Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 19 από 19

Θέμα: ABUS Detecto

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Ε ο ορισμος του συναγερμου ειναι να χτυπαει οταν ανιχνευσει κινηση. Αλλα υπαρχουν συναγερμοι και συναγερμοι. Εγω ακομα και στο ποδηλατο ειχα εναν αλλα ηταν της πλακας οπως μπορεις να φανταστεις.

    Το 3D positioning που λεει ειναι για να ανιχνευσει κινηση μολις καβαλησεις την μηχανη και ξεκλειδωσεις/ισιωσεις το τιμονι, γιατι αλλιως μπορει να χτυπησει ενω εισαι ετοιμος να φυγεις. Μπορει να μη το προλαβεις.

    Και μην ξεχνας οτι τον συναγερμο πρεπει να μπορεις να το απενεργοποιεις και απο σχετικα μακρυα αν χτυπησει χωρις λογο. Γιατι αν ειναι να τρεχεις με το κλειδι πανω απ'τη δισκοπλακα καθε λιγο και λιγακι..

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/06/2010
    Μηνύματα
    103
    To εχω δυο χρονια με το που πηρα τη μηχανη το ειχα ειδη αγορασει πολυ τουμπανο.Ειχα βρει τη μηχανη κουνημενη ετοιμη να την βουτηξουν και το ΑΒUS ψιλοταλαιπωρημενο.Την εκανε τη δουλεια του μια χαρα.Ειναι πραγματικα γουρουνι.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.729
    Το ξεθαβω για να ρωτήσω τη γνώμη κατόχων. Κάνει δουλειά ή δεν είναι πρακτικό και θα μείνει σε κανένα συρτάρι; Το βρήκα μτχ σε καλή τιμή και το ψήνω...

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/11/2017
    Μηνύματα
    1
    Το εχω περιπου τέσσερα χρόνια και ειχα πάντα το κεφαλι μου ήσυχο. Ειναι αρκετά βαρύ αλλα το εβαζα πάντα κατω απ τη σέλα και δεν ειχα πρόβλημα. Το μονο που έπαθε ηταν οτι καποια στιγμη πριν κανα εξάμηνο σταμάτησε να λειτουργεί ο συναγερμός αλλα το άνοιξα και το έφτιαξα. Φίλε αν δε το πάρεις στείλε λινκ να το παρω εγω...
    Τελευταία τροποποίηση από Akiskal; 12/11/2017 στις 19:30.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Abus Granit Extreme Plus 59
    από stako στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2006, 17:55
  2. Βαση Για Abus-granit
    από x-rider στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2004, 09:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF