Σελίδα 6 από 40 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 587

Θέμα: XT photos

  1. #76
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_tai
    NA KAI TO ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙ....-ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΕΚΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΣΤΑ 31 ΜΟΥ...-
    Kαλορίζικο και καλοτάξειδο να είναι το πολυπόθητο!
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  2. #77
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253
    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

  3. #78
    na kaito diko mou. prin liges meres to pira kai eimai kai neopas! kai san anavatis kai sto forum!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	111.jpg 
Προβολές:	2483 
Μέγεθος:	33,5 KB 
ID:	114496

  4. #79
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253
    ΑΚΟΛΟΥΘΑ SILVERCITY-ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΕΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΣΑΝ ΚΟΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ-ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΙ ΣΤΟ ΧΤ ΒΛΕΠΕΙΣ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!:rotflmao:

  5. #80
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_tai
    ΑΚΟΛΟΥΘΑ SILVERCITY-ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΕΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΣΑΝ ΚΟΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ-ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΙ ΣΤΟ ΧΤ ΒΛΕΠΕΙΣ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!:rotflmao:
    egw apo to tipota sto xt... trelh diafora!!!

  6. #81
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253
    θα ...αισθανεσαι οτι πιλοταρεις F-16 ετσι?ειναι τρελη κ@@@@α το εργαλειο!!!

  7. #82

  8. #83
    file moy kati paei la8os sto mixanaki soy...
    kati den einai sosto....
    mipos ta lastixa exoyn la8os diastaseis?

  9. #84
    Αρχικά δημιουργήθηκε από madgordons
    file moy kati paei la8os sto mixanaki soy...
    kati den einai sosto....
    mipos ta lastixa exoyn la8os diastaseis?
    To "λάθος" είναι ότι φοράει ζάντες motard και οι διαστάσεις των ελαστικών μάλλον είναι 120-50-17 και 150-70-17 γι'αυτό σου φαίνεται οτι κάτι δεν είναι σωστό.

    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  10. #85
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    To "λάθος" είναι ότι φοράει ζάντες motard και οι διαστάσεις των ελαστικών μάλλον είναι 120-50-17 και 150-70-17 γι'αυτό σου φαίνεται οτι κάτι δεν είναι σωστό.


    160 για την ακρίβεια πίσω, τσίμα-τσίμα με το ψαλίδι, είμαι κάγκουρας στα 43 τι να κάνουμε?

  11. #86
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    To "λάθος" είναι ότι φοράει ζάντες motard και οι διαστάσεις των ελαστικών μάλλον είναι 120-50-17 και 150-70-17 γι'αυτό σου φαίνεται οτι κάτι δεν είναι σωστό.

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ δεν εννοούσα αυτό... δεν ειμαι στραβός! το βλέπω οτι ειναι motard το ίδιο μωρό έχω και εγώ...
    εννοούσα αυτό που είπε ο φίλος μας... οτι φοράει μεγάλο ελαστικό πίσω και συν τοις άλλοις λείπουν τα πλαστικά του ντεποζίτου...και δείχνει μοντέλο 96....εκτός απο αυτό...το τιμόνι είναι υπερβολικά τραβηγμένο πίσω [δεν είναι για τέτοια τιμόνια τα ΧΤ] ΜΑΜΙΣΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΜΙΣΙΟ.
    άσε που θέλει επειγόντως προστατευτικά στα καλάμια... οι τσιμούχες σου θα καταστρέφονται συχνά έτσι...
    ευχαριστώ
    υγ: μπράβο σου φίλε μου που στα 40+ γουστάρεις αυτό το μοτο"άθλημα"!
    δες εδώ http://www.moto.gr/forums/attachment...&postid=939248

  12. #87
    Αρχικά δημιουργήθηκε από madgordons
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ δεν εννοούσα αυτό... δεν ειμαι στραβός! το βλέπω οτι ειναι motard το ίδιο μωρό έχω και εγώ...
    εννοούσα αυτό που είπε ο φίλος μας... οτι φοράει μεγάλο ελαστικό πίσω και συν τοις άλλοις λείπουν τα πλαστικά του ντεποζίτου...και δείχνει μοντέλο 96....εκτός απο αυτό...το τιμόνι είναι υπερβολικά τραβηγμένο πίσω [δεν είναι για τέτοια τιμόνια τα ΧΤ] ΜΑΜΙΣΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΜΙΣΙΟ.
    άσε που θέλει επειγόντως προστατευτικά στα καλάμια... οι τσιμούχες σου θα καταστρέφονται συχνά έτσι...
    ευχαριστώ
    υγ: μπράβο σου φίλε μου που στα 40+ γουστάρεις αυτό το μοτο"άθλημα"!
    δες εδώ http://www.moto.gr/forums/attachment...&postid=939248
    Φίλε μου όντως λείπουν τα δυο μαύρα πλαστικάκια του ρεζερβουάρ, είναι μοντέλο 2002 και βασικά το βγάζω μόνο 2 Κυριακές το μήνα, δεν το χρησιμοποιώ καθημερινά.
    Τσιμούχες οκ, γιατί να καταστρέφονται? γρηγορότερα από κάποιο άλλο που έχει προστατευτικά ναι, αλλά όχι και κάθε μήνα ας πούμε.
    Πολύ καλό το μοτοράκι σου, μπράβο.
    Καλές γιορτές σε όλους.

  13. #88
    na kai to diko mou pou to dinw!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	23122007102.jpg 
Προβολές:	2417 
Μέγεθος:	60,4 KB 
ID:	115281

  14. #89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από madgordons
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ δεν εννοούσα αυτό... δεν ειμαι στραβός! το βλέπω οτι ειναι motard το ίδιο μωρό έχω και εγώ...
    Sorry δεν είχα πρόθεση να σε προσβάλω αλλά υτυχαίνει αρκετές φορές σε κάποιους αρκετά μεγαλύτερους μου ηλικιακά να δείχνουν εξωπραγματικά αυτά τα ΧΤ που τα είχαν γνωρίσει αλλιώς.
    Ωραίο και το δικό σου μου φαίνεται το είχα δει πρίν από καιρό στις αγγλίες
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  15. #90
    ναι...ειχα σκοπο να το πουλήσω λόγω ανάγκης αγοράς επαγγελματικού ιχ. το ειχα για πουλημα σε ενα μοτοκατάστημα και σε 2 εβδομάδες το μετάνοιωσα πικρά...δεν μπορούσα ρε γαμώτο και πήγα και το πήρα πίσω.
    Το έχω στο συνεργείο και θα του σκάσω 1000,00 - 1500,00 για να με συγχωρέσει...
    excell μαύρα στεφάνια με γαμάτες ακτίνες και pirelli mt60rs corsa λάστιχα.
    γέφυρα tarossi τιμόνι shark και χούφτες polisport. αλουμινένια πατέντα κάτω απο το κάθισμα για τα νερά. συναγερμός (συν κλειδαριά για δισκοφρενο κ.α.) .. πιστόνι 101μμ wiseco + τα εχτρα.
    θα με αγαπήσει πάλι λες?

Σελίδα 6 από 40 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF