελεγα καπια μερα θα γινη δικια μου .Να τορα που ειρθε το πληρομα του χρονου για να γινι δικια μου .βεβεα ειμαι στιν αναζιτισι για καπια πραγματακια που θελο να παρο αλλα σιγα σιγα τα βρισκο .
    Ελπιζο και με τιν δικι σας βοειθια να την εχω οποτε την χρειαστο αλλα και τις γνοσεις σας για αυτο το μιχανιμα σινεστιματων.
    Πραγματικα ακομα και τορα που την εφερνα στο νεο της σπιτι και που πιρε μπροστα μετα απο 6 μινες ακινισιας και γουργουριζε ...ευχομε να τιν κανο και παλι γριγορα καλα και να τιν βγαλο και παλι κιρια στον δρομο.

    χαρικα που σας βρικα

    αυριο θα ανβασο και φοτο απο την κουκλα μου
    καλώς ήλθες καλοτάξιδος και πάντα όρθια χιλιόμετρα με όμορφες αναμνήσεις

    ότι θέλεις εδώ είναι τα παιδιά να βοηθήσουν και με το καλό να ξανά ανοίξει και το νέο μας forum
    Προσπάθησε να μην γίνεις ένας άνθρωπος της επιτυχίας, αλλά ένας άνθρωπος της αξίας.

  11. #146

    etsi egine

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	PA160065.jpg 
Προβολές:	157 
Μέγεθος:	103,8 KB 
ID:	271718 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	PA160062.jpg 
Προβολές:	157 
Μέγεθος:	103,0 KB 
ID:	271720 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	PA160068.jpg 
Προβολές:	156 
Μέγεθος:	102,8 KB 
ID:	271721

    etsi egine h koukla moy ....aitia enas skatogeros 82 xronon .......thimithike nA KAni anastrofi apo to poythena ...

  12. #147
    ...Και μυαλο δεν βαλαμε ! Το avatar του/της Africaptan
    Εγγραφή
    22/01/2010
    Μηνύματα
    407
    Πειραζει που εμενα δεν μου φαινεται μικρο τρακαρισματακι;...

    Και για να καταλαβω, εσυ το επαθες, η ετσι την αγορασες;
    Καλυτερα η αμαθεια, παρα η ημιμαθεια...

  13. #148
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    ετσι την αγορασε πιστευω. κατι μου θυμιζει αυτο το μηχανακι. καπου το ειδα σε αγγελια. ισως και δω μεσα.


    να την χαιρεσαι παντως!!!

  14. #149
    etsi tin pira apo ton gnosto mou. entaxi einai tora o filos .h moto theli 2 kalamia enan stayro kai einai ok .sto ntepozito tha forethi bagster opote den tha fenete .pio meta tha ftiaxti kanonika kai to ntepozito ,skelotos einai ok .to psaxame poli kala

  15. #150
    ...Και μυαλο δεν βαλαμε ! Το avatar του/της Africaptan
    Εγγραφή
    22/01/2010
    Μηνύματα
    407
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis lagas Προβολή μηνύματος
    etsi tin pira apo ton gnosto mou. entaxi einai tora o filos .h moto theli 2 kalamia enan stayro kai einai ok .sto ntepozito tha forethi bagster opote den tha fenete .pio meta tha ftiaxti kanonika kai to ntepozito ,skelotos einai ok .to psaxame poli kala
    Δεν φαινονται πολλα πραματα, (και ισως κακως κρινω και μιλαω) αλλα ελπιζω οτι δεν την πηρες πανω απο 1000ρικο...
    Καλυτερα η αμαθεια, παρα η ημιμαθεια...

Σελίδα 10 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Repair Manual Transalp 600-650 & Africa 650-750
    από tifozif1 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2005, 12:01
  2. Ζελατίνα AFRICA TWIN
    από Julius στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2004, 19:44
  3. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 15:31
  4. africa twin Αναζητήσεις
    από afrotwin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 13:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF