Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 83 από 83

Θέμα: Mυτιληνη διακοπες,εντυπωσεις.

  1. #76
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    [

    Ωραία η Μυτιλήνη, τα είχαμε πεί και από κοντά αλλά οι άνθρωποι εκεί είναι....

    Τέσπα....


    B]

    θελεις να γινεις πιο σαφεις για να μην παρεξηρηθεις;
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    θελεις να γινεις πιο σαφεις για να μην παρεξηρηθεις;


    ΠΑΝΤΟΥ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ και ασφαλώς δεν είναι εξαίρεση ΟΥΤΕ ο δικός μου τόπος!

    Όμως στη Λέσβο, το πλείστον των ανθρώπων που γνώρισα-συνάντησα είναι για πολλές κλωτσιές!

    Σε κάλυψα?


  3. #78
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ΠΑΝΤΟΥ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ και ασφαλώς δεν είναι εξαίρεση ΟΥΤΕ ο δικός μου τόπος!

    Όμως στη Λέσβο, το πλείστον των ανθρώπων που γνώρισα-συνάντησα είναι για πολλές κλωτσιές!

    Σε κάλυψα?

    μπαινεις σε ενα ταξιδιωτικο να μας πεις την εμπαθεια σου για τους μυτιληνιους ....

    απο ολους αυτους που σε πληγωσαν λοιπον ενα μεγαλο συγνωμη ...τιμημενε!!!!

    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    μπαινεις σε ενα ταξιδιωτικο να μας πεις την εμπαθεια σου για τους μυτιληνιους ....

    απο ολους αυτους που σε πληγωσαν λοιπον ενα μεγαλο συγνωμη ...τιμημενε!!!!



    Μπήκα σε ενα ταξιδιωτικό και έγραψα τα καλά μου λόγια και τη "χαρα" μου για τον άνθρωπο που πήγε και περασε όμορφα! Μαλιστα του είπα να ξαναπάει κιόλας!
    Απλώς παρέθεσα και τις δικές μου εντυπώσεις! Πού ειναι το κακό? Τυχαίνει να μην είναι οι καλύτερες και όχι όσον αφορα τον τόπο αλλα ΤΥΧΑΙΝΕΙ όσον αφορα τους ανθρωπους! Που ειναι το κακό? Στο οτι το εγραψα?
    Οκ, ΕΓΩ σου ζητω συγνώμη αν παρεξηγηθηκες, κόψε όμως την ειρωνία γιατι δε γουσταρω!

    Τσάκο κι εσυ ενα ίδιο ---->

  5. #80
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    καλα κανεις να γραφεις οτι θελεις ...δεν παραθεσες ομως τις δικιες σου εντυπωσεις ..παραθεσες τα δικα σου συμπερασματα ..οτι οι περρισσοτεροι ειναι για πολλες φαπες ...οτι τα εχουμε πει για το κοσμο εκει....οπα ρε μεγαλε ...ουτε να σου τι πω θελω ουτε να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου ...απλα να προσεχουμε τι λεμε γενικα ..μαλλον πως το λεμε ...οπως ειπες και πριν παντου υπαρχουν καλοι και κακοι ...θα μπορουσα και γω να σου αναφερω πολλα παραδειγματα για την χιο και το κοσμο της αλλα δεν νομιζω οτι ενδιαφερει κανεναν ...καλο ομως ειναι καμια φορα να κοιταμε και τη δικια μας συμπεριφορα πια ειναι ..μπορει να εισαι και ατυχος και να επεσες στους κακους ...
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  6. #81
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    καλα κανεις να γραφεις οτι θελεις ...δεν παραθεσες ομως τις δικιες σου εντυπωσεις ..παραθεσες τα δικα σου συμπερασματα ..οτι οι περρισσοτεροι ειναι για πολλες φαπες ...οτι τα εχουμε πει για το κοσμο εκει....οπα ρε μεγαλε ...ουτε να σου τι πω θελω ουτε να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου ...απλα να προσεχουμε τι λεμε γενικα ..μαλλον πως το λεμε ...οπως ειπες και πριν παντου υπαρχουν καλοι και κακοι ...θα μπορουσα και γω να σου αναφερω πολλα παραδειγματα για την χιο και το κοσμο της αλλα δεν νομιζω οτι ενδιαφερει κανεναν ...καλο ομως ειναι καμια φορα να κοιταμε και τη δικια μας συμπεριφορα πια ειναι ..μπορει να εισαι και ατυχος και να επεσες στους κακους ...

    Τις δικές μου εντυπώσεις παρέθεσα κι όχι συμπεράσματα! Εντυπώσεις!! Αυτό που είδα και βίωσα! Μετά έρχονται τα συμπεράσματα και μιας και σε προηγούμενο πόστ έγραψα ότι ακόμα και στον τόπο μου, και παντου τα πάντα, ε...είμαι καλυμένος φίλε!
    Όταν εγραψα ότι "τα έχουμε πεί κι από κοντά" αναφερόμενος στον power hornet εννούσα ότι τα έχουμε πεί για το νησί, όχι για τον κόσμο! Δεν κοιτάω να προκαταβάλω κανένα! Ο καθείς ας βγάλει τα δικά του συμπεράσματα από τις δικές του εντυπώσεις!

    Προσωπικά αν έλεγες κάτι για τη Χίο, δε θα τσαντιζόμουνα! Ανάλογα το ύφος βέβαια! Θα σου απαντούσα και πάλι ότι παντού τα πάντα! Ασε που αν μου έλεγες κάποια ονόματα μπορεί και να συμφωνούσα μαζί σου!

    Και για να κλείσουμε μιας και δεν υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης, αν θεωρείς ότι το δικό μου ύφος (αν και δε νομιζω) ήταν προσβλητικό, σου ζητώ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ συγνώμη και να ξέρεις πως αν βρεθούμε στην ίδια παρέα ποτέ, δε θα σε αντιμετωπίσω σαν Μυτιλινιό αλλά σαν άτομο ξεχωριστό που ίσως και να ταιριάζουν τα χνώτα μας...δε πα να σαι και από τη Ζιμπάμπουε!

    Ας το κλείσουμε εδώ να μη χαλάμε το ταξιδιωτικό του ανθρώπου! Ελπίζω να εγινα κατανοητός!


  7. #82
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ok και αμα θελει και κανας μοντ να το καθαρισει ακομα καλυτερα

    μυτιληνη -χιος συμμαχια
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  8. #83
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    ok και αμα θελει και κανας μοντ να το καθαρισει ακομα καλυτερα

    μυτιληνη -χιος συμμαχια
    o katallhlos τυρβαζει... μαλλον βρισκεται σε καποια παραλια και πινει το cosmopolitan του...
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2004, 09:52
  2. Κυριακάτικη βόλτα συνέχεια και εντυπώσεις....
    από periklisk στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2004, 16:30
  3. Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 20:41
  4. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 21:16
  5. Εντυπώσεις απο το VTR 1000 Firestorm
    από asmar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2003, 11:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF