Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 127

Θέμα: Τι γνώμη έχετε για το νέο Anti-XT της HONDA?

  1. #76
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ Ε????
    ΝΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ !!ΟΚ idi??
    AA ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ...
    ΔΕ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΝΕ ΟΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑΚΗΔΕΣ !!!!!!
    ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΤΗ ΛΟΥΤΣΑ..ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΡΤΣΑ!

    νταξ δουκα εγω ειμαι ο τελευταίος που πρεπει να μιλαω για τα μπινελικια γιατι εγω ο ιδιος ριχνω περισσότερα σε αλλα ποστ

    και φυσικα δε συγκρίνονται τα ΚΤΜ με χονρδα αλλα ξερω γω... τον εχεις βαλει στο στοχαστρο τον μαλλια...

    τι φταιει αυτος που δεν εχει καβαλησει ποτε ΚΤΜ και δε ξερει? και το είπαμε ειναι ευαίσθητος μη μου τον προσβάλεις....

  2. #77
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    Μεχρι τωρα έλεγα ότι το νέο ΧΤ δεν μοθ άρεσε και πολύ αλλά μετά από αυτό θεωρώ το ΧΤ κούκλα.

    Αλλά για πείτε μου γιατί κάποιος να θέλει να το αγοράσει αυτό?

    Γιατί έχει ομορφη μούρη?
    Μπααααα φανάρι σχεδίασης 20ετίας έχει εν αντιθέσει με το ΧΤ
    Γιατί έχει όμορφο κόλο?
    Μπααααα εξατμίσεις σχεδίασης 20ετίας έχει (Το ΧΤ έχει πιο όμορφες)
    Γιατί έχει ομορφες ζάντες?
    Μπααααα κάτι μαύρες αταίριαστες βλέπω εγώ.
    Γιατί είναι αξιόπιστο λόγω Honda?
    Μπααααα. Το ΧΤ έχει αποδειχθεί ΣΚΥΛΙ χρόνια τώρα
    Γιατί έχει πιο φθηνή συντήρηση?
    Μπααααα. Αφού είναι Honda
    Γιατί θα είναι πιο φθηνό?
    Μπααααα. Πάλι Honda είναι.

    Αν και όλα τα παραπάνω είναι υποκειμενικές κρίσεις, δεν βλέπω με πιο τρόπο θα αποκτήσει μερίδιο στην αγορά. Ο κόσμος σε αυτή την κατηγορία θα πάει σε αυτό που τόσα χρόνια τώρα ξέρει και δεν του έχει δώσει η Honda το κάτι παραπάνω ώστε να τον ενθουσιάσει.

    Μάλλον για φούντο πάει το μηχανάκι.

  3. #78
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011

    Re: ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΡΙΟΛΕΣ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑI ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ!

    ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΖΑΛΙΣΕΙ... ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ!

    ΡΕ ΘΑΣ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΚΟΛΑΡΑΚΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ....

    Ο ΜΙΛΑΜΠΕΡ ΕΜΑΘΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ...
    ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!
    Το ότι έχω πάπια καταρχήν δεν σημαίνει ότι δεν ξέρω τι είναι στρόφαλος, συμπλέκτης και λοιπά μηχανολογικά.
    Το ότι εσύ έχεις τον Δούκα δεν σημαίνειότι τα ξέρεις καλύτερα από εμένα.

    Και επειδή το έχεις παραγαμήσει με τις απειλές και τα κακά λογάκια του δημοτικού...
    ...για πες μου λίγο...
    ...και εσύ πριν πάρεις το "θηρίο" σου φωτογραφίες δεν χάζευες;

  4. #79
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΡΙΟΛΕΣ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Το ότι έχω πάπια καταρχήν δεν σημαίνει ότι δεν ξέρω τι είναι στρόφαλος, συμπλέκτης και λοιπά μηχανολογικά.
    Το ότι εσύ έχεις τον Δούκα δεν σημαίνειότι τα ξέρεις καλύτερα από εμένα.

    Και επειδή το έχεις παραγαμήσει με τις απειλές και τα κακά λογάκια του δημοτικού...
    ...για πες μου λίγο...
    ...και εσύ πριν πάρεις το "θηρίο" σου φωτογραφίες δεν χάζευες;
    ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΖΕΥΩ ΜΙΛΑΜΠΕΡ...

    ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΙΠΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ!

    ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΜΙΛΑΜΠΕΡ..ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ CHAT...ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΛΑΔΑΚΙΑ!!ΔΕΝ ΚΑΚΟ...ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΠΑΣ ΣΤΗ ΠΟΛΗ..

    ΠΟΥ ΑΜΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ..ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!

    ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ...

    ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΜΟΤΟΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ!

    ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ ΤΟ HONDA!ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΛΕΩ...ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΗΟΝΔΑ ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ,ΓΑΜΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ...
    ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΑ ΜΟΤΟΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΗΟΝΔΑ..ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ..ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΑΠΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ!!

    ΑΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΜΙΛΑΜΠΕΡ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ..ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΛΟ[ΚΑΛΟ ΕΝΝΟΩ -ΤΙΣ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΑΓΟΡΕΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ] ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!

    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΛΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,Η ΠΕΣ ΕΝΑ ΧΤ 660 Χ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ...[ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ...] ΤΟ 4000-1000 Ε ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΚΙ ΤΗΣ ΗΟΝΔΑ! ΑΛΗΘΕΙΑ ...ΘΕΣ???
    ΑΥΤΗ Η ΣΤΑΣΗ ΜΙΛΑΜΠΕΡ...[ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΤΗΣ ΗΟΝΔΑ] ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΗΟΝΔΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ...ΤΑ ΟΠΟΙΑ..ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ... ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΟΥΣ...ΚΑΙ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΣΥ...ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΡΙΠΑΚΙ!

    ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΙΛΑΜΠΕΡ...ΤΟ ΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ...
    ΑΣΕ ΡΕ ΜΙΛΑΜΠΕΡ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΙΣ ..ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!
    ΤΩΡΑ ΠΑΩ..ΣΤΟ ΤΑΞΗ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ...


    :hypnotize :hypnotize :hypnotize

  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της swtos
    Εγγραφή
    22/07/2002
    Μηνύματα
    109
    Ββκο δε σου είπα να μην μπαίνεις σε άσχημα σάιτ όταν έχεις
    εργαστήρια πληροφορικής ???
    Ε??? δε σου είπα ????
    Γλήγορα στην άσκηση που σας έδωσα , Γλήγορα !!!!!!!!

  6. #81
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Re: Re: ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΡΙΟΛΕΣ..

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    [B]ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΖΕΥΩ ΜΙΛΑΜΠΕΡ...

    ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΙΠΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ!

    ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΜΙΛΑΜΠΕΡ..ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ CHAT...ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΛΑΔΑΚΙΑ!!ΔΕΝ ΚΑΚΟ...ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΠΑΣ ΣΤΗ ΠΟΛΗ..

    re duca akoma edo ise ke les malakies ston kosmo gia to kolozundap sou?:rotflmao:
    pes tous re saxlamara ka8e pote to pernis apo to sinergio?
    pes tou ka8e pote xalai to rimadi sou
    to fovero mpourdelo pou to kavalas ke trexi san diaolos ala den kseris pote 8a se afisi ke 8a girisis me ta podia

    den 8eloume ales paparies gia to poso fovera ine ta zundap
    stixia dose mas
    poses fores to exis pai sinergio me vlavi?
    ti provlima ixe?
    posa sou efage se antalaktika?
    ke ai sto diolo pia me to mpourdelo pou kavalas:rotflmao:

    ta yamaha ta kawasaki suzuki honda ke to arxidi mou to deksi
    ine oti plironis pernis den exoun tin dinami tou kolo zundap sou ala exoun kati pou den fantazese
    aksiopistia ke antoxi
    mpori na trexi pio grigora to mpourdelo sou ke afta na pigenoun pio arga ala pigenoun gia xronia xoris provlimata
    ke analoga me to ti plironis pernis
    i honda to kenourgio tipou xt den to plasari gia agones motard ala san mixani diaskedasis mesa stin poli gke gke?
    lipon esi epidi den katalavenis tipota ektos apo gkazia ke sinergia:rotflmao:
    den 8a milas
    adika mas ta prizis me ta mpourdela ta zundap
    toulaxiston perimene na ma8oun na ftiaxnoun mixanes i varvari ke meta sizitame
    mexri tote pare ena vareli vazelini (pistevo na ftani) pasalipse to 8espesio zundap sou ke xosto ston kolo sou na goustaris
    afou ine toso kavla to mixanaki....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #82
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    λόιπον

    καυλιάρη αφρολέξ!

    το μπουρδέλο μου λοιπόν έχει κάνει 35000χιλ!
    σε αυτά τα χιλιόμετρα τα προβλήματα που μου έχει βγάλει εμένα είναι τα παρακάτω!
    1.μάτι του βολάν στα 19.000χιλ! αλλαγή με 40ε!
    2.πλεξούδα !αυτό ήτανε το πιο σπαστικό γιατί μου το έκανε στις διακοπές και μου σπάσε τα αρχίδια![το μηχανάκι και πάλι δούλεψε και δουλεύει ακόμα και τώρα που μιλάμε με την ίδια πλεξούδα !έχω κάνει παραγκελία καινούρια γιατί αυτή την έχω κάνει μπουρδέλο!
    το πρόβλημα ήτανε πριν βιαστείς να πεις τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ σου..οτι είχανε φαγωθεί τα καλώδια κάτω από το ντεπόζιτο ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΛΕ ΒΓΑΛΕ… και βραχυκυκλωναν! πιστευω ότι ένα τέτοιο πρόβλημα μετά από 5 χρόνια ...΄[το μηχανάκι μου είναι το πρώτο DUKEΙΙ ΤΟ 99ΑΡΙ] ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ!
    ΚΟΣΤΟΣ..ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΛΕΞΟΥΔΑΣ ΠΟΥ ΤΗ ΒΑΖΩ ΑΥΡΙΟ 105Ε!


    ΛΟΙΠΟΝ...ΑΥΤΑ!!!!!!!
    ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΑΥΛΑΣ!!ΝΑ ΣΤΑ ΠΩ??ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΕΙ 60 ΣΤΗ ΡΟΔΑ!

    ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΒΟΛΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΛΕΞΟΥΔΑ ΣΤΑ 35000 ΧΙΛ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!
    ΥΠΟΨΙΝ. .ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ..ΟΥΤΕ ΔΙΣΚΟΥΣ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ..ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΟΤΕ!!!!!!

    AYTAAAAA...

    Τώρα ...να ΓΡΑΨΩ ΤΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ...???ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ...ΟΧΙ ΠΕΣ ΜΩΡΗ ΚΙΛΟΤΑ..ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ????ΠΟΥ Η ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΕΣΗ ΤΗΣ ΣΕΛΑΣ ΤΗΣ?? ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΩΡΗ ΚΟΥΛΟΜΑΡΙΑ???
    ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ..ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ…ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ….

  8. #83
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΡΕ ΣΥ ΑΦΡΟ

    ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ SERVICE!!EEE?ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ???ΕΕΕ?

    ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΡΠΕΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ!!!

    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  9. #84
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: λόιπον

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    καυλιάρη αφρολέξ!

    το μπουρδέλο μου λοιπόν έχει κάνει 35000χιλ!
    σε αυτά τα χιλιόμετρα τα προβλήματα που μου έχει βγάλει εμένα είναι τα παρακάτω!
    1.μάτι του βολάν στα 19.000χιλ! αλλαγή με 40ε!
    2.πλεξούδα !αυτό ήτανε το πιο σπαστικό γιατί μου το έκανε στις διακοπές και μου σπάσε τα αρχίδια![το μηχανάκι και πάλι δούλεψε και δουλεύει ακόμα και τώρα που μιλάμε με την ίδια πλεξούδα !έχω κάνει παραγκελία καινούρια γιατί αυτή την έχω κάνει μπουρδέλο!
    το πρόβλημα ήτανε πριν βιαστείς να πεις τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ σου..οτι είχανε φαγωθεί τα καλώδια κάτω από το ντεπόζιτο ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΛΕ ΒΓΑΛΕ… και βραχυκυκλωναν! πιστευω ότι ένα τέτοιο πρόβλημα μετά από 5 χρόνια ...΄[το μηχανάκι μου είναι το πρώτο DUKEΙΙ ΤΟ 99ΑΡΙ] ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ!
    ΚΟΣΤΟΣ..ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΛΕΞΟΥΔΑΣ ΠΟΥ ΤΗ ΒΑΖΩ ΑΥΡΙΟ 105Ε!


    ΛΟΙΠΟΝ...ΑΥΤΑ!!!!!!!
    ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΑΥΛΑΣ!!ΝΑ ΣΤΑ ΠΩ??ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΕΙ 60 ΣΤΗ ΡΟΔΑ!

    ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΒΟΛΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΛΕΞΟΥΔΑ ΣΤΑ 35000 ΧΙΛ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!
    ΥΠΟΨΙΝ. .ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ..ΟΥΤΕ ΔΙΣΚΟΥΣ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ..ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΟΤΕ!!!!!!

    AYTAAAAA...

    Τώρα ...να ΓΡΑΨΩ ΤΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ...???ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ...ΟΧΙ ΠΕΣ ΜΩΡΗ ΚΙΛΟΤΑ..ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ????ΠΟΥ Η ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΕΣΗ ΤΗΣ ΣΕΛΑΣ ΤΗΣ?? ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΩΡΗ ΚΟΥΛΟΜΑΡΙΑ???
    ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ..ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ…ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ….
    ego mori spanomaria mono esena den exo kavalisi:rotflmao:
    min mou milas gia tin kilota sou pou trexi san treli ke ine ke pexnidiara:rotflmao:
    ke pios sou ipe oti pexnidi ine na aplonis tin kola8ra sou stin sela
    telos panton den mporis na katalavis giati milame ke an nomizis oti piotita kataskevis ine na vraxikiklonoun kalodia:rotflmao: ke na kegonte pleksoudes tote ise makria nixtomenos
    ala opos ke na exi pes mas tin apopsi sou gia tin mpetoniera tis honda ke xesemas me to kolo zundap sou:rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011

    Re: Re: Re: ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΡΙΟΛΕΣ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΖΕΥΩ ΜΙΛΑΜΠΕΡ...

    ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΙΠΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ!

    ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΜΙΛΑΜΠΕΡ..ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ CHAT...ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΛΑΔΑΚΙΑ!!ΔΕΝ ΚΑΚΟ...ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΠΑΣ ΣΤΗ ΠΟΛΗ..

    ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ...

    ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΜΟΤΟΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ!

    ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ ΤΟ HONDA!ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΛΕΩ...ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΗΟΝΔΑ ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ,ΓΑΜΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ...
    ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΑ ΜΟΤΟΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΗΟΝΔΑ..ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ..ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΑΠΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ!!

    ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΙΛΑΜΠΕΡ... ΤΟ ΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ...
    ΑΣΕ ΡΕ ΜΙΛΑΜΠΕΡ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΙΣ ..ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!
    ΤΩΡΑ ΠΑΩ..ΣΤΟ ΤΑΞΗ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ...
    Τότε γιατί μου το παίζεις "μούρη";
    Και επειδή ήθελα να ρωτήσω μην κάνω καμιά μαλακία τι σημαίνει;

    Η μαλακία και το κόμπλεξ του ΚΤΜά που έχεις είναι που σε κάνει να νομίζεις ότι εγώ είπα πως το FMX είναι τρομερό μοτόρι.
    Ψάξε να δεις τι έγραψα και έλα να σου πάρω και πίπα αν έχω γράψει κάτι για τα τρελά του γκάζια!

    Αν έψαχνες πριν γράψεις τις μαλακίες σου θα ήξερες πως δεν έχω μπει στο τρυπάκι καμίας εταιρίας εκτός των ιταλικών.
    Έτσι για να μην την πολυβλέπετε και εναλλακτικοί επειδή πήρατε ένα Zundap που λέει και Άφρος.

    Και για να το λήγουμε, έχω ένα παπί εδώ και ένα χρόνο και αυτή εκτός απο άλλα παπάκια είναι η μόνη μου εμπειρία οδηγική στον χώρο.
    Έτσι και αν σκεφτείς ότι το δίπλωμα μου με περιορίζει στα 35 άλογα, ένα φτηνό στην αγορά και συντήρηση μηχανάκι με νορμάλ άλογα όπως το παραπάνω της Honda θα ήταν νομίζω μια χαρά για εμένα για μετά. Και μου άρεσε κιόλας.
    Από αυτήν την άποψη είπα ότι μου αρέσει και όχι λόγω του τρελού γκαζιού του.

    Δες ποιός άρχισε τις μαλακίες πρώτος και μετά πιές και κανά τίλιο να ηρεμήσεις!


  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011

    Re: ΡΕ ΣΥ ΑΦΡΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ SERVICE!!EEE?ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ???
    Ναι για service...

    Κάθε πότε;
    Όταν ένα ιαπωνικό κάνει το πρώτο του πόσα έχεις κάνει εσύ;


  12. #87
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: ΡΕ ΣΥ ΑΦΡΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ SERVICE!!EEE?ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ???ΕΕΕ?

    ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΡΠΕΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ!!!

    signomi filarako esi den prepi na milas pou se perasa me tin maouna stin e8niki giati pigenes me tin varkoula sou varka gialo logo mpofor
    ke ime etimos na se ksana katatroposo etsi na goustaroume:rotflmao:
    na tin piois kolirio na isixasis
    mias ke exis 200 teliki:rotflmao: :rotflmao:
    ala den mporis na ta pas logo kategidas
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    eftixos pou iparxete ke esis me ta zundap ke gelame ligo
    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #88
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    αφου ρε παιζακια εχετε ορεξη για καυγα γιατι δεν το γυρναμε σε EUROPE VS JAPAN να παιξουμε και μεισ που ζεν εχουμε που να εκτονωθουμε
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    αφου ρε παιζακια εχετε ορεξη για καυγα γιατι δεν το γυρναμε σε EUROPE VS JAPAN να παιξουμε και μεισ που ζεν εχουμε που να εκτονωθουμε.
    Μα αν κατάλαβες είναι Αυστρία εναντίον όλων και όχι Ευρώπη εναντίον Ιαπωνίας!

    Έχει γίνει μόδα βλέπεις το ΚΤΜάκι και έχουν σηκώσει μύτη όλες...


  15. #90
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: λόιπον

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ego mori spanomaria mono esena den exo kavalisi:rotflmao:
    min mou milas gia tin kilota sou pou trexi san treli ke ine ke pexnidiara:rotflmao:
    ke pios sou ipe oti pexnidi ine na aplonis tin kola8ra sou stin sela
    telos panton den mporis na katalavis giati milame ke an nomizis oti piotita kataskevis ine na vraxikiklonoun kalodia:rotflmao: ke na kegonte pleksoudes tote ise makria nixtomenos
    ala opos ke na exi pes mas tin apopsi sou gia tin mpetoniera tis honda ke xesemas me to kolo zundap sou:rotflmao: :rotflmao:
    A ΩΡΑΙΑ ..ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ..ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ..ΤΟ 2005..ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΡΓΑΝΑ..ΨΑΛΙΔΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ..ΑΠΟ ΤΟ XR TO 125!!
    ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...

    ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 3ΩΡΟ 4 ΩΡΟ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΙΠΑΚΙΑ...ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝΕ...

    ΠΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΛΑΡΩΜΑ..ΚΑΙ ΟΛΑΑΑΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!
    ΑΝΤΕ ...ΒΙΒΑ..ΗΟΝΔΑ!

Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι γνώμη έχετε για το τεφλόν.? Και τη λάδια βάζετε.?
    από paris13 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2007, 01:12
  2. Τι γνωμη εχετε για το Motorkote;;;;
    από ela ela στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2005, 20:35
  3. Τι γνωμη εχετε για το κρανος της Hjc της Colori
    από ela ela στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2005, 22:46
  4. Τι γνώμη έχετε για το Suzuki ΒΑndit 650 2005 ?
    από WILDCAT_mmm στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2005, 23:38
  5. Τι Γνωμη ΕΧετε Για Το Dr-z400e
    από dinos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2005, 00:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF