Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 116

Θέμα: Πάθος πάθος πάθος πάθος !!!!!

  1. #1

    Πάθος πάθος πάθος πάθος !!!!!

    Μέχρι χτες όταν άκουγα Ιταλικό έλεγα "καλώς τα τάρταλα"..:rotflmao:

    Από αργά το απόγευμα όμως όλα άλλαξαν ! Δώστε μου τακατούκουτσικιμπάμ κάτω απ'τα πόδια και πάρτε μου τα πάντα !! Απαπάπα ήχοι ! Απαπάπα μελωδίες !!! Τι ήταν όλα αυτά τα ξεκούρδιστα όργανα που παίζανε μέσα στο μοτέρ όταν δούλευε ρελαντί ;; Πως γινότανε με το πρώτο χάδι στο γκάζι να αλλάζουνε τα όλα και να μετατρέπονται ξαφνικά στην πιο καλοκουρδισμένη συμφωνική ορχήστρα που το κάθε της μέλος λες και ήτανε η επέκταση του προηγούμενου ;; Πως σταδιάλα θα βρω την κατάλληλη λέξη να περιγράψω αυτό το συναίσθημα ;;; Πανδαισία ; @@ δεν φτάνει !

    Την ερωτεύτηκα τη δεσποινίδα !

    Και για κάποιο λόγο μ'έκανε να ερωτευτώ μαζί της όλες τις Ιταλίδες !!

    Όμως μόνο αυτή θα υπάρχει μέσα μου !

    Δεν αισθανθήκατε ποτέ ότι θα δίνατε τα πάντα για μια μοτοσυκλέτα απλά και μόνο κοιτάζοντάς την από κοντά ; Κι αν τη χαϊδεύατε ; Κι αν την καβαλούσατε ;; Κι αν τελικά την οδηγούσατε κιόλας ;;

    Και τώρα τι κάνουμε ; Προχωράμε σαν γαϊδουράκια λάου λάου κρατώντας το καλάθι μέχρι εκεί που φτάνει το χέρι ή τα γαμάμε όλα και ζούμε τον έρωτα ; Όταν ξέρεις ότι αυτή η σχέση θα κρατήσει για πάντα αλλά για πάντα θα σου ζητάει πολλά, όλο σου το είναι, τι κάνεις ;
    Αντέχεις να στερηθείς σχεδόν τα πάντα για τεράστιο χρονικό διάστημα ζώντας έναν τρελό έρωτα που θα κρατήσει όμως για πάντα ;

    Σε τι διλλήματα μ'έβαλες μωρή ρουφιάνα από χτες το βράδυ ; Και να σ'αποκτήσω, εγώ τι θα σε κάνω ; Όχι όμως κυρία μου, δεν θα βγάλω στη φόρα τις σεξουαλικές ορέξεις που μου ξύπνησες..!

    Μετά από σένα το χάος ! Είσαι ΘΕΑ ! Άγρια ΘΕΑ ! Μετά από σένα όλα έγιναν βελούδινα πάνω στο CBFάκι.. όμως εσύ είσαι αυτή που θα μοιραζόμουν τη ζωή μου μαζί της κι ας τυρρανούσες την κάθε μου σπιθαμή !

    Μετά από αρκετά χιλιόμετρα μαζί της δεν είχα και πολλά λόγια

    "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"
    "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"
    "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" !!!!!!!!!!!!

    Είπα και κάποιες μαλακίες μετά αλλά δεν τις θυμάμαι

    Πες κι εσύ ρε Τροπέα ! Τι να πρωτοθυμηθείς έ ;



    Βαγγέλη 1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ! Όσα και τα κυβικά της..





    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	agusta.jpg 
Προβολές:	725 
Μέγεθος:	85,7 KB 
ID:	99907

  2. #2
    ρε συ Μακη ..ετσι ειναι ..οσο μεγαλωνεις ωριμάζεις...και αποκτάς

    ΓΟΥΣΤΟ
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  3. #3
    Ένα κατεβατό παπαρολόγια έγραψα κι ανάθεμα αν έπιασα στο ελάχιστο κάτι απ'όλα αυτά που ένιωσα χτες


    :rotflmao:

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
    ρε συ Μακη ..ετσι ειναι ..οσο μεγαλωνεις ωριμάζεις...και αποκτάς
    ΓΟΥΣΤΟ
    Αχ αχ αχ λαχτάρες που μου βάλανε στο κεφάλι "οι δικοί" σου..


  5. #5
    Τα πάντα ρει Το avatar του/της Sotirios
    Εγγραφή
    26/02/2007
    Μηνύματα
    668
    Ρε τι του κάνανε του παιδιού!!!
    κουρκούτιασε το μυαλό του μετά από μια βόλτα...

    Μάκη σύνελθε αγόρι μου μην τους αφήνεις να σε δελεάσουν..... αλλά τι λέω τώρα είναι αργά... του φούσκωσε τα μυαλά η επιτυχία κι εμείς οι Honda τι θα κάνουμε πώς θα ζήσουμε χωρίς εσένα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Ταξίδια με φωτογραφικές μηχανές ή με δίκυκλες μηχανές, όπως και να έχει
    μας χαλαρώνουν και μας χαρίζουν ξεχωριστές στιγμές http://www.lightrap.net

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sotirios
    κι εμείς οι Honda τι θα κάνουμε πώς θα ζήσουμε χωρίς εσένα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Άντε ρε από'δω, θα μάθω να σας φτιάχνω και καρμπονάρα με επιδόρπιο τιραμισού κι εσπρεσσάκι για τη χώνεψη λέμε



    Σωτήρη... ΩΡΑΙΟ μηχάνημα !

    Έργο εικαστικής και ακουστικής τέχνης !!

    (σ'αυτά τα σοφιστικέ δεν τα πάω καλά, μάλλον μλκία είπα)

  7. #7
    Τα πάντα ρει Το avatar του/της Sotirios
    Εγγραφή
    26/02/2007
    Μηνύματα
    668
    Άμα είναι να πάθουμε τέτοια πλάκα να μας φαίνεται το cbfάκι μας ένα μηδενικό μετά από τέτοια εμπειρία θα εφαρμόσουμε εκκλησιαστικές μεθόδους για να διαφυλάξουμε την πίστη μας, την τσέπη μας κλπ κλπ κλπ
    ...
    .
    ..
    .
    .
    .
    ..
    .
    .
    .

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    .
    .
    .
    .


    .
    .
    .
    .
    ..

    .




    απεταξάμην τον ιταλό σατανά
    απεταξάμην

    απεταξάμην τον ιταλό σατανά
    απεταξάμην

    απεταξάμην τον ιταλό σατανά
    απεταξάμην

    :rotflmao: :rotflmao:


    Δεν μπορείς να θέλεις κάτι που δεν ξέρεις (θεωρητικά) οπότε καλύτερα να μην μάθω τι εστί ένα τέτοιο εργαλείο
    Ταξίδια με φωτογραφικές μηχανές ή με δίκυκλες μηχανές, όπως και να έχει
    μας χαλαρώνουν και μας χαρίζουν ξεχωριστές στιγμές http://www.lightrap.net

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sotirios
    Δεν μπορείς να θέλεις κάτι που δεν ξέρεις (θεωρητικά) οπότε καλύτερα να μην μάθω τι εστί ένα τέτοιο εργαλείο
    Βρε ούτε τη Μονα Λίζα πηδ.. αλλά δεν θα μας χάλαγε νά'χαμε τον πίνακα :rotflmao:

    Ενώ συγκριτικά αυτή τη στιγμή με το CBF... έχουμε τα σοκολατάκια του Παυλίδη

    :rotflmao:

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    [B]Σωτήρη... ΩΡΑΙΟ μηχάνημα !
    Γάμα τα με μεγάλα γράμματα φιλαράκι......

    Ο μόνος τρόπος να ξανακούσεις τον ήχο της είναι να ρίξεις άμμο μεσ΄τα κάρτερ του CB.....


    :rotflmao: :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Γάμα τα με μεγάλα γράμματα φιλαράκι......
    Ο μόνος τρόπος να ξανακούσεις τον ήχο της είναι να ρίξεις άμμο μεσ΄τα κάρτερ του CB.....
    :rotflmao: :rotflmao:
    Πως τα κατάφερνε βρε Βύρωνα και δούλευε τόσο όμορφα όταν άφηνα το συμπλέκτη, μια ακουστική γλύκα ;

    Μέχρι τις 8 κυρία, ήσυχη ταπεινή και χαμηλοβλεπούσα έχοντας ήδη δείξει όμως τα δόντια της απ'το πρώτο χάϊδεμα στο γκάζι !

    Δεν μιλάμε για φρένα και πάτημα στο δρόμο !

    Τι λόγια να πει κανείς για ένα τετρακύλινδρο που τινάζει τα συκώτια στο άνοιγμα και φρενάρει σαν δικύλινδρο αφήνοντας το γκριπ ;

    Καημό μου'βαλε στην καρδιά το κόσμημα, μεγάλο καημό σου λέω φίλε μου !


  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της HateNord
    Εγγραφή
    11/08/2007
    Μηνύματα
    167
    Κοίτα να σου φύγει ο γεροντοέρωτας με τις ιταλίδες φιλαράκι και γενικά με τα Ευρωπαικά γιατί εκτός από έρωτα με τη μηχανή θα αποκτήσεις και ερωτα με τον μηχανικό που θα στην κουράρει...ο δόκτωρ HateΝord προτείνει τρείς φορές τη μέρα overdose με ιαπωνικά μηχανάκια για να περάσει η αρρώστια...

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HateNord
    Κοίτα να σου φύγει ο γεροντοέρωτας με τις ιταλίδες φιλαράκι και γενικά με τα Ευρωπαικά γιατί εκτός από έρωτα με τη μηχανή θα αποκτήσεις και ερωτα με τον μηχανικό που θα στην κουράρει...ο δόκτωρ HateΝord προτείνει τρείς φορές τη μέρα overdose με ιαπωνικά μηχανάκια για να περάσει η αρρώστια...
    Πόσο ίδιοι ήμασταν μέχρι χτες το απόγευμα !

    Αν μία στο εκατομμύριο κατάφερνα να την κάνω δική μου η δεύτερη θα συνέχιζε να ήταν Honda πάντως


  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Τον βάρεσε άσχημα η απουσία μου!




    ΞΥΠΝΑ ΜΑΝΩΛΙΟ!!!!

    ΣΤ ΑΡΜΑΤΑ, ΣΤ ΑΡΜΑΤΑ!!!!

    ΤΟΣΕΣ ΙΤΑΛΙΔΕΣ ΡΕ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ, ΑΥΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙΣ????





    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ΤΟΣΕΣ ΙΤΑΛΙΔΕΣ ΡΕ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ, ΑΥΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙΣ????
    Αχ Τζιμάκο μου να την ακούσεις να σου λέει μποντζόρνο !!! :a07:

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της HateNord
    Εγγραφή
    11/08/2007
    Μηνύματα
    167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Πόσο ίδιοι ήμασταν μέχρι χτες το απόγευμα !

    Αν μία στο εκατομμύριο κατάφερνα να την κάνω δική μου η δεύτερη θα συνέχιζε να ήταν Honda πάντως







    Είμαι παθώς και μαθώς σύντεκνε γι' αυτό τα λέω.Κατι χρόνια προιστορία με BMW και KTM τα διαολόστειλα πήρα Japan και ησύχασα ψυχή τε και σώματι...Αστα σου λέω.

Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF