Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 57

Θέμα: kai aporoun giati tis kakometaxeirizomaste?

  1. #1
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354

    kai aporoun giati tis kakometaxeirizomaste?

    Kanonizw na bgw me mia kopela, wraia (oxi kai poly, h kopela). Kai, tsoup, thn wra pou 3urizomai, mou'rxetai munhma oti de mporei, auto 10-15 lepta prin to rantebou.

    Ma ti sto diaolo, skeftomai... mia wra prin eipe "mporw na fygw kai twra!" ?!?

    Telospantwn, sumbainoun auta, as bgoume thn epomenh, wraia, 5 h wra sthn plateia, sigoura aurio, oxi thn kuriakh, nai nai.

    Mish wra perimena sa malakas (ebrexe kiolas alla PES oti auto de paizei rolo giati blakas den eimai phga kai kaluft8hka.KAI PROSPA8HSA NA PARW KAI THLEFWNO MHPWS DE MPOREI NA ER8EI EPEIDH BREXEI KAI NA ER8W NA THN PARW ME TO AMA3I), kleisto to kinhto de lambane munhmata... Lew de mporei... kati 8a sunebh. apokleietai na to kanei epithdes 'h na to 3exase, 8a htan polu megalh gaidouria apo merous ths...

    Oso thn eidate eseis, allo toso thn eida kai egw.

    Me pairnei , afou elave ta sms kai ta thlefwna pou phra, miamish wra meta to rantebou. Egw to thlefwno to shkwsa giati den einai swsto na bgazeis sumperasmata etsi xwris dedomena kai an mou elege, 3erw gw, "kati sunevh kai de mporesa na er8w" (twra, auto to kati ti 8a htan, de 3erw, giati egw hmoun sto as8enoforo me tria kommena daxtyla sto ena xeri kai to ena apo ta tria se sakoulaki sto allo xeri, ALLA PAROLAYTA PHRA THLEFWNO TO FILO MOU OTI, 3EREIS KATI, SYNEBH STRABH, DE 8A MPORESW NA ER8W *AYRIO*) 8a th dikaiologousa.

    Alla oxi. Koimotan kai den akouse to 3upnhthri. Xilia sugnwmmh, na bgoume twra... Egw auth th stigmh eimai e3w frenwn kai ths kleinw to thlefwno sth mapa. Mou stelnei mun oti "nomizw mou a3ize auto ktl ktl ktl"

    telospantwn afou 3e8umana merikes meres meta 3anakanonizw na bgoume. 8a steilei sms gia na bgoume kata tis 5. oxi, na mhn parw thl. Nai, 8a to frontisei.

    einai 1:50

    ...gia na doume... egw bazw stoixhma omws oti pali to idio 8a ginei.

    Kai aporeite re giati sas kakometaxeirizomaste? giati sas a3izei re!

    Epithdes to kanete gamw thn koinwnia mou gamw?! Kai an to kanete epithdes kai aporeite kai giati sas sumperiferomaste opws sas sumperiferomaste einai epeidh, ektos apo fthnopoutanes, eiste kai blammenes.

  2. #2
    Όσα Χωράει Ένα Αχ! Το avatar του/της ppaylos
    Εγγραφή
    28/07/2004
    Μηνύματα
    47

    Πας γυρευοντας?

    Η κοπελα σου εδωσε τοσες χυλοπιτες παρε και καμια σοδα
    Εισαι τρελος ? Μην πας στο ραντεβου και κλεισε το κουνιστο, και πες της ,οτι βρηκες αλλη πιπιτσα ,και την ξεχασες ετσι για να σκασει.Βαλε τον εγωισμο σου στα κοκκινα ,και δωστης τα γοβακια στο χερι.
    Το Πρωι Με Ξυπνας Με Κλοτσιες,
    Πως Γυρνουσα Με Αλλες Μου Λες,
    Αλλα Και Γω Θα Σου Πω..........
    Βρε Ουστ Απο Δω !!!!!

  3. #3
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    pali klasimo tou kerata, kai phge na bgei kai apo panw, oti egw eftaiga pou exasa to trito apogeuma e3aitias ths.

    FTHNOPOUTANES TOU KERATA


  4. #4
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176
    και εγω μαζι σου φιλε!!!!!!!παντα βρισκουν δικαιολογιες για να καλυφθουν και αν κανεις τη μαλακια εσυ τη πατησες!!!!!!!!!!!χοσε φιλε με της μαλακισμενες νομιζουν οτι εχουν το κοσμο στο "μπιπππππππ" μα αυτες δεν ξερουν τη χανουν
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  5. #5
    να σου κανω μια φιλικη ερωτηση????

    ειναι η ΜΟΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ στο κοσμο?????

    εεεε?????

    κατεβα λιγο Πλακα σαββατοκυριακο και σιγουρα θα ξεχασεις ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΙΛΑΜΕ!

    κατσε για καφε/ουζακια καπου εκει Ανδριανου στους Διοσκουρους και θα με θυμηθεις

    αν θες παρε με να παμε μαζι

    εγω πηγα αλλα... οχι μονος, δυστυχως!

    ξερεις δε παμε στο ζαχαροπλαστειο κρατωντας τουρτα

    if you know what i mean

    ΦΙΛΕ ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕΣ

    τελεια και παυλα

    δυστυχως για ολους ακομα και για εμας δουλευει η ιστορια με το γραμματοσημο

    αλλα κοιτα λιγο γυρω σου
    4 δις εκατομυρια γυναικες και εσυ... κολλας για μια

    ξεκοοοοολαααααα! μη δινεις αλλη αξια

    σου μιλανε οι πονεμενοι ρεεεεε, αυτος που εχει καει απο τον χυλο λενε φυσαει και το γιαουρτι χιχιχιιχιχιχιχιχιχιιχιι

  6. #6
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Έχω πει άπειρες φορές σε κατ’ ιδίαν συζητήσεις με φίλους, αλλά και σε όλες τις κοπέλες που έχω γνωρίσει (στα ίσια!), ότι όλες οι ελληνιδες κάτω των 30 ετών (οκ οι περισσότερες... μη τα ισοπεδώνουμε όλα...) είναι κακομαθημένες! Και φίλε μου γιαυτο δε φταίνε οι γυναίκες. Φταίει που έχουμε γεμίσει μαλάκες μ@@@δουλους, λιγούρια, φλώρους και μαμακιδες. Έχουν βγει στη πιάτσα και για να γ@@@@ κάνουν ότι δε μπορεί να φανταστεί ο ανθρώπινος νους.... τις νταντεύουν, τις παρακαλάνε, τις παραχαϊδεύουν, τις γλυκολογουν και τις παραμυθιάζουν, τις κερνάνε, τις ντύνουν και τις τσαρκαρουνε στο τσαμπε, τις, τις, τις... και δεν απαιτούν τίποτα από αυτές!!! ...έχει που έχει χαλάσει από το χαζομπαμπά που της κάνει όλα τα χατίρια, εχει και το προσωπικό της μ@@@κα!

    Έτσι είναι φίλε μου. Και η γυναίκα μπορεί να είναι στόκος σε πολλά θέματα, αλλά άμα την ψυλλιαστεί την καλοπέραση, δε υπάρχει περίπτωση να ξεκολλήσει, φυσικά ώσπου να βρει κάποιον πιο μ@@@κα!


    Η συζήτηση είναι αρκετά μεγάλη, θα προτιμούσα να την κάνουμε κατ’ ιδίαν σε καμιά συνάντηση, γιατί εκτός των άλλων τις χαλάει να ακούνε την αλήθεια... ότι δηλαδή είναι ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΕΣ._

    Και μετά έχουν το ΘΡΑΣΟΣ να λένε ότι δεν υπάρχουν πλέον άντρες στις μέρες μας! Και αμα τύχει να γνωρίσουν κάποιον (από τους λίγους που επέζησαν την επίθεση της μαλθακοποιησης και δεν έγιναν φλώροι) ΤΙΣ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟ...

    ΜΗ ΧΑΛΑΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ... ΚΑΙ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ. ΒΓΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΗΚΑΝΟΠΟΙΗΤΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ... ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΠΙΚΡΑ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ.. ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!

  7. #7
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Idi,

    ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΜΟΥ!!!


    ΣΩΣΤΟΣ 101%.



  8. #8
    Εγώ είμαι 25 και τολμώ να πώ οτι δεν είμαι κακομαθημένη.Συμφωνώ με αυτά που είπατε αλλά στην τελική δεν είναι όλες έτσι.Γιατί αν θεωρήσουμε οτι είναι όλες έτσι...Τότε κι εσείς είστε αλλιώς..Το λάθος είναι ότι κάποιοι τελικά πληρώνουν τις αμαρτίες (για να μην πω τίποτα άλλο) άλλων.Εγώ έχω βαρεθεί ν'ακούω οτι"όλες ίδιες είσαστε...Η πρώην μου ήταν έτσι άρα αυτό...έχω ακούσει απο φίλους οτι το τάδε" κτλ κτλ.Τελικά πληρώνω τα κερατιάτικα κάθε ηλίθιας αλλά και κάθε καραγκιόζη που είναι απόλυτα ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι δεν υπάρχει γυναίκα που να αξίζει.Μπούχτισα.Καλά κουράγια σε όλους μας.Και καλά μυαλά φυσικά.
    Hasta La Victoria Siempre!

  9. #9
    Kαλα μην στεναχωριεσαι!

    Εννοειται οι κοπελες του forum εξαιρουνται!

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
    FTHNOPOUTANES TOU KERATA
    Mαζί σου!


  11. #11
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Ennoeitai oti den anaferomai stis kopeles pou einai enta3ei. Mhn paralogizomaste ki'olas...

    LillyFlower: Na ta poume se kana meeting.

    A, paren8esh. Isws me peite anomalo, mporei na exete kai dikio, alla otan blepw gunaika se mhxanh epanw anabw agria. (gia th gunaika, oxi th mhxanh). AS MHN PW PERISSOTERA.

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Αν μου επιτρέπεται εγώ θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

    Ποιο θέμα θέλετε να εξετάσουμε…..

    1. Γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα φέρεται έτσι ? (ας μην τις βάζουμε όλες στο ίδιο καζάνι).
    2. Γιατί ο συγκεκριμένος άντρας επιμένει σε ένα ραντεβού με την συγκεκριμένη κοπέλα?
    3. Τι είναι αυτό που σας κάνει να επιλέγεται ftinopoutanes και να επιμένετε να κλείσετε και ραντεβού μαζί τους?

    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  13. #13
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373
    ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣ Η ΚΑΡΔΙΑΑΑΑΑΑΑ
    ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΑΑΑΑΑΑΒΥΥΥΥΥΣΟΟΟΟΟΟΣΣΣ(και Αναβυσος)
    ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΟΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑΑΣΣΣΗΗΗΗΗΗΗ
    ΚΑΑΑΙΙΙΙΙΙ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΑΑΑΑΡΑΑΑΑΔΕΕΕΕΙΙΙΙΣΟΟΟΟΣΣΣΣΣ :rotflmao:
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  14. #14
    kai aporoun giati tis kakometaxeirizomaste?
    Kai aporeite re giati sas kakometaxeirizomaste? giati sas a3izei re!
    Δεν ξερω τι με θλιβει και μ ανησυχει περισσοτερο.
    Το γεγονος οτι υπαρχουν τυποι που σκεφτονται σαν τον gtsiros, δυστυχως το ξερω. Μ εντυπωσιασε ομως το γεγονος οτι ηδη εχουν απαντησει 7-8 ατομα χωρις ΚΑΝΕΝΑΣ να σχολιασει τα παραπανω! Δηλαδη ειστε ολοι υπερ της κακομεταχειρισης της γυναικας?

    Μ εντυπωσιασε και το γεγονος οτι απαντησαν και 2 κοπελες η μια εκτων οποιων δικαιολογηθηκε και η αλλη εθεσε φιλοσοφικα ερωτηματα... παλι, ΚΑΜΜΙΑ απο τις 2 δεν αναφερθηκε στην κακομεταχειριση.

    Ασε, δε συνεχιζω, μαλλον δεν αξιζει το κοπο.

  15. #15
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    εσυ φιλε θες να συμπεριφερθουμε καλυτερα σε π@@@@@κια? δε λεει πουθενα παραπανω για οσες ΔΕ το αξιζουν.

    Ασε, δε συνεχιζω και γω, μαλλον δεν αξιζει το κοπο

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 2 foto pou mou aresan kai eipa na tis postaro...
    από Spike στο forum KTM
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2006, 10:13
  2. Poio naked proteinete?Kai giati?
    από Akefalos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2005, 18:29
  3. apo kei kai pera ti na peis
    από da_z_bro στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2004, 15:00
  4. Re paides, deite kai tis sinantiseis...
    από Traveller στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2004, 22:46
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 11:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF