Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Μετά τα 125...τι;;;;

  1. #1
    ο μαυροφορεμένος! Το avatar του/της ThM
    Εγγραφή
    09/10/2003
    Μηνύματα
    36

    Μετά τα 125...τι;;;;

    Έχω εδώ και λίγο καιρό το XR125, το οποίο αν και για τα κυβικά του είναι καλό...δεν μου προσφέρει αυτά που θέλω πραγματικά από μία μηχανή. Συγκεκριμένα προτιμώ τις μηχανές τις naked (ότι έχει να κάνει με δρόμο, για το χώμα σκασίλα μου) που να σου επιτρέπουν άνετα να κάνεις ένα ταξίδι από 100χλμ και πάνω...χωρίς να σου πέσει ο κώλος και να σου μείνουν τα πιστόνια στο χέρι. Σκεφτόμουν να πάω σε αρκετά πιο μεγάλα κυβικά...όπως την Superfour ή το CBF500 αλλά ψιλοφοβάμαι τα μπατσαριά(καινούργια λέξη) γιατί το δίπλωμα δεν μου επιτρέπει για κανα χρόνο ακόμα να πάρω μηχανή πάνω απο 34hp. Οπότε για συνοψίσω...η παρανομώ και πέρνω το Superfour-CB500-Hornet 250 (αλήθεια τι λέει αυτό ή πέρνω το CBF250 και ελπίζω να με βγάλει για κανα ταξίδι. Επίσης παίζει και το KLE250 γιατί μου αρέσουν και τα ON-OFF.

    Ευχαριστώ.

  2. #2
    ireneepi
    Απο εμπειρια φιλου με το CBF250 ,οχι απλα σε βγαζει μα σε παραβγαζει για ταξιδι και οχι ενα μα για πολλα...

    ΕΙναι καλο λεει,μα παντα με χαλαρους ρυθμους,αν μη τι αλλο.

  3. #3
    κοιτα και το ZZR 250. Σε παρομοιο ψαξιμο ειμαι και εγω, λογικα πρεπει να καλυπτετε απ τον περιορισμο,αλλα δεν ειμαι σιγουρος. αν ξερει καποιος σιγουρα ας μας διαφωτισει.

    Ταξιδακια κανει ανετα με 140-150. και καλη αεροδυναμικη προστασια και δεν ειναι σαν το cbr125 που δε λεω καλο, χρυσο αλλα ειναι εντελως ποδηλατο, συν οτι δειχνεις απελπιστικα αστειος 2 μετρα παρα κατι ανθρωπος πανω του.. :rotflmao:
    Fuck the universe.

  4. #4
    ο μαυροφορεμένος! Το avatar του/της ThM
    Εγγραφή
    09/10/2003
    Μηνύματα
    36
    Δεν καλύπτεται από τον περιορισμό γιατί απ'ότι είδα είναι 40hp (τώρα για 6 ίππους διαφορά δεν ξέρω αν έγινε και τίποτα)...το ZZR δεν με ικανοποιεί πλήρως γιατί έχει φέρινγκ Ευχαριστώ για την πρόταση πάντως

  5. #5
    Δεν καλύπτεται από τον περιορισμό γιατί απ'ότι είδα είναι 40hp (τώρα για 6 ίππους διαφορά δεν ξέρω αν έγινε και τίποτα)...
    Ναι αλλα νομιζω οτι τα μοντελα πριν το 2000 ηταν στα 34 με 35 αλογα.. οχι τιποτα αλλο αλλα φοραει το ιδιο μοτερ με το KLE250 και στην μια περιπτωση βγαζει 28-30 αλογα (KLE) και στο ZZR 40? Μεγαλη διαφορα μου κανει...
    Fuck the universe.

  6. #6
    ireneepi
    ..

  7. #7
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176
    mia xara pisteuo oti einai to cbf an kai to kle tha kalipsei apolita!
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
    ..
    Δηλαδη;
    Fuck the universe.

Παρόμοια θέματα

  1. Μετα τα λιμανακια τι ? Μαραθωνος !?!??
    από RαNd στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2006, 00:10
  2. Βοήθεια! Μετά τα 125...τι;;;;;;;;;
    από ThM στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2005, 09:20
  3. Μετά τα 125...τι;;;;
    από ThM στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2005, 15:23
  4. Liber Animus live at Jive Cafe 30.10.04 (Μετά τα μεσάνυχτα)
    από superfour στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2004, 10:25
  5. ποστ του φιλου βασιλακου στο CSS μετα τα μαθηματα..
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2004, 13:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF