Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Φανάρι από μαμά ή από άλλο μοντέλο για Cb400sf

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/09/2007
    Μηνύματα
    221

    Φανάρι από μαμά ή από άλλο μοντέλο για Cb400sf

    Για CB400SF μοντέλο 93. Εμπρός στρογγυλό φανάρι από μαμά ή από άλλο μοντέλο. Ξέρει κανείς μεταχειρισμένο αν, που και πόσο θα το βρω? Ή από άλλο μοντέλο, από ποιό και αν είναι δυνατόν πόσο στο περίπου γιατί καίγομαι. Αν κάποιος πουλάει κάποιο δικό του ή ξέρετε να μου πείτε να πάω να το πάρω π.χ. την Δευτέρα θα ήταν ότι καλύτερο για εμένα. Η μηχανή είναι έτοιμη και απομένουν μερικά ψιλολόγια για να την βγάλω. Αν μου το πάρει ο Μηχανικός μου θα μου πάει περισσότερα από το να το βρω μόνος μου..! Επίσης αυτός είναι ένας καλός λόγος για να με καθυστερήσει περισσότερο.
    Panatha

  2. #2
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Για ψάξε κι εδώ για μεταχειρισμένα http://www.honda-tsitinis.com
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/09/2007
    Μηνύματα
    221
    Τελικά έτσι για την ιστορία πήρα ένα φανάρι 30 Ευρώ λίγο γδαρμένο αλλά φαίνεται με μεγεθυντικό φακό το γδάρσιμο. Επίσης έχει σε πολύ καλή κατάσταση τον καθρέπτη του και έχω υπέροχα φώτα. Η πλάκα είναι που βρήκα με 100 Ευρώ πιο πριν και φυσικά το επέρριψα...!! Άκου 100 Ευρώ :a53: μεταχειρισμένο φανάρι για το SF. Ο μηχανικός μου μου έβαλε μια λάμπα που είχε όπως την είδα μια μπλε απόχρωση και σίγουρα δεν είναι αλογόνου και έχω και γ@μώ τα φώτα... :rotflmao:
    Όχι τίποτα άλλο αλλά διαβάζω εδώ μέσα ότι μερικοί έχουν παράπονα από τα φώτα τους και αναρωτιέμαι γιατί...
    Panatha

  4. #4
    φριτέζα 600 Το avatar του/της akaposto
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    587
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13

    Όχι τίποτα άλλο αλλά διαβάζω εδώ μέσα ότι μερικοί έχουν παράπονα από τα φώτα τους και αναρωτιέμαι γιατί... [/B]
    ίσως επειδή δεν έχεις δεί πως φωτίζουν τα καινούργια!
    και στο έχω πεί,αφού είσαι καλό παιδί ,γιατί λες μαλακίες;


Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2006, 09:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF