Σελίδα 1 από 34 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 508

Θέμα: Crypton X135

  1. #1

    Crypton X135

    KAΠΟΙΟΣ που να το εχει αγορασει?
    Να πει γνωμη....
    το ειδα χτες και το ψιλογουσταρα........αλλα απο μοτερακι δεν ξερω τι λεει........
    σασμαν,κλπ.





    thanks
    OPOIOS FOVATE PEFTEI KAI KOIMATE?

  2. #2
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548

    Re: Crypton X135

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CORN
    KAΠΟΙΟΣ που να το εχει αγορασει?
    Να πει γνωμη....
    το ειδα χτες και το ψιλογουσταρα........αλλα απο μοτερακι δεν ξερω τι λεει........
    σασμαν,κλπ.





    thanks

    Που το ειδες σε εκθεση? Εχει κυκλοφορησει? Και εγω ψαχνω για τρελοπαπο. ΜΑλλον θα ειναι το κορυφαιο κ υδροψυκτο αλλα κ ακριβο

  3. #3
    ναι ο ζαπαντησ το εχει αδερφε στην πατρα
    ειναι οντος τρελο και ψυγειο μεγαλο
    price 2290 γιουρο:rotflmao:
    OPOIOS FOVATE PEFTEI KAI KOIMATE?

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CORN
    price 2290 γιουρο:rotflmao:
    Τι γελάς βρε ; Μια χαρά είναι η τιμή του όταν το innova κοστίζει 100 ευρώ κάτω..


  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slacker
    Εγγραφή
    19/07/2005
    Μηνύματα
    222
    Εκτός από το CRYPTON X (2.290 ?) υπάρχει και το CRYPTON X Special (2.370 ?), μήπως ξέρει κανείς τι διαφορές έχει;

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2006
    Μηνύματα
    19
    Ζάντες αλουμινίου από ότι ξέρω

  7. #7
    SPECIAL? δεν το εχω ακουσει ,δει.
    Μονο το απλο και οταν ρωτησα για prospectus δεν εχει φερει ακομα μου ειπε.......και ψηνομαι ρε παιδια.....μην καω ομωςγιατι εχω το R και δεν κουμπονουν καλα οι ταχυτητες.(2000)27.300klm.
    Αλλα ευχαριστημενος.......
    τελος παντων ελπιζω να το παρει καποιος και να μας πει....
    OPOIOS FOVATE PEFTEI KAI KOIMATE?

  8. #8
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    το εν λογω "παπακι" το εχουν αγορασει 2 γειτονες μου..
    δεν εχω καμια αποψη γι αυτο μονο το εχω ακουσει να περνα απο διπλα μου και εν κινηση..
    ομορφος ηχος, καλη επιταχυνση, ομορφη σχεδιαση..

    yamaha φυσικα δε πιστευω να αμφισβητηται η αξιοπιστια του...
    οσο για την τιμη...οτι πληρωνεις παιρνεις!

  9. #9
    losstris ναι καλα τα ειπες αλλα εχω το R (2000)TO ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ΑΚΟΜΑ ΟΠΩΣ και αλλα που εχω δει....(yamaha)δεν ειπα καλη εταιρια ειναι αλλα ......ντακς
    τελος παντων η απορια μου ειναι αν μηχανικα ειναι κομπλε, οπως ειδες στο πρωτο post μου,ρωταω,γιατι κακη εμπειρια το σασμαν κατα τα αλλα ειναι οκ!
    Αν μπορεις να ρωτησεις τα γειτονακια σου θα ειμαι υποχρεως αν κουμπονουν καλα οι ταχυτητες, αυτα τα ολιγα
    OPOIOS FOVATE PEFTEI KAI KOIMATE?

  10. #10
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CORN

    Αν μπορεις να ρωτησεις τα γειτονακια σου θα ειμαι υποχρεως αν κουμπονουν καλα οι ταχυτητες, αυτα τα ολιγα



    χεχε

    κοιτα να δεις συμφορουμιστα,
    το σασμαν απ το παπακι σου ειναι απλα ενα σασμαν που δεν μπορει να κρινει μια ολοκληρη yamaha,
    δε στο λεω προσωπικα αλλα καθε μηχανακι αντεχει ή δεν αντεχει αναλογως και τη χρηση που του κανουν ...

    τωρα το να μην κουμπωνουν οι ταχυτητες σ ενα καινουριο παπι (παπι! και οχι yamaha παπι )
    μου φαινεται λιγακι δυσκολο απο τη στιγμη που κουμπωνουν μια χαρα στο δικο μου townmate του 95'...

    το παπακι σου μεταχειρο το πηρες?

  11. #11
    το σασμαν απ το παπακι σου ειναι απλα ενα σασμαν που δεν μπορει να κρινει μια ολοκληρη yamaha,
    losstris


    Ναι κομπλε...αλλα 25 παπια τουλαχιστον και μηχανικος της yamaha μου το εχει πει,και οχι μονο στην πατρα αλλα και στο μεσολογγι απο φιλους.
    Οτι η παρτιδα αυτη εβγαλε αρκετα




    και το πηρε ενας φιλος χτες το πρωτο οποτε thanks για την βοηθεια.(μην ρωτησεις)



    γειαααα
    OPOIOS FOVATE PEFTEI KAI KOIMATE?

  12. #12
    εγω παντως με δυο crypton, πολλα χιλιομετρα, και σκληρη χρηση, δεν ειχα το παραμικρο παραπονο απο το σασμαν και γενικα απο το μηχανακι....ισως τα καλυτερα παπια που εχω οδηγησει!
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  13. #13
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Πηγα το ειδα σημερα. Μαζεμενο ωραιο ντιζαιν με ψυγειο αλλα μονο 4αρι το σασμαν. Θα το προτιμουσα με 5αρι γιατι θα βγαινω για λιγο εθνικη απο κεντρο μεχρι Β προαστεια.

    Θα δω και το kymco το 150αρι με 5αρι αλλα ξερω οτι το crypton θα ειναι πιο σβελτο με καλυτερο μοτερ... Ειδομεν

  14. #14
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio


    Θα δω και το kymco το 150αρι με 5αρι αλλα ξερω οτι το crypton θα ειναι πιο σβελτο με καλυτερο μοτερ... Ειδομεν
    για εθνικη εχει βολεψει πολυ κοσμο

  15. #15
    ΧΤΕΣ το εκανα βολτα...αλλα δεν μπορουσα να το ανοιξω το γκαζι του δυστηχος(στρωσιμο)αλλα απο οδηγηση ηταν πολυ καλο,και καλο ξεκινημα...αρπαζει γρηγορα,
    και μου ειπαν τελικη 160 δεν ξερω αν αληθευει.....
    OPOIOS FOVATE PEFTEI KAI KOIMATE?

Σελίδα 1 από 34 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF