Σελίδα 36 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 26313233343536
Προβολή αποτελεσμάτων 526 έως 535 από 535

Θέμα: Vaya con Dios // Viva Espana

  1. #526
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898
    Αρχικά δημιουργήθηκε από snatch
    LINA και Kosta NL σε περίπτωση που τελικά το κάνω το ταξιδάκι,μπορώ να σας ζητήσω πληροφορίες για τα δρομολόγια,τις στάσεις και τους ξενώνες!???

    Σίγουρα θα με βοηθήσετε πάρα πολύ με τον προγραμματισμό!!!
    Φυσικα για οτιδηποτε χρειαστεις στειλε πμ

  2. #527
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2007
    Μηνύματα
    135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
    Φυσικα για οτιδηποτε χρειαστεις στειλε πμ
    Σ'ευχαριστώ πολύ LINA!

  3. #528
    αυτο το "ταξιδάκι" σκεφτόμουνα και εγώ για φέτος το καλοκαιράκι...
    Σας ευχαριστούμε που μοιραστηκατε τις εμπειρίες σας μαζί μας ...
    http://giorgos-fantasyfotos.blogspot.com/

  4. #529
    Παιδια οτι και να πω ειναι λιγο , απιστευτα μερη και ενα ταξιδι που ονειρευομαι να κανω εξαιτιας σας πλεον, το καλοκαιρακι που μας ερχεται.

    Κωστα + Λινα ευχαριστω που μου αναψατε τη διαθεση και τα σχεδια γι αυτα τα μερη

    Ενα ζευγαρι που ταξιδεψανε με τις μηχανες τους, ονειρο πολλων απο μας !!


  5. #530
    kosta NL ένα πμ που σου είχα στείλει και περίμενα τις πληροφορίες σου αλλά ο φάκελος σου δείχνει γεμάτος και είπα να στο υπενθυμίσω απο εδώ , ελπίζω να το δεις και να με ενημερώσεις σχετικά σε παρακαλώ.

    Έχω καταγράψει απ τις φωτογραφίες σας τα πιο σημαντικά σημεία της Βαρκελώνης. Σκέφτομαι πως θα χρειαστώ όπως και σεις τουλάχιστον μια εβδομάδα ώστε να δω τα μέρη αυτά . 1. Sagrada 2. πάρκο GAUDI 3. Casa Milla και μια άλλη δε θυμάμαι. 4. Tibidabo 5. ZOO 6. παλιά πόλη 7. κεντρική αγορά, ...... αυτά έχω συγκεντρώσει απ τις φωτό σας . Αν θυμηθείς κάποιο άλλο ή που δεν προλάβατε να πάτε είμαι όλος αυτιά !
    Μιλάμε δε βγαίνει η ιδέα απ το μυαλό μου.
    To octapustravel φίλε είναι τελικά απίθανο !! τρομερά αναλυτικό . Μια ερώτηση , είχατε κανα πρόβλημα στην χρησιμοποίηση της πιστωτικής σας κάρτας στο site για να κλείνετε δωμάτιο? είναι ασφαλές ? πως είσαι σίγουρος ότι θα πας και θα σου έχουν κρατήσει το δωμάτιο ? με τι στοιχεία ?

    Πόσα ευρω χαλάσατε Κώστα για 15 μέρες περίπου? Βενζίνες, φαγητά, διαμονή , πλοία κτλ.... ότι γράψεις σε παρακαλώ να αναφέρεσαι στο άτομο, γιατί δε μου φαίνεται να πηγαίνω με την κοπελία τελικα, μαλλον με φιλαράκο παρέα δεύτερη μηχανή.

    gioypiii

  6. #531
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Διάολε! Κάνατε το ταξίδι που έχω στο μυαλό μου εδώ και ένα χρόνο και διάφορες συγκυρίες δεν με έχουν αφήσει να το πραγματοποιήσω, ίσως αυτό το καλοκαίρι, ίσως...
    Να είστε σίγουροι οτι θα ζητήσω πληροφορίες εάν τελικά το προγραμματίσω. winka:

    Ευχαριστώ πολύ για το ταξιδιωτικό, διαβάζοντας το, το μυαλό μου περιπλανήθηκε στις διαδρομές αυτές. Πάντα τέτοια και πάντα όρθιοι με τα χιλιόμετρα να τρέχουν από κάτω σας.



    ΥΓ: Λίνα, πως ήταν η κατανάλωση του ERμή σου;
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  7. #532
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas NL
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    908
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nils Holgersson
    kosta NL ένα πμ που σου είχα στείλει και περίμενα τις πληροφορίες σου αλλά ο φάκελος σου δείχνει γεμάτος και είπα να στο υπενθυμίσω απο εδώ , ελπίζω να το δεις και να με ενημερώσεις σχετικά σε παρακαλώ.

    Έχω καταγράψει απ τις φωτογραφίες σας τα πιο σημαντικά σημεία της Βαρκελώνης. Σκέφτομαι πως θα χρειαστώ όπως και σεις τουλάχιστον μια εβδομάδα ώστε να δω τα μέρη αυτά . 1. Sagrada 2. πάρκο GAUDI 3. Casa Milla και μια άλλη δε θυμάμαι. 4. Tibidabo 5. ZOO 6. παλιά πόλη 7. κεντρική αγορά, ...... αυτά έχω συγκεντρώσει απ τις φωτό σας . Αν θυμηθείς κάποιο άλλο ή που δεν προλάβατε να πάτε είμαι όλος αυτιά !
    Μιλάμε δε βγαίνει η ιδέα απ το μυαλό μου.
    To octapustravel φίλε είναι τελικά απίθανο !! τρομερά αναλυτικό . Μια ερώτηση , είχατε κανα πρόβλημα στην χρησιμοποίηση της πιστωτικής σας κάρτας στο site για να κλείνετε δωμάτιο? είναι ασφαλές ? πως είσαι σίγουρος ότι θα πας και θα σου έχουν κρατήσει το δωμάτιο ? με τι στοιχεία ?

    Πόσα ευρω χαλάσατε Κώστα για 15 μέρες περίπου? Βενζίνες, φαγητά, διαμονή , πλοία κτλ.... ότι γράψεις σε παρακαλώ να αναφέρεσαι στο άτομο, γιατί δε μου φαίνεται να πηγαίνω με την κοπελία τελικα, μαλλον με φιλαράκο παρέα δεύτερη μηχανή.

    Φίλε Σταύρο, έχεις ΠΜ.
    Οτι παραπάνω χρειαστείς, πες μου.


  8. #533
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas NL
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    908
    Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
    Διάολε! Κάνατε το ταξίδι που έχω στο μυαλό μου εδώ και ένα χρόνο και διάφορες συγκυρίες δεν με έχουν αφήσει να το πραγματοποιήσω, ίσως αυτό το καλοκαίρι, ίσως...
    Να είστε σίγουροι οτι θα ζητήσω πληροφορίες εάν τελικά το προγραμματίσω. winka:

    Ευχαριστώ πολύ για το ταξιδιωτικό, διαβάζοντας το, το μυαλό μου περιπλανήθηκε στις διαδρομές αυτές. Πάντα τέτοια και πάντα όρθιοι με τα χιλιόμετρα να τρέχουν από κάτω σας.



    ΥΓ: Λίνα, πως ήταν η κατανάλωση του ERμή σου;
    QSpec, εύχομαι να κάνεις το ταξίδι, είμαστε στη διάθεσή σου για ότι πληροφορίες χρειαστείς.


  9. #534
    Το μονο που μπορω να πω ειναι αμετρητα :a19: :a19:

    Απιστευτες φωτογραφιες,καταπληκτικες περιγραφες...Με ταξιδεψατε μαζι σας!!

    και παλι

    Παντα ορθιοι και παντα τετοια!!

    Να'στε καλα

  10. #535

Σελίδα 36 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 26313233343536

Παρόμοια θέματα

  1. Vaya con Dios / VIVA ESPANA
    από Kostas NL στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2007, 17:56
  2. Dio Zx Cc ?
    από Antreas9 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2006, 21:02
  3. dio zx
    από Antreas9 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2006, 18:29
  4. Dio Zx
    από Antreas9 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2006, 12:28
  5. eimai me dio gnomes
    από giannist στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2006, 18:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF