Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 106

Θέμα: Σχετικά με την κινητοποίηση του Σαββάτου

  1. #1

    Σχετικά με την κινητοποίηση του Σαββάτου

    Καλημέρα θα είμαι και εγώ το εκεί το Σάββατο, αν κάτι θεωρώ όμως ότι πρέπει να γίνει σαν την ελάχιστη προετοιμασία και απευθύνομαι και στην ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ και στον Gantalf, μιας και πρωτοστατούν σε αυτήν την διαμαρτυρία θα είναι να πάμε λίγο πιο οργανωμένα, και προετοιμασμένα.
    Λέγοντας οργανωμένα εννοώ να αναλάβει κάποιος να ενημερώσει την τροχαία Λαμίας για την ώρα και την μορφή της διαμαρτυρίας μας, (σε καμιά περίπτωση κλείσιμο δρόμων-αλλά με παράταξη δεξιά αριστερά μειώνοντας ουσιαστικά την ταχύτητα τον οχημάτων και με την συνδρομή και την παρουσία της τροχαίας ώστε να μην κινδυνεύσουμε κιόλας για 1-2 ώρες) εάν είναι δυνατόν και εγγράφος με ένα απλό fax που θα τονίζει ότι δεν ανήκουμε σε κάποιο οργανωμένο σύλλογο αλλά σε μια παρέα από το internet, που ως μοτοσικλετιστές και εμείς και όντας πιο ευπρόσβλητοι στης επικίνδυνες καταστάσεις που προκαλούνται από διάφορες αιτίες στους Ελληνικούς δρόμους θέλουμε με αυτόν τον τρόπο να εκφράσουμε την λύπη μας για τα παιδιά, να ευαισθητοποιήσουμε τους άλλους οδηγούς για την παρουσία μας στους ελληνικούς δρόμους.
    Μια άλλη ιδέα που και αυτή αναφέρθηκε θα ήταν να αναλάβει κάποιος να γράψει ένα μικρό, απλό κατανοητό κείμενο σχετικά με την οδική ασφάλεια και την συμπεριφορά, ειδικά όταν είμαστε στο τιμόνι κάνοντας αναφορές και για τον μοτοσικλετισμό και να το μοιράσουμε στους διερχόμενους οδηγούς, (με βλέπω να καίω το φωτοτυπικό της δουλειάς).
    Σχετικά με το θέμα τον καναλιών ας είμαστε και εκεί προετοιμασμένοι με ένα δελτίο τύπου που θα αναλάβει κάποιος να διαβάσει και θα είναι παρόμοιο με αυτό που στείλαμε στην τροχαία και θα λέει με δυο λόγια αυτό ακριβός που είμαστε και γιατί το κάνουμε, ώστε σε περίπτωση που προβάλλουν αυτήν την κινητοποίηση μας να μην βγει ο καθένας και λέει τα δικά του. (υπάρχει και το σταρ κεντρικής Ελλάδος που είναι δύο λεπτά από το σημείο του ατυχήματος και δίνει ρεπορτάζ σε όλα τα μεγάλα κανάλια)

    Αυτά, φιλικά…
    Akuw-Vlepw-Skeytomai

  2. #2
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ke gia na min nomizis oti ime kolimenos
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  3. #3
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    na idopioisoume tin troxea na mas mazepsi protou ftasoume eki
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ke na exoume kani ke permanat min er8oun ta kanalia ke mas vroune afiaxtes....:rotflmao:
    ke na egkatastisoume ke mikrofoniki na vgi ke o gramateas tis organosis ke na pi tin sigketrosi xeretizi ke o proedros........
    ta souvlakia stous mixanovious prosfere i eteria sfiktoklan
    ke i coco coles ine mia evgeniki xorigia tis mpixton bross

    den mas xeretate kirie file........
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    H apanthsh sou einai asteia (gia na mhn thn xarakthriso diaforetika) kai to thema sovarotato. Ok, kanoume xavale kai mporei na diafonoume me thn apopsh toy allou, alla ean den exoume kati ousiastiko na grapsoume, kalytera na pame sta anekdota na valoume kanena post
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  4. #4
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: Σχετικά με την κινητοποίηση του Σαββάτου

    Αρχικά δημιουργήθηκε από oxygen
    Καλημέρα θα είμαι και εγώ το εκεί το Σάββατο, αν κάτι θεωρώ όμως ότι πρέπει να γίνει σαν την ελάχιστη προετοιμασία και απευθύνομαι και στην ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ και στον Gantalf, μιας και πρωτοστατούν σε αυτήν την διαμαρτυρία θα είναι να πάμε λίγο πιο οργανωμένα, και προετοιμασμένα.
    Λέγοντας οργανωμένα εννοώ να αναλάβει κάποιος να ενημερώσει την τροχαία Λαμίας για την ώρα και την μορφή της διαμαρτυρίας μας, (σε καμιά περίπτωση κλείσιμο δρόμων-αλλά με παράταξη δεξιά αριστερά μειώνοντας ουσιαστικά την ταχύτητα τον οχημάτων και με την συνδρομή και την παρουσία της τροχαίας ώστε να μην κινδυνεύσουμε κιόλας για 1-2 ώρες) εάν είναι δυνατόν και εγγράφος με ένα απλό fax που θα τονίζει ότι δεν ανήκουμε σε κάποιο οργανωμένο σύλλογο αλλά σε μια παρέα από το internet, που ως μοτοσικλετιστές και εμείς και όντας πιο ευπρόσβλητοι στης επικίνδυνες καταστάσεις που προκαλούνται από διάφορες αιτίες στους Ελληνικούς δρόμους θέλουμε με αυτόν τον τρόπο να εκφράσουμε την λύπη μας για τα παιδιά, να ευαισθητοποιήσουμε τους άλλους οδηγούς για την παρουσία μας στους ελληνικούς δρόμους.
    Μια άλλη ιδέα που και αυτή αναφέρθηκε θα ήταν να αναλάβει κάποιος να γράψει ένα μικρό, απλό κατανοητό κείμενο σχετικά με την οδική ασφάλεια και την συμπεριφορά, ειδικά όταν είμαστε στο τιμόνι κάνοντας αναφορές και για τον μοτοσικλετισμό και να το μοιράσουμε στους διερχόμενους οδηγούς, (με βλέπω να καίω το φωτοτυπικό της δουλειάς).
    Σχετικά με το θέμα τον καναλιών ας είμαστε και εκεί προετοιμασμένοι με ένα δελτίο τύπου που θα αναλάβει κάποιος να διαβάσει και θα είναι παρόμοιο με αυτό που στείλαμε στην τροχαία και θα λέει με δυο λόγια αυτό ακριβός που είμαστε και γιατί το κάνουμε, ώστε σε περίπτωση που προβάλλουν αυτήν την κινητοποίηση μας να μην βγει ο καθένας και λέει τα δικά του. (υπάρχει και το σταρ κεντρικής Ελλάδος που είναι δύο λεπτά από το σημείο του ατυχήματος και δίνει ρεπορτάζ σε όλα τα μεγάλα κανάλια)

    Αυτά, φιλικά…
    Kapou exeis dikio, kapou eisai ypervolikos.....

    Ton dromo den tha ton kleisoume katholou, den einai skopos na dimiourgisoume provlima sta dierxomena oximata, h idea me to keimeno-filadio einai sosth kai tekmirionei kai thn parousia mas sto simio. Sta kanalia DEN endiaferei kanenan na vgei, alla ean prokipsei TV isos kapoios apo ta paidia toy Anemou na pei dyo logia.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  5. #5
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Λεωνιδα προχτες ξεσηκωθηκες και εκανες χαμο γιατι ενα ποστ σου διακωμωδουσε την δουλεια που εχεις κανει!
    Και σημερα εχεις τα μουτρα και βαζεις αυτη τη μαλακια;
    Και θεωρεις τον εαυτο σου ανωτερο αλλων με αυτην τη πνευματωδη για τα προβατα απαντηση σε ενα ανθρωπο που εκφραζει ενα προβληματισμο
    Τι να σου πω ρε παιδακι μου
    Ειναι ωραια απο τη πολυθρονα να γελας με τους αλλους;

    Ελπιζω να σε κραξουν και αλλοι μπας και καταλαβεις επιτελους οτι ολα δεν ειναι πλακα και χαβαλες και ιδιως απο εδω και περα δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να κανει χαβαλε με τετοια θεματα.

    Τελος!!!!


    Υ.Γ:Περιμενω την οικιοθελη διαγραφη του ποστ σου τουλαχιστον για να μην πω να ζητησεις και συγγνωμη στον ανθρωπο που χλευασες τοσο ευκολα!!!!!!

  6. #6
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    file mou prepi na katalavis oso ke den 8es oti ke to xioumor ine mia poli sovari stasi ke 8esi gia na pis kati sovaro ke den ine katanagki etsi opos ta parousiazis orea lipon 8eto kapia erotimata

    den 8a mas stamatisoun i mpatsoi an kseroume oti pame eki na klisoume i na parempodisoume tin kikloforia?

    ine sovari erotisi ke 8elo apantisi

    meta ta sistimata organomenon lesxon mas ekfrazoun olous?
    na milisi kapios apo kapia lesxi ek meros pianou?
    na milisi kapios apo ton anemo ek merous pianou?
    prepi na anadiksoume kapia lesxi mesa apo aftin tin praksi?
    sou fenete periergo kapios na anarotiete gia afto?
    ine ena zitima

    meta ososn afora ta kanalia den mporoume na to kanoume xreis afta ke an prepi na ine prepi na fenomaste organomenoi motosikletistes kapou? pali prokipti to erotima me tis lesxes

    ke genika den kseroume ke pola pragmata gia aftin tin organosi diamartirias ektos tou oti pame na diamartiri8oume mporis na mou eksasfalisis oti den 8a pao eki ke den 8a xrisimopioi8o san propaganda apo kapia lesxi me tin opia mpori na min simfono

    pame san ta provata xoreis sosti enimerosi
    ke me krazis pou krazo kati anorganoto di8en....

    ego den 8elo na peso 8ima kapias katastasis ke 8elo na to ksero
    ke afou esi tsimpises to doloma mou apantise tou vlaka ola afta pou se rotai

    Τωρα αν την προηγουμενη απαντηση εσυ την θεωρεις χιουμορ εγω δεν την θεωρω!Αλλα αυτο ειναι προβλημα μου
    Το θεμα ειναι οτι πιστευω οτι ουτε ο oxygen το θεωρει χιουμορ


    Αν παρακολουθησεις το θεμα στενα και δεν ειναι δυσκολο αυτο, θα καταλαβεις οτι οι λεσχες δεν εχουν σχεση και θα παρεις ολες τις απαντησεις που ρωτας εμενα
    Και εγω διαθεσα λιγο χρονο και εμαθα,νομιζω πως μπορεις να το κανεις και εσυ αυτο
    Τριτον δεν νομιζω οτι θα πας σαν προβατο,ο απλος σκοπος μου εμενα ειναι να αναψω ενα κερακι εις μνημην και δεν εχω σκοπο ουτε να βαλώ τη μηχανη για να παρεμποδισω κυκλοφορια ουτε διαπληκτιστω με κανεναν

    Εγω δεν προκειται να διαδφαλισω σε κανεναν τιποτα

    ke afou esi tsimpises to doloma mou apantise tou vlaka ola afta pou se rotai

    Αυτο το αφηνω ασχολιαστο καλυτερα για ολους μας
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #7
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    μην αρπάζεστε παιδιά... πρόκειται απλά για ενα ραντεβού ανθρώπων που έχουν μηχανή ως μέσο...
    Δεν θα κλείσουμε την Ε.Ο.
    Δεν θα πάμε οργανωμένοι , γιατί κανείς δεν μπορεί να αναλάβει τέτοια ευθύνη πλήν απο αυτών που θα μπορούσαν να διοργανώσουν κάτι τέτοιο...

    Απο εκεί και πέρα Oxygen σου έδωσα ήδη μια απάντηση στο M/B που αναφέρει οτι...

    που λέμε και ζητάμε απο τις λέσχες.... αυτό είναι που λέμε οργάνωση και διατείνονται οτι δεν μπορούν να το κάνουν ...(τουλάχιστον μέχρι τώρα)..

    Με δικαιολογία απο όσο είπε κάποιο παιδί οτι θα χαλάσει η "εικόνα" του αγώνα της μοτοσυκλέτας ... αυτά μου μετέφεραν αυτά λέω...

    Αν το κάνουμε εμείς τώρα σαν απλοί πολίτες που είναι όπως είπα εύκολο.... θες να μου πείς για ποιό λόγο να έχουμε τις λέσχες;... Για τις εκδρομές;....

    όπως είπα και πριν , καλό είναι να περιμένουμε λίγο , να δούμε λίγο τις αντιδράσεις των οργανωμένων , μαις και το έμμεσα το ζήτησαν αυτό....

    Μακάρι να γίνει κάτι οργανωμένο... τότε θα ακουστούμε πραγματικα΄και ας έιναι σε 1-2 εβδόμαδες , έστω ενα μήνα... αλλά οχι με ΘΑ..με ημερομηνίες δεδομένες και πρόσκληση σε όλους για συμμετοχή... ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ;
    Αυτά και ραντεβού το Σάββατο...



    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  8. #8
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Διαφωνώ κατακάθετα με την πρόταση.
    Δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω με τον Άφρο και μάλιστα στο ύφος του ποστ που διαγράφηκε.

    Θεωρώ την κινικότητα πολύ πιο ευθεία συμπεριφορά από τις οργανομένες μπουρδες.

    Να γραψουμε ,να ενημερώσουμε, να κλάσουμε..... και να βγει ένας να μιλήσει για μένα???? Άσε ... μιλάνε για μένα στα χαβουζοδελτία.

    Α ρε οργανωμένοι παραμυθιασμένοι


    Γαμω το πολιτικαλυ κορεκτ.

    Αναφορές στο μοτοσυκλετισμο και πουτσες.
    Always made to mean nothing

  9. #9
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    και εγω αποστολη διαφωνω με αυτο τον τροπο καθετα!

    Οποιος θελει παει οποιος θελει δεν παει δεν ειναι αναγκη ομως να δουλευουμε και χλευαζουμε τον αλλο επειδη δεν συμφωνουμε με τη γενικοτερη ιδεα


  10. #10
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
    Διαφωνώ κατακάθετα με την πρόταση.
    Δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω με τον Άφρο και μάλιστα στο ύφος του ποστ που διαγράφηκε.
    Διαφωνω καθετα με την καθετη διαφωνια σου.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
    Θεωρώ την κινικότητα πολύ πιο ευθεία συμπεριφορά από τις οργανομένες μπουρδες.
    Να γραψουμε ,να ενημερώσουμε, να κλάσουμε..... και να βγει ένας να μιλήσει για μένα???? Άσε ... μιλάνε για μένα στα χαβουζοδελτία.
    Α ρε οργανωμένοι παραμυθιασμένοι
    Γαμω το πολιτικαλυ κορεκτ.
    Αναφορές στο μοτοσυκλετισμο και πουτσες.
    Ανηκω σε καποια Λεσχη.
    ΔΕΝ πηγα καν στη Λεσχη για το θεμα αυτο!
    Ειναι κατι που θεωρω οτι με αφορα προσωπικα.
    Δεν ζηταω "καναλια", αν και θα βοηθουσαν στο να προβληθει αυτη η εκδηλωση.
    Δεν θελω καμμια προσωπικη προβολη, κι οπως ειπε κι ο Γιαγιας Αρκουδας, αν θελεις θα φοραω ΟΛΗ την ωρα το κρανος μου.
    Αν διακοψω την κυκλοφορια τοτε θα επιδιωκω την προβολη, να ερθει ο αλλος να με ρωτησει γιατι το κανω αυτο και να πρεπει να κανω "βαρυγδουπες" δηλωσεις. Επιπλεον θα εχω ενοχλησει συνανθρωπους μου σε μεγαλο βαθμο, που ειναι κατι που ΔΕΝ το θελω.
    Εγω θα παω εκει για "μνημοσυνο". Αν θελεις θα καθομαι προσοχη ΟΛΗ την ωρα. Απλως θελω να αγγιξω τις οποιεσδηποτε ευαισθητες χορδες εχουν απομεινει σε καποιους.
    Ναι. Δεν μ' αρεσει να καπελωθω. Αλλα αν αυτο προσφερει κατι, τοτε το δεχομαι.

    Δεν ξερω αν ειμαι πολιτικα ορθος ή οχι ...
    Δεν ξερω αν ειμαι "μοτοσυκλετιστης" ή οχι ...

    Ξερω ομως σιγουρα οτι ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ !!!

    Μηπως και οι παλιανθρωποι γινουμαι καποια στιγμη ανθρωποι σκετο ...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  11. #11
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Λοιπόν χαίρομαι και ζητώ και επίσημα συγνώμη απο το TDM CLUB Hellad, καθώς όντως θα καταθέσουν επίσημα πρόταση δράσης για το συμβάν...



    ΖΗΤΩ λοιπόν ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ απο το TDM HELLAS CLUB και περιμένω και την αντίδραση του , την όποια θα στηρίξω και επίσημα όποιας μορφής και να έχει σαν Αλέξανδρος (μιας και μόνο για μένα μπορώ να μιλήσω)


    Τίποτα παραπάνω... θα σας δώ όλους το Σάββατο...(όσους έρθουν)...




    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  12. #12
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    και εγω αποστολη διαφωνω με αυτο τον τροπο καθετα!

    Οποιος θελει παει οποιος θελει δεν παει δεν ειναι αναγκη ομως να δουλευουμε και χλευαζουμε τον αλλο επειδη δεν συμφωνουμε με τη γενικοτερη ιδεα
    file sta8i to oti den katalavenis to xioumor san mia stasi ke dikeoma tou ka8e ena na pi ke na ekfrasi me afton ton tropo tin apopsi tou ine ka8ara diko sou provlima antilipsis ke antimetopiseto opos nomizis

    to gegonos omos tou oti den to katalavenis aftomatos den sou dini to dikeoma na to krinis kiolas

    gia afto kala 8a ine na niptis tas xiras sou me oti den katalavenis ke na min asxolise me afto
    ali piasane to noima akoma ke i amesa endiaferomeni
    den 8a katsoume tora na grafoume katevata gia na eksigisoume ston enoxlimeno ka8osprepismo sou ti enooume

    ke pigene mia volta na iremisis giati ta pernis sto kranio xoris logo
    ke otan iremisis ela na sinexisoume tin sizitisi se alo epipedo
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #13
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Εγώ νομίζω πως τα πράγματα είναι πολύ απλά!

    Όποιος θέλει πάει και όποιος θέλει δεν πάει......

    Αν κάποιος δεν θέλει να πάει καλύτερα να αγνοήσει τα ποστ που αναφέρονται στο θέμα για να μην γίνουν εστία τσακωμού και διαμάχης....

    ....στο κάτω κάτω κανένας δεν θα πάει με το ζόρι ούτε θα γυρίσει και θα πει κάποιος "ρε κοίτα το μαράγκουλα που δεν ήρθε"....

    Εγώ θα πάω γιατί είναι το ΕΛΑΧΙΣΤΟ πράγμα που μπορώ να κάνω, βοηθώντας στην ενεργοποίηση των κεφαλών αυτής της χώρας που είναι κοιμησμένοι και κάποτε πρέπει να ξυπνήσουν!

    2000 νεκροί και 3500 χιλιάδες ανάπηροι κάθε χρόνο είναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  14. #14
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    EGO EXO NA PROTINO TO EKSIS
    NA PAME OLOI KE NA PAROTRINOUME KE ALOUS NA PANE SE KAPIO APO TA MNIMOSINA TON PEDION POU 8A GINOUN KE STO SIMIO TOU ATIXIMATOS NA VRE8I ATOMO NA MA8I POTE 8A GINI KAPIA DEISI STO SIMIO TOU ATIXIMATOS KE NA MPOUME SE FORUM SE SELIDES OPOUDIPOTE KE NA IDOPIOISOUME NA MAZEFTOUN OLOI EKI OLOI I ELADA NA KATAKLISTI APO KOSMO TO SIMIO KE NA AFISOUME TIS KSEXORISTES ENERGIES SAN LESXES KE SILOGI KE NA PAME EKI OS AGANAKTISMENOI AN8ROPOI KE OXI SAN FOREIS

    AN IPARXI AFTI I PERIPTOSI NA 8ELOUME NA PROVLI8OUME APANTES MESA APO ENA TETIO GEGONOS INE MEGALI NTROPI
    NOMIZO IPARXOUN ALA 8EMATA EKSISOU SIMANTIKA GIA TA OPIA 8A EPREPE NA EXOUME KANI KATI OS MOTOSIKLETISTES KE DEN KANAME TIPOTA KE FILOI MIXANOVIOI EXOUN XA8I STIN ASFALTO ADIKA

    EDO PROKITE GIA ENA MEGALO KINONIKO PROVLIMA KE PREPI NA IPARXI MEGALI KINITOPIOISI APO OLOUS

    AS IMASTE EMIS POU 8A ORGANOSOUME MIA KINOTOPIOISI
    ALA OXI SAN TDM CUB I ANEMOS I AMOUSTAKES AKRIDES CLUB
    PROKITE GIA TON ADIKO XAMO TON PEDION MAS TON ADERFO MAS TON PATERADON MAS TON FILON MAS
    KE PREPI NA IMASTE LIGO SINETI

    KALO LIPON 8A INE AN MPOROUME NA ORGANOSOUME KATI SILOGIKA ME ALOUS FORIS KE I SIMETOXI MAS NA INE OS AN8ROPOI OXI OS MOTOSIKLETISTES I PAPARIA MENTOLES

    AN8ROPI SKOTO8IKAN
    DEN SFAZOUN ARNIA
    LIGO SEVASMOS
    KE TIN PROSOPIKI TOU PROVOLI O KA8E FOREAS AS VRI KATI PIO DIMIOURGIKO GIA NA TIN ANADIKSI

    ZITO SIGNOMI GIA TIN GLOSA MOU
    ALA ETSI TO VLEPO
    IMASTE MIA KINONIA OLOI KE TO OTI KAVALAME MIXANES DEN MAS KANI TIPOTA KSEXORISTO
    KE SE AFTO TO SIMIO 8ELI KINONIKI PAREMVASI
    OXI MOTOSIKLETISTIKI
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  15. #15
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    EGO EXO NA PROTINO TO EKSIS
    ........................
    KE SE AFTO TO SIMIO 8ELI KINONIKI PAREMVASI
    OXI MOTOSIKLETISTIKI
    Ρε Λεωνιδα ...

    Δεν λεμε κατι διαφορετικο απο αυτο που λες, εδω και δυο μερες.

    Απλως σαν "μοτοσυκλετιστες" ειμαστε (πιστευω) μια πιο "ευαισθητη" κοινωνικη ομαδα, μιας κι ειμαστε 20 φορες περισσοτερο εκτεθιμενοι στον κινδυνο, απο οτι ενας οδηγος Ι.Χ.
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σχόλια & Παρατηρήσεις σχετικά με την Ανασκόπηση του 2006
    από crs-k στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 13/02/2007, 14:58
  2. Από την συγκέντρωση του Σαββάτου 02/10
    από periklisk στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2004, 08:37
  3. ΑΝΑΚΗΝΩΣΗ για την κινητοποίηση του Σαββάτου.
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2004, 22:48
  4. φωτο απο την διαμαρτηρια του σαββατου.
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2004, 15:19
  5. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 17:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF