Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 55

Θέμα: Pws tha plagiasw perissotero???

  1. #1

    Pws tha plagiasw perissotero???

    Eixa mia fazer 600 tou 2002 gia ta prwta vimata stripsimatos!Eixa ftasei miso ponto prin vrw teleiws to pisw lastixo alla eixa toulaxiston ena ponto apo to mprostino...
    Twra pou pira R6 xwris na exw paei gia stripsimo akoma,exw ftasei akoma pio konta sto pisw lastixo(ligotero apo miso ponto)alla to mprostino einai xaos!!!
    Les kai den exw stripsei!
    help please!!

  2. #2
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918

    Re: Pws tha plagiasw perissotero???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
    Eixa mia fazer 600 tou 2002 gia ta prwta vimata stripsimatos!Eixa ftasei miso ponto prin vrw teleiws to pisw lastixo alla eixa toulaxiston ena ponto apo to mprostino...
    Twra pou pira R6 xwris na exw paei gia stripsimo akoma,exw ftasei akoma pio konta sto pisw lastixo(ligotero apo miso ponto)alla to mprostino einai xaos!!!
    Les kai den exw stripsei!
    help please!!
    ....ρε συ μην εχεις τετοιους ψυχαναγκασμους.

    αν εχεις βαλει σαν σκοπο το να πατησει σε ολο το πελμα το εμπρος λαστιχο, χανεις την ουσια.

  3. #3
    λοιπον θα σου πω τι θα κανεις: αρχισε να γερνεις μεχρι να πεσεις....μετα αν τσεκαρεις το λαστιχα, θα δεις οτι εχουν τερματισει και τα δυο....
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  4. #4

    Re: Re: Pws tha plagiasw perissotero???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ....ρε συ μην εχεις τετοιους ψυχαναγκασμους.

    αν εχεις βαλει σαν σκοπο το να πατησει σε ολο το πελμα το εμπρος λαστιχο, χανεις την ουσια.
    Oxi vre file den exw kollisei alla thelw na mathw perissotera!
    Gia na pira R6 paei na pei oti thelw na mathw na strivw kalitera apo oti me to fazer....
    Den exw vlepseis oute gia prwtathlitis oute gia kontres...apla na to xairomai egw!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	trte.jpg 
Προβολές:	1062 
Μέγεθος:	97,5 KB 
ID:	96439

  5. #5
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Πιστα τοτεΝΕΣ....





    ROMEO, αστερια, νεραϊδα..

  6. #6
    περα απο την πλακα, αν σκοπος σου ειναι να μαθεις να στριβεις, εχεις κανει λαθος, πολυ λαθος αρχη....

    μη σε απασχολει ποτε αν το λαστιχο εχει η δεν εχει τερματισει....μπορει καλλιστα να τερματιζει λογω λαθος στασης σωματος και λαθος γραμμης, οποτε και αργα θα στριβεις, και πολυ θα ρισκαρεις.....
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    περα απο την πλακα, αν σκοπος σου ειναι να μαθεις να στριβεις, εχεις κανει λαθος, πολυ λαθος αρχη....

    μη σε απασχολει ποτε αν το λαστιχο εχει η δεν εχει τερματισει....μπορει καλλιστα να τερματιζει λογω λαθος στασης σωματος και λαθος γραμμης, οποτε και αργα θα στριβεις, και πολυ θα ρισκαρεις.....
    Ok...gia help ligo parapanw...! stin fwto me fazer einai kanena stripsimo tis prokopis i oxi?

  8. #8
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.716
    Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
    Ok...gia help ligo parapanw...! stin fwto me fazer einai kanena stripsimo tis prokopis i oxi?
    διαδυκτιακα μαθηματα.... *


    κοιτα ΑΥΤΑ

    πιστεψε με αξιζει τα χρηματα!



    edit: *οχι γιατι δεν ''ξερουμε'' ή γιατι δεν δινουμε τζαμπα πληροφοριες αλλα γιατι να,
    δεν μπορεις να ''μαθεις'' πισω απο το πληκρολογιο...και στο κατω κατω που ξερεις αν αυτο που σου λεω ειναι σωστο ή οχι?
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
    διαδυκτιακα μαθηματα.... *


    κοιτα ΑΥΤΑ

    πιστεψε με αξιζει τα χρηματα!



    edit: *οχι γιατι δεν ''ξερουμε'' ή γιατι δεν δινουμε τζαμπα πληροφοριες αλλα γιατι να,
    δεν μπορεις να ''μαθεις'' πισω απο το πληκρολογιο...και στο κατω κατω που ξερεις αν αυτο που σου λεω ειναι σωστο ή οχι?

    +1!Geia sou re mitsee!!!!!!!

    Man,gia tin foto sou,ayto pou mporo na po ego,xoris na eimai kapoios eidimon einai oti i grammi sou einai lathos opos kai i stasi tou somatos sou!
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  10. #10
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
    +1!Geia sou re mitsee!!!!!!!

    Man,gia tin foto sou,ayto pou mporo na po ego,xoris na eimai kapoios eidimon einai oti i grammi sou einai lathos opos kai i stasi tou somatos sou!
    +1821

    Για τη στάση σώματος δεν μπορώ να διακρίνω και τόσο καλά αλλά φίλε η γραμμή σου είναι γάμα τα ( no offence) , έχεις μπει στο apex πάαααρα πολύ νωρίς , άσε που είναι και επικίνδυνο σε δημόσιο δρόμο να έχεις τόσο κλειστές γραμμές χωρίς να βλέπεις τι σε περιμένει στην έξοδο.


    Όσο για σένα Γιώργο....όταν έρθεις στο Ελλάντα να κάτσεις να κάνεις edit όλα τα γκρίκλις σου ρεεεεεεεεεεεεεεεεε
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
    +1821

    Για τη στάση σώματος δεν μπορώ να διακρίνω και τόσο καλά αλλά φίλε η γραμμή σου είναι γάμα τα ( no offence) , έχεις μπει στο apex πάαααρα πολύ νωρίς , άσε που είναι και επικίνδυνο σε δημόσιο δρόμο να έχεις τόσο κλειστές γραμμές χωρίς να βλέπεις τι σε περιμένει στην έξοδο.


    Όσο για σένα Γιώργο....όταν έρθεις στο Ελλάντα να κάτσεις να κάνεις edit όλα τα γκρίκλις σου ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  12. #12
    Είναι το σύνολο της θεωρίας, των σωστών πρακτικών, και μετά η εξάσκηση πάνω στο θέμα που με αναγκάζει να συμφωνήσω με τον div400.

    Δεν μπορείς από το νετ, να μάθεις να το πηγαίνεις. Μπορείς να πάρεις κάποιες θεωρητικές βάσεις όμως.

    Επίσης υπάρχουν άνθρωποι που διαβάζουν 100 φορές κάτι σωστό και στη πράξη το κάνουν 100 φορές λάθος (δεν τους κατηγορώ, απλά ισχύει), και εκεί οι ειδικοί που έχουν ξαναδεί αυτά τα λάθη σου δίνουν επιτόπου τις συμβουλές που πρέπει.


    P70, μείωσε τη ταχύτητά σου στις στροφές, και συγκεντρώσου στη σωστή θέση οδήγησης, και στο να βγάζεις σωστά (έστω και λίγο) σώμα, ενώ η μηχανή σου έχει σωστές γραμμές. Δες άλλα ποστ παρακάτω, πχ του ρυθμού. Βαθμιαία αύξανε τη ταχύτητα, αλλά μέχρι ένα σημείο που να μην είσαι επικίνδυνος.

    Ζέσταινε υπομονετικά τα λάστιχα, και μη περιμένεις ακραίες κλίσεις στην ελληνική άσφαλτο, εγώ πχ δεν τελειώνω το λάστιχο συχνά, αλλά βγάζω σώμα.

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
    Ok...gia help ligo parapanw...! stin fwto me fazer einai kanena stripsimo tis prokopis i oxi?
    Οπως στα είπαν και οι άλλοι




    0-300 Riding School και CSS

    Εκεί θα τα μάθεις όλα



    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #14
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Eπειδή ακόμα και στην ερώτηση 'πως κατεβάζω το σταντ' θα πάρεις απάντηση 'σχολείο' (σε καμία περίπτωση δεν αμφισβητώ οτι κάνουν δουλειά και είναι χρήσιμα-και εγώ έχω στο πρόγραμμα να πάω) ψάξε στην κατηγορία και στο νετ γενικότερα να βρεις άρθρα και βιβλία..
    Δε θα σου μάθουν ξαφνικά να πλαγιάζεις σαν τον Ηόπκινς αλλά θα σε βοηθήσουν..Βρες αν είναι δυνατόν ένα μέρος να εξασκηθείς (κανα αδειο πάρκινγκ) και κάποια στιγμή περνάς κι από ένα σχολείο αν μπορείς..

    (αυτό που βλέπω κι εγώ είναι ότι έχεις λάθος θέση σώματος και γραμμή)
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
    Eπειδή ακόμα και στην ερώτηση 'πως κατεβάζω το σταντ' θα πάρεις απάντηση 'σχολείο' (σε καμία περίπτωση δεν αμφισβητώ οτι κάνουν δουλειά και είναι χρήσιμα-και εγώ έχω στο πρόγραμμα να πάω) ψάξε στην κατηγορία και στο νετ γενικότερα να βρεις άρθρα και βιβλία..
    Δε θα σου μάθουν ξαφνικά να πλαγιάζεις σαν τον Ηόπκινς αλλά θα σε βοηθήσουν..Βρες αν είναι δυνατόν ένα μέρος να εξασκηθείς (κανα αδειο πάρκινγκ) και κάποια στιγμή περνάς κι από ένα σχολείο αν μπορείς..

    (αυτό που βλέπω κι εγώ είναι ότι έχεις λάθος θέση σώματος και γραμμή)

    Ούτε εγώ έχω πάει σε σχολείο ακόμα δάσκαλε , η δικιά μου αναζήτηση στο θέμα άρχισε πριν μερικά χρόνια με το βιβλίο του Code, το αγγλόφωνο φόρουμ του CSS (και η εκεί "γωνιά" με τα άρθρα του Code), και διάφορα άλλα.

    Άμα το πάρεις ζεστά και αρχίσεις να χτίζεις καλές συνήθειες πηγαίνοντας αργά αλλά σωστά και σταδιακά ανεβάζοντας ρυθμό, ζεις σε στριφτερό και έρημο περιβάλλον, και βάλεις τις "ιδιαιτερότητες" των ελληνικών δρόμων και οδηγών στο πρόγραμμα (πχ σκανάρισμα πρώτα, σε τυφλά σημεία για να μη σε στείλει καμμιά φτυαριά χώμα στο δρόμο, ή κάνας οδηγός στο ρεύμα σου κλπ) γρήγορα θα γίνεις καλύτερος.


    Άμα θες τη προσωπική μου άποψη, το μυστικό είναι να ξεχάσεις το "τάπα" και να μπορείς να ευχαριστηθείς τη βόλτα και με λιγότερα.


    Υπάρχουν όμως ένα κάρο άνθρωποι που τους λες για γυροσκοπικό (χωρίς να αποκλείω και το "ρίξιμο" σαν τεχνική) για δύο χρόνια, σου λένε "ξέρω, έτσι στρίβω και γω εδώ και δεκαετίες", και μετά από δύο χρόνια ξαφνικά γελώντας σου λένε "Λαλάκα μόλις δοκίμασα να στρίψω με γυροσκοπικό και έπαθα πλάκα με το πόσο γρήγορα έστριψε το ρημάδι.". Υπάρχουν κι άλλοι που βλέπωντας σε πίστες να φρενάρουν μέχρι το μέσο της στροφής οι τύποι με τα slick, θα φάνε τα μούτρα τους δοκιμάζοντας το ίδιο -και ίσως όχι από το φρένο αλλά από το άνοιγμα του γκαζιού με το πίσω παραελαφρωμένο από τα φρένα...


    Τέσπα που λέτε και σεις οι νεώτεροι, το θέμα είναι να κάνεις ότι μπορείς για να εξερευνάς τις αντιδράσεις της μηχανής σου (και σε περίπτωση ανάγκης να έχεις το μυαλό να τα χρησιμοποιήσεις στο δρόμο), αλλά όταν βλέπεις κίνηση να υμνείς τους θεούς που καθιστούν δυνατή τη πρόσφυση και να δείχνεις την υποταγή σου σε αυτήν, καθότι αυτό που κυρίως μπορεί να σταματήσει πχ εμένα είναι το να υποθέσω για μια στιγμή ότι η στραβή είναι λιγότερο εφικτή...

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. pws tha thelate ena steki motosykletistwn!
    από Nefeli- στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2004, 12:40
  2. kata tis 15.00 simera tha eimai nea makri
    από monstermind στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2004, 14:03
  3. pote tha ta poume???
    από wolfman13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2004, 21:44
  4. paidia tha
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2003, 10:22
  5. Epesa kai poios tha me sikwsei...Odiki Voitheia??
    από Traveller στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2003, 14:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF