Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 187

Θέμα: Ktm 690 Sm

  1. #61
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SwAToNeR
    Re paides sto 690 sas exei kapsei katholou ygro psygeioy? Exei pesei i stathmi kai oti ekana 250xlm ti skata?
    Zestainetai poly to mixanaki akoma kai relanti oO. Einai synithes ayto? Bebaia de to xo doulepsei k poly ekso alla kyrios poly. Me tis kolobroxes mou kaike k to mprostino deksi flashaki. Arxisame ta ktmistika apo tora i ego eimai gkantemis?
    Exei proseksei kaneis ta ladia an ta tsimpaei opos ta paliotera montela?

    τα φλασακια επιτιδες καηκανε ρε για να τα βγαλεις

  2. #62
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SwAToNeR
    Re paides sto 690 sas exei kapsei katholou ygro psygeioy? Exei pesei i stathmi kai oti ekana 250xlm ti skata?
    Zestainetai poly to mixanaki akoma kai relanti oO. Einai synithes ayto? Bebaia de to xo doulepsei k poly ekso alla kyrios poly. Me tis kolobroxes mou kaike k to mprostino deksi flashaki. Arxisame ta ktmistika apo tora i ego eimai gkantemis?
    Exei proseksei kaneis ta ladia an ta tsimpaei opos ta paliotera montela?

    λοιπον αυτο με τα υγρα του ψυγειου το διαβαζω και σε αλλα φορουμ και με ανυσηχει και μενα πολυ.
    εμενα δε μου εχει τυχει κατι τετοιο και το δουλευω και γω μες τη πολη περισσοτερο.
    στις νταλες του καλοκαιριου το μηχανακι μες τη πολη δουλευε μια γραμμη κατω απτο φουλ ποτε ομως δεν αναψε κοκκινο λαμπακι θερμοκρασιας.
    υπαρχουν πολλες περιπτωσεις που λογω υπερθερμανσης ξερναει τα υγρα του ψυγειου λενε

    οσο για τα φλασακια τη πρωτη φορα που επλενα τη μηχανη εγω πηρε νερα το μπροστα δεξι φλασακι και καηκε τιποτα το ανησηχητικο βασικα απλα δε θελει με πιεση το νερο στα φλας.
    λαδακια δε τσιμπαει ως τωρα τουλαχιστον που εχω 2600χλμ και το τσεκαρω συχνα.

  3. #63
    More kai emena kokkino den eftase pote. 2 grammes kato panta. Ase pou polles fores me symplekti vazo 2a kai mou deixnei nekra alla opos afiso to symplekti exo 2a oO...
    To flashaki me ti broxi to savvato tin patisa...
    Perimeno k antalaktiko olo to kantran tora stin eggyisi giati to pira me elafros spasmeno k prepei na exei parei ligo ygrasia mesa.
    Apla fovamai mi ginei malakia apo to kantra kai mou kanei kana thema stin ilektroniki...

  4. #64
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Eμενα το ΚΤΜ 690 δεν μου εχει βγαλει κανενα προβλημα ευτυχως

    Εδω εχω παει βολταρακι με αλλα ss επαρχιακο Σουγια Παλιοχωρα οσοι γνωριζουν απο ΚΡΗΤΗ και γαμω τις διαδρομες


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image_00004ι.jpg 
Προβολές:	845 
Μέγεθος:	53,6 KB 
ID:	110527
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  5. #65
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    Eμενα το ΚΤΜ 690 δεν μου εχει βγαλει κανενα προβλημα ευτυχως

    Εδω εχω παει βολταρακι με αλλα ss επαρχιακο Σουγια Παλιοχωρα οσοι γνωριζουν απο ΚΡΗΤΗ και γαμω τις διαδρομες

    οντως φοβερη διαδρομη,παντα τετοια.
    φανταζομαι οι οδηγοι των ss σε αυτη τη διαδρομη θα ηθελαν πολυ να ειχαν το sm σου

  6. #66
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikostz9
    οντως φοβερη διαδρομη,παντα τετοια.
    φανταζομαι οι οδηγοι των ss σε αυτη τη διαδρομη θα ηθελαν πολυ να ειχαν το sm σου
    Πολύ σωστά όχι πως τα ss δεν πάνε σε αυτή την διαδρομή αλλά με το ΚΤΜ είσαι πιο άνετα
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  7. #67
    k emena mexri ta 160 mia xara alla meta seismos!rwthsa k mou eipan na dokimasw thn aposvesh ths pisw anarthshs.einai k psilo logiko omws se taxythtes 160++ ena tetoio mhxanaki me toso psilo ftero fardy reservouar k katholou fering na tremei.emena mou exei tyxei na paw me 200(skiftos k me kalh stash swmatos) k na mhn tremei sxedon kaholou!
    aytes einai taxythtes einai "apagoreythkes"gia ayta ta mhxanakia,aplws o pelekanos einai dynatos k mborei na paei toso grhgora!
    despite my rage

    i'm still just a rat in a cage

  8. #68
    ωραιο το 690, αξιζει!
    www.mybike.gr forum , Husaberggggggggggg!!!

  9. #69
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Baggelhs20
    ωραιο το 690, αξιζει!

    Πολύ σωστά μόνο που θέλει λίγο προσοχή


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img_1167.jpg 
Προβολές:	717 
Μέγεθος:	98,6 KB 
ID:	111490
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  10. #70
    εχουμε και λεμε λοιπον μετα απο 3000 χλμ πλεον στη σελα του 690 ενα εχω να πω.
    ευτυχως που αξιωθηκα και το πηρα μετα απο 4 χρονια σιμβιωσης με v-strom 650 μιλαμε η νυχτα με τη μερα σε επαρχιακο-πολη μαχητης σκετος το ktm.

    2on το ktm εχει πολυ μακρυ γραναζωμα απτο εργοστασιο κατα τη γνωμη μου ετσι του κατεβασα ενα δοντακι μπροστα και τωρα ολα μια χαρα.εξαλου δε χρειαζεται να χτυπας 190αρες που ανεβαζει το μηχανακι (δε μπορεις κιολας λογο του αερα)

    3ον ζημιες κλπ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ εκτος απο ενα καμενο φλας στην αρχη. και αυτο απο μαλακια δικια μου.

    και τελος σκεφτομαι γιατι το μηχανακι ΔΕΝ εχει πουλησει καλα αραγε


    ωρες-ωρες νιωθω εντελως μοναχικος καβαλαρης μιλαμε πρεπει να μη το εχει κανεις αλλος στα χανια.


    υγ.αληθεια εξατμισεις εχει βαλει κανεις στο δικο του???

  11. #71
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikostz9
    εχουμε και λεμε λοιπον μετα απο 4000 χλμ πλεον στη σελα του 690 ενα εχω να πω.
    ευτυχως που αξιωθηκα και το πηρα μετα απο 4 χρονια σιμβιωσης με v-strom 650 μιλαμε η νυχτα με τη μερα σε επαρχιακο-πολη μαχητης σκετος το ktm.

    2on το ktm εχει πολυ μακρυ γραναζωμα απτο εργοστασιο κατα τη γνωμη μου ετσι του κατεβασα ενα δοντακι μπροστα και τωρα ολα μια χαρα.εξαλου δε χρειαζεται να χτυπας 190αρες που ανεβαζει το μηχανακι (δε μπορεις κιολας λογο του αερα)

    3ον ζημιες κλπ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ εκτος απο ενα καμενο φλας στην αρχη. και αυτο απο μαλακια δικια μου.

    και τελος σκεφτομαι γιατι το μηχανακι ΔΕΝ εχει πουλησει καλα αραγε


    ωρες-ωρες νιωθω εντελως μοναχικος καβαλαρης μιλαμε πρεπει να μη το εχει κανεις αλλος στα χανια.


    υγ.αληθεια εξατμισεις εχει βαλει κανεις στο δικο του???
    Για σου σύντεχνε

    1) Τα 4000χιλ που έχεις κάνει δεν είναι πολλά μετά τα 30000χιλ θα κοιτάς αν είναι αξιόπιστο τώρα είναι ακόμα πολύ νωρίς

    2) Εμένα δεν μου φαίνεται και τόσο μακρύ το γραναζώμα και πιστεύω ότι κακός το πείραξες γιατί αν βγεις λίγο προς τα έξω θα σκάει με το παραμικρό το δικό μου που του έχω βάλει 5.5 ζάντα πίσω και 180/55/17 έχει μακρίνη λίγο και είμαι πολύ ευχαριστημένος γιατί μπορεί και πηγαίνει με μεγάλες ταχύτητες χωρίς να σκάει το μοτέρ

    3)Το μηχανάκι δεν έχει πουλήσει πολύ γιατί το προηγούμενο 640 LC4 ήταν πολύ ζημιάρικο και τα έχει πάρει ο κόσμος τα KTM με κακό μάτι άδικα όμως γιατί το 690 είναι προς στιγμής ένα πολύ καλό μηχανάκι και ίσος να μην τους αρέσει και αυτό το πρωτοποριακό ντιζαϊν που έχει

    4) Μην αγχώνεσαι φίλε μου δεν είσαι ο μόνος στα Χανιά είμαι και εγώ εδώ άντε και ένας φίλος από το Μάλεμε

    Α και εξάτμισής θα βάλω σε κανένα μήνα τότε θα σου πω




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc01437.jpg 
Προβολές:	639 
Μέγεθος:	99,1 KB 
ID:	114290
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  12. #72
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	75005099200p.jpg 
Προβολές:	611 
Μέγεθος:	69,4 KB 
ID:	114504
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  13. #73
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	75005099000p.jpg 
Προβολές:	609 
Μέγεθος:	39,6 KB 
ID:	114505
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  14. #74
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	f_001.jpg 
Προβολές:	608 
Μέγεθος:	70,2 KB 
ID:	114506
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  15. #75
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	f_007.jpg 
Προβολές:	608 
Μέγεθος:	56,5 KB 
ID:	114508
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. KTM 690 sm Αγορά καινούργιου.
    από NXCBR στο forum KTM
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 27/10/2010, 23:47
  2. Ktm 690 Sm
    από dirtbird στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2007, 19:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF