Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: ειναι καλη η τιμή???

  1. #1

    Question ειναι καλη η τιμή???

    Καλησπέρα παιδια.Μόλις έγινα μέλος για να μπορώ να μπω στισ συζητήσεις.Θέλω να πάρω ένα FAZER 600.Έχω βρεί ένα του '04 με 5.800 Κm. Είναι το προηγούμενο μοντέλο αλλα αυτό δεν με χαλάει.Η τιμή του είναι 5.500 ευρώ. Το μηχανάκι είναι ολοκαίνουργιο με μανιτάρια,bagster,συναγερμό και spare αναρτήσεις.Τι λέτε?? Είναι καλή η τιμή? Περιμένω κάποιον να με φωτίσει?

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Καλώς ήρθες!

    Το μηχανάκι που ψάχνεις έχει περίεργα χιλιόμετρα, είναι 3 χρονών, έχει ψαχτεί με ανταλλακτικά από αναρτήσεις και φοράει διάφορα extra που μπορείς να τα πάρεις δώρο με την αγορά ή να τα αγοράσεις πολύ φτηνά.

    Γιατί δεν δίνεις +500-1000? και να αγοράσεις καινούργιο Bandit/Fazer/κλπ, που θα ξέρεις τι στρώσιμο του έκανες, τι συντήρηση έχει και δεν θα ανησυχείς για αλυσίδα και λάστιχα;

  3. #3
    big boned μέλος Το avatar του/της cartman
    Εγγραφή
    27/05/2007
    Μηνύματα
    392

    Re: ειναι καλη η τιμή???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από chriskas
    Καλησπέρα παιδια.Μόλις έγινα μέλος για να μπορώ να μπω στισ συζητήσεις.Θέλω να πάρω ένα FAZER 600.Έχω βρεί ένα του '04 με 5.800 Κm. Είναι το προηγούμενο μοντέλο αλλα αυτό δεν με χαλάει.Η τιμή του είναι 5.500 ευρώ. Το μηχανάκι είναι ολοκαίνουργιο με μανιτάρια,bagster,συναγερμό και spare αναρτήσεις.Τι λέτε?? Είναι καλή η τιμή? Περιμένω κάποιον να με φωτίσει?
    Γειά σου φίλε και καλωσόρισες στο φλόρουμ...
    Εγώ πήρα πρίν 4 μέρες ένα fz6 (το γυμνό fazer) του 2005 με 25000 km στα 5000 ευρώ. Πάντως κάπου εκεί παίζουν οι τιμές, αλλά εγώ θα σου έλεγα με τα χρήματα αυτά να πάρεις κάτι πιο καινούργιο και ας έχει περισσότερα km. Να δώσεις 5500 για 3 χρονών μηχανάκι μου φαίνονται αρκετά εώς πολλά.
    Από την άλλη φίλε αν δεν σε ενοχλεί αυτό και σου αρέσει, πάρτο σε μάστορες έλεγξέ το για το αν έχουν γυρίσει τα km και αν είναι κομπλέ προσπάθησε να το πάρεις στα 5000!
    Γνώμη μου έτσι.
    Αντε να πληθαίνουμε σιγά σιγά μπάς και ζωντανέψει το φλόρουμ μας


  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mixalakis
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    391

    Re: ειναι καλη η τιμή???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από chriskas
    Καλησπέρα παιδια.Μόλις έγινα μέλος για να μπορώ να μπω στισ συζητήσεις.Θέλω να πάρω ένα FAZER 600.Έχω βρεί ένα του '04 με 5.800 Κm. Είναι το προηγούμενο μοντέλο αλλα αυτό δεν με χαλάει.Η τιμή του είναι 5.500 ευρώ. Το μηχανάκι είναι ολοκαίνουργιο με μανιτάρια,bagster,συναγερμό και spare αναρτήσεις.Τι λέτε?? Είναι καλή η τιμή? Περιμένω κάποιον να με φωτίσει?
    Τα χιλιόμετρα είναι υπερβολικά λίγα!
    Πρέπει να μην το κούναγε καθόλου το μηχανάκι. Έλεγξε αν είναι αληθινά, γιατί και τα ψηφιακά κοντέρ γυρνάνε!
    Όπως και να έχει να το πας σε μηχανικό, γιατί ακόμα και αν είναι αληθινά τα χιλιόμετρα μερικές φορές τα Fazer τα σκίζουν.

  5. #5
    εμενα πολλα μου φενονται φιλε 2004 μοντελο 5500 χιλιαρικα Με 1300 επιπλεον παιρνεισ καινουργιο σε στοκ που εχει η yamaha 2006 montelo

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mixalakis
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    391

    Re: ειναι καλη η τιμή???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από chriskas
    Καλησπέρα παιδια.Μόλις έγινα μέλος για να μπορώ να μπω στισ συζητήσεις.Θέλω να πάρω ένα FAZER 600.Έχω βρεί ένα του '04 με 5.800 Κm. Είναι το προηγούμενο μοντέλο αλλα αυτό δεν με χαλάει.Η τιμή του είναι 5.500 ευρώ. Το μηχανάκι είναι ολοκαίνουργιο με μανιτάρια,bagster,συναγερμό και spare αναρτήσεις.Τι λέτε?? Είναι καλή η τιμή? Περιμένω κάποιον να με φωτίσει?
    Τι έκανες τελικά φίλε μου;

    Ενημέρωσέ μας σχετικά.

  7. #7
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Υπ'όψιν οτι η Yamaha έχει ρίξει τις τιμές του Fazer ('07)..
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
    Υπ'όψιν οτι η Yamaha έχει ρίξει τις τιμές του Fazer ('07)..
    Οχι για το S2.Σημερα εκει ημουν και ρωτησα.Η μειωμενη τιμη ειναι 7400 για το φαζερ με ΑΒS prin To S2.Μαλλον τους εχουν μεινει τα προηγουμενα κοματια και θελουν να ξεστοκαρουν

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mixalakis
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    391
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
    Υπ'όψιν οτι η Yamaha έχει ρίξει τις τιμές του Fazer ('07)..
    Έχει ρίξει τις τιμές για το 78άρι! Όχι για το 98άρι.

  10. #10
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    You're right,παρέλειψα να το αναφέρω..
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  11. #11
    Εγω την πατησα πηγα χθες απο κει για εναν φιλο και ειδα φαζερ 07 με ΑΒς 7400 και επαθα πλακα,Τα πηρα στο κρανιο γιατι πριν 3 μηνες αγορασα το ς2.Αλλα οταν ρωτησα μεσα τα παιδια μου ειπαν οτι δεν ειναι για ς2 :rotflmao:

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mixalakis
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    391
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 346iason
    Εγω την πατησα πηγα χθες απο κει για εναν φιλο και ειδα φαζερ 07 με ΑΒς 7400 και επαθα πλακα,Τα πηρα στο κρανιο γιατι πριν 3 μηνες αγορασα το ς2.Αλλα οταν ρωτησα μεσα τα παιδια μου ειπαν οτι δεν ειναι για ς2 :rotflmao:
    Fazer 07 που δεν είναι S2 είναι με τα 78 άλογα.

Παρόμοια θέματα

  1. Παπι κινεζικό μεταχειρισμενο 400ευρω... Είναι καλή τιμή?
    από r6mania στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2009, 20:59
  2. ποια ειναι καλη 50αρα???
    από topgun23 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2009, 21:46
  3. ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ Η ΤΙΜΗ ? (αγορά CBR 600 '97)
    από wthanasis στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2009, 12:40
  4. Μια βολτα μετα απο καιρο πρεπει να ειναι καλη
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 14:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF