Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 125

Θέμα: ποια ηταν η ποιο αστεια εμπειρια σας

  1. #1
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    ποια ηταν η ποιο αστεια εμπειρια σας

    στο δρομο?


    ..πριν απο κατι χρονια περπαταγα προς το σκουτερακι μου και εστελνα μήνυμα περναγα διπλα απο παρκαρισμενες νταλικες.μια απο αυτες ειχε ανοιχτή πορτα εγω προχωραγα με το βλεμμα στο κινιτο .....το κεφαλι μου ακριβως στο υψος της πορτας....:rotflmao: δε προλαβα να τελειωσω το μήνυμα και κοπαναω την κεφαλα μου στη πορτα :rotflmao: :rotflmao: ο πονος που ενιωσα ηταν απιστευτος αλλα με πιασαν τα γελια :rotflmao: ο τυπος αφου ειδε οτι γελαω και ειμαι καλα γελαγε και αυτος.
    ανεβαινω πανω στο σκουτερακι και σε καθε λακουβα ενιωθα ενα σφυρι στο κεφαλι μου και με ειχε πιασει υστερικο γελιο δε ξερω γιατι αλλα μου φανηκε πολυ αστειο-γελοίο αυτο που εγινε :rotflmao:
    απο τοτε δε στελνω μηνυματα παιρνω τηλ αχαχαχ


    δευτερη φαση.

    πρωτε μερες με το Ζ πριν χρονια παω σε γνωστο μαγαζι στο μικρολιμανο.......οταν σταματησα για να παρκαρω ολο το μαγαζι γυρισε και με κοιταξε παρκαρω και παω να φυγω χωρις να βαλω σταντ (η αμηχανια μου ηταν τεραστια :rotflmao: ) και παω να κατεβω.....γερνει η μηχανη λεω ενα ωχ ωχ γαμωτ γαμωτ......ιδρωνω την κραταω.......(λεω ρομπα γιναμε :rotflmao: ) την αφηνω καταιβενω κανω 2 βηματα (ολο το μαγαζι εξακολουθουσε να με κοιτα) και σαβουριαζομε :rotflmao: :rotflmao:
    απο τοτε δε παω με μεγαλη μηχανη σε τετοια μαγαζια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  2. #2
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Πρέπει να το έχω ξαναγράψει...

    Χρόοοονια πριν, με το υπερηχητικό μηχάνημα , suzuki fb 100 .
    Την προηγούμενη νύχτα, κολλητός κι εγώ, έχουμε γνωρίσει δύο υπέροχες υπάρξεις, με τις οποίες έχουμε ραντεβού για καφέ.
    Ο κολλητός, 1,95 , εγώ 1,90.
    Πάνω στο παπί.
    Με ντύσιμο, από τους μεγαλύτερους οίκους μόδας, και σύμφωνο με τις απόψεις των μεγαλύτερων σχεδιαστών της εποχής!
    Δηλαδή, άσπρο παντελονάκι, πουκαμισάκι, και ξεκάλτσωτο παπούτσι.

    Αφού τελειώνει η διαδικασία του καφέ, κι εμείς αισθανόμαστε ότι τα μάτια όλων είναι καρφωμένα πάνω μας με ζήλια , λέμε ότι φεύγουμε και θα βρεθούμε μετά.

    Βάζω μπρός το "θηρίο", κι αρχίζω τα ξερόγκαζα με την zebring να ωρύεται.
    (Κωλόπαιδα λέμε )
    Την ώρα που οι στροφές είναι ψηλά, εναποθέτει ο συνεπιβάτης όλα του τα κιλά, στο πίσω μέρος της σέλας, με την δύναμη που πέφτεις στο κρεβάτι μετά από μεθύσι. Ο μάγκας!
    'Ετσι νομίζαμε ότι είμασταν εκείνη την ώρα...

    Το δευτερόλεπτο που έριξε τα κιλά του στην σέλα, με τις στροφές να είναι στα ύψη, ο ξύπνιος οδηγός, κουμπώνει πρώτη!






    Το μηχανάκι το ξαναείδαμε, στην επόμενη γωνία ,σχεδόν.
    Τα άσπρα παντελόνια, δεν τα ξαναείδαμε ποτέ!
    Τις κοπέλες, τις ξαναείδαμε , αλλά όχι την ίδια νύχτα.
    Η καφετέρια δεν μας ξαναείδε!


    Πάντως όσοι έπιναν καφέ εκείνη την ώρα, εκεί, πέρασαν καλά!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slacker
    Εγγραφή
    19/07/2005
    Μηνύματα
    222
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
    Το δευτερόλεπτο που έριξε τα κιλά του στην σέλα, με τις στροφές να είναι στα ύψη, ο ξύπνιος οδηγός, κουμπώνει πρώτη!

    Το μηχανάκι το ξαναείδαμε, στην επόμενη γωνία ,σχεδόν.
    Τα άσπρα παντελόνια, δεν τα ξαναείδαμε ποτέ!
    Τις κοπέλες, τις ξαναείδαμε , αλλά όχι την ίδια νύχτα.
    Η καφετέρια δεν μας ξαναείδε!

    :rotflmao: :rotflmao:

    Παρα λίγο να πάθω ανακοπή από τα γέλια



    χα χαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχ..........

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slacker
    Εγγραφή
    19/07/2005
    Μηνύματα
    222

    Re: ποια ηταν η ποιο αστεια εμπειρια σας

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    .....γερνει η μηχανη λεω ενα ωχ ωχ γαμωτ γαμωτ......ιδρωνω την κραταω.......(λεω ρομπα γιναμε :rotflmao: ) την αφηνω καταιβενω κανω 2 βηματα (ολο το μαγαζι εξακολουθουσε να με κοιτα) και σαβουριαζομε :rotflmao: :rotflmao:
    απο τοτε δε παω με μεγαλη μηχανη σε τετοια μαγαζια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo

    Το μηχανάκι το ξαναείδαμε, στην επόμενη γωνία ,σχεδόν.
    Τα άσπρα παντελόνια, δεν τα ξαναείδαμε ποτέ!
    Τις κοπέλες, τις ξαναείδαμε , αλλά όχι την ίδια νύχτα.
    Η καφετέρια δεν μας ξαναείδε!


    Πάντως όσοι έπιναν καφέ εκείνη την ώρα, εκεί, πέρασαν καλά!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #6
    Εκανα εντουρόβολτα μέσα στα χιόνια επάνω στο Πήλιο με το ΑΧ-1, με άλλους δυο με DT200 , και σε μια αριστερή στροφή σε χωμάτινο μονοπάτι , που ήταν γεμάτη χιόνι.

    Αποφάσισα να πατήσω οριακά από την εσωτερική της, όπου συνόρευε με έναν λάκκο 1 μετρό βάθος.

    Ειχα κάπου 30 εκατοστά πλάτος χωμάτινο διάδρομο για να πατήσω, πήγα να περάσω με σχεδον μηδέν χιλιόμετρα , πάνω στην προσπάθεια ακροβασίας , μου βγήκε η ταχύτητα , και έμεινα με νεκρά .

    Ακινητοποιηθηκα τελείως , και άρχισα να γέρνω προς την μεριά του λάκκου .

    Εφτασα σε ενα σημείο , το οποίο ήταν αδύνατο να παραμείνω πανω στην μηχανη λογο οτι επερνε κληση προς ολοκληρωτική πτώση .

    Ξαφνικά βρέθηκα μέσα στο λάκκο με το χιόνι , ενω η μοτοσυκλέτα , ηταν ακουμπισμένη με τον κινητήρα σε ένα μικρο ανάχωμα και στέκονταν υπό κλήση , σε κατάσταση ρελαντί ... μόνη της !!

    Με έπιασε νευρικό γέλιο , τόσο πολύ που ξέχασα τα πάντα για δυο λεπτά , οι άλλοι ανησύχησαν , και γύρισαν να με βρουν ,
    ήμουνα ακόμα στο λάκκο , σκασμένος στα γέλια , και η μηχανή σε γωνιά 40 μοίρες και στο ρελαντί .

    Δεν θα το ξεχάσω ποτέ στην ζωή μου

  7. #7
    Και γ@μώ τα θρεντάκια Εύη !!

    Πιτσιρικάς δούλευα ντελίβερυ, πέρασα από σουβλατζίδικα, πιτσαρίες κι από εκείνη τη ρημάδα την κούρριερ που με το τάρταλο το παπί που μου δώσανε να κυκλοφορώ είχα περάσει τα όσα !

    Yamaha Birdie 50άρι δίχρονο, σκυλί μεν αλλά από εκείνα που ποτέ δεν είχανε συμπλέκτη στο πάτημα του λεβιέ. Με σασμάν που δούλευε Νεκρά-1η-2α-3η στο επόμενο πάτημα ξανά Νεκρά-1η και πάει λέγοντας. Κι όλα αυτά εν κινήσει !:rotflmao:

    Το τι καρφωτές, το τι 1ες με 50χλμ/ώρα και τα ντριφταρίσματα αβέρτα με το 100κιλο κουτί από πίσω.. ΑΧ εκείνο το κουτί ! Με δυο ιμάντες δεμένο, ένα ρημαδοκούτι που έπιανε 2 Μανώληδες στο πλάτος, άλλους δύο στο βάθος κι άλλον ένα στο ύψος ! Περίσσευε 30-40 εκατοστά πίσω απ'το κωλοφάναρο !

    Τουλάχιστον 5 φορές το ξεφόρτωσα γεμάτο δέματα στις στροφές ! Μέσα στην κίνηση της πόλης !:rotflmao: :rotflmao:

    Μια φορά περίμενα σ'ένα στοπ κι είχα Νεκρά στο σασμάν και ήρθε δίπλα μου ένα φίλος με τα πόδια και πιάσαμε την πάρλα μέχρι που ήρθε κι η κουβέντα για το τάρταλο κι άρχισα τις ξερογκαζιές σχεδόν μέχρι τα τέρματα για ν'απολαύσουμε τον ήχο να λιώσουμε στο γέλιο, τι τό'θελα ; Που πήγε ο όργιος και μου πάτησε το λεβιέ κουμπώνοντας την 1η κι ενώ νόμιζε πως το ρημάδι θα συμπλέξει αυτό την κούμπωσε κανονικά και στο δευτερόλεπτο βρέθηκε το μηχανάκι καντήλι στηριγμένο στο κουτί κι εγώ να κάθομαι στην πλάτη του ; :rotflmao: :rotflmao:

    Ακόμα θυμάμαι το λεωφορείο που περνούσε κάθετα από μπροστά μου και τους τουρίστες που'χανε πεθάνει στα γέλια

    Έχω αμέτρητες ιστορίες καθημερινής τρέλας απ'αυτό το μηχανάκι, μέχρι και σφήνωμα του κουτιού ανάμεσα σε δύο αυτοκίνητα κι αεροπλανική τούμπα του Μάκη έχει γράψει στην ιστορία του :rotflmao:

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Δέν ήτανε στον δρόμο ακριβώς.Νέος οδηγός,οδηγούσα μία εβδομάδα μία bros 400 και την έβαζα μέσα στο σπίτι μου απο δύο σκαλοπάτια,που έβαζα πάνω τους μία μεταλική ράμπα για να ανεβαίνει η μηχανή.Ένα βράδυ μπαίνω με φόρα-ανεβαίνω την ράμπα-πατάω φρένο μαζί με γκάζι
    και καρφώνομαι σε μία ξύλινη-τζαμένια πόρτα! Αποτέλεσμα: H μισή περίπου ρόδα είχε περάσει την πόρτα,εγώ πάνω στην μηχανή κόκκαλο να λέω '' ρε μ@λάκ@'' και να ανάβουνε φώτα απο τα τριγύρω σπίτια για να δούνε τί έγινε!
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Είχα κάποτε ένα XL185S. Τράβηξε πολλά μαζί μου.
    Τεσπα κάποια στιγμή βγάζει πρόβλημα με τα ηλεκτρικά. Μου άναβε προχωρούσα και μετά έσβηνε. Προσπαθούσα λοιπόν να τραβάω γκαζιές για να μην σβήνει. Λέμε τώρα.
    Είμαι στη Φορμίωνος γωνία με Υμηττού. Φλασάκι δεξιά για να πάω Υμηττού. Αρχίζω να γκαζώνω. Τύπισα γλυκύτατη και ομορφότατη με στενούλικο παντελονάκι χαμογελάει γιατί νομίζω ότι γκαζώνω γι αυτήν. Ναι πως αμέ.
    Ανάβει πράσινο για μένα και η τύπισα πάει να περάσει γρήγορα με... τσαχπινιά και χάρη. Πάω να ξεκινήσω... και σβήνει!!!
    Η τύπισα ακόμα γελάει...

  10. #10
    Χανια......πριν καποια χρονια......ψηνω εναν φιλο να μου δανιεσει το παπι για μια βολτα.....ο παπιος χωρις φωτα......το φεγγαρι δεν υπηρχε......πληρη συσκοτιση......ανεβαινω.....κουμπονω πρωτη και το γκαζι παιρνει φωτια......κουμπονω δευτερα και..............ΜΠΑΜ......εσκασα πανω σε μια βαρκα που ηταν στην μεση του δρομου...... .....αφου σηκωθηκα και ειδα που προσεκρουσα πρεπει να γελαγα κανα 10λεπτο........και ποναγα ο μ@λ@κ@ς......και γελαγα......



  11. #11
    1993, ντελίβερι. Παπί μονόσελο, και στη θέση του συνεπιβάτη τεράστιο κουτί-ντουλάπα για τις πίτσες. Ξαφνικά σε διασταύρωση βλέπω συνάδελφο, πεζός που πήγαινε εκείνη την ώρα κάπου αλλού άσχετο (ή μπορεί και για να πιάσει δουλειά στο μαγαζί, δεν θυμάμαι). Μου φωνάζει, τον βλέπω παω δίπλα του.
    - Έλα ρε, τι έγινε?
    - ρε μλκ Γιάννη, θα με πετάξεις μέχρι εκεί?
    - είσαι τρελός ρε? που θα κάτσεις?
    - εδω ρε βλάκα! (και δείχνει πάνω στο κουτί)
    - αει απο δω ρε,
    - εισαι βλάκας ρε, μου ξαναλέει, και πάει να ανέβει

    ζορίζομαι, σφίγγω πόδια χέρια. Ανεβείνει, το κέντρο βάρους πίσω ψηλά στο θεό. Για να καταλάβετε, τα μπούτια του έφταναν στα αυτιά μου, τόσο ψηλά και πίσω ήταν...

    είμαστε μέσα σε κάτι στενά δρομάκια, παω να πάρω μια δεξιά, νιώθω ξαφνικά όλη αυτή τη μάζα να φεύγει προς αριστερα. Ο νικος ουτε που έκανε προσπάθεια να κάτσει φυσικά πάνω στο μηχανάκι, έγειρε τελειως απο την έξω πλευρα. Με όση δύναμη έχω προσπαθώ να κρατήσω κόντρα, να το ισοροπήσω. Εκείνη τη στιγμή ο νίκος μπαλαντζάρει απότομα προς τα δεξία, και το μηχανάκι τρώει "χαστούκι" δεξίά... Κόντρα δύναμη απο δω, κόντρα απο εκεί, ο νίκος σαν μεθυσμένος, ενα τσουβάλι πατάτες να παίζει δεξια αριστερα ελεύθερα...
    Προσγειωθήκαμε και οι δυο και το παπί στην αυλή ενός σπιτιού... αυτός πάνω απο τα καγκελα της αυλής, εγώ αν θυμάμαι καλά απο την καγκελόπορτα που ήταν ανοιχτή. Το παπί δεν καταλάβαμε ποτέ πως βρέθηκε μέσα στην αυλή...

    και σηκώνεται ο πραπαρας και αρχίζει και με βρίζει "είσαι άσχετος ρε, δεν ξέρεις να οδηγείς και κανεις και ντελίβερι

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Εγω απο ντιλιβερι δεν εχω ουτε ευχαριστα ουτε αστεια περιστατικα.
    Βεβαια κατεχω το παγκοσμιο ρεκορ ανθρωπου που σηκωσε αστραπιαια την μηχανη οταν επεσε μαζι της σαφως, διοτι αντι να πατησει στο πεζοδρομια πατησε στον δρομο με το δεξι.....εξω απο σινεμα...Σαββατο βραδυ φισκα...την ωρα που εβγαιναν ολοι εξω απο την αιθουσα....ακριβως μπροστα στην εισοδο.... ΚΑΙ μπροστα στην παρεα του...και σε κοπελα που γουσταρε...η οποια υστερα απο αυτο τα εφτιαξε με εναν ηλεκτρολογο

    Οποτε το συμπερασμα ειναι.....








































    ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!!!





































    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Εγω απο ντιλιβερι δεν εχω ουτε ευχαριστα ουτε αστεια περιστατικα.
    Βεβαια κατεχω το παγκοσμιο ρεκορ ανθρωπου που σηκωσε αστραπιαια την μηχανη οταν επεσε μαζι της σαφως, διοτι αντι να πατησει στο πεζοδρομια πατησε στον δρομο με το δεξι.....εξω απο σινεμα...Σαββατο βραδυ φισκα...την ωρα που εβγαιναν ολοι εξω απο την αιθουσα....ακριβως μπροστα στην εισοδο.... ΚΑΙ μπροστα στην παρεα του...και σε κοπελα που γουσταρε...η οποια υστερα απο αυτο τα εφτιαξε με εναν ηλεκτρολογο

    Οποτε το συμπερασμα ειναι.....








































    ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!!!




























    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Όλες καταλήγουν με έναν ηλεκτρολόγο ή τα παθαίνουν αυτά μόνο όσοι έχουν SV;;;
    Γιατί άραγε;;;;;;;;



  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Όλες καταλήγουν με έναν ηλεκτρολόγο ή τα παθαίνουν αυτά μόνο όσοι έχουν SV;;;
    Γιατί άραγε;;;;;;;;
    Μονο αυτες που οδηγανε Χοντα καταληγουν με ηλεκτρολογους:rotflmao:
    Οι αλλες τα φτιαχνουν με μηχανικους.
    Γουσταρουν να ταλαιπωρουνται βρε παιδι μου.
    Οι κατοχοι Αγγλικων μαστοδοντων Στελιο ξερεις αληθεια τι παθαινουν οταν πεφτουν μαζι με το μηχανακι;
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Μονο αυτες που οδηγανε Χοντα καταληγουν με ηλεκτρολογους:rotflmao:
    Οι αλλες τα φτιαχνουν με μηχανικους.
    Γουσταρουν να ταλαιπωρουνται βρε παιδι μου.
    Οι κατοχοι Αγγλικων μαστοδοντων Στελιο ξερεις αληθεια τι παθαινουν οταν πεφτουν μαζι με το μηχανακι;
    Χτύπημα κάτω από τη μέση λέγεται αυτό
    ας είναι χαρίζει η ομάς!
    Διότι επανέρχονται στη δράση γρηγορότερα από τους κατόχους των ιαπωνέζικων χρεπιών. Οι οποίοι αργούνε αργούνε και αργούνε...

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2009, 14:31
  2. Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2009, 10:30
  3. Απαντήσεις: 140
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2007, 08:29
  4. Ποιά ήταν η ταινία μωρέ...;
    από DirtRider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2005, 17:56
  5. Ποιά ήταν ΑΥΤΗ με το Ζ ????
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2005, 20:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF